• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
beranek je mnam to musi byt super. ja delala zemlozku.
21. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Žemlovka je dobrá :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
beranek jojo je mam ji rada.
21. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
no tak to já jsem zatím bez oběda, drahá polovička něco řeší s mým tátou a se svojí máti ohledně firmy,takže už tu hladem trošku slintám :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
lili to teda je spatne co??
21. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Sem nějaká unavená a válím se na pohovce v obýváku. Ad,nezbyla ti žemlovka,pošli :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
monter zbyla neboj. A jinak se taky valim v obejvaku na sedacce a usinam.
21. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj holky,
adajar, pokud jsi měla neštovice už v dětství, tak to v těhu nevadí. Sama jsem to zažila u prvního těhu. Měla je moje malá sestra zrovna když jsem ji několik dní hlídala. A to jsem byla tuším ve 12tt.
21. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
lucie je dekuji. a jak se mate??
21. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
ad není zač. Jinak se máme dobře. Zrovna před chvíli jsem se vzbudila. Po obědě jsem vás začla dočítat a vytuhla jsem u pc na 2 hodky.To je ta výhoda pc v posteli :grinning:
Doktor říkal, že se placenta trochu vytáhla a hematom je vstřebán. Takže další kontrola až za 3 týdny. Mě čeká cukrovka 13.8. Už se toho nemůžu dočkat :confounded:
21. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Ad,tak pošli ať si taky naláduju pupík :slight_smile: Já můžu být unavená jak chci,ale neusnu. Lucie,tak to sou super zprávy!
21. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
luci to je super ze se vytahla a hematom vstreban. no ja mam notas taky v posteli takze jsem v klidu dneska,. :grinning:
Ale v telce nic nedavaji.
21. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
monter hm no jako ja se bojim usnout pac pak zase tejden nebudu spat
21. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po kontrole vše v pohodě.. dohodly jsme se, že od 14.8 zůstanu doma.. tak se docela těším..jo mám fotečku v albíčku :slight_smile:)
21. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Ad,to ti věřím! Já prostě neusnu a večer chodím spát kolem 23h. Teď čučím na Discovery na pořad o tetování. Je zajímavý!
21. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
saron gratuluji.

monter ja cumim na deko- :grinning:
21. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
saron krasna princezna. :grinning:
21. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Saron,gratulace a krásná fotečka. Holky vy co ještě pracujete,máte můj obdiv! Já sem ráda že se válím doma.
21. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
adaj: tak oběd se nekonal a asi ani konat nebude, holt bude až večeře... se tady zajídám nějaký sladkýma věcma, brrrrr normální prase sem :slight_smile:))))))

saron: ty jo tak to si užiješ ještě léto, to je super ne? :slight_smile:))musím se přiznat,že ten setík s tím zajíčkem z Tvého albíčka,mě donutil koukat na mimiaukce :slight_smile:))))) fakt super :slight_smile:

luci: je fajn,že jste oki :slight_smile:
21. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
lilisek teda to bych sla i sama na jidlo.
21. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
adaj: no nejhorší je,že jsem se sekla na mimibazaru,takže když zrovna něco nedělám,tak prolejzám pořád tyhle stránky :slight_smile:))) takže mi ten čas bez jídla nepříjde tak hrozný :grinning:DDDD a pak najednou koukáš,kolik je hodin :slight_smile:
21. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
lilisek jo to znam ja se na netu sekam porad. :grinning: Ale nic nekupuji pac opet cekam nA NESCHOPENKU.
21. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
adaj: vidíš,to mě ani nenapadlo se podívat,jestli už od nich něco došlo,ale vzhledem k tomu,že jsem doma od 8. června a 14 dní Ti platí zaměstnavatel, takže by mi socka měla proplatit za min. měsíc pouze týden a dva dny,tak to nebude žádný balík a možná,že to dorazí příští měsíc :slight_smile:))))) teď je asi ještě brzo :slight_smile:
21. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
lilisek no jo no jako chodi si to kdy chce takze jako z nicim nemuzes pocitat vis. :grinning:
21. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
holky, která chcete vidět velrybu,tak kukněte do mojeho albíčka. Už se to 2měsíční povalování na mě začíná projevovat :grinning:
21. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
luci krasne brisko. :wink:
21. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

Dočetla jsem tak jako letmo.... jste drbalky!!!

Vitamíny:
neberu nic, zobala jsem na začátku listovku, po třetím měsíci jsem s tím sekla. Ovoce i zeleninu jím, tak snad to stačí.....

Emitex:
taky jsem koupila do kočárku černo béžovej, byl myšlenej i do sutosedačky, ale pak mi písla jedna holčina, že to vyndávala jak blázen kočárek -- autosedačka -- kočárek -- autosedačka..... Tak jsem koupila ten spešl do vajíčka a bude klid.
Jsem dost na pochodu, tak by mě to asi brzo přestalo bavit, přendávat pořád fusak a hlavně to pořád provlíkat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:

Ad jak spíš? Já teď jak mimino, kor jak spím pořád v jedné poloze (na levém boku nemůžu kvůli těm kousancům), tak se nebudím a jsem fit.
Já jak se totiž hrabošila při otáčení (nevím co budu dělat v 9. měsíci), tak mě to pokaždé vzbudilo a už to bylo na prdlačku. Teď se nemůžu mlet, tak to je pohoda :slight_smile:

KO dopadly všem super, teda cukry, tak to jsou dobré zprávičky...!!! :wink:
21. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
luci, jsi krasna tehulka, poradny brisko :slight_smile: a tak to ma byt
21. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
sanus ja spim jak miminko nevim jak je to mozne, ale nasla jsem polohu ve ktere usnu a vzbudim se v ni a jefakt ze kdyz se zacnu pretacet jsem hned vzhuru. :grinning:
21. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
sanus akorat od zitra budou zase vedra tak se bojim ze zas nebudu spat. :angry:
21. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.