• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky dík :slight_smile:

Jo jo TP je sice podle MS 2.11., ale embroušek byl starší, tak to vychází pořád dřív...... Ale zase třeba jako prvorodička budu ve finále rodit v termínu - i když budu třeba dle stáří špuntové jakoby přenášet.... :wink:
20. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Sanus,taky mám termín 2.11. Jak víš že embryo bylo starší? Taky sem byla na IVF,ale jak staré bylo embryo teda nevím.
20. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
sanus: taky gratuluju ke kontrole :wink: já když sem byla v pátek u Dr. tak sem byla 25+2tt a malá má 700g a to už mám 9 kilo nahoře. Dr. mě trošku sprdnul, že moc přibírám - jak jste na tom s váhou vy? :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
gratuluji vsem ke kontrolam.

Jahod vykasli se na nej jako prudit tehuli neni moc dobre tedak a kdyz jsi tam porad. JInak se omlouvam nejak nestihala jsem dneska vis. sice nejsem doma, ale jeste neco mam.

kalli ja dostaal servano minuli tyden ze jsem tlusta jak prase a nemam zrat.
20. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
ada: to sem ráda, že nejsem jediná komu Dr. vynadal :wink: .

zatim se mějte - zkusim se zejtra zase na chvilku připojit :wink:
20. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
monter.: taky jdu na 7h, fuj...
20. črc 2009 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz
Tak to mě sprdne také já mám nahoře 8 kilo.
Právě jsem se vrátila z nákupního centra Chodov a koupilli jsme přebalovací podložku s hrochem a sadu na mimi - nůžky, pilníček, hřebínek. Je to krásnééé
20. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Renat,já taky a musím brzo vstávat. To mně zabije,už sem odvykla!
20. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
saze: tak honem vyfotit :slight_smile:

monter.: v kolik vstáváš...? já to vidím tak na šestou :frowning2: Máš mít moč??
20. črc 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
Monter no nám to pokaždé říkali jak stará embryjka zaváděj. Já teď měla zavedené 8mi buněčné a druhé 6ti buněčné. Samo které se chytlo nevíme.
Ale starší to beru tak, že když to počítaj od MS, tak holky které maj ovulku, tak se to podle toho dá brát to stáří plodu, ale když už ti daj hotové embryjko, tak to je jako by jsi otěhotněla třeba 5 dní předem a ne den transferu nebo 14DC při ovu..........
Víš jak to myslím.....

Na sedmou na cukr se chodí asi všude :confounded: :wink:
20. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
Renat,před 5h,mám to komplikované kvůli busu který mi jede o půl6. Močí si mně zaskočila,ale myslím že ne a ani to nemám napsané v papírech kde je popsané jak to probíhá.
20. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
monter: aha tak to nezávidím....no mě to právě s tou močí taky překvapilo, dr. i to přímo řekla, že musím být nalačno a prinést skleničku s močí...ale ono asi opravdu zas platí jiný kraj jiný mrav...ale že to dělají všude jinak, co?? Já nenechávám nic níhodě, jsme měla k večeři chleba se sýrem a zelím :slight_smile: se těším na zítra na něco sladkého :slight_smile: ale jestli to je to pití...to nevím, nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :confounded: :confounded:
20. črc 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz
Já si tu moč radši vezmu (jestli nezapomenu),ale vůbec si nevybavuji že by mi o ní říkali. Taky sem dnes neměla ždibek sladkýho a hned jak vyjdu z nemocnice,tak asi vletím do cukrárny :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
monter: třeba to opravdu nebudou chtít, nevím :frowning2:
s tou cukrárnou TO VIDÍM stejně!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
teda holky,dneska mi přišel první úlovek z mmb :slight_smile:))) je to bundička,ale tak nádherná... co nejdřív jí dám do albíka,no fakt hustá :slight_smile: i drahá polovička z ní byla mimo :slight_smile:))))

jinak s tím přibíráním, já nevím,co ti doktoři pořád řeší,hlavně,že jsme zdravý ne?
20. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj holky. Jsme zpátky z dovolený na Hodonínsku, byli jsme pod stanem. A hlásím, že čekáme holčičku! :dizzy_face:
20. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Taky mám přinést moč.

