• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
monter taky budu drzet palce :wink: :wink: :wink:
19. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
krasne rano holky co jdete na kontrolu drzim palce. Jinak ja za 20 minut odjizdim do Prahy. :wink:
20. črc 2009 v 05:43  • Odpověz
dobre ranko,kocky, at mate vsechny moc pekny den!!
20. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
sanus, jezismarja, co to ctu, hlavne, ze jsi ok, jak se vubec tohle muze stat, to mi hlava nebere :frowning2: drz se!
20. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno, o víkendu vás vynechám, a hned je tu úraz. Sanusko, doufám, že jsi v pořádku.
V sobotu jsme o víkendu vyrazili do Prahy na nákupy (druhá možnost byla práce na domečku, tak přítel zvolil menší zlo). Slevy opět pouze letní, takže nic pro nás. Jen jsme koupili kamarádce pro její 2měsíční holčičku krásné růžové šatičky. Ale konečně jsem viděla vybraný kočárek - barva vůbec neodpovídá té v katalogu - je mnohem hezčí. Tak zapátrám na netu po nejlepší ceně a objednávám. Objednací doba je většinou kolem 2měsíců, tak abych to stihla.
20. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ráno, holky, já jsem tak blbá!!!! Zapomněla jsem, že jdu dneska na valnou hromadu a přišla jsem v džínách.. :confounded: , takže mám kvalifikovaný důvod si dojít něco koupit, ale teda vůbec mě to netěší, protože kalhoty zrovna moc nepotřebuju a navíc mám na nohou kecky, takže stejně budu vypadat jak magor... :unamused:
Ad - dneska mám bohužel dost pracovní, ale zkus mi napsat smsku až budeš volná.
Sanus - koukala jsem na fotku, ty jsi teda chudinko fakt zřízená! Vůbec si neumím představit, jak třeba spíš..
20. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky..tak já už jsem doma z kontroly, a vše je v pořádku :slight_smile: Byli jsme pochváleni za váhu, máme nahoře 6,5 kg..což je prý v pohodě a krásné na zač. 26tt. Jinak bez varování apod. jdu zítra hned na cukrovku, bléééé... takže dnes mám dietku, den bez sladkého , ani ovoce...jistota je jistota.

jdu dočíst...
20. črc 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráááno :slight_smile:

Tak úspěšná noc za náma. Když jsem si pak zafixovala pravou ruku ( buď jsem se praštila o čokla jak jsem ji před sebe dala, nebo jsem na ni spadla) asi v 1 hodinu, tak jsem našla polohu a spala jsem líp jak při těch hicech... :wink: Tak jsem ráda.

Všem co maj KO, tak dobré pořízení!!!

Já ťukám ukazováčkama, tak píšu pomaloulinku..... tak spíš budu nakukovat..... :wink:
20. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
ÁA tak jste toho moc nenakecaly..zatím. To je dobře. :slight_smile:

orlik: a jaký teda ten kočárek vyhrál...se už přestávám orientovat.

Jahod.: tak šup šup na nákupy...:slight_smile:
20. črc 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko přeji všem krásný den a hlásím se po hrozném víkendu.
Holky v pátek jsme přijeli na chalupu za babičkou, kterou konečně pustili z nemocnice otevřu dveře a vyvalila se na mě vlna vody. Mamka už lítala po zahradě a vylétala vodu která nám proudem tekla do chodby, garáže a sklepa, stála jsem v 30 cm studené vody s kabelkou v ruce. Bylo to něco strašného, Takže těhotná netěhotná jsem začala makat jak fretka a vyhazovat vodu z chodby ven, manžel začal v košili a kalhotek bosej kopat zem aby to teklo mimo barák, mamka omlácená od krup (velké jako pimpong. míček) vylévala vodu z druhé části chodby. No hrozný - a do toho babička pro kterou to byl samozřejmě šok a začala blouznit.
Prostě se u nás vytvořila bouřka a i tím že máme chalupu pod kopcem to vše z kopce teklo k nám . No děsný.
20. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Saze no masakr, to jste měli teda "překvápko" chudák babi :unamused: :frowning2:
20. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré ranko, holky. Já tu zas nebyla od minulého týdne, takže ani nedočítám, protože vždycky začnu a než se dostanu do konce, dostanu hlad, jdu něco zobnout a pak se mi zpátky nechce :dizzy_face: . Tak jdu rovnou po snídani, to je aspoň jistota, že tu chvliku vydržím :grinning: .

Takže jenom kuknu na pár stránek pozpátku, protože vy jste hotové spisovatelky :confused:

Jinak přeju všek kráááááááááásný den. :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Sanusko - bylo to děs. Babi se srovnala až v sobotu odpoledne kdy ji to zase začalo myslet do té doby vůbec nevěděla kde je a kdo jsme my. Fakt hrůza.
20. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
saze, tak to je teda taky docela vostrý! holky teda vy máte věci, jedna lepší než druhá..
20. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Nejhorší bylo že já jsem si prožila jako šéfka ekonom. oddělení a správy budovy záplavy v 2002 v Karlíně kde pracuji a vše co po nich následovalo a jak jsem viděla tu vodu v chalupě tak jsem se rozklepala a vzpomněla na tu katastrofu tenkrát. Jak jsem s vojákama vyklízela bahno, vysušovala barák, lítala po pojišťovně atd.
20. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Renat, nakonec zvítězil (i když nečestně - jiný do kufru od auta prostě nesložím) Quinny speedi v hnědé barvě (mám ho v albíčku).

