• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Mám dotaz,pořizovaly jste nebo budete pořizovat přebalovací komodu? Pokud ano, nemáte zkušenost se značkou Scarlett? Na fotkách vypadá docela pěkně, mají výběr od lamina, přes MDF až po masiv a ceny taky nejsou tak strašné,
23. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jo, včera jsem byla na těhu. cukrovku. Teda já mám ráda sladký, ale ta sladká voda :confounded: ,fakt lahůdka. Dorazila jsem tam o půl sedmý a hotová jsem byla před desátou :fearful: .Nějak se jim žvejknul přístroj, tak jsme tam všechny poslušně seděly, jak pipinky. Krev a močku brali po hodině, takže 3x si sestřička ďobla do prstíčka :grinning:

Eště, že jsem měla sebou sváču, bo bych dom hlady nedošla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V břiše mi kručelo :zipper_mouth: až z toho malýmu zaléhalo v uších, tak sebou mrskal jak užovka. Marně sem mu vysvětlovala, že fakt nejsem krkavčí máma :sweat_smile: ..........
23. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
orlik - já si určitě přebalovací komodu pořídím. Nechám si ji udělat a nahoru dám přebalovací pultík (ten si taky nechám udělat, ale dá se i koupit, stojí asi 500, už jsem se dívala), na ten položím takovou tu měkkou přebalovací podložku, má rozměry 70x85. Takže tak nějak bude i přebalovací pultík.
Komodu tam potom nechám, ta se využije pro děti na oblečení určitě i později. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Hancet a výsledky? Já sem na tom byla stejně jak ty v úterý. Orlik,komodu kupovat budeme ale jakou je zatím ve hvězdách. Myslím že Scarlet bude dobrá! Už tu dlouho nebyla Marikap...asi nestíhá když má svatbu za dveřma!
23. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Taky bych si ji nechala nejradši vyrobit, ale známý truhlář má čas až v zimě. A na ty co na ně nemám reference nechci riskovat. Nebo reference jsou dobré, ale ty ceny. Asi ji budu muset koupit.
23. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky v tom parnu, blééééééééééééé :confounded:

orlik: a za kolik máte kočárek? moc se mi líbí, ale myslím, že vyjde kolem 15tis,že?
23. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Evito, právě šmejdím na internetu a vybírám ten za nejlepší cenu. V Táboře stojí i s autosedačkou a taškou na přebalování kolem 21tis. Na internetu jsem ho našla do 18.tisíc (www.malvik.cz a www.topkocarky.cz). Mají akční komlety. Je docela drahý, ale mě se jiný kočárek nevejde do kufru od auta, tak nemám na výběr.
23. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
orlik: myslis, ze je nejmensi jo? :slight_smile: no ja zatim furt vybiram, jen online zatim, na zivo pojedem do Ostravy nebo do Polska nejdřív v srpnu/září
23. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
achoj holky, když to tak "poslouchám" už se vážně těším, až mě doktorka pošle taky na cukrovku :frowning2: si vůbec nedokážu představit být tak dlouho bez vody... :fearful:

taky jsem měla šílenou noc, sice byla večer bouřka a pršelo, ale dusno bylo šílený... jak jsem si lehla, prcek se probral a odmítal spinkat, spí radši přes den... :grinning: a ještě mi dvakrát za noc po ložnici lítala můra... taky budu muset ty sítě popohnat... :wink:

odpoledne se pojedem koupat, už se těším :sunglasses:
23. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Evito, určitě dělají i menší. Ale z těch co jsem měla vybraný, má nejskladnější podvozek a k tomu odendávací kolečka. Já už si ho ošahala v obchodech a teď ho chci objednat. Objednací doba je většinou kolem 2 měsíců. Tak abych ho měla v říjnu doma.
23. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
monter - já výsledky nevím. Tobě je řekli hned? Prej to budou doktorovi posílat na KO jdu 11 srpna, tak uvidím.
Tož asi sem se mohla zeptat, jestli už jsou hotové, ale dyž já měla takový hlad :astonished: , že mi v hlavě nic jiného nebralo, jenom jídlo, jídlo, jídlo :grinning: !!!!!!!!!!!

jonkar - můžeš si vzít sebou obyčejnou vodu na pití, taky sebou doporučujou černý čaj (samo neslazený :unamused: )
23. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Hancet,mě dali výsledky pro doktora hned. Měla sem obyč vodu,ale napít sem se mohla až po 3pichanci.
23. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
dobré odpoledne všem: :slight_smile:

Adaj: tak jsem si na Tebe vzpomněla,ještě v jednu v noci jsem čuměla do stropu a ne a ne usnout, když už se podařilo,tak sem se pořád probouzela,takže hrůza... ráno jsem to už nemohla vydržet,tak jsem si vyprala jednu várku prádla,pověsila to na balkon, jednu várku vyžehlila,umyla nádobí a trošku poklidila....posekala jsem trávu a teď si dojdu pro bagetku na obídek, doufám :slight_smile:)))

orlik: já jsem si teď pořizovala komodu s přebalovákem,co se dá sundat za 2239,-Kč i s poštovným a balným :slight_smile: je jak dělaná mimískovi do pokojíku...

