• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky holky,tak jsem konečně tady,dneska ráno jsem fotila věci pro Naty,tak jsem jí udělala další albíčko,mrkněte:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=412570
21. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
lilisek ty jo ty jsou krasne.
21. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
lilli: krásné věcičky, Natálka bude fešanda...

a když tu jste obě do klubu, jak to vypadá s kočárkem, už je jasno v barvičkách :slight_smile:?
21. črc 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
renat barvicky nemame vybrane vubec.
21. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak sem si prave volala a cukrovku nemam, ale delali caviky, ze prej mi to nemuzou rict osobne :angry:
21. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj, taky jsem po testech :wink: Asi mi klesl hodně tlak, tak mi nebylo nic moc, ale přežila jsem, výsledky si vyzvednu zítra...
adaj + renat: děkuju :wink: musím poděkovat tomu,kdo sem hodil odkaz na mimibazar, ty věci z něj jsou krásný a když má člověk čas,tak i docela levný,na to,že je dítě bude mít párkrát na sobě :slight_smile:)))

renat: ještě nijak, mám určité vybrané,ale budu se muset rozhdnout,a a taky se chci zeptat tatínka,co on na to :grinning:

btw: koukala jsem na ten zimní pytel,co tu někdo házel odkaz,tak je docela dobrej, já uvažovala o tom fusaku od Firkonu,tak nevím :grinning:
Jinak já vitamíny neužívám žádné a od počátku těhotenství jsem ani neužívala, příjde mi to naprosto zbytečné.
21. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
jinak holky tak jsem nasla ze bych mela byt ok kdyz jsem to prodelala. :wink:
21. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Renat, díky za radu. Vyberu barvu a objednávám.
21. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
lilli, ad.: tak pak dejte vědět, jsme strašně zvědavý tvor.
Jinak já jsem lilli taky uvažovala o tom firkonu, ale pak vyhrát tento, který pak je lešpí do sporťáku, apod. dá se odepnout do autosedačky, kdyby byla fakt nějak krutá zima apod. ale to záleží na každém..
21. črc 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
renat neboj dame vedet a radi nebo aspon ja jo.
21. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Holky co ste byli na cukru je super že ho nemáme! Marie,proč dělali caviky? Mě strčili výsledky pro mé gyn.do ruky a řekli že to mám dobré. Konečně sem pojedla a kávička je na stole :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
renat: no to já taky pak dám echo,neboj se nic, a myslíš,že se tento fusak vejde i do Firkonu? btw když to ale dáš do autosedačky,tak to asi nemá ty nožičky co? to je v celku?
21. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
lilli: určitě se tam vejde, ale je fakt, že jsem nezkoušela, přinejhorším bude něco málo ohnuté :slight_smile:
Jinak s tou autosedačkou - doje je zip, takže tu dolní část jakoby odepneš, tj. ten fusak se jakoby zkrátí. Nevím, zda jsem tu otázku ale pochopila dobře.
21. črc 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
renat: jo jo pochopila,já jsem se tam koukala,je pravda,že jsem koukala na ten popisek pozorněji a píšou tam,že se to dá odepnout a tudíž ti vlastně zbybe asi jako ten vršek ne? No právě nevím,jestli se to pak vleze do tý autosedačky,když u tý firkoňácký máš i ten nánožník :slight_smile:))) ale šlo mi o to,že v tý autosedačce máš to tříbodový zapínání,tak jak to pak zapneš,když budeš mít to mimi v tom fusaku,nebo myslíš,že se ten fusak přetáhne přes celou tu autosedačku,kde už bude to dítě zaplý???? nějak v tom plavu :grinning:
21. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
monter, ta sestra, ktera mi to delala, rikala,at si zavolam a kdyz sem volala, zvedla to jina a ta, ze mi to nemuze rict osobne, ze se to posila mymu dr, tak jsem se samozrejme nedala, pac to je uplne blbost a nakonec to slo :slight_smile:
ja si cestoz z tech testu za odmenu koupila vetrnika, boze ten byl dobrej :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
