• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Beny,kdo ti malého probudil? Sem si vzpoměla že sem si koupila do porodnice košily :slight_smile:
25. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
monter naši šli ven krmit koně a králíky a všechnu tu havěd zahnat do kurníku tak velkej pes co venku je ve volieře začal štěkat a my máme ložnici zrovna oknama do