• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ránko maminky! Ad,ty chudino,to je hrozný jak nemužeš spávat. Držím ti pěsti na cukrovku! Jonkar,vítej z dovolená. Odpoledne mám scuka s kámoškou a má být vedro. Snad to přežijem!
22. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
dobré ránko ... ad, ať ti to dobře dopadne ...
tak jsem večer nafotila zbytek oblečení po Verunce a zaplatila si aukce, abych to mohla prodat ...
holky, co si tady byly včera, si vzaly oblečení za 8tis. ... to je síla, kolik v tom je peněz ... a to jsem třeba bodýčka jim dávala po pěti a po deseti korunách, punčocháčky zadarmo ... ale zůstalo mi tam ještě něco na prcky ... bundy, jedna kombinéza, pak nějaký tričínka, sukýnky, tak ať mi to tu neleží ...
jestli fakt dnes bude tak, jak slibujou, tak se vážně těším ... :frowning2: ... asi zkolabuju ... mám motáka ... taky jsem se nevyspala ... malej furt kopal a pak se vzbudila malá a měla trhanej spánek ... takže já tím pádem taky ...
22. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno, holky,
tak jsem vám dala ty včerejší fotky pupíka do albíčka - nafotila jsem ho skutečně ze všech stran.. :grinning: a teď koukám, jak je na té poslední fotce vidět, jak ten můj darebák neustále putuje (břicho mám na jednu stranu - vidíte tam tu bouli? :angry: )
Včera jsem byla na cvičení a milostpán se zase usídlil na pravé straně, takže jsem skoro nic nemohla cvičit.. :grinning:

Saronko - Sofinka je na tý fotce jak plyšovej medvídek! :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Jahod, krásné bříško. Nejhezčí je ta boulička na jedné straně.
22. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky holky tak vysledky budou az u doktora mi je reknou no. A jinak jsem ospala a bylo mi pekne blbe a nastesti me poslali domu si lehnout kdyz kousek bydlim no aspon ta hodka doma byla fajn. Jdu sie nasnidat pak doctu. Jestli neusnu,.
22. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
jahod uzasna boulicka no. Koukam ze mas taky rostaa ty kluci jsou proste jine.
22. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky..dneska jsem byla 3x za noc na wc hrůůza.. už se fakt nevyspíme celou noc pěkně dlouho co :slight_smile:)
Jaho dííky :slight_smile:) jsem to poslala včera manželovi, nebyl se mnou a napsala jsem mu tam naše malá princezna..a on no vždyť je to jak ufonek :slight_smile:) tssss :slight_smile:)
22. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

renat: jo jo už jsem tam jednou byla, ale chtělo by to tam jet ještě jednou,jen je to pro mě trošku z ruky,tak uvidím :slight_smile:)))

