• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
S názorem na kočíky souhlasím s Riv.
V krámě vám nebudou z lásky doporučovat ten a ten kočárek. Jsou to kšeftsmani a potřebujou vidělat. Tudíž haněj to na čem maj málo nebo to neprodávaj...... :wink: Toť můj názor. Spíš bych dala na tipy holek co kočíky už maj......

Jahod Vojtíšek se teď narodil sestřence :slight_smile:

Malá se včera zase mrskala, manža měl ruku na břichu a byl trošku vyděšenej :grinning: Prej "to neděláš ty svalama?" :grinning: "já myslel, že třeba trochu kopne nožičkou" Mě skákala půlka břicha :grinning: :dizzy_face: :grinning:

Ad jak jsi spala?????? Já jak miminečko a to doslova. Ani vstávat se mi nechtělo, ale musela jsem, ale fakt super noc.
25. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Slunatko-jsem přímo z Blanska a do Brna jezdím co chvila takže není problém.
Jen taky musím vzít sebou klučíka jednoho nebo taky někdy oba.
Mně je to taky jedno kdy se setkáme.
třeba příští týden jestly některá má čas. :wink:
Rivko-taky jsem právě slyšela o Dorjanu ktereho jsem chtěla né moc dobré zkušenosti stím mají že se hodně kazí tak nevím.
Mám vybranej jinej.
Je to Esprino Atlantic ale zase se mně nelíbí šedá barva tak nevím do jakého kočáru investovat.
25. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahojky těhulky tak zas vás jdu pozdravit.nešel mi dlouho net tak jsem se tady nemohla ani ukázat.DOufám že se máte moc a moc dobře a že pupíčky rostou jako z vody :grinning:
25. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
sanus ja spala moc dobre jak v noci tak ted pres den.

Holky s tema kocarkama kamoska si koupila drahej a rikala ze by to uz neudelala ze by klidne sla do polaka proste jde o to najit si holciny co je meli a zeptat se. Jinak Rivka souhlasim s tebou v krame ti nakecaji cokoliv. My taky rikali to je dobre pac jsme meli od firmy treba penize navic a nebo lepsi darky a souteze a to same bude u kocarku takze nejen marze. proste takhle funguje obchod.

jinak ja mam v kocaru jasno.
25. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
beny ahojky a jak se mas ty??
25. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
ahoj Ad.Koukám že dumáte nad kočárky tak to mám ušetřený nervy.Máme po Patričkovi Dorjana a jsem max.spokojená.Ted ho dám dopucu pro druhýho prcka a za dva roky si ho ode mě chce koupit kámoška.Moc se jí líbil tak třeba ho ještě nakonec udám :grinning:
Mám se tak nějak všelijak.Už bych byla nejradši kdyby byl listopad.Špatně spím,špatně se mi dýchá a celkově mě všechno dosti bolí.Pánevní kosti mě bolí,břicho mě bolí,ale to je asi normální.Nebo mi každej aspon říká že u druhýho těhu to není taková pohodička.Navíc do toho doděláváme tu kuchyn a je spousta práce kolem a počasí taky stojí za starou belu :unamused:
25. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky. Jen nakukuji abych se rozloučila. Hlídaní babičky mám za sebou (bylo to namáhavé ale v pohodě) a frčíme na týden na Slovensko.
Tak se opatrujte a za týden papapapap
25. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
beny ja mam kocar jasnej no. A jinak me teda bricho moc neboli no. A kuchyn mam hotovou jen ten decak ceka na dodelani no. Ale muzu taky uklizet porad.

Saze uzij si krasne dovcu.
25. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
Saze tak si to užij, to budete mít bájo :slight_smile:

Ad taková noc kdyby byla pokaždé co......

Beny ahoj, tak to máš dobré, že máte kočík pěkně připravenej na další provoz a hlavně, že jsi s ním spokojená....
25. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
sanus no bylo by to nejlepsi sice jsem se mlekla a hnula si se zady, ale spala jsem :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Ad já jsem ráda že ted více méně nemám co řešit.Spousty věcí mám po malém a navíc ušetřím :grinning: jen kdybych věděla jestli mám a nebo nemám vrátit ty růžový půjčený věcičky :sweat_smile: Mě při prvním těhu břicho bolelo do 3m a pak pohodička a od 6m mě strašně pálila žáha.Ted to snáším trochu hůře hlavně s tim spaním a dýcháním.Jinak pohoda.Pokojík taky musíme ještě dát nějak dokupy,zatím mám malého stále vedle postele v cestovní postýlce :grinning:

