• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
beránku, já, když se mě teď dr. ptal, jestli chci jít na cukr, řekla, že nechci a byl klid ...
při Verči jsem přibrala 36kg, tak mě strašili s cukrovkou, nakonec jsem ji neměla (máme ty dispozice těhotenský :slight_smile: v rodině ) ... nechala jsem v porodnici 15 (Verča měla 4kg) a zbytek jsem shazovala rok ...
na váhu mi můj dr. taky nikdy nic neřekl ... je takovej na pohodu ... naštěstí
20. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Mě se dr. ptala u prvního těhu jestli na cukrovku chci jít, tak jsem řekla, že nejsem doktorka a ona mi řekla, ale tak si zajděte :grinning: Tak jsem myslela, že se mě zeptá i teď, ale protože u mě dost zapomíná na můj věk a vyšetření, tak mě tam prostě poslala, ale nešla bych...
20. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj, to je teda fakt den.. Teď mi přišel pro zmenu vynadat soused, ze cituji NEKONÁM (jsem předseda svj), jecel tu na mě na chodbě jak magor, tak jsem mu řekla, ze se vzdam funkce a ze to muže dělat sám a to teda malem vylitnul z kůže. Chlap! Zase, zase, zase!!!
Jinak jsem vám teda nenapsala, ze ani na to oblečeni jsem dnes nemela štěstí.. Byla jsem v Tveretu a byly to všechno hadry jak na moji babičku. Takže jsem se nakonec jela prevlict zpátky domu.
Gratuluju k úspěšným kontrolám i k další holcicce.
Můj briskovec dneska sili - asi sermuje, aby majznul nebo nakopnul všechny maminciny trapice, broucek! tak ho teď cachtam ve vane s fikama a pekanama. :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jahodarko, super den :grinning: Taky jsem členem SVJ. Takže radím, vzdej se funkce a oni uvidí co všechno to obnáší :sweat_smile: Je strašně jednoduché kritizovat a nemít žádnou odpovědnost a nic nedělat :unamused:
20. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ber, vzdam se ji určitě, dělám to zadarmo a nejen ze se lidem nezavdecis, to bych ani nečekala, ale už jsou fakt zlí a navíc si mě pletou s OPBH! :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
beránku, teď jsem ti kukla do alba ... můžeš mi říct, kde máš bříško??? :slight_smile: ... i při Beatce ... kde jsi ji schovávala? :wink:
20. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
holky ja na test musim byt uz na pul 7 ach jo.

marsie jo vim jak se citis.
20. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
Dobré ráno, tak dnes zase brzo :slight_smile:

Už jsem nachystaná..takže valím do nemocnice na ten test cukrovky..už teď mi je špatně, z hladu....tak držte palce. A já držím palce zas mým spolubojovnicím :slight_smile:
21. črc 2009 v 06:28  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno, držím palečky všem, co jdou na glukozový test. Určitě to zvládnete.
21. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
holky, držte se ...
21. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ráno, maminky, dobré ráno, bříškovci,
dnes jsme začali 6. měsíc, tak jsem se vám slavnostně nafotila ze všech stran a kabel k telefonu zapomněla doma.. :sweat_smile:
21. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
holky, chtěla jsem se zeptat, baštíte těhuvitamíny každý den? někdo totiž říká, že se potom rodí velké děti, ale já je zatím teda každý den poctivě polykám...
21. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Jsem asi dement, ale pochopila jsem, že Marsie naopak nepřibrala nic, ne? Doktor skuhral, že přibíráš, nebo že nepřibíráš? Ono je možný obojí...
21. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Jahodarko - mě můj doktor řekl že je mám jíst ob den. Tak tak číním.
21. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Tak podruhé dobrý den, už jsem doma a mám to za sebou. teda musím uznat, znám lepší snídaně, ale nebylo to tak nejhorší :slight_smile: No a výsledky mám hned, takže můžu s radostí říct, že jsou negativní :slight_smile: už jsem to volala i dr. tak to potvrdila..tak mám radost a slavím koblížkama .-) hihi.

