• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky holky,dojela sem od mudra a vše je v pořádku. Zítra jedu na cukrovku a už se nemůžu dočkat! Jahod,na šéfa se vyprdni! Renat,s těma hormonama se přidávám k vám. V sobotu sem se rozbrečela v obchodě když sem nemohla sehnat kalhoty :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
monter: tak to zítra máme stejně...tu cukrovku... :unamused: taky už se mooc :unamused: těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
holky, se mnou hormony tak obcas mavaj, je to naprosto normalni vzhledem k nasemu stavu, navic zmeny teplot a tlaku, mame na to proste narok :slight_smile:

orliku a tvuj sef je teda peknej vul, opravdu, ja bych chtela videt chlapy tehotny, to by nemohli nikdy s jejich naturelem zvladnout, kdyz si vemu, co s nima udela jejich oblibena rymicka :grinning:
20. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jiak monter gratulji k úspěšné kontrole..tak dneska šla ještě marsie...podle toho, co si pamatuji.
20. črc 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak sem byla v pátek na kontrole u Dr. - dal mi magnesko na tvrdnutí břicha, tak snad to zabere :slight_smile: a dělal mi test na cukrovku, když zejtra nezavolaj tak je to ok :slight_smile:. No a v sobotu sme byli na 3D uzt - hodinu sme se zkoušeli malou probrat a nic (je holt stydlivka) a když sme si chtěli ověřit, jestli je to opravdu holka - hned dala nohy k sobě :slight_smile:. fotku mám v albíčku.

Zase nakouknu - řeknu Vám, že Vás dočítat je mazec - už abych byla doma a měla víc času :wink:
20. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
kallimer: i tobě gratulace k úspěšné kontrole :slight_smile: a malá je krásná, moooc :slight_smile: přemýšlím, jeslti na ten 3D nejít ještě jednou...
20. črc 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
renat: a v kolikátým týdnu si byla ty na 3D (možná si to už psala)? mě řikali, že pozdějš už to neni pak tak dobře vidět, že mimčo velký, ale nevim :wink:
20. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
no já byla brzo, ale tak mi to doporučili, byla jsem ve 23tt

holky, tady kecám a za chvíli mi jedne bus na cvičení...takže s eukážu až v pozd. odpoledni. zatím pa
20. črc 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, čítam vás, ale som nejaká zničená jak pes, tak vás len zdravím...
a hlásim sa k nejakému tomu pražskému srazíku :wink:
20. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Kallime,krásná fotečka! Renat,tak to budem zítra trpět spolu :slight_smile: Chtěla sem jít na poštu,došli mi oblečky. Když lapím doma,tak nic a jen co vytáhnu paty tak dojdou. Ale asi nepůjdu páč to vypadá že bude pršet!
20. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jeeee on bude pražský srazík - tak to se hlásím také. Teda podle toho kdy to plánujete, jedu zítra do jižních čech za babičkou a mamkou (hlásí přív.deště - tak snad nám se to už vyhne) a v pondělí jedeme na to Slovensko (kam se mi moc nechce).
Gratuluji ke kontrolám, mě to čeká zítra.
20. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Saze, čo na Slovensku, na dovču? Ja by som išla hned :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
ja se taky hlasim k prazskymu sraziku :wink:
20. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Lulko jojo s manžovo dětma. A malej je dost hyperaktivní a já už těžkotonážní tak to nejde moc dohromady. Trochu se bojim.
20. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj, my jsme byly v mateřském centru na cvičení a Betka si pak ještě hrála v herničce :wink: Cestou mi v trolejbuse usla a teď jsem ji musela zase půl hodiny znova uspávat doma v posteli.
Jinak si myslím, že v dnešní době v zaměstnání na těhotnou neberou žádný ohled, spíš jim to komplikuje život, ale s tím nic nenaděláme :unamused: Já jsem u Beatky odcházela na mateřskou 6 týdnů před porodem a bylo to docela v pohodě, spíš mi vadily nějaké ohledy.
U nás právě začíná pršet...
Jinak vy co jste zažily povodně v roce 2002...tak já jsem zažila i pracovně i na vlastní kůži ty v roce 1997. Taky na finančním odboru.
20. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Taky gratuluji k dnešním kontrolám :slight_smile: Já snad půjdu zítra na testy na cukrovku...
20. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Beranku - tak dej vědět jaké to je.
20. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tak já už jsem byla s dcerou a dá se to přežít. Uvidím, jestli dopadnu stéjně :wink:
20. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
beranku, ja jdu taky zitra na cukrovku :slight_smile:

saze, nic to neni, konkretne zitra u me to bude tak, ze tam mam prijit v 7:15 na lacno, vemou mi hnedka krev, pak dve hodky pauza, daji mi napit neceho tam u nich a zase vemou krev a muzu jit domu :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Holky,nás teda zítra jde na cukr. Du aji já a Renat :slight_smile: Já mám dojet na 7h nalačno a dnes od 18h nejíst a nepít. Mám z toho hrůzu,páč sem zvyklá hodně pít a ráno bez kafe nefunguju.
20. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Já jsem taky zvyklá hodně pít, ale to přežiješ, neboj :wink:
20. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoooj tak jsem zpět z KO :slight_smile: Vše ok a špuntovka k dnešnímu dni odpovídá 25+4 a váží 928g :dizzy_face:

Jdu dočíst.
20. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Holky hlavně se z toho sladkého nepob..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Sanusko, pěkné míry. Já si nechám chlapečka příští týden taky "zvážit", ale myslím, že nám roste pěkný cvalík, už teď se mi občas tak vyvalí ven, že přítel včera prohlásil co to dělá, že Beatka v té době nebyla ještě vidět :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Saze, anebo taky něco jiného, že? :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Sanus, gratulace ke kontrole. To už prcek váží tolik?

Holky, ten test na cukrovku vážně není tak hrozný. Vadil mi klasicky odběr krve a měla jsem žížeň, ale nechá se to vypít.
20. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ber no jo už váží tolik, ale já jsem po tom umělém, tak jsem malinko napřed, teda špuntová....

Já měla jít taky zítra na cukr, ale musím na převazy do nemocnice a to bych nezvládla...., tak jdu ve středu.

Jdu si pro něco k zakousnutí.
20. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Já se na něj fakt netěším,páč musím brzo vstávat (bez kafe) abych tam na těch 7h byla. Už vidím jak mě bude bolet hlava a budu unavená,parádní vyhlídky! No nic,zvládly to jiní zvládnu to taky. Sanus,pěkné míry!
20. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Sanus, tak to budeš mít možná termín plus mínus jako já, co?
20. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
sanus, gratuluju ke kontrole :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.