Ahoj San,jj jsem spokojená.Bydlím na vesnici a tady ty polní cesty tak na to je dorjan jak dělanej.A v zimě ve sněhu supr.Kdybych bydlela ve městě kde napadne tak 5cm sněhu tak bych si koupila nějakej lehoučkej a třeba i tříkolku ikdyž ty se mi moc nelíbí.Ale určo ve městě bych brala lehčí kočárek. :wink:
25. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
beny no ja teda moc veci kupovat nebudu, ale ani nevim co mam jeste jsem nezacala prat rekla jsem ze koncem srpna zacnu. A uz vite co cekat???
25. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Čauky holky,před hoďkou sme se vrátili od našich z grilovačky a asi sem se přejedla! Měli sme žebírka,makrelku,kolínka a to sme zajedli koláčem s povidlama :slight_smile: S kočíkama souhlasím s Riv. V obchodě nám vždycky nabízeli dražší než levnější. Saze užij si Slovensko!
25. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
monter ahoj ty jo takove dobroty.
25. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
Ad já jsem ted koupila pro mimouška dudínek a dva balíky malých plen a tot vše zatím.Spíš nakupuju pro sebe do porodky vložky atd.Prát a připravovat to budu asi až někdy v půlce září.No zatím nám to ten prcíček tají jestli má pindíka nebo ne :grinning: jsem napnutá jako kšandy ani Patrik se nechtěl ukázat tak jsme to měli překvápko :grinning:
25. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
monter ahoj a nepopisuj tady ty dobrůtky já tloustnu jen to čtu :grinning: :grinning: :grinning: jinak tiše závidím takový laskominy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
25. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
beny no tak to budu zvedava. No ja zatim pro sebe nekoupila nic do porodky ani nemam zupan a kupovat ho nechci, ale budu muset no. Nam se teda malej predvadel je exibicionista.
25. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Hoj Ad,šak sem taky úplně plná a jen odfukuju! Ty si chrněla celý odpoledne,budeš chrnět v noci?
25. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Hoj Beny,už mlčím :slight_smile: Já teda do porodnice taky ještě nic nemám!
25. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
monter jo to nevim jestli budu chrnet v noci, ale zitra prijde mamaka se setrou na obed tak budu muset nejak spat a je tady osklivo tak bych mohla spat v klidu. No ja mam jen kure zaoecene s brokolici a zitra budu delat cinu.
25. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Ad jj to já jsem zvědavá taky ale bylo by mi líto vrátit ty krásný růžový dupačky :cry: :grinning: já mám tři košile+župan ještě od prvního těhu takže to využiju ještě ted.A navíc v županu chodím i doma tak jsem zvyklá.Nesnáším nemocniční hadry :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát ted toho tam nebudu brát tolik.Poprvé jsem měla narvanou cestovku věcí,ted ne ted vezmu balík vložek+kalhotky,nějaký ponožky,košile,župan,toaletní papír,plíny pro prcka,ubrousky,hygienu,bačkory,vodu na pití a asi pro prcka ještě nějaký dupky nebo košilky.Zbytek si nechám postupně dovážet.Nechce se mi s tím naráz táhnout.Stejně tam za mnou každej den někdo přijede,pokud teda nebude nějaká chřipková epidemie.To bych pak teda musela zase s cestovkou :grinning:
25. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
holky nepiště o jídle.Já bych jedla až bych brečela ale musím se držet.Nechci zase nabrat 33kg jako poprvé.Ted už mám 9kg nahoře a jsem z toho neštastná :confused:

monter však dá se říct času dost nakupovat já jen že to nakupuju postupně páč nějak nejsem milionář tak abyhc pak neměla moc velkej finanční vydaj :sweat_smile:
25. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Ad,to taky není špatný...kuře s brokolicí a zítra čína.
25. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
beny hele to ja mam taky asi uz 9kg nahore a kaslu nato pac moc nejim a drzet hladovku nebudu pac bych mohla ublizit nasemu pokladu. A teda jako do porodky teda nevim co vsechno povezu jeste.
25. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Beny,taky nejsem milionář ale tak nějak sem na to ještě nemyslela,ale asi bych měla. Kdy máš termín?
25. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
monter vid. No jako obcas i vymyslim dobre jidlo. :grinning: :grinning: :grinning:

monter no ja vubec nejsem protoze zase neprisli penize prioste to chodi jak chce.
25. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Achoj holky, jdu vás všechny jen pozdravit :slight_smile:

já jsem dneska měla šílenou noc, pořád jsem se budila a nemohla najít žádnou vhodnou polohu a nakonec jsem se probrala v půl šestý a už jsem neusla...

byla jsem na kurzíku skleněné vitráže technikou TIFFANY a udělala jsem si kytičku, tak mám radost, jak se mi to napoprvé povedlo :slight_smile:

pak jsem si udělala radost ještě jednou a v C&A koupila pyžamko a bodíka pro Kubíka :sunglasses:

pak jsem využila toho, že je docela přijatelně a konečně vyžehlila všechno prádlo...

a teď se dorazím - jdeme s partou na Šelepku na oldies, tak se těším a mimískovi se ta hudba minule taky líbila, tak si užijem oba dva :grinning:

a doufám, že pak padnu a konečně se aspoň trochu vyspím...

ještě k těm kočárkům - my máme vyhlídnutej x-lander xa, ještě ho půjdem v týdnu obhlídnout do obchodu a pak ho snad objednáme... :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Ad,já zítra udělám jen řízky a polívka je kuřecí odedneška. Zkoušela sem nepečené tiramisu,tak sem zvědavá :slight_smile: Jinak na peníze si nemůžu stěžovat (ťuky-ťuk na dřevo),chodí mi pravidelně kolem 10. Jon,přeji dobrou zábavu! U nás je diskoška,ale nechce se mi a dokonce už ležím.
25. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
jonk hezky si to uzij.

monter no me chodi pokazde uplne jinak coz me dost stve no. No rizky se mi nechce delat tak to az tu budem jen s manzou. jdu mu ohrat vecu. tak zatim
25. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
tak mi probudili malého a jeho usínání je dosti problematické :frowning2: ach jo

Ad jo jenže já nedržím hladovku jen se krotím a mírním fakt nechci pak zase schazovat 33kg :sweat_smile:

monter termín mám 21.11 a 25.11 :slight_smile:
25. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.