• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Renat, musím se pochlubit. Objednala jsem ten fusak od Emitexu (žuto-béžový, mám ho v albíčku), přihodila jsem k tomu ten jejich chránič matrace a pár látkových plen s obrázkem. Už se těším, až mi to přijde.
22. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
orlik: akorrát jsme koukla, ten fusak je krásnej (taky jsem nad touhle kombinací uvažovala :slight_smile: tak jsem zvědavá, jak budeš pak spokojená ... :slight_smile:chránič matrace si kupovala jaký?,
22. črc 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
Renat, chránič matrace jsem vzala taky od Emitexu (stejně jako fusak na www.babylife.cz) velikost 120x60. Mám na něj dobré reference.
Fusak se nám bude hodit do kočárku - bude hnědo-béžový. Včera jsem se seznámila s novými sousedy. Mají 2letého kloučka a a fusak od Emitexu používali ještě na jaře a budou i na podzim a v zimě. Naprostá spokojenost.
22. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
orlik: tak to jsem ráda za ten fusak (takové pozitvní reference se dobře čtou :wink: jdu juknout na ten chránič..
22. črc 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
Holky, dovolila jsem si drze vlézt Murynce do alba a zkopírovat nám její tabulku, co všechno potřebujeme.. :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2711827&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D100%26vOrderBy%3D1
22. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
AHoj holky,
čítala som o tých kilách a hned som sa išla odvážit- zatial mám +4kg, ale v srpnu budem u našich 3.týždne, takže maminka mi bude vyvárat a ja priberat, takže nejaké 3-4kg si zo Slovenska odnesiem
inak sa máme celkom dobre, v noci chodím na wc max 1x a celkom dobre spím a spala by som aj lepšie, keby to naše už narodené nebudilo..
ten emitex fusak mám tiež
plenky pužívame od narodenia pampers, skúšala som aj tescové a huggies, ale nakoniec sme sa vždy vrátili k pamperskám- teraz má Natal už len na spaní, takže velké balenie máme na cca 2.mesiace
22. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Lullko, s tím spaním jsme na tom stéjně, já bych spala pořád, klidně i do 12hod, ale bohužel to naše už narozené "miminko" vstává v 6hod :unamused:
22. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
A jinak váhu máš krásnou :wink: :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
naštastie Natalka toto léto spí docela dlho, do 7.hod :slight_smile: cez den max 1,5hod a večer ju musím prosíkat,aby išla o 21.hod spat- vymenili sme jej postielku za normálnu detsku postel z ktorej zdrhá a herečka kludne si k nam pride sadnut do obyvačky na gauč a pozerá tv
a čo sa týka testu na cukrovku....asi poviem mudre, že tam nepojdem ked to nebude fakt nutné- minule som nemala aj ked požieram hodne sladkého, tak prečo by bola teraz...
22. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
lulka já mám +5kg a ted jsem za měsíc přibrala 2 kg ale je fakt, že se moc nehlídám..ale je také jiné když je někdo před těhu hubený a já třebas jsem nebyla žádný drobek 75kg/175cm takže každé kilo, kteér mi zůstane po porodu bude síla..vrrrr
22. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
holky, nikomu z nás neostane ani kilčo navrch po porode a budeme ešte štíhlejšie než pre otehotnením a basta!!! :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Lullko, já bych na ty testy taky nešla....no už jsem byla, ale fakt mi to příjde zbytečné, hodnoty mám na úplném minimu.
22. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jojo, kila nezůstanou, k tomu trochu cvičit a bříško bude krásné a pevné :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Lulko, souhlasím s tebou. Když vidím své kamarádky a známé, jsou z nich skoro modelky. Většina z nich je mnohem hubenější než před těhu. To by bylo, abychom nevypadaly stejně, ne?
22. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
budú z nás listopadové modelky :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jojo, jedině modelky :sweat_smile: Je fakt, že je to hlavně o tom zpevnění postavy, ty kg nehrají až takovou roli :wink:
22. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tak Pardubice hlásí 29,2 stupňů ve stínu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Vylezla jsem omylsem na terasu a málem mě to položilo :grinning:

Tak jdu dát prát to prádlo, páč jsem tak nějak ještě usnula.

Já budu teda taky plínkovo papírovat. A taky mám nejlepší reference na Tesca a Pampersky :wink: Hugies jak kdo...

Jdu.
22. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Změna ve stínu už 32 :sweat_smile:

Ad to jestli teda zařezáváš, tak to zaručeně spát v noci nebudeš :grinning: :confused:
22. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Tak jsme nějak zalomila a chrněla do tří a teď se válela...

Sanus : v Pardubicích jsem byla a málem jsme padla... :unamused: a to ta teplota určitě nebyla ještě tak vysoko...tak opatrně..
22. črc 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
Renat ven už půjdu je pověsit prádlo a to ještě stylem vevnitř pověsím otevřu dveře vyhodím na terasu věšák a zavírám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
|víc ani ťuk.
22. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Holky tak jsem pred 12 usnula a ted vstala. jdu docitat
22. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
oli ja se muzu mazat vsim moznym a nekolikrat denne a stejnak praska. A prsa uz ted mam az ke kolenou tak nevim no ale bez podprdy je to lepsi.

sanus ja usnula pac jsem nespala od 2 od rana. ale jsem rozlamana.

kalli ja chci zkusit pul napul.
22. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Sanus: dobře děláš, já vyprala taky, ale při přestavě, že bych měla jít dolů...blé, takže to jde na věšák a otevřu na to okno, zítřejší várka půjde ven hned ráno, kdy ještě nebude snad takový pařík. zítra to má být opravdu děs... :frowning2: takže musím brzo vstát, hups na poštu...a pak do chládku domů :slight_smile:

Ad.: tak dnes mi psali, že páš odeslali, takže zítra už by to mohl být, na to, že jsme to včera večer objednávala, fakt super. Takže ho budu mít sebou na poštu.
22. črc 2009 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem to ani ven nedala, v podkroví je jak venku, okno otevřený, tak to bude schnout dobře....

Taky přemýšlím co zítra ráno rychle stihnout a pak honem dom k větráku ( větrák dneska přirovnávám ke stejně slastnému pocitu jako sundání podprdy :grinning: )
22. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
sanus no to teda nebudu nosem si prave prehodila rytmus.
22. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
renat no u prave ze to byla takova rychlost. jako ven ho nosim porad.

sanus no jako jsem zvedava co udelam ja zitra. :wink:
22. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Ad no já tak akorát velký prdlajs, zase budu sedět před větrákem. Ráno možná vyžehlím, když vstanu včas.....

Jdu si dát dělat k véče hranolky do trouby :slight_smile:
22. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
sanus no jako ja usnula, ale vim co se delo proste spanek spravedlivich uz asik nezaziju se porad vrtim, ale odpocala jsem si. :wink:
A k vece delam testoviny a mam omacku ze vcera a obed jsem nemela zadny pac jsem spala :wink: a po vzbuzeni jsem si dala broskev.
22. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Taky se těším na ovoce, zajedem zase udělat obr nákup čt nebo pá. Nic tu není a já teď nic neunesu jak jsem zamotaná..... tak musím počkat až na manžílka :slight_smile:
22. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
sanus ja taky chodim na nakup jen s manzelem jen pro rohlicky chodim si. :grinning: Ale jist mam co.
22. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.