A co ostatní???

jahod.: já měla teda mám calibrum, ale jedla jsme ho cca dva měsíce ani ne), pak jsem začala pít to magnezium, a paní nacvíču říkala, že na to máme dávat pozor...jedla jsem je ale tenkrát mylsím jeden denně (měly se dva), ale právě že mě straší s tou velikostí dítka...takže teď i je beru, když třeba nkam jedeme na výšlap...jinak ne. Na nich je pak stejně upozornění, že později už se nemají....tak nevím.
Mylsím si, že mám dost ovoce a zeleniny, tak snad to je v pohodě...kdyby mimču něco chybělo, tak si podle mě řekne :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem holky volala k dětské doktorce tady u nás a vezmou nás. Jsem ráda budu to mít 2 ulice od bytu. A je strašně milá. Tak máme doktorku. Hurááá
21. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
saze - to se musí už takhle brzo hledat pediatr? :astonished:
21. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky, ty jo já ještě dětskou doktorku neřešila - už bych měla?

saze: to ti dá někam potvrzení nebo to máš jenom ustně přislíbené? sem koukala, že mám v těhu průkajde něco jako kolonku na dětskýho lékaře :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Jahodarko asi jak kde. Sestřenka co má ročního kluka mi právě řekla ať tam raději cinknu, že ji když hledala doktora tak ji nevzali, že mají plno. Ale vidím tento problém jen v Praze. Tak jsem to nechtěla nechat na poslední chvíli.
21. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Kalimer - jen mi sestřička ústně řekla že mám zavolat po porodu a že se domluvíme na návštěvě. A vzala si mé jméno a termín porodu. Nic víc.
Asi to holky zbytečně řeším dopředu, ale jistota je jistota a jeden telefon mě nic neudělá.
21. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky holky jsem ted vstala. :grinning:
Jahod vitaminy mam doma ale nejim je pac jsem je poctive zvravcela takze asi tak nejak. :wink:

A ja mam doktorku primo u baraku teda vedle a prej bere to rikali holky co se jim narodili deti.
21. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojky, tak jsem zpet z cukrovky, konecne to mam za sebou, po obede si mam volat pro vysledky,ale rikala pani, ze z prubeznejch vysledku to vypada dobre :slight_smile:

hezky den.
21. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
holky ja mam taky jit na cukrovku, ale jeste nevim kdy tam skaknu se mi nechce.
21. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
marie? tak to je super, já už výsledky mám :slight_smile: jsem se divila... :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
Ad.: chce to se odhodlat :slight_smile: opravdu to nic není, mě hodně vydilo spíš to čekání, dvě hodiny tam sedíš jak trubka...ale měla jsme knížku, tak jsem se zabavila.
Jinak paní přede mnou co tam byla to nedala (A za 10 min vyzvracela), ale nechci strašit :slight_smile: fakt to taková hrůza není...no řekněte holky... :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
čauky, fajn, že vám to vyšlo dobře ...
jinak já právě dochystala oblečení po Veronice ... je to od roku a přijedou se na to podívat kamarádky ... je to jak malej sekáč :slight_smile:
došly mi i ty válecí pytle, objednávala jsem je na MMB a jsou naprosto bombastický, na těch fotkách tak dobře nevypadaly .. Verča je nadšená a mimino bude určitě taky :wink: ... budou mít každej svůj v pokojíku a když budu chtít vyměnit látku, tak to už zvládnu sama (myslím ten potah) ...
tady svítí sluníčko, tak už jsem malé slíbila, že zítra (má být kolem 30st.) se půjdeme zase koupat ...
21. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Renat, koukala jsem ti do albíčka. Máš tam vyfocený fusak od Emitexu. Je to jen fotka nebo jsi ho koupila? Pokud ano, je tak skvělý i ve skutečnosti (na obrázku vypadá báječně)?
21. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
renat ja vim jenze me se nechce vstavat mam tam byt uz v 6:30 vis.

oli teda ty jsi akcni mamina. :wink:
21. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
orlik: ten fusak (béžový) jestli myslíš, tak to je už foceno u nás na posteli, takže je doma a já jsem nadšená, taky jsme čekala, co se z toho vyklube, al ekdyž přišel..fakt paráda. je velký, u hlavičky se dá stáhnout, takže neuniká teplo ven ... paráda.

Ad.: jednou to přijít musí:slight_smile:

Já se te´d měga přejedla sladkým.... :unamused:
21. črc 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
renat musi ja vim no. Treba tam zajdu jeden den kdyz budu spatne spat
:cry: :cry: :cry: :cry:
21. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.