ad: já taky dneska měla houby spaní :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
jahod: pěkný bříško :slight_smile:)))
22. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
jonkar: jéééé po dovče a ještě na Zakynthosu, to muselo být fajn :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Orlíku, já taky budu ještě skoro do poloviny září v práci. Ale prej to kopání pak není o tolik horší, protože prcek už pak nemá tolik místa a spíš se tak převaluje (i když asi když kopne, tak to pak stojí za to:slight_smile:.
Jinak jsem byla ráno odhodlaná jít na glukozovej test- ale moje gynekoložka mi jaksi neřekla, že se na něj musím objednat- takže mi jen vzali glukózu nalačno a krevní obraz a v pondělí si to ráno nalačno zopakuju.... Přitom na žádance jsem měla jednoduše napsáno, že mám přijít mezi 7-8 a nalačno a nic o objednávání tam nebylo...
22. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
kvat no u nas to delaji bez objednani, ale musis prijit vcas no. :wink:
22. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Já si tu trochu zaskuhrám- jak se dá vysvětlit, že přestože už pár týdnů jím fakt hyperzdravě a skoro asketicky, tak jen tak tak hlídám, abych dost nepřibývala? Chci nějak uhlídat. aby to za měsíc nedalo víc než ty dvě kila, ale zjišťuju, že to znamená docela hustou dietku- ostřejší, než kdybych těhu nebyla. Přitom ovoce si kvůli právě cukrům dávám jen jako pochoutku, vůbec nesladím, žádný sladkosti, nejvýš jednou týdně zmrzlina, večer už nejvýš hrnek mlíka nebo jogurt. Když mám hlad, tak to radši zazdím okurkovým salátem. Dokonce jsem to párkrát počítala a dalo mi to kolem 2000 kcal, což vzhledem k těhotenství, mojí výšce a normální fyzický aktivitě je docela málo. Otoky se mi nedělají, takže voda to taky není. Nechci působit jako pipina z Cosmopolitanu, ale mrzí mě, že musím skoro držet dietu, aby si na kontrolách doktorka nemyslela, že když takhle přibývám, tak určitě spořádám polárkáč u televize. JInak nahoře mám 10 kg- za poslední měsíc 3,5kg.
22. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
kvakul, ať si doktorka myslí co chce, já už mám 8 kg nahoře a doktor to kupodivu ani nekomentuje, prostě někdo přibírá i kdyby nic nejedl a někdo se může přecpávat a přibere 8 kg za celé těhotenství. dokonce se nedá brát v potaz ani rodové dispozice, protože moje matka, při mně přibrala 5,5 kg!!!!
22. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Kvak, tou váhou se netrap. Já za poslední měsíc přibrala 3kg a taky nijak zvlášť nejím. U mě je to dáno tím, že mám problémy s přibíráním i mimo těhotenství. Ale teď když nemám pohyb, na který bylo moje tělo zvyklé (2-3x týdně), tak jde ta váha víc nahoru. A tvoje tělo vodu klidně zadržovat může, i když nejsi oteklá. Moje kamarádka za poslední 2 měsíce nabrala 17kg a většina byla zadržovaná voda - otoky taky neměla. Neboj, běháním kolem miminka to zase shodíš.
22. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Dík holky, za podporu, mě někdy šíbe z těch dramatickejch změn těla- a to jsem myslela, že jsem vůči tomu imunní- to chlapi moc nepochopí, že je prostě někdy skličující pozorovat jak během pár měsíců vypadáte úplně jinak- sledujete, jak se množí strie a naskakujou celulitidový hrbolky- je samozřejmě jasný, že to tisíckrát nahrazuje radost z těhotenství a z miminka a vůbec z toho, že jinak jsem zdravá, ale přece jen jsem ženská a občas se mě to nějak zavalí...
22. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
kvat kasli nato se takhle trapit pac ja v tehu jim min nez pred tehotenstvim a stejnak pribivam raketovou rychlosti. Takze v klidu a netyrej svoje telo. Hele problem je v tom ze doktori se ani neptaji co jime a reknou ti ze nemas tolik zrat co to jako je.
22. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
kvat a jinak ja 3kg za posledni 3 tydny. :wink:
22. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Adaj, máš recht :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
kvat me stvou ty strie pac jsem jedina v rodine kdo to tak ma. Takze me strie stvou a den odedne jich je vic.
22. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
kvat presne tak ja se vzdycky uklidnim pac me malej ukaze ze on je ta radost a prej kazda radost a stesti neco stoji.
22. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
adaj - hned bych ti dala pusu! :slight_smile: (jak jsi to hezky napsala)
22. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
jahod nerikej 2x si pro ni prijedu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Určitě to tak je! Snažím si vždycky říkat, kolik holek-snažilek by přibralo klidně sto kilo a nechalo si striema zbrázdit celý tělo, jen aby mohly mít děťátko- vím, že je to ode mne zpovykanost, ale člověk si halt občas neváží toho co má...Má to prcek se mnou těžký- mrzí mě, že vnímá mou rozmrzelost, kterou ale způsobuje taková pitomina
22. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
kvat to jsem nechtela nic si nevycitej jsme zenske a kazda to tak ma proste jsme paradnice a je lepsi kdyz nam to napises a reknes co te trapi a my ti to muzem vymluvit vis. A hlavne tohle urcite nemas casto, ale jen obcas kocko takze si nic nevycitej jo. A ted uz jen usmev a pohlad brisko. :wink:
22. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Jsi moc hodná, dík, je mi líp, že jsem si tu mohla zaskuhrat :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
kvat no ja skuhram porad takze jako obcas to trapeni musime rict a nasi chlapy nas moc nechapou v tomhle. :wink: :wink: :wink:
22. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
tak teda, já mám pocit,že teď se asi přibírá i ze vzduchu ne? :slight_smile:)))) ale myslím,že kila bychom řešit moc neměly, i kdy osobně mi to samosebou taky nedá,ale jak říká adaj- prostě to za to stojí a basta :slight_smile:)))
22. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak co, da se odhadnou podle tvaru bricha, jestli to bude holka nebo kluk? vy kdyz videte svoje briska a vite co čekáte, je tam nejaka spojitost? večer vyfotím svoje a řeknete mi, co to asi bude :grinning: všichni tipujou kluka, jen moje mamka asi tajně touží po vnučce, pač mi dala nedávno krásné růžové dupačky :grinning: :dizzy_face:

Na kontrolu jdu příští středu a o tom testu na cukrovku mi nic nerikali, tak uvidim.
22. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
jinak včera jsem zas utrácela v tesco, mají plenky v akci, pampers 2 za 299,- tak jsem vzala.
A taky jsem natrefila na úžasné tričenko, za 90,- Kč a jedno na větší mimi, až na léto, za 30,- ! :grinning: Jinak je to dost probrané a hodně věciček v růžové, což nemůžu moc riskovat :angry: Ale modrounké věcičky normálně kupuju, proč by holčička (kdyby byla) nemohla mit modre dupajdy? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.