lilli: je pravda, že tohle jsem neřešila až moc (s tou autosedačkou), protože jeslti nebudou mrazy jak na Sibiři :wink: tak si myslím, že v autě se zatopí a na to přejití to stačí, v zimě asi nidek vozit prcka jakoby v autosedačce na kočárku nebudu...proto si myslím, že bude stačit oblečení, kombinézka, deka a nánožník....pokud by tam byla ta autosedsačka, tak už se tam ten nánožník asi nedá (nebo aspoňn na všech obrázkách nebyl...to už mi pak přijde i zbytečný, ale nevím. a na ty pásy jdu juknout.
21. črc 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
Lill, ten fusak má otvory, kterými protáhneš to zapínání (u autosedačky nebo u sporťáku). Mrkni na tu stránku, co sem dávala Renat. Já se rozhodovala o fusaku do autosedačky od kočárku co jsem vybrala (je podstatně menší a pěkný hadr) - nakonec volím Emitex.
21. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Větrníka bych si dala taky :grinning:
Právě jsem chtěla napsat, kolikrát vůbec člověk použije fusak do autosedačky? :confused: My třeba autem nejezdíme, takže jsme jezdili MHD nebo pěšky a teplý fusak jsem použila párkrát, když bylo pod minus 5 stupňů nejméně....
21. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak jsem koukala...zezadu má ten fusak otvory a tam provlíkneš ty pásy. :grinning:
21. črc 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
Marie,ještě že ses nenechala odbít! Já na sladké kupodivu chuť nemám,ale jak mi klesne oběd tak se pustím do melounu. Ten můžu každý den :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jinak jsme dokonce skoro nepoužívali ani tenký fusak, když byl nánožník, vlastně na malé miminko jsme neměli ani kombinézu, jen flísové dupačky a mikinu nebo bundu, v podstatě to dítě má mít tolik vrstev na sobě jako vy, max. o jednu více, opravdu neumrzne...
21. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
renat: acha :slight_smile:))) no tak to je suprový :slight_smile: původně jsem chtěla kupovat do kočáru tu spešl zavinovačku od emitexu, tu s těma nožičkama,ale když to jde tak,tak to je asi lepší, líbí se mi i to,že je ten fusak větší než ten Firkoňáckej :slight_smile:)) využiješ to pak v pohodě i pro starší děti :slight_smile: no a ty už ho máš doma ju? a spokojenost? škoda,žes ho nevyzkoušela do toho kočáru rovnou dát :slight_smile: abychom věděli,jestli není moc velký, myslím do sporťáku,protože na začátek stačí jen ta horní část a ta by se tam měla vejít v pohodě :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Musím se přiznat, že jsem stejně aktivní jako Saze - co se týče dětské doktorky. Ale ne vlastní aktivitou. Chtěla jsem se přihlásit k doktorce, ke které jsem chodila jako dítě. Moje mamka ji dnes potkala a ptala se, jestli nabírá pacienty. Říkala, že ano a je moc ráda, že jsem si ji zvolila. Tak se k ní v říjnu dojdu domluvit.
21. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
lilli: já právě pak uvažovala...co je zybtečné apod. Taky jsme nejdřív chtěla tu emotexovou zavinku - fusak s nožičkama, jak píšeš, ale tenhle fusak je gfakt combi, tak to nemá cenu. myslím, že neb ude velký (do kočárku), dělají to tak nějak víceméně univerzální.
Já už ho mám doma a je bezvadnej :slight_smile: nelituji a za těch 890 je super (je to sice lonská kolekce a barva, ale to mi nevadí
21. črc 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
renat: no tak to já nejdřív musím rychle vybrat barvu kočárku,abych mohla objednat pytel :slight_smile:)) každopádně tenhle bude víc univerzální,takže mooooooc díky za tip :slight_smile:))))) no tak to mám zase vyřešenou jednu věc :slight_smile:)))) hurrráááááá fakt moc děkuju
21. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
lilli: prosím tě to vůbec nemáš zač :slight_smile: jen hezky vybírej...
21. črc 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
holky ja jdu obedvat se tesim. :grinning:
21. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Já bych šla taky obědvat, ale máme už 4 dny odstavenou kuchyň, protože ji předěláváme resp. děláme novou, tak tu mám jen chleba :unamused: Ale rozhodla jsem se, že půjdu s Betkou, až se vzbudí do vegetariánské restaurace na oběd....doufám, že to dítě přivítá stéjně jako já :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.