• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ad.: já si taky myslím, chtěla jsme to na dobírku (protože kdybych to platila přes účet, nedošlo by to asi do zítřka a já ho potřebuji na tu dovču) a i ta je mylsím než ČP...ale o to nejde, fakt je rozdíl v těch službách, i kdyby to bylo o nějakou tu kačku dražší...
Síť si určitě dejte..my máme taky plasťáky a většinou to dělají ty firmy..my máme klasický obdélník - jako obrubu v tom síť a po stranách takováý cvočky an uchycení na okno, kdykoliv ji chci sundat, háčky jen pootočím a je to :slight_smile:
23. črc 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz
orlik no to ja snad mam taky blechy, ale pokousana nejsem :grinning:

renat no a nemas nekde nejakej odkaz kde to maji??? pac to budu muset hledat jinak. :grinning:
23. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Teď jste mě teda těma blechama pobavily :slight_smile: Jsme si vzpomněla na jeden díl Uvolněte se prosím s Krausem, jak probírali, že v noci vylézají štěnice z pod obrazů :grinning: :grinning: :grinning:

ad.: no já tu firmu mám, ale tady u nás v KH a to by asi vyšlo draho, dovoz apod. ale určtě si najdi nějaké firmy, co dělají plastová okna (nebo si zjisti, kdo je dělal vám) a poptej se. určitě nějaké budou a najdeš to snadno.
23. črc 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz
Tady jsme našla přímo s pobočkou na Kladně

http://www.oknamacek.cz/pobocka/kladno/

ale chce to tam určitě zavolat, jeslti to dělají.
Přinejhorším Parah toho bude mít určitě hafo :wink:
23. črc 2009 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz
renat hm nam je delal nevim kdo. :grinning: uz se jdu podivat diky moc.
23. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
saron pekne fotecky. :grinning:
23. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ránko holky,teda Ad to je hrozné to tvé spaní,lituju tě! To já spala jak miminko,jednou na záchod a v 8h sem vstávala. Ty sítě do oken budem taky dávát. Much je hrůza a poštípe mně kde co!
23. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
monter je ja chci taky. :grinning: No nas malej jinak dela celou noc a i dneska kotrmelce
23. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Ad,já si na malého stěžovat nemůžu. Přes den kope,ale v noci je hodný a mohlo by to tak být aji až se narodí!
23. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
monter no jo mame maleho rostaka :grinning: ale jsem rada.
23. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Zalila sem chudery kvítka a vytřela podlahu a teče ze mně jak z vola :slight_smile: Už nic nedělám a na všechno prdím!
23. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
monter: to mi povídej, a to já jsem byla jen na poště a v zelenině (neměli meloun :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: a do Billy už asi nezvláddám dojít, protože jsem fakt zpocená jak vrata od chlív :angry: . :angry:
takže jdu balit...předpokládám, že i u toho se spotím...fuj, je to fakt hnus.
23. črc 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
U nás se začíná obloha zatahovat. Tak doufám, že začne pršet, aby se trošku ochladilo. Dneska mi přijde ten fusak a chránič matrace, tak už se moc těším.
23. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
monter no ja jsem dala prat slozila pradlo a dala nadoby do mycky. jeste kytky a vytrit a prach me ceka no. A zachod.

renat se teda pekne honis.
23. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoooj

Tak s větrákem (později teda klimoškou :sweat_smile: ) byla noc ok. Pak jsem to vypla a ráno se teda zase vzbudila jak ve vlastní šťávě - svítí nám od rána do ložnice sluníčko......
Ale ten základ noci jsem skoro nerušeně prospala.

Mě to svědí pod těma obvazama :angry:

Renčo kampak že to vyrážíte????

Pořád zvažuju tu dnešní Ikeu........................ tady je ve stínu 27,1 :confounded: :confounded: :confounded:
23. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
sanus no my jedem do tesca se mi vubec nechce, ale co mam delat no budu muset
23. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
cau kocky, jen hlasim, ze ziju, jsme u tchanku u bazenu, je tu klidek, nedocitam...snad se mate vsechny dobre, pa
23. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Ad mě by to ani nevadilo, jak se jede, tak to luftuje, ale mám hrůzu v Praze z kolon a to kdyby jsme stáli na sluníčku, tak to by mě zabilo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak sem ráda, že sedim v práci, kde máme klimošku :wink: . Ikdyž někde v bazenu by se mi taky líbilo :wink:
23. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Kallimer, taky si v práci užívám klimatizaci. Asi se mi dnes nebude chtít domů.
23. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Holky,došli mi oblečky na malého z detského světa. Je to nádhera!
23. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky..já měla taky šílenou noc, pořád wc pak zase malá kopala, potom jsem cílila šlachny na nohou..no hrůůza :slight_smile:)
Tak jsem se objednala na ten cukr, ale jdu až za 14 dní, nevíte, je to omezené do určítého týdne??
23. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Saron, doktor mi říkal, že se chodí od 24-28.tt. Ale to je spíš doporučená doba.
23. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
tak to je v poho to stíhám :slight_smile:)
23. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Právě dorazila PPL - po včerejší objednávce mi přišel fusak a chránič matrace od Emitexu. Ten fusak je nádherný, mazlím se tu s ním jako blázen. Doufám, že mě nikdo nevidí. A ještě látkové plínky s obrázky.
23. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Taky hlásím pobyt u klimošky, dneska už větrák nestačil.

Ikeu jsem zrušila, nešafla bych to :confounded:

Pomohlo by mi, kdybych si mohla umejt hlavu :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Holky tady se to rozjelo, jdu kouknout na dětský svět.
23. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
monter: to je super, že s eoblečení líbí :slight_smile:

orlik: teda to mám radost, že se fusak tak líbí, já jsem se s ním taky mazlila jak přišel :slight_smile:

sanus: vyrážíme do hor, u nás to ani jinak nemůže být :slight_smile: tentokrát vyhrály Beskydy
23. črc 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
Renčo super, jela bych hned, takhle v Čechách jsem nebyla taaaak hm, 14 let???!!! A přitom já mám strašně ráda tůry a přírodu je to taky super relax :slight_smile:
Tak to si moc užijte!!!
23. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Sanus: děkuji :slight_smile: tak někdy dáme pak srazík a půjdeme někam na menší tůru s prckama v rkosničkách :wink:
23. črc 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky. To je zas dneska parno :stuck_out_tongue_closed_eyes: , že by jeden pad. To já ležim, kopyta nahoooooooooru a ventilátor na plné pecky. Loužičky pod kozičkama průběžně odsávám :rolling_eyes: a cpu se nanukama. Eště, že vynalezli mražák :slight_smile: , aspoň mám doma zásoby.
23. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.