Macu tak vítej doklubu :wink:
20. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
Hele není zas nějak přeholčičkováno ??? To je přesila.
20. črc 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
Já když čekala Kubíka, tak se zas pořád rodili kluci... :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj holky,
tak hlásím, že dnešní velký UTZ dopadl dobře a doktorka nám potvrdila holčičku.A váží 430g. Ještě jdu zítra na kontrolu ke své dr., tam mi zase bude kontrolovat placentu, jestli už se trochu vytáhla z vnitřní branky.
20. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Luci: takže další holčička..:slight_smile: gratulace.

a já si našla hodnotyna tu cukrovku, tak budu vědět hned zítra jak jsem na tom, ještě než to budu volat k dr. Dala jsme si vodu s citronem a odteď už nic :frowning2:
20. črc 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
Macu,gratulace k holčičce! Renat,máš pravdu je přeholčičkováno.
20. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
ahojky maminy .. jdu vas pozdravit ... nejak me ta kontrola vycerpala az jsem si musela dat slofika..

gratuluju ke kontrolam, snaus hlavne ze je vse v poradku!
saze - to je strasny... jen se nepredri a moc se neohybej!! a drzim palce at to zvladnete!
macu - gratulace k holcince :slight_smile: !

a jak jsme dopadlY (stale doufam, ze je tam holcinka :slight_smile: no, vse v poradku az navahu... jak jsem se obavala.. dostala jsem kazani, ale POZOR se podrzte - od minula jsem nepribrala NIC! jeste mam o 10deka min!!!
:frowning2: :cry: :cry: ale opravdu se tak necitim... ach jo
20. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
holky, gratuluju ke kontrolám a držím pěsti na cukru ...
zítra si odpoledne dojedou kamarádky pro věci po verči ... budou to tu přebírat :slight_smile: , tak doufám, že to ten kluk je :slight_smile: .. tak přinejhorším mi to zase vrátí ...
ale už mám docela slušnou výbavičku ... jen mi chybí dupačky, ale na ty už jsem se dívala na MMB ... a pak co mi padne do oka ...
Verča chodí a všude vykládá, že maminka má v bříšku Ondráška, tak doufám, že nebude žárlit, až se prdě narodí ... toho se asi bojím nejvíc
20. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Taky jdu zítra na 7hod a s močí :grinning: Mám teda hroznou žízeň, tak se napiju trochu vody.... Myslím si, že testy jsou u mě zbytečné, ale co už, když jsem tam poslána, tak musím jít.
Jinak gratuluji k potvrzených holčičkám :dizzy_face: Já bych ráda rozšířila skupinu holčiček, ale smůla :grinning: :grinning:
S tím přibíráním to je těžké, jím pořád stéjně, a váha si skáče jak chce :sweat_smile: Mám nahoře asi 7kg, bez oblečení :grinning:
20. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Slunatko, já jsem přesvědčená na 100%, že naše dítě žárlit bude, protože se kolem ní točí celý svět, je jediné dítě v rodině....uvidíme, jak to bude intenzivní....
20. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
beranek: ty taky??? Tak to už jsme tři :slight_smile: hihi. proč myslíš, že testy jsou u tebe zybtečné???

marsie: tak jako jsme to tady říkaly už několikrát, vykašli se na dr. ty ta kila nosíš a pak budeš shazovat...někdo holt přibere 8 kg, někdo 15 kg..atd.
20. črc 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
Luci talší do klubu, super gratulka :slight_smile:

Holky já mám nahoře 11kg a dr neřekl ani píp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak nevím co ti vaši blbnou.

No a cukr:
Kamarádka dělá v laborce a ve st mi bude test dělat ona. Ptala jsem se jak to je, tak že by se nemělo od půlnoci jíst ani pít, před tím trocha vody prý neuškodí (já bych jinak padla) a s sebou si prý taky můžu vzít malou vodu neperlivou, aby když bych měla jo žížu, tak abych si lokla.............................
Takže tak. Asi to spíš budu brát, že můžu bejt ráda, že mi to dělá kamarádka, jinak si myslím, že by mi to taky neodkejvali......... :sweat_smile: Uvidíme.

Dneska se loučím, zítra jdu na převaz, tak ať jsem na to vyspalá, na chíře bude milion lidí určitě.... :unamused:

Tak paaaaaaaaaaaaaaaaa
20. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
S těmi testy...prostě jen cítím, že žádný problém není. U Beatky taky nebyl, ale můžu se samozřejmě mýlit :wink:

Já jsem se u prvního těhotenství taky deptala, když jsem četla, že ideální je přibrat 8-12kg, já jsem měla nakonec 12kg a to jsem opravdu jedla málo a nepřejídala se. Jsem si i stěžovala dr., že mi ta váha podle mého názoru moc roste a ona mi řekla, že mě musí naopak pochválit, že mnoho jiných těhotných přibírá mnohem více. Ale zase jsem odcházela z porodnice jen s mínus 4kg a ten zbytek šel dolů možná půl roku, tak si vyberte, někdo přibude 15kg a jde domů o 12kg méně, je to fakt individální a není třeba se tím trápit :wink:
20. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Já se taky napiju vody, nejsem blázen, abych zkolabovala žízní.
20. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.