http://klaudia.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1042686

jinak tady je vedro, spadlo sice pár kapek,ale už je to zas pryč :slight_smile:l
23. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
monter - to nám řekla sestřička, že když na nás přijde žizeň, ať se trochu vody napijem, že to neva, hlavně máme v klidu sedět a nikam neodbíhat, kvůli cukru v krvi

jdu si vařit obídek. špagety a la kečup a sýr :grinning: , rychlovka a bez práce
tak sem si vzpomněla, jak sem včera po vaření poklízela hrnec a jak sem si čapla, tož sem se skulila dozadu, bo sem zapomněla, že mám pupek a prdelku už trochu jinou :sweat_smile: , tak jsem to nějak nevyvážila. Tož sem se začala smát sama sobě, manža doběh, co to bylo za ránu :astonished: a šíleně mě zprdnul :zipper_mouth: , prej jestli nemůžu říct, že by to uklidil :wink: Já už totiž ani nevytírám, ani nevysávám :sweat_smile: a dyž utřu prach, tak je taky plno řečí, prej mám radši odpočívat. Tož já sem se tak dobře vdala :slight_smile: , ale nesmím mu to říkat :zipper_mouth: , bo to se chlapům radši neříká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak dybych tu už nebyla, přeju všem krááááááááááááásný den a holky bacha v tom vedru :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .Šetřete se :wink: !!!!!!!!!
23. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Lilisku, komoda vypadá moc pěkně a je docela levná. Ta od fimy Scarlett stojí kolem 5tisíc. Díky za inspirace.

Hancet, půjčíš mi svého manžela?
23. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
ahojky, tak já ráno nabalila malou a jely jsme do brna na gyndu, když jsem došla do čekárny a viděla to, tka jsem se rychle otočila a vypadla ... bylo tam asi 12 maminek, z toho tak polovina i s dětma ... njn ... on měl dovolenou a tak si asi všechny napsal kopyto, na dnešek ...
tak to zkusíme ještě třeba zítra nebo v pondělí ... uvidím ... je to tam 30km, tak mě to moc nebaví ... ale nedá se nic dělat ... ještě, že je ta klima ... jsem dnes odjížděla z domu s tím, že bylo 19 st. a mlha .. dojela jsem do Kuřimi (asi 5 km) a tam už bylo 24 ...
23. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj :wink:
U nás je absolutně strašně...
Byly jsme na plavání a myslela jsem cestou domů, že umřu :unamused:
23. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Jinak ke kočárku...my si moc vybírat nemůžeme, protože budeme kupovat sourozenecký, který se používá buď pro dvě nebo jedno dítě a takový kočár je prakticky jen jeden, a jen záleží jestli chceme starší nebo novější model, takže jde spíš o peníze.
23. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
V noci spím jako zabitá, protože to narozené dítě nás pěkně prohání a jsme oba unavení, že usínáme během 5 vteřin :grinning:
23. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
To je hrozné že tu nikdo není! Holky kde ste všechny? Asi na koupáku. U nás máme 34st.ve stínu.
23. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
orlik: není zač, já jí vybrala kvůli třem faktorům: 1) jedna holčina z jiné diskuze jí objednala a je s ní moc a moc spokojená :slight_smile: říkala,že za tu cenu čekala horší kvalitu a že tahle úplně stačí
2) hodí se mi do pokojíku
3) ta cena je vážně super,pak se odmontuje přebalovák a je to dál jak komoda :slight_smile:))

teda tady se teď přehnala smršť, brrrrrrrr, ale už je pryč,tak snad už dobrý :slight_smile:
23. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem aspon 4hodiny spala pod vetrakem. :grinning: A ted tu byla 5 minutova smrst.
23. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
tak jsme byli u našich, mají přírodní bazén, tak jsme se docela vyblbli, teda já moc ne, ale ten zbytek docela řádil :grinning: a prcek mi v bříšku plave jště teď :grinning:

se tu nějak zatahuje, tak čekám, co příjde...
23. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
jonkar tady uz je krasne. :grinning:

je bazen ten bych chtela taky.
23. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
tady se docela stmívá... ale včera to taky vypadalo a nakonec z toho skoro nic nebylo...

my jsme přemýšleli kam a došli jsme na to, že tam to bude nejlepší :slight_smile:
23. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
jonkar no ja jsem byla na nakupu a ted jsem zavrena doma pod vetrakem pac je tady nejlip no.
23. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
my byli doplnit zásoby včera, jsem si hned na začátku koupila ledovou tříš´t, ale vydržela mi asi jen do půlky, tak jsem pak byla docela schvácená... naštěstí u pokladen mají ledničky s půllitrovýma flaškama vody, tak to jen zasyčelo... :wink: dneska jsem byla ráda, že nikam nemusím... ale objednala jsem si dvě zavinovačky, mám je v albíčku :slight_smile:

prcek je po tom plavání nějakej moc akční... :grinning:
23. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
jonkar no my museli do baumaxu neco pro doma a pak jsme byli v tescu pro prcka mam jen jidlo nic vic :grinning: sem potrebovala vajicka, toaletak a mliko vse kupujem do zasoby. :grinning: Jinak nas malej teda taky radi celou noc a pres den taky a tatinek prijde a zacne simrat a on zacne kopat ale hodne a nas tatinek asik nema cit v ruce pac to necejti vubec. A to mi skace bricho az.
23. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
u nás je to podobně, nadskakuje mi břicho, včera mi odskočil i notebook, když jsem si dovolila opřít si ho o břicho, dělá mi tam boule, ale jak dá na bříško někdo ruku, tak je potvůrka úplně v klidu a čeká, až ji zase oddělá :grinning: ale na tatínka reaguje, když ho slyší... :slight_smile:

já taky skoro nic nemám, ale tohle se mi líbilo, tak jsem si říkala, že nám udělám radost... jinak čekám, až bude pokojíček, abych to měla kam dávat... :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
jonkar no ja taky cekam na pokojicek abych mohla zacit prat a zjistovat co uz mame no. Jinak vis ze by jsi notas nemela mit na brichu. jinak nas malej i kopne tatinka, ale on to necejti a na tatinka zacal reagovat hodne no.
23. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.