• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dnes začínám 6.měsíc, teda podle toho, co se píše v jedné tabulce, 5.měsíc ukončen 22 + 1 tt. Dnes jsem 22 + 2 :grinning: Tak hurá do dalšího měsíce!
19. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Evita,na 3D ult.sem byla ale už ve 21tt. Měla ses už dávno objednat.
19. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Evi no je to děs, vždycky se mi protočí oči když jdu něco kupoavatm navíc všechno dvakrát je někdy obr problém sehnat :confounded: No ale nějak se to musí zvládnout, ale mám z toho strach strašný :frowning2:
19. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Helou :grinning:

Tak já jsem spala krááásně. Myslím, že jsem byla jednou čůrat a cejtila jsem vrtošit se špuntovou, ale hned jsem usnula jak špalek, super, miluju hnusné počasí :grinning:

IKEA výlet pro skříň jsme zrušili, tak nevím co se bude a nebude páchat. Mrzí mě to, páč krásně funguju v takovém poačsí.... :frowning2: Ale páchat max něco já, manža nemůže hnout s rukou, ach jo.

Tak já se jdu na to najíst, třeba mi to bude myslet a něco vymyslím..... A asi si vyžehlím kebulku.

Tak zatím pak juknu.
19. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
já jdu na 3D posledního července ... nevím, jestli tě ještě vezmou, tady v Brně to mají docela nafláklý a pak nechtějí brát, protože čím je mimčo větší, tím míň je vidět ...
Zdeněk byl s malou na procházce, tak jsem vysála, vytřela (jen dole) a teď došli, tak jsem je vyslala do Globusu pro oběd ... jsem nějaká lenošná uvařit ...
Včera jsem dostala od sousedky zas nějaký věci na kluka, tak jsem to hned dala do pračky, pže jí to čtyři roky stálo ve skříni a podle toho to taky smrdělo ...
Večer jsem zas hledala ty kočáry, tak jsem se naštvala, pže Z. to nezajímalo (bylo tam něco důležitějšího) a teď jak šli z procházky, tak jsem ho poslala ke kámošce, ať si jde vyzkoušet ten danny sport, jestli se mu bude dobře ovládat ... tak prej jo ... tak je rozhodnuto ... konečně ... teď ho ještě musím někde objednat, naštěstí je na to času ještě docela dost ...
19. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Slunatko,kde si v Brne objednaná na ten ultrazvuk? Já byla v Heliosu a vzali mně brzo. Měla sem obavu jestli to nebudou mít napěchované,ale jeden týden sem tam zavolala a objednali mně hned na další týden.
19. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
švagrová dělá na Veveří, původně jsem tam nechtěla, ale oni se nám budou aspoň třeba víc věnovat, když budou vědět, že jsme od nich ...
v Heliosu jsem byla při verči ... a ještě, že ten dr. někoho zaučoval ... máme z toho krásný, dlouhý DVDčko ... asi 3/4 hodiny ...
19. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska je líp, ne? já jsem sice usnula až kolem třetí ráno, ale zato jsem spala v kuse až do devíti, takže se cítím rozhodně líp než včera..
ad, k těm bazénům, já se právě taky bojím takovejhle mršek, protože na to dost trpim i normálně a pak se toho děsně špatně zbavuju
tak asi budu doufat, že se letos dostanu někam k moři. chtěli bysme letos dát francii autem. mám nabídku od kamarádky na levnější penzion v takový malý vesničce kousek od paříže, vypadá to dost idilicky, vč. bazénu, spa a tak, ale zase tam není moře.. azurový pobřeží mě teda láká trochu víc, ale zase je podstatně dál, tak nevim.
já na to 3D asi nepůjdu, všichni mi říkají jak je to krásný a ať jdu, ale mně se z toho ty děti nějak nelíběj
19. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jahod,já na ten 3D taky nechtěla ale nakonec sem šla a nelituju. Každý má na to svůj názor a ne všechny to láká. Ježíši,penzion kousek od Paříže... Jela bych hned a ani na chvíli neváhala a nemrzelo by mě,že moře není!
19. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
jahod ja taky na 3D nepujdu loni mi neprinesl stesti. :wink: jinak ja letos to budu mit jen se sprchou no. :grinning:
Jinakjsem poobede a bylo to fajn a moc dobre. :wink:
19. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
monter, tak pojeďte s náma :wink: (http://www.relaisduplessis.fr/home,2,2,145.php)
ad - já jsem teď závislá na vaně - dávám si jí 2x denně :grinning:
19. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj, tak já bych naopak spala pořád, ale u nás doma to je únavou z prvního dítěte :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
