• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
holky.. pražandy..kam bych měla jít na test cukrovky.. mám doporučení od své doktorky a nevím kam jít tady v Praze..
21. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Ad viď, přesně, jak jsem se otáčekla, tak jsem se při každé otočce vzbudila a už jsem něky zůstala čučet..... Takhle se neotáčím jak usnu, tak se vzbudím a dneska jsem se snad ani jednou nevzbudila - nebo si to nepamatuju.
A jestli bude hic, tak házím ručník a spím s klimou nebo dole v obýváku :wink:
Horší je, když někdo nemá možnost před tím hicem utéct..... :sweat_smile:
21. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
saron to ti doktorka nerekla???

sanus ja teda klimu nemam a vsude je stejne horko takze asik umru. :grinning: Ale jinak to prevalovani je hrozne a ja neumim a ja neumim spat v klidu no. :wink:
21. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
ad.: tak jsem si taky objednala ten pás :slight_smile: snad mi L nebude malé :wink: :frowning2: Potřebuji to už na pátek na tu dovču, tak jsem si připlatila, snad to PPl přiveze brzo :slight_smile:

saron: to by ti měla dr. asi říct, ne? ale mylsím, že tě ve :frowning2: zmou kdekoliv kde je nějaká laborka..máš na to ten papír - žádanku??
21. črc 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
renat no ja platila za ppl 85kc a bylo to tady 3 den

saron kde bydlis v praze a mas nekde blizko polikliniku??,
21. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky,
Saron také bych řekla někde kde je laborka.
Jinak kontrola u mě dobře vše je ok.
21. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
saze gratuluji :wink:
21. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Adajar díky. :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
ado já mám svojí gynekoložku v Litoměřicích a tam jít nechci..jako zedit tam spec. kvůli tomu..
jinak žádanku mám
21. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
ado bydlím Praha 7
21. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Pro nespavce...asi vám půjčím na pár dní naše dítě, uvidíte jak se vám bude spát :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Sar a když zadáš laboratoře na Praze 7 tak nic nevyjede??? Biochemická laboratoř
21. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
renat: tak jsem z těch barev fakt ztracená :frowning2:((( nejdřív se mi líbila černo zelená kombinace,pak světlounce zelená s bílýma kolečkama a teď nakonec oranžovo černá,ale nevím,jestli jsou to kombinace pro holčičku :slight_smile: a pak následně i pro chlapečka :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
lilli: to je, co?? Nic si z toho nedělej, taky jsme byli na vážkách..já teda měla od začátku ten s těma kytkam, ale pak stejně když jsme přijela tam a viděla těch kombinací a barev...naživo to pak je prostě trochu jiné. Mylím, že zeleno černé kombinace i ta oranžovo černý jsou neutrální...
21. črc 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
jsem tě asi moc nepotěšila, co?? :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
že jo? no tak v podstatě je to zúžený na kombinaci černo zelená, světle zelená s bílou a černá s oranžovou ( ta se mi celkem líbí,je to novinka v té černé jsou oranžové čárky,viděla jsi tuhle kombinaci?
21. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Achoj holky, hlásím se zpátky z dovči :slight_smile:

bylo to tam super a prckovy se očividně koupání líbilo :grinning: občas plaval i beze mne - plaval v břiše kolečka :grinning:

ale jsem ráda, že už jsme doma, protože toho jídla tam, no hrůza :sweat_smile: ještě že vaří tak zdravě :sunglasses:
21. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
lilli: asi neviděla, mají zas nějaké nové?, to je hrůza, kdo pak má vybírat :slight_smile: co? Mají ji na stránkách?
Jinak ještě upozornění pro tebe i ad...pokud opravdu přemýšlíte mezi kombinací s černou a ta černá vychází na korbičku, tak se neleknětě, opticky to zužuje, takže vypadá menší (černá zužuje:slight_smile:...ale fakt není :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsme to tam přeměřovala s ostatníma jak blázen.
21. črc 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
renat: ty jo,asi tam budu muset ještě jednou zajet :slight_smile:))) nebo já fakt nevím,no jdu o tom přemýšlet pomalu do koupelny,tak zatím dobrou a zítra pa
21. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
A ty už si tam byla?? Opravdu je lepší to tam všechno ohmatat, projet, vybrat barvu v reálu....:slight_smile:
Taky už se jdu chystat do hajan...jsme nějaká unavená :frowning2:
dobrou no
21. črc 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz
Jonkar, a kde jste byli?
21. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
na Zakynthosu kousek od hlavního města, na pláži byly hnízda želv Kareta, kdo měl štěstí, tak je i viděl, stačilo vyjet jen na šlapadle kousek od břehu, ale my jsme žádnou želvičku nepotkali... :frowning2: ale jinak tam bylo nádherně :sunglasses:
21. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tak my letíme na Zakynthos příští pátek, ale severně od hlavního města. Na želvičky se taky zajedeme podívat :wink:
21. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jonkar, a jaké teploty jste tam měli?
21. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
celou dobu jasno a hodně teplo, moře občas bylo tak teplý, že ani nemělo smysl tam lízt - žádný osvěžení, i když včera to byla docela ledárna, předevčírem navečer trochu víc foukalo, ale taky teplej vítr, takže nepříjemnej byl akorát ten písek, kterej všude lítal... přesný teploty ti nepovím, ale prej byly kolem 35° a moře mělo vetšinou taky skoro třicet... akorát jsme se všichni v kombinaci toho jejich sluníčka a opalovacího krému osypali, takže doporučuju vzít něco na vyrážku pro jistotu :wink: jsem si přímo tam koupila Bepanthol, sice celkem smrděl, ale pomáhal... jinak tam koupíš úplně všechno, ceny jsou stejný někdy dokonce nižší než u nás... jen mléčný výrobky jsou trošku dražší...
21. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
mají tam málo pitné vody, takže z kohoutků teče odsolená mořská voda, ale balenou vodu mají lepší než u nás a za nižší cenu... :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Krasne rano holky.

Sanus jak jsi dneska spala ja opet katastrofa po 2 hodinac vzhuru mlela jsem se a spala jsme jen napul proste k nicemu jsem natekla postipana no hruza a dotoho jedu na ten test cukrovky mam tam byt za hodinu a jedu autem pesky bych tam nedosla pac se mi mota hlava a je mi zle od zaludku proste me muceji hlady a zizni.
22. črc 2009 v 05:29  • Odpověz
Jonkar ahojky po dovolene. :wink:
22. črc 2009 v 05:31  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:
Ad.: teda ty si s tím spaním fakt užíváš, musíme doufat, že se to ještě zlepší. :slight_smile: ale pozitivum to má, že si se rozhodla vyrazit na tu cukrovku, když to prstě v posteli nejde ... tak na tebe myslím, ať je to všechno v pořádku.

Jonkar: vítej zpět z dovolené.

No a já se vypravuji do toho Hradce, má být vedro, tak doufám, že to budu mít brzo za sebou :slight_smile:
22. črc 2009 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
adajar, přidávám se k tobě - taky nemůžu spát a prcek v noci děsně řádí - plete si břicho s tělocvičnou. A to mě všichni varují, že bude hůř. Nevím, jak zvládnu chodit ještě přes 2 měsíce do práce.
22. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.