• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
renat jojo to je krasny a supet. No jsem rada a jaky jsis vlastne vzala??
23. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
ad.: mylsím, že ten samý co ty :slight_smile: bílý, přímo ten z toho odkazu, úplně stačí. je to spíš na to bříško, aby bylo "v klidu", záda mě moc nebolí a když trochu pozlobí, zvládám to cvičením a gelem
23. črc 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
renat no jako me to pomohlo i naty zada a brisko to drzi krasne to je fakt. :wink: ty mas L vid ja mam ten vetsi. :grinning:
23. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
dobrý večer :slight_smile: teda tak už nám tu přeběhla bouřka jako blázen,tak doufám,že už bude klid :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Renat,hlasuju taky pro tu první. U té druhé se mi líbí ta housenka :slight_smile: Ten pás si budu taky objednávat. Bolí mě záda!
23. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
lilisek jako dalsi bourka no to jde jako k nam jo. :grinning:

monter doporucuji
23. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
adaj: to tady zuřilo už kolem pátý hodiny,takže to už u Vás asi bylo :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
lilisek jo pred 6 to tu bylo. jsem se lekla ze dalsi. :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
ne ne nestraš :slight_smile:)))))))) ale dneska jsem stihla shrabat trávu, tak jsem ráda,právě včas,musím se zas kouknout na barevný kombinace kočárku,pořád nemám vybráno.....
23. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
no tak všem dobrou noc :slight_smile:

btw holky, nevíte kde na netu sehnat pěkný těhotenský svetr? :slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
sháním zavinovací, jeden čas hodně byl k sehnání takový typ s volánky,ale teď už jsem ho nenašla
23. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
Donré ráno, tak ještě se jdu nahlásit....vyrážíme odpoledne, ale jdu ještě k dr. a pak musím odbalit věci do tašky, takže už asi nebudu stíhat.

ad.: jo jo mám L a je fakt super.

monter: určitě si taky objednej, už tu je několik kladných referencí, fakt to hezky drží bříško a podporuje záda.

Jinak děkuji za názory na deku, já teda byla plus mínus rozhodnutá, ale jsme člověk, co si rád vyslechne protistranu. je prostě úžasně bláznivá, barevná apod.

lilli: ten svetr jsme někde viděla, ale taky to bylo už dýl, ale zkus stránky www.tehotne.cz...možná ho pak budou mít až na podzim...nevím.
a stále nemáš vybranou barvičku? to je věc, co? ale neboj, ještě je čas, tak se můžeš rozhodovat :slight_smile:

Jinak všem přeji hezký víkend a následující týden, ať vás miminka moc nezlobí, těm co jdou na KO budu držet palce :slight_smile: papa
24. črc 2009 v 07:03  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,

Renat, užij si hezky dovolenou. Fusak chválila celá rodina. Jen nastávající otec se upřímně zeptal, na co je to dobrý.

Zuzulinko, vítej. Konečně někdo z jihu Čech. Už jsem si tu připadala taková osamělá.
24. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno holky,Renat přeju úžasnou a skvělé počasí! Orlik,to sou ti chlapi. U nás by to dopadlo stejně :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
dobré ráno, pupíkačky,
včera jsem měla nějak hektickej den, tak jdu dočítat, mám toho koukám dost... :wink:
24. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojky holky tak ja jsem se krasne vyspinkala po dlouhe dobe ani na wc jsem nevstala.
24. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
tak jsem vás dočetla, ale daly jste mi teda zase zabrat.
ad - akční hrdina a artista v jednom.. :grinning: taky máme akčňáka - včera poprvé kopnul tatínka, myslím, že ho to dost zaskočilo.. :slight_smile:
normálně čumim jak blázen, bereme si pondělí až středa volno a jedeme na pididovolenou do krkonoš - přítelův nápad, fakt jsem překvapaná..
holky, kde je marsie? nevíte? ona chudinka určitě obskakuje ty dělníky! :fearful:
zezul - ahoj
24. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
ad, koukám na to tvoje bříško, ty ho máš teda chudinko popraskaný! :confounded: já teda musím zaťukat, strii zatím nemám ani jednu, ale zase mi hromadně praskají žilky na nohou a mám úplně modrý nohy - vypadám, jak samá modřina...
24. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky..
Renat moc si tu užij a těšíme se se na fotky
24. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Jahod, taťka se snaží co? Ale to je dobře. Tak si to krásně užijte.

My už konečně malujeme. Včera jsme koupili oranžovou barvu do dětského pokoje - pak ho dozdobím obrázky krtečka. V následujících 14 dnech už začnou montovat nábytek. Pak snad bude taky nějaká pidi dovolená. Potřebuju si trošku odpočinout.
24. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak jen hlásím, že jak jsem se bála jak dopadne velký utz, tak dopadl skvěle, jen jdu dnes na echo, tak pevně věřím, že to bude ok. Nu a jinak už konečně víme.... čekáme chlapečka :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
tehia - jupííí, další kluk! gratuluju! :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Theio, gratuluji ke kloučkovi.
24. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Holky moc děkuji :slight_smile: teď už jen to jméno :grinning: Na utz byla legrace, mudra říkala, že je to krásně vidět, a když jsme odcházeli, tak přítel se ptal jako jestli opravdu je to kluk nebo co to vůbec říkala :grinning: Tak se na něj tak podívala, sjela ho pohledem se smíchem , vyvalila oči a říká: No jako bylo to dooost vidět teda :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
Jahod,užíjte si pididovču. Ad,konečně si se vyspala,to je dobře. Theia,gratulace ke klučíkovi. Konečně další do klubu :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
theia: gratulace ke chlapákovi !!!!!!!!!! krása!

lilisek: díky za super odkaz na ten mimishop klaudia, maji tam super veci za super ceny, musim manzela prinutit si to prohlidnout a pripadne neco vybrat, trebas ty hraci deky jsou úúúúžasnéééé a ne tak drahé!

orlik: my máme taky vymalováno na oranžovo-bílo! :slight_smile: neutrálka prostě co? :grinning: :grinning: A do toho bílý nábytek (a světlé dřevo je PC koutek). Zatím nemame složené obě skřínky, jen jednu, tak nemůžu ještě ani vybalovat výbavičku!
Ale od včera máme nové skříně v kuchyni a na chodbě, jsem nadšená! Odpo vyfotím a vložím na modrou střechu. Pak se vám pochválim. :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Theia gratulaceeeee
Ado- já ti ráno vstávala a říkala jsem si..byla jsem to já v noci na tom wc nebo nebyla..tak mi musel manžel říct, že jo :slight_smile:) ani to nevím :slight_smile:)
24. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
saron - krááásnej pupík! :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
jo a holky, asi budeme mít Vojtu..
24. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Evito, taky budeme mít oražovo-bilý pokoj. Volila bych oranžovou, i kdybychom věděli, že čekáme kluka. Je to hezká barva, modrá mi přijde moc studená. Vlož ty fotky, chválit budeme my.

Jahod, tak už jste konečně vybrali jméno? Vojtíšek je moc hezké jméno. Minulý týden jsem potkala kamarádku - má listopáďátko z loňského roku a taky se jmenuje Vojta a moc mu to jméno sluší.
24. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.