A jinak v pátek jsme si koupili dovolenou, takže 31.7. odlétáme na Zakynthos, už se těším (pokud pominu to letadlo...) :slight_smile:
19. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
ber, zakynthos je fakt nádhernej, závidím a pro beatku je ideální. hned bych si ho dala, ale přítel mě nechce nechat lítat kvůli tomu mýmu riziku předč. porodu, takže hledám něco v dojezdové vzdálenosti autem..
19. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
No my jsme právě něco hledali hlavně pro Beatku, takže jsme si zvolili buď Korfu nebo Zakynthos, ale v podstatě vše, co jsme si vytipovali, už bylo obsazené, tak nakonec jedeme do hotelu, který nebyl favorizovaný, ale nakonec i za dobrou cenu, tak se necháme překvapit :wink: Navíc jsme kvůli těhotenství a i Beatce chtěli něco s letem kolem 2 hod. Věřím, že bude vše v pořádku, jinak bych nemohla letět, jdu ještě 28.7. na kontrolu, tak snad opravdu bude vše v pořádku.
19. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jahod,nabídka je to velice lákavá a bez váhání bych jela hned,ale veškeré peníze cpeme do rekonstrukci baráku. Snad někdy příště :slight_smile:
19. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
monter, jj, to chápu, hnízdečko je přednější.. :slight_smile:
19. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
já letos dovolenou v cizině vetovala ... byla jsem, když jsem byla těhu s Verčou a byla to zabíračka ... teď když si představím, že jsem opět těhu a Verču tam hlídat, tak mě asi hrábne ... tak jsem manžovi řekla, ať si nabalí malou a jedou, tak najednou má hodně práce :grinning: :grinning: :grinning:
Monter, ty jsi přímo z Brna? ... odkud
19. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak s malým dítětem to zabíračka je, žádné ležení apod. není :grinning: My jsme byli s dcerou v Chorvatsku, když měla 14 měsíců a to byla ještě docela pohoda, teď už nesedí na místě ani minutu....
19. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
My právě letos ještě chceme jet hlavně kvůli dceři, aby změnila klima, přece jen mořský vzduch je něco jiného než náš ostravský smog :sweat_smile: A kdo ví, jak to půjde příští rok....
19. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Slunatko,bydlím na dědině 10km od Bučovic a 50km od Brna.
19. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
monter, my jsme asi 20 km od Brna ... ale na druhou stranu :wink: ...
beránku, taky jsme byli s malou, když jí bylo 10m ... tak předpokládám, že pojedem kolem toho září ten příští rok ...
19. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahojky holky uz jsem doma z okoře a bylo to moc fajn. :grinning: Nedocitamm.
Jo jahod vana je taky dobra. :grinning:
19. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
19. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
ahojky holky!
tak jsem byla po roce v kine - sli jsme na Harryho :grinning: - trochu zklamani, ale dobry ..

jaky jste mely vikend??
19. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
ahoj ad, okoř krásná, byla jsem drzá a prohlídla jsem ti i fotky ze svatby :sweat_smile: , moc vám to slušelo!
19. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
marsie zklamani jak to??

jahod klidne jsi se mohla podivat a dekujem. nO muzu ti rict ze jsem si to dneska strasne uzila bylo to uzasny a na fotkach je to videt moje dobra nalada. :grinning:
19. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
marsie - my byli na harrym hned ve čtvrtek :slight_smile:, byla jsem natěšená a ani bych neřekla že zklamání, ale jak už je ta knížka vážně tlustá, tak se tam toho prostě dost nevešlo, no, takže pro lidi, kteří to nečetli to asi není nic moc, protože neznají souvislosti..
ad - dobrá nálada vidět je a jsi moc hezká maminka
19. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
jahod hm takze ani nato nemam chodit kdyz jsem to necetla.
jahod dekuji a ty mas nekde fotky??
19. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
ad, já se moc nefotím, dokonce ani nemám foťák, ale teď jsem si teda říkala, že si asi na miminko asi budu muset nějaký pořídit.. :sweat_smile:
na harryho klidně běž, zbytek ti ráda dovyprárvím.. :wink:
19. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.