• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
sanus jo jo dneka konecne peknej darek k narozka. k doktorovi pujdu az tak za 14 dni driv to nema smysl.
7. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
Adi no to jo dárek nejkrásnější :dizzy_face: Tak mačkám pěsti, aby bylo vše v pořádku tak jak má...... :wink: :dizzy_face:
7. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
sanus snad to na podruhe bude jeste vetsi bojovnik. :grinning: :grinning: No budem si tady navzajem drzet palecky.
7. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky tak se to tady konečně rozjíždí to je bezva.
Všem novým těhulkám gratuluju a držím pěstičky.
Ja jdu k mudrovi v pondělí tak mam troc hu strach, ale snad to bude OK
7. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
Adajar moc moc gratuluji :slight_smile: A přeji aby vše probíhalo tak jak má a v listopadu jsi držela krásný zdravoučký miminko :slight_smile:
7. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Adel držím pěst, aby bylo vše ok, já se taky strašně bála a už teď mám lufta z té kontroly 19.3. :grinning: :pensive:

Adi tak tak jak píše Lucy, zdravého mimíska v listopadu 09 :wink:

Holky máte taky pořád hlad - nebo teda pocit hladu :sweat_smile:
7. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
sanus ja v nic jineho neverim. Doufam ze vy taky verite jedine v to,
7. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
Sanusko já neskutečnej, jen se najím hned bych zase jedla :confounded: Ale nemůžu se přejídat, kort když mám dvojčátka, jak bych asi za chvilku vypadala :frowning2: Ale teď mi manža dal čokoládu, teda ne mě, ale prý ji mám poslat dvojčátkům :grinning:
7. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz
lucy ty cekas dvojky???tak to smekam.
7. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
Adi jojo zatím to jsou dvojčátka, však mám z toho šílenej strach, ale uvidíme musí se to zvládnout
7. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
lucy neboj. ja treba jeste nemam ani to tehu potvrzene, ALE podle testu v albumu to vypada dobre.
7. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
Adi testík je krásnej, já jsem zatím viděla na UTZ dvě tečky, tak uvidím 17 to by už snad měly být vidět srdíčka. Snad bude vše v pořádku, když už na mimi čekáme tak dlouho :wink:
7. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
U mě je to jak kdy z hladem. Jeden den je mi špatně a na nic se nemůžu podívat. Další den mám hlad a myslím si, že je to pořát stejné že mi bude špatně když něco sním, ale když něco sním tak zjišťuju, že mi bylo špatně z hladu. :slight_smile:
7. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
lucy je 17 mam narozky urco vsechno bude jsi tam sla brzo co??? No ja si pockam jeste tak 14 dni a uvidime. To uz by melo bejt videt srdicko. a na kdy mas datum porodu???
7. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
adel me pri prvnim tehu bylo spatne az do potratu a ted mi neni zatim vebc nic.
7. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
Já jsem po umělým oplodnění, takže jsem musela jít 16 den po transferu na kontrolu na krev a udělal mi i UTZ :wink:
No datum mi zatím vychází na 3 listopadu ale ještě nic není jistý, nevím jak se to po IVF vlastně počítá :confounded:
7. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
lucy jo aha no tak to budu drzet jeste vic palecky. No me podle posledni ms spocital program na 11.11:2009
7. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
holky jdu plavat
7. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
Lucy holky mi psaly, že když jdeš ten 14 den na krev tak jsem 4+0. U mě to teda dobře vyšlo, já v plndělí 26.1. měla první den mrchy, za 14 dní byl transfer v pondělí a za 14 dní v pondělí krev 365 HCG. A přesně se mi to shoduje s tejdnama co mi řekla že jsem dr.... :wink:
7. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
Sanusko no já uvidím až po kontrole, já jsem měla MS 19 ledna, OPU byla 10. února a ET 15.2., takže jsem to počítala od OPU mínus 14 dní. A vyšlo mi tohle, tak nevím uvidíme, však nám to ještě několikrát změní :wink:
7. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
To víš, že si dr s tebou poradí :wink: Já bych chtěla, aby bylo 19 už zítra :grinning: :sweat_smile:

Jo a někdo se vlastně ptal, jestli jsem ze Sanusu tak jo jsem sanusácká :dizzy_face: Pardubicko sanusácká :wink: i když na začátku byl hradec :grinning:

Jdu si lehnout s Utroušem. Pak juknu
7. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
Já už bych taky nejradši chtěla aby bylo 17 a věděla jsem co a jak :wink: Nu utroš mě taky za chvíli čeká tak se půjdu natáhnout k telce :wink: Tak zatím :wink:
7. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
Já teda hlad mám často, ale připadá mi, že si na ničem nepochutnám tak jako obvykle :frowning2:
7. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
eva to je normalni.

lucy no ja tohle neznam tak nevim
7. bře 2009 v 17:28  • Odpověz
Adajar a nemáš strach plavat?
Eva neboj chutě se zase ustálí.
7. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
Evi já mám taky chutě tak nějak divně poskládaný, jako by mám na něco chuť, ale ne že bych to cejtila v puse ale jen v hlavě víte jak to myslím :grinning: Ale když mi žaludek mele naprázdno, tak tam pošlu co posílám většinou..... salát s balkánem nebo chleba se šunkou.
Ale dneska jsem si dala vynikající čínu, teda to jsem se cítila uspokojeně :grinning:
Teď jsou na pořadu dne palačinky se zmrzkou banánem a jahodama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň nějaká změna, ať prcek vidí co tady na něj čeká všechno za dobroty :sunglasses:
7. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
Jo a samozřejmě mám největší chuť na tatarák nebo krvavý steak :wink:. Jinak se mí nejlíp jí jogurt, jogurtové nápoje a ovoce - to mě ale bohužel na dlouho nezasytí. Jo a čerstvý slaný popcorn, ten mi naštěstí chutná pořád slaně :slight_smile:).
7. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
ade jo ted uz ano. Myslela jsem ze nebudu.

holky ja si dneska udelal rybu sumecka s bramborem fazolkama a houbama mnam.

eva ja zatim nemam zadne chute jen mi nechutnala susenka ted.
7. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
Holky vy mi tady děláte chutě. Sice jsem mojemu vařila na večeři špagety, ale na ně jsem neměla chuť tak nevím co si dát. :slight_smile:
Ada to přijde ty změny a chutě vždyť si teprve dnes objevila // :slight_smile:
7. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
Holky tak dneska si užívám, najím se a mám hlad, takže jsem spořádala oběd (dušenou mrkev), pak jsem si dala housku, pak jsem si dala čokoládu, pomelo, a teď jsem si musela udělat toasty :unamused: A jen je dojím tak mi zase kručí v břiše, co to jako má znamenat :angry:
7. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.