Příroda se vážně asi zbláznila, ty záplavy jsou nekonečný. Přestávám si stěžovat na rekonstrukci, proti téhle pohromě je naprosto skvělá.
20. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Teda holky, já četla pár stránek zpátky a to je samá pohroma :astonished: .Doufám, že jsem všechny v poho a špunti už se otřepali a jsou v pohodě. Až mě z toho v břiše zabolelo :fearful: Tak na sebe dávejte pozor.

adajar - koukala jsem na ten Okoř. Moc hezký. To je tam s váma tvoje ségra? Docela podobná. Kouknu ti aj na ostatní fotky, doufám, že neva :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
orlik: koukám, že kufr to vyřešil za vás, ale vypadá skvěle :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
saze - trochu to odlehčím - šéfka ekonom. oddělení a záplavy v karlíně? to vám odplavalo účetnictví? to si celý život přeju!!! :grinning:
20. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Jahodarko - jojo vše v háji bylo to super. Jediné co jsem měla byl počítač. Celej archiv a vše v háji. :grinning: :grinning:
Tohle bylo fajn.
20. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
saze - tak teď jsem se fakt musela smát nahlas.. bylo to super.. :grinning:
20. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Jahod - pak se vše dělalo odhadem. To byla také prča.
20. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
jdu si lehnout. odpol juknu
20. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Sanusko - odpočívej to je teď důležité. Pro nás všechny a pro tebe nejvíce .
20. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Tak jsem si teď pobrečela, trochu i naštváním....měla jsme na mmb vybrané krásné kalhoty - těhu s vsadkami...a dávala jsme na ně předběžnou rezervaci v pátek s tím, že jsem žádala ještě o přeměření....no a paní sice odpověděla vzkazem, asi hned v pátek, al ejak jsme měli návštěvu a pak hned odjížděli na víkend, tak jsme se k tomu dostala až dnes. Míry jsem si našla, tak píšu, že si je vezmu, a paní mi píše, že jsem se eozvala a že je dala znova do prodeje.... a ty jedny, krásně růžové jsou profdané....tak jsem to celé zrušila)..nepřijde mi, že víken dje tak dlouhá doba, aby to mohla zrušit. Má sice v podmínkách, že to dělá, že když se někdo po dlouhé době neozve, že to tam dává, ale opravdu si nejsem jistá, zda ty dva dny jsou tak dlouho!!!!No nic, aspoň neutratím a odchodím to do toho listopadu v leginách a těhle kalhotech, co mám...
No fakt jsme to obrečela jak malé dítě, asi hormony.
20. črc 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
dobré poledne všem :slight_smile:)))

tak po rušném víkendu v Německu jsem zase zpět, začínám mít ty víkendy tak akční,že se docela těším na odpočinkový víkend :slight_smile:))))) ale má to jednu výhodu, byli jsme v C&A a mám nějaké úlovky pro Naty,večer hodím do albíčka :slight_smile: tak jsem z toho měla takovou radost,že si to ani nedokážete představit :slight_smile:

Sanus: jsem mooooc ráda,že jsi ok,ale zážitek to musel být hororovej, teda, dávej na sebe pozor :slight_smile:

saze: brrrrrrr teda povodně nic moc, tady u nás to moc nehrozí,ale když se to někde takhle podaří,musí to být masakr,tak snad bude líp :slight_smile:

renat: gratuluju ke kontrole, já jsem teď nedávno stoupla na váhu a mám 4,5 kila nahoře,na kontrolu jdu až za týden,takže bůhví kolik to nakonec bude :slight_smile:))))
20. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
renat, jsem s tebou, taky jsem si teď pobrečela, šéf mi řekl, že všichni kromě mě svojí práci stíhaj a jediná já mám pořád problém... a musela jsem se omluvit, že nejsem připravená na poradu.. nejradši bych tu s tím vším třískla, obzvlášť když si představím, že dělám 12 hodin denně a k tomu makám i o víkendech! grrrrr!!!!! jak já nenávidím muže! a taky rozhašené hormony!
20. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
jahod: sice to asi není zrovna příjemné, ale jsem ráda, že s enašel někdo, s kým to taky hází...ty hormony jsou děs...
Věřím, že tě šéf naštval....mohl by mít přece jen trochu pochopení...a žes nebyla připravená, no to se holt někdy stane...
20. črc 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
Jahod, tvůj šéf by měl mít trošku pochopení, když jsi těhotná. Chtěla bych zažít těhotné chapy - myslím, že by lidstvo vymřelo, protože by ty hormonální výkyvy nezvádali a to nemluvím o tom ostatním.
O hormonech mi radši ani nemluv, jsem týden v klidu a tak čekám na další útok.
20. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holky,
měly jsme teď zpestření, přijela kamarádka z Prahy, byla u sestry v Brně, tak si Verča pohrála s Karolínkou a my si pokecaly ...
zrovna si odvezla háčkovanou čepku, pže když viděla tu Verčinu barevnou variaci, tak chtěly taky, tak než bych jí ji posílala, tak jsem jí dala jednu po malé :wink:
teď jsem četla, že zas od poloviny týdne hrozí přívalové deště ... hrůza ... to nám ta terasa asi spadne úplně :frowning2:
já bych měla jít na kontrolu ve čtvrtek (aspoň myslím) ... tak jsem taky zvědavá na váhu, domů do váhy jsem ještě nekoupila baterky ...
prohlížela jsem si fotky, když jsem byla těhu s veru a fakt mám jinej tvar břicha .. tak třeba jim to vyšlo a kluk to bude :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.