• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jahod,když sme vybírali jména,tak já chtěla Vojtu a přítel Lukáše. Já rozhodovala holku a on kluka,takže budeme mít Lukáše...Vojtíška schvaluju,nádhera :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
holky děkuju, jsem ráda, že se vám líbí. :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
AHoooj

Tak jsem doma po převazu a po nehtíkách.

Ad jak jsi spala? Já přííííšerně. Ne, že bych byla pořád vzhůru, ale jak jsem se motala, tak jsem spala jen na jedno oko...........a v 7 budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musím vás dočíst, ale až pak, teď se musím natáhnout. Zatííím
24. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
dobré odpoledne všem :slight_smile:

orlik: tak reakce nastávajícího tatínka na fusak mě moc pobavila,ale u nás by to bylo to samý,nebo ještě bude. Jinak oranžovou máme v pokojíčku taky :slight_smile:

theia: gratulace ke chlapečkovi :slight_smile:

renat: no já ho právě ten zavinovací svetr hledala a nic :frowning2: ale co, třeba najdu jindy :slight_smile: jinak hezkou dovču a barva kočárku zatím vybraná není :slight_smile:))) pořád

jahod: no tak to čumím jak blázen,že by se nastávající otec probral?

evita: no není vůbec zač,já jsem byla taky strašně ráda,že to jiná holčina objevila... ta komoda je za super cenu, zbytek jsem ani nekoukala :slight_smile:tak doufám,že vyberete...

jinak holky musím se pochlubit se zkušeností z mimibazaru, kontkrétně z mimiaukce...narazila jsem na hrozně ochotnýho prodávajícho... dražil balík věcí od Cherokee, krásný věci s medvídkama ( jsem na ně ulítlá) v béžovo bílé barvě, aukci jsem vyhrála a on mi poslal mailíka,zda čekám nebo mám holčičku nebo kluka. Když jsem mu odpověděla,že čekám holčičku,tak byl trošku zaskočený, protože u aukce psal,že k tomu dá zadarmo ještě další oblečky :slight_smile: ale chtěl přidat věci spíš na klučíka. Tak mi napsal,že mi k tomu přihodí něco neutrálního a jestli mi prý může k tomu ještě přihodit přebalovací podložku,která je taky neutrální a měli jí asi 2 měsíce... to je mazec co? ochotný a ještě mi tam toho přidá tolik :slight_smile:)))
24. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj :wink:
Vidím, že je potvrzen další chlapeček, moc gratuluji :dizzy_face:
Jména jsou velký oříšek. U nás rozhodl o jménu dcery tatínek a teď tak nějak přirozeně jsem navrhla jméno já a nejsou proti němu žádné námitky - takže každý pojmenujeme jedno dítě. Uvidíme, které dítě nám to v pubertě bude vyčítat :grinning:
24. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Já jsem na MMB a MMA měla koupeno asi 99% všech věcí, nic jsem v obchodech nekupovala, pokud nepočítám kočár. Nějak se mi po obchodech nechtělo chodit, takže jsem si vše nechala poslat, něco bylo výhodné, něco ne, ale to je normální. Hlavně jsem měla asi polovinu věcí úplně zbytečných a následně je zase prodala :wink:
24. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jaho dobrá volba..taky se mi líbí Vojtíšek :slight_smile:)
24. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jahod, máte pěkné jméno pro chlapečka :wink:
Mně zatím břicho neprasklo a žilky taky nemám, snad to vydrží až do konce, protože myslím, že bych to obrečela :unamused: Jsem hrozná, na prvním místě je dítě, ale fakt by mi to bylo líto....
24. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
jinak z MMA dost nakupuju ted jsem zase něco vydražila..je to moc :slight_smile:) a musím říct, že jsou věci super, jen některé jsou více nošené.. ale ted mi došel balíček http://www.detsky-svet.com/ kupovala jsem věci jen v super stavu a velmi dobrý a musím říct, že je to skoro fakt nenošený.. super ceny a byla jsem nadšená
24. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
beranek: no já jsem byla úplně unešená z toho,že tam najdeš věci už nošený,ale jako nový a za pakatel :slight_smile: takhle už mám v podstatě 3 kombinézky, v super stavu a za cenu jedné nové :slight_smile:))))
24. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Já jsem taky teď nakupovala pro chlapečka v internotovém second handu a taky musím říct, že jsem maximálně spokojená a bylo to za jedno poštovné, takže cena fakt dobrá :wink:
24. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Akorát jsem si říkala, že pošťačka se na mě bude dívat divně nebo na poště, že pořád přebírám nějaké balíčky :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
beranek: no přesně! Taky mám spoustu věcí nakoupených na netu, MMB, MK, no už spoustu, myslím, že ze mě pošťačka šílí :slight_smile: navíc jsem na této adrese nová, tak si říká, že to chytla se mnou :grinning: a lepší to už nebude! :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
SANUS JA SE KONECNE VYSPALA

A jinak jsem ted byla v obchode teda v sekacku u nas a nakoupila jsem 5 veci za 100 kc. :grinning: pak vyfotim.
24. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
saron: no já na mmb a mma vlastně vlezla díky tomu,co máš Ty v albíčku :grinning:DDDD takže vlastně díky :slight_smile:

evita: jo jo tak to na tom jsme stejně,nechávám si všechny balíčky posílat na firmu k drahé polovičce,protože jsem vlastně pořád tady a taky už si pošťačka zvykla :slight_smile:))
24. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
lili nemáš zač.. to mám ted taky ještě pár pěkných úlovků..jdu je tam hodit
24. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Saronka,mě došel balíček z dětského světa a ty věcičky vypadají fakt super! Taky sem brala velmi pěkny a dobrý stav.
24. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
saron pekne. ja to tam dam az vecer. :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
saron: no tak hoď, kouknu :slight_smile: já tam pak taky hodím ty věci od Cherokee jsou prostě rozkošný :slight_smile:))))))
24. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
dala jsem tam jeden overálek, uplně nový.. v neděli nafotím ty věci z bazáče.. jsem objednávala hlavně svetříky a tak.. :slight_smile:)
ado to se těším..
jinak my dneska frčíme směr Morava na víkend..
24. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
saron je ja budu doma uplne sama tak to se nevyspim moc no. jdu ven zatim.
24. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
teda to je dneska zase počasí,to by jeden umřel,ráno to vypadalo na déšť,pak svítilo sluníčko,teď je zas tak polovičatě :slight_smile:))
24. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Pro dnešek se loučím a přeju všem pohodový víkend.
24. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
orlik: pa pa taky taky
24. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Saronka,ten overálek je parádní! Kam valíte na Moravu? Stavte se na kafe :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Opava a pak Malá Morávka
24. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
no nic holky, na chvíli mizím,tak zatím pa všem
24. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
lill - no, že by se otec jako úplně vzpamatoval to ne, ale myslím, že se snaží, tak uvidím jak dlouho mu to vydrží, on to má tak ve vlnách.. :sweat_smile:
24. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
chtěla bych udělat nějaký ten srazík, jenom nevím, kde se potkat, nemáte někdo nějaký tip?
24. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
v Praze jich mám :slight_smile:) například P7 výborný mléčný bar
24. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.