• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jonkar,ty zavinky sou roztomilý :slight_smile: Náš malý kope jako divý až mi břicho skáče,ale jakmile se k němu přiblíží tatínek tak malý přestane :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
holky ty prckove to snad vedi nebo co. :grinning:

monter ty jo uz 26tt
23. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
jonkar pekne zavinovacky. No ja ty rychlo nechci takze je nekupuji. :grinning:
23. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Oni to asi fakt cítí! Jinak si to neumím představit. Tatínek viděl poskakující břicho poprvé až v neděli. Ad,sem 25tt,tady to počítá nějak jinak. 26tt začnu v pondělí,je to hrůza jak to letí! Já ty rychlozavinky budu taky kupovat.
23. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
monter jsi 25+neco ne?? coz je 26tt tak to berou doktori. :wink:
Jinak me nikdo nevysvetli ze miminko neciti a nevi co se deje myslim ze to vi moc dobre jake koliv rozruseni a nas mladej reaguje. :grinning:
23. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
ad, já ho tam nemám, jen jsem si ho na chvilku o břicho opřela, když jsem hlledala vhodnější polohu na sezení...

mě ty rychlozavinky přijdou praktický, když si vzpomenu, jak mamka děcka šněrovala do klasický zavinovačky...
taky u nich bylo napsaný, že jsou teplejší, takže na zimu budou fajn...

docela to letí, přijde mi to jako chvilka, co jsem zjistila, že budem mít mimíska... :slight_smile:
23. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
jonkar no nevim co ji mela svagrova a tak tak dite v tom nebylo spokojene, ale to ma kazdej jinak no. A ja mam ty klasicke a i ty vyhrivane no. No hele a jeste rychleji to utece ten konec, :grinning:
23. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
my podle utz dneska máme přesně 24tt, jinak až v neděli...

už tady začíná pěkně hřmět, to byl zvuk jako by tu padalo letadlo... :astonished:

ad, mimísek to určitě cítí, když jsme přistávali v Řecku a trochu víc to drclo, nakopl mě, jako bych za to mohla... pozná když plavu, reaguje na hlas tatínka, když příjde domů, dokonce protestuje, když hraje hudba, která se mu nelíbí... :grinning:
23. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ad,v tom počítání plavu,ale vždycky začínám další tt v pondělí. Aji podle doktora sem ve 25tt. Jon,utíká to strašně. Ještě nedávno sem si ríkala ať už mám ty kritické 3měsíce za sebou.
23. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
holky musím si postěžovat.. normálně jsem jela tramkou z práce..vedro k padnutí a myslíte si že mě někdo pustil..ne.. jedne debil na mě koukal, tak 35 let a jako ho to vůbec nezajímalo.. dost mě vytočil..
23. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
jonkar no nas nema rad dunive zvuky a hadky. :wink:
monter no jako u nas je to kriticke do toho 30tt coz jeste neni no tak doufam ze to utece strasne rychle.

saron Prahu mi nerikej me v metru chtela pustit nejaka mlada holka a jeji mama ji rekla at me nepousti ze kdyz jsem si toho haranta udelala tak at si to odstojim. No jako lidi jsou divny no.
23. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
ado to je šílený bych se asi do ní pustila..kr.. jedna.. jako mám pocit, že dříve mě pouštěli víc než ted..
23. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Saron,to je ten český lid. Měla si se ho nadrzo zeptat jestli tě pustí sednout! Tady taky začíná bouřit.
23. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
saron ja to neresila- nechapu driv by me to moc rozhodilo, ale asik nas mladej chce aby byla mamuska v klidu takze jsem se na ni jen podivala usklibla a tot konec vic jsem se tim nezabivala.

