• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evit poznat se to neda pac mam bricho na holku a cekam kluka.
22. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Evito, mě všichni tipují holčičku. V rodině plánujeme tipovací soutěž - den narození, míry a pohlaví. Tak jsem zvědavá, kdo se strefí nejblíž.
22. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahooooooooj tak jsem doma po testu cukrovky, a teda bylo to naprosto v poho. Jsem byla ráda, že jsem ten hladovej žaludek aspoň zalila :wink: Čekání teda nuda, ale dalo se to.
Pak jsem se odměnila KFCčkem, tak mi je fajn, jen jsem unavená jak jsem byla od 5 vzhůru....

Ad jak jsi spala? Já už zase na prd :angry:

A holky dáte mi za pravdu, že moct sundat v těhu podprdu je největší slast???!!! :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
kvaku určitě v pohodě hlavně se s tím nestresuj, prostě jez na co máš chut.. jako blbá doktorka tě přece nevyvede z míry.. já mám zase hodně velké břicho..jak se zaznamenává vzadu do průkazdy velkost břicha tak jsem uplně totál nad nevyjšší čárkou..doktorka to taky nějak nekomentovala.. tak nevím no.. mám i od začátku dost velkou dělohu..
holky před tím testem na cukrovku.. hlídali jste si sladké pár dnů před tím nebo ne??
22. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
sanus na houby jsem to psala dneska hned rano nez jsem jela na cukrovku. :grinning: A bejt bez podprdy uzasna vec.
22. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
orlik: jééé vy se taky necháváte překvapit? :grinning: super
sanuska: souhlasím s tou podprdou, je to jedna z prvních věcí, co dělám, když přijdu odkudkoliv, hlavně z práce :grinning:
22. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
saron nic jsem si nehlidala. jen jsem byla tech 12 hodin na lacno.
22. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Já si nic nehlídala, včera jsem se nacpalal rajskou -- mě pak pálila žáha :angry: -- a v deset večer jsem ještě vyzunkla půl litr šťávy.
Kámoška mi teď psala, že to vypadá, že to budu mít v pořádku :wink:
22. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Saron,já se hlídala a nic sladkého sem nejedla. Sanus,s tou podprdou máš naprostou pravdu. Neznám nic lepšího :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
sanus ja mela vcera k veceri kure na paprice a dneska taky. jinak asik ted usnu no.
22. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
no, s podprdou teda jak kdy, před těhu jsem jí skoro vůbec nenosila, teď už je to nutností, někdy jí fakt ze sebe rvu ještě ve dveřích, ale někdy mě tak bolej prsa, že jsem ráda, že jí mám a že to alespoň něco přidržuje...
22. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
jahod :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Jahod, tak bolení prsou, mám úspěšně za sebou, tak to je v poho. Holky držej krásně i bez podprdy, tak když můžu, tak vyběhnu bez ní i do města....

Jdu okulit oko, nějak to na mě padlo. Tak pak juknu zatím pa
22. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
S podprdou mám problém, že nevím, kde si koupit větší velikost. Narostla jsem do obřích rozměrů. Asi to vypadá na takové ty stany v prodejně XXL.

Holky, závidím vám co jste doma - spinkala bych jako miminko. Bohužel mám vyřizování ve městě a pořád to oddaluji kvůli tomu vedru. Vůbec se mi tam nechce.
22. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
mě hodně na strie pomáhal ten Q cosi ... bývá to v mamince (reklama) ... teď jsem si břicho začala mazat až minulý týden, tak uvidím, ale sama jsem se divila, že při té váze, co jsem měla se mi udělala jen jedna ...
a těm, který nemusíte mít podprdu strašně zááááávidííííííím, protože já když ji sundám, tak se mi začnou prsa opírat o břicho a je to strašně nepříjemný ... :slight_smile:
kvak, z té váhy si nic nedělej, hlavně jez všechno na co máš chuť ... jsi těhotná a to miminko to potřebuje ... jak jsem psala, tak mi trvalo rok, než jsem se dostala na původní váhu (55), ale co ... manžovi jsem se líbila, aspoň to tak vypadalo :wink: :slight_smile: a po ostatních je mi prdlačky
22. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Tak jsem zkusila okulit oko, ale není to ono. Navíc jsem trochu bolavá asi jak se to hojí, tak vo víc cejtím, tak je to na prd. Tak večer pustím klima a snad budu zařezávat.

