• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jahod no to by bylo dobre ja ho kupovala loni k vanocum taky kvuli prckovi. :wink:
No a nejsou tam moc efekty jako dunici??? :grinning:
19. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
jahod a skoda ze se nefotis jsi krasna zenska.
19. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
ad - ty jsi blbá, mě teď všechno rozpláče a ty ještě takhle! :sweat_smile:
v harrym jsou dunící efekty a mimino se bojí lorda voldemorta! :grinning:
19. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
jahod no tak harryho uvidim az na dvd AZ SE PRCEK NARODI PAC TED UZ BY MI ROZTRHNUL BRICHO :grinning:
A nejsem blba se podivej na ty fotecky mas peknou postavu a krasne vlasy a tak vsechno pekne. Takze se pak vyfotis a budes ted jeste krasnejsi vsak prozivame to nejlepsi obdobi v zivote. :wink:
19. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
tak prece jen nekdo tu "zije " :slight_smile:

ad - hezky fotecky - my byli na Okori asi pred mesicem ... je to super kousek a nenarocny teren :wink: - a v ty hospudce moc dobre vareji :grinning: - ja ted vsude zeru :grinning:

jahod - ja to samo cetla, vsechny :wink: ... mela jsem jen jine predstavy o ztvarneni, ale to je na kazdym.. me se to zdalo nevyvazeny...

holky kuk do alba - koupila jsem pro malou boty v nextu - jen nevim, jestli to neni kravovina - co myslite uzije to tak maly mimi???? ty kozacky jsou totiz vytepleny s koziskem :slight_smile:))
19. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
marsie ja vzdycky. :grinning: No my bylo to uzasne prave a dychlo tam na me takove krasne doba. Holky zitra jedu do prahy nechcete se sejit?? Treba odpoledne???
19. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
no, je tam jeden lekajici moment ... a i kdyz vis, podle knihy co prijde.. tak jsme se stejne lekla!!!
a priznam se sedet tak dlouho na jednom fleku mi tky nedelalo dobre... ale da se to vydrzet..

jahod - jen plakej! :grinning: a vyfot se! uz ted koukam na fota a rikam si to neni mozny, ze pred par tydny jsem mela "jen " takove male brisko .. :slight_smile:))

holky, zitra drzte palecky! jdeme na kontrolu, snad to bude vse ok
19. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
:grinning: marsie - kozačky nutně růžovka potřebuje! to je jasný!!! :sunglasses:
mám radost, že jsou tu další potterovci!
ad - jsi poklad! já se ti teda vyfotím! xxx
19. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
marsie budu drzet palecky. :wink:

jahod a nebo se potkame. :wink:
19. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
marsie je ty cepicky jsou uzasne bude kocka. :wink:
19. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
jahod jinak jsem videla vsechny, ale zatim necetla pac nejak mam rozectene klasiky. :wink:
19. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
To sem Renčo jen vložím jo, blbě se mi píše.......... :wink:

To je ccooooo.

No na procházce s trhačema jsem se znelíbila jednomu asi tak 60 kilovému psíkovi..... Tak jsem zašitá na hlavě (budu mít dobrej sestřih, páč mě to museli oholt ) a na obou rukách. Nooooo. Špuntová v pořádku.....!!!! A pejskové jsou živí a celí to mi spadnul taky kámen ze srdce.... Já srostu a bude to ok.
19. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
ad, no to musíme každopádně. a vůbec, já bych vás chtěla vidět všechny! nemůžeme udělat nějakej srazík? nebo alespoň minisrazík praha a okolí?
a v kolik kam mas v praze namireno? je jedu na 10 k doktorce tak pak bych na hodku mohla... pak mazu domu a jedeme na nasi letosni prvni dovolenou - na chalupu ..
Jo jo pustil se normoš do mě a jak mě povalil, tak jsem byla dobrá kořist no..... na štígro ho majitel odvolal, jinak bych asi dopadla hůře......
Na hlavě mám asi 5 ran 2 šité v jedné dren no a ruce to samé....

Majitel musí přivézt papír z veteriny, že psík je v pořádku Jinak na něj kašlem, ale zvažujem další kroky spíš s podmínkama...... uvidíme. Chtělo yb to aby udělal mega plot nebo psa dal bohužel uspat. Nejsem první případ ale, teda jsem nejhorší případ...
19. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
sanus - :astonished: :astonished: :astonished:
19. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Míšo on se protáhnul (všem záhadou) mezi plotem, já když viděla jak se tam protáh, tak už jsem viděla všechny svatý.

Kdyby tam majitelé nebyli, tak jsem asi na tom hůř. Jak přiběhli, tak ho odvolali.
19. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
sanus - jezis marjááá .. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to je fakt strasny!!!!!!! sanus musis byt opatrna, no hlavne ze se nic nestalo spountovy ...
19. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Sanus: ježíš, tak to je opravdu jak ze zlého snu, ale snad je to "jen" to potrhání, rány se zahojí...ale teda zážitek asi nic moc, kor teď...
já mám z psů hodně respekt...

Jinak všechny zdravím, nedočítám, byli jsme na chatě :slight_smile: až na počasí paráda, odpočinula jsem si :slight_smile:

marsie: držím palce, taky jdeme zítra na kontrolu..bojím se váhy :angry:
19. črc 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
nebo nedáme si o víkendu třeba těhuokoř? :grinning:
19. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Sanus coze chudaku a mel ten pes ockovani aspon??
19. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Holky no jo lekla jsem se, aůe kupodivu jsem byla a jsem v klidu. Jen se mi blbě píše, tak se loučím. Zítra se nějak nahlísím.
Musím ještě jednou na gyndu na KO..... pro sichr...

Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
19. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
jahod a co delas zitra??
marsie co je pak v kolik?? Ja budu muset byt v 13:15 na kloboucnicky.

sanus co to bylo za rasu??,
19. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
sanus chapu jak ti je na me jednou zautocil malej pes a stacilo to. Drz se a bud v klidu holka.,
19. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Sanusko, až jsem se lekla :unamused: Tak hlavně, aby bylo vše v pořádku :wink:
19. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
sanusko - no vypadas teda zbidacene, snad se citis lepe!! ale fakt bud opatrna.. me se tohle stalo s nasim dobrmanem .. ja se zastavila u plotu pozdravit souseda a on bezel vesele dal.. takze se mnou cukl tak, ze jsem letela dva metry po betone! od ty doby s nim proste nechodim, za maler mi to nestoji ..
19. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
renatiku - dekuji, taky budu drzet.. a taky se bojim vahy :wink: snad mi nevyhubuje a vahu ji nestrhneme ..
19. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
sanus no teda jeste ze se nic nestalo male.
19. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
renat jo na chate jo.
19. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Sanus,ježíš se mi úplně zatajil dech! Naštěstí je malá v pořádku a ty budeš taky. Buď opatrná a dávej na sebe pozor! Holky,hodně štěstí na zítřejších kontrolách. Taky valím,tak sem zvědavá co a jak.
19. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.