monter jo to ja nastesti nejezdim nikam busem skoro takze jsem ok. ale jinak i u pokladny pro tehotne te nepusteji toje fakt
23. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky můžu se přidat mám první termín 24.října a druhý 5.listopadu.Teda vy tady píšete jak vás maličký kopou a moje malá se ozve tak 1-2x za den a to jen tak,že to někdy sotva cítím,tak nevím,jestli je to normální :frowning2:
23. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ad,dobře to dopadne a uteče to šíleně! Taky bych se do té baby pustila. Někteří lidi sou fakt nevychovanci!
23. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj Zuzu, vítám tě... z toho si nic nedělej, maminka mýho přítele mi říkala, že byl tak lenošnej, že do něho vždycky prstem strkala, aby se vůbec pohnul :grinning: záleží to jen na mimískách, jak se jim zachce...
23. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
zuz ahojky no oni jak kdy asik nekdy min nekdy vic, ale to vis kazdej to ma jinak a ja co jsem doms se vic sleduji. :grinning:

monter ja vim ze to bude ok jen kdyz me nekde pichne nebo tak tak dostanu strach. :wink: Jinak jsem uplne v klidu a pohode.
23. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
jonkar tak to jsi mě uklidnila já mám z toho takovej strach

adajar já co jsem doma tak se taky pořád sleduju a minule mě píchlo v břiše a moc a nespala jsem z toho celou noc až když se pak malá uráčila se ozvat jsem se trochu uklidnila takhle se nehýbe natož to čekání
23. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Zuzu,vítám tě...ony ty pohyby sou pokaždý jinak. Mimi mají odpočinkový dny kdy nekopou. Ad,ten strach má každá těhule aby vše dobře dopadlo. Já taky,ale u tebe je to navíc opodstatněné!
23. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
zuzi vítám tě :slight_smile:)
ado jj máš pravdu
23. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
monterka-já vím taky jsem četla že mají období klidu a obdobíaktivity,ale mě přijde že se hýbe pořád stejně nebo to necítím já vím jsem hrozná ale když někdo píše jak mu lítá tričko od toho jak maličký kope a já nic tak mám strach
23. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
zuzi, vítám ...
tak nám dnes dojela švíca s mamkou, tak se na chvilku koupaly v bazénu s malou ... a já se teď tady presvědčuju, že musím konečně začít něco na mimíska hledat ... ty zavinky jsou moc pěkné ... já je donedávna používala jako podložku na podložku na přebalováku :slight_smile: ... to je věta .. víte co myslím ... jak je ta molitanová podložka zabalená do toho igelitu, či co to je ... tak to strašně studilo a lepilo, tak jsem pak na to dávala ty rychlozavinovačky ... drží na tom totiž líp, jak tetra osušky
23. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
zuzi aspon se vyspis nas mladej je akcni hrdina a artista v jednom vis. :grinning:

monter jojo ja se snazim si to nepripoustet ale to vis kazdej tejden navic s prckem v brisku oslavuji. :grinning:

saron proste se nebudem stresovat. pac bychom museli servat pul republiky a ty zensky si to uz nepamatujou no.

zuzi ono je mozne ze mala je hodne aktivni kdyz spis protoze ze se nudi tak treba spis tvrde a necitis. To vis ja spatne spim tak vim o vsem.

sluni ja nato mam nejske obali primo. :grinning:
23. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak děkuju za rady uklidnili jste mě snad bude vše tak jak má byý ale to už by na ultrazvuku něco poznali někdy citím jen takový vrnění ne kopání třeba když něco dělám,tak se třeba malá hýbe.Tak dobrou noc Vám i mimískům,zítra se ozvu díky moc
23. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
zuz dobrou a to se toci vetsinou. :wink:
23. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj, tak konečně mám vše připraveno, ufff, ještě něco zítra ze seznamu a pak hurá do hor :slight_smile:

Přelítla jsem jen zběžbě...vítám novou příchozí Zuzu a přeji pohodový zbytek těhotenství :slight_smile:

jonkar: jééé, nějak mi to uteklo, koukám, že bude taky Kubíček :slight_smile: a zavinky jsou krásný, ta s čápem nemá chybu, poslední dobou u mě vyhrávají hodně barevné věci, čím víc ulítlější, tím lépe...no nevím :wink:
Já jsme koukal na hrací deky (budou kupovat prarodiče k Vánocům, ale chci to mít vybrané) a dvě favoritky jsou v labu...jedna teda víc..která myslíte, hihi :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz
renat zkousela jsi uz pas???
jdu se podivat na ty hraci deky no ja taky nechci aby nic vybirali tak ze vsechno rovnou davam odkazi.
23. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
renat ta prvni se mi libi vic. Muj nazor.
23. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
ad. : že jo? tak s tím kuřetem?? No to je moje ulítlá favoritka :slight_smile:
Pás jsem zkoušela, sedí perfektně... :wink: už je zabalený
23. črc 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.