Jdu dát prát prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Orli chuděro, do města bych padla. To nemůžeš přesunout úplně?
22. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky,

kvak: já příbrala během 3týdnů 4 kila a celkem mám 9 kilo nahoře :frowning2: . Taky mě to štve, ale co se dá dělat no - doufám, že po porodu to pude krásně dolu :wink: . Sem zvědavá kolik ještě přiberu :wink: .

jinak já sem si koupila na strie olejíček od Weledy (je dražší), ale musim zaťukat, že zatim žádná strie (mažu si tim břicho a prsa).

holky co plínky? Už jste nad tim uvažovali jaký? Jestli látkový nebo papírový? - Já jdu do papírovek a asi koupim pamperky a fialový tesco pleny (docela hodně lidí je chválí).
22. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj, my jsme zpět doma, Betka spí, tak nahlížím :wink: Vyzvedla jsem si výsledky cukrovky - negativní, jak se dalo předpokládat, zbytečné vyšetření, příště (už sice nebude....) bych ho už odmítla.
My budeme mít jen papírové plínky, na látkové nemáme zařízený byt (nemáme kde sušit a vůbec skladovat špinavé) a navíc na cestování je to výhodnější. Ale držím palce všem, které se rozhodly pro látkové. My používáme jen pampersky. Ale ty fialové používá hodně lidí a chválí je, nám ale bohužel vyhovují ty nejdražší :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
ty plenky v tescu: nejsou to 2 za 299,- ale Pampers velikost 2 - jedno baleni myslim 80 ks za 299,- = jen pro vysvětlení :wink:
22. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Plínky určitě papírové - chci si to usnadnit. Kamarádky mi chválí pampersky i ty tesco. Vyzkoušíme a uvidíme. Dnes jsem objednala pár látkových plen - ale jen jako podložku nebo na utírání.
22. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
kallimer: Já určitě papírové plenky,a moje mamka plánuje dávat i látkové, když bude hlídat, tak to jí fandím :grinning: , já to možná zkusím, ale nejsem z toho nijak odvázaná :grinning: Prostě uvidime jak to pujde, vyzkoušet to asi vyzkouším no.
22. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
mamka vytáhla po nás prý 40 plen, a má i 10 nových, tak to mám vyřešené, kupovat vůbec latkove nebudu.

A určitě nejvíc chválí kámošky Pampers a pak jak je mimi větší, prý ty Tesco. Vidím, že se shodujeme :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Evita, ta cena pampersek je skvělá, to bychom taky měli zajít, protože my hlavně ještě používáme i pro dceru...
22. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ty stále jen pamperskujeme :grinning: A látkových plínek mám jen 15 a vůbec jsem je nevyužila, Beatka nikdy nezvracela, takže je spíš využíváme teď, když má rýmu a utíráme jí do toho nos :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
A na téma podprsenky.....já nosím stále, nějak se bez nich necítím :wink: Prsa mě vůbec nebolí a nebolela, prostě nejsem vůbec typická těhotná :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky...teda vy jste toho zas nakecaly...
Já se už vrátila, řeknu Vám to cestování v tomhle vedru, no fuj, ale naštěstí jsme pak byla jako první, těhotná měla přednost, důchodci koukali...ale co?? Hihi, pad dr. byl strašně hodný, vtipkoval, abych mu tam neporodila, že porodnice je vedle...no a výsledek je takový, že mám přiznané trvalé následky...15 stupňů ve flexi (ohybu) a sport jen s ortézou (těžší, jako lyže apod. - to jsme setjěn doteď dělala :slight_smile: tak jsem zvědavá, s kolika penězí se pojišťovna vytasí...

Jdu dočítat...
22. črc 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Kvakulko, těmi kg se netrap, já jsem taky v šoku, když se zvážím v průběhu dvou dnů a rozdíl je 1kg :grinning:
22. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
My jsme teď ve fázi, kdy se nejvíce přibírá, naopak poslední měsíc často nepřiberete ani deko....na to se strašně těším :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
22. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
My ty plínky většinou kupujeme v Makru.
22. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.