• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jahod jo pij hodne at nejsi dehydrovana to by nebylo dobre pro maleho. ale bez bublin
24. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
monter jojo jeste par veci a bude hotovo no. A v loznici mam dobre.
24. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jahod,je možný že můžeš mít virozu. Řádí teď!
24. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
monter, fakt teď něco řádí? já totiž ani nemám pocit, že bych snědla něco špatnýho nebo něco..
24. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
jahod no mozne to je.
24. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
jahod, já trpím na průjmy (kdo řekl, že ženská v těhotenství trpí zácpama, tak by mě měl znát) ... takže vím, že můžeš dvě uhlí denně ...
monter, a ostatní okolo brňandy ... taky by jsme se mohly srazit ... dojedem kamkoliv ... jen musím s Verčou ... nemám totiž hlídání ...
dnes jsem najela na MMB, pže jsem z vás už měla depky, že nic nemám, a objednala jsem hafo oblečení ... za 1300,-- .. tak doufám, že to ten kluk bude, páč jestli ne, tak naše holčička bude chodit do 4. měsíce v modré :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jojo,neteř ji měla taky a pořádnou...ale nechci tě zbytečně strašit. Třeba zítra budeš v poho!
24. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
slunat no ty jsi proste jina no. :grinning: :grinning: :grinning: A kdyz to nebude kluk u nas tak buide taky v modrem.
24. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
uhlí tu bohužel nemám.., tak to do zítra vydržím a uvidím, fakt mi ale jinak nic jinýho není...
ad, ráno dám určitě vědět!
jdeme si s vojtíškem lehnout, tak dobrou maminky!
24. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Slun,srazík dát můžem. Už sme se o tom bavili s Marikap a Jonkar.
24. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
jahod dobrou at je ti lip. A budu cekat az napises
24. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
holky jdu spat tak dobrou
24. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jahod dobrou,aji Vojtíškovi! Ad tobě a Daníkovi taky! Taky se chystám,ale náš Luki se probudil.
24. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
teda vy jste toho zase nakecaly :slight_smile:)) hrůza, já se vrátila z oslavy narozenin, drahá polovička jela pracovně pryč,tak doufám,že dorazí brzy domů :slight_smile:

no jen jsem přišla popřát dobrou noc,tak doufám,že už všechny krásně spíte :slight_smile: tak hezké sny :grinning:
25. črc 2009 v 00:19  • Odpověz
krasne rano holky.
25. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky ...
ad :wink: :angry:
tak se pak musíme nějak domluvit, mě je termín vcelku jedno ... takže to nechám na vás ... nadhoďte termíny a my se přizpůsobíme
já jsem dnes chytla nějakou uklízecí mánii ... už mám kompletně vygruntovanou kuchyň ... jen mi chybí otevřené poličky otřít od prachu ...
včera jsem byla večer s kámoškou v tescu a nakoupila jsem zas hadry na obě děcka ... Verči trička na příští rok v rozmezí 45 - 80,- ... sobě těhu podprdy ... mají tam jednu za 240, a když koupíte dvě, tak odečtou 120,- ...
takže doporučuju ... protože ony ty prsa ještě narostou, tak jsem si koupila jednu na teď a jednu o číslo větší ... mají široký ramínka, jsou bez kostic, prostě super ...
tak a já musím jít pokračovat, dítě mě honí ... končí jí pomalu Elmo, tak už je natěšená něco dělat
25. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
oli :grinning: :grinning: :grinning: ty jo ja potrebuji taky uklizet.
25. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
dobré ranko, ad, jsi tady?
25. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
jahod jojo jsem
25. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
ahoj :slight_smile: , napsala jsem ti do IP
25. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky holčiny,dneska lícu jak hadr na holi! Peru,vařím a dělala sem tiramisu. Po obědě valíme k našim na grilovačku! Mějte se pěkně,pá
25. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky,tak jsem objevila kocarek chico,troj.v akci za 8 tis,lehky,ale nema nafuk.kolecka.zatim u me vedl dorjan,ale pani v obchode mi ho zdrbla,ze je to polak,tezky atd.mate zkusenost s chcicem?toto je for me
25. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsme se vrátili z dovolené a děcka ze soustředění, tak mám doma zase vzrůšo :grinning:
Byli jsme po 17 letém manželství sami na dovolené a bylo to fakt super. Myslela jsem, že budu mít výčitky svědomí, že nemám ratolesti s sebou ale nic takového nepřišlo, jsem odpočatá fakt prima.

Saron na chico jsem se taky dívala a kolečka mi vůbec nevadí, že nejsou nafukovací alespoň se nemusí foukat,stačí když jsou dobře odpružený, ještě furt nemáme vybráno tak pročítám všechny možný diskuze a každý kočárek má nějakou vadu. A mě taky prodavačka zrazovala s polských kočárů tak nevím.
25. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahojky těhulky.
Tak jen vrychlosti.
Měla jsem tu máti tak jsem na počítač moc nešla ale už je pryč tak už jsem zase tu.
ve středu jsem byla na cukrovce a dozvím se to na KO 5.8.le myslím že to bude OK protože se cítím dobře jen mně furt poslední dobou strašně bolí břicho a taky se mně na pusy udělaly opary tak jsem z toho hodně neštastná hodně mně to bolí už nevím co mám stím dělat :frowning2: .
25. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Chtěla jsem se zeptat Brnaček nebo okolí zda si někde nemužem jít maličko po sedět a pokecat nějakej Brněnskej srazík zda je některá pro.
Dorazím kamkoliv.
25. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Stani, nechávám to na vás ... ten srazík ... my se přizpůsobíme ... odkud přímo jsi? ... z Blanska?
25. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Ad kočárky - polských bych se primárně nebála, spíš bych řešila konkrétní značku. Viděla a slyšela jsem i od prodejců hlasy, že buď kočár za třicet, nebo je to jedno - takové ty, kde člověk platí značku, jsou stejně poruchové jako polské (někdy prý i víc).
Neprodávám, takže poruchovost nejsem schopná posoudit, ale pokud jsou polské kočáry levnější, bude na nich menší marže, takže počítám, že prodavači budou běžně propagovat onačejší značky - od toho tam jsou, aby vydělali...

Ad Dorjan - muž, který se ujal hledání NEJLEPŠÍHO kočáru, tvrdí, že na něj na netu nejsou dobré ohlasy. Prý jsou s nimi problémy (stejně tak s abc, nebo jak se ta značka jmenuje - tam jsem zase asi čtyřikrát četla, že jsou problémy s reklamací, což je pro mě na okamžité "ruce pryč" - smůlu na kus může mít každý, ale jak jsou v servisu neochotní se zárukou...).
25. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Hoj

Jdu zjistit, jestli se vyplatí dočítat..... :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Teda spíš ještli to zvládnu dočítat...
25. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojky tak jsem prospala cely den. To na me asi faktneco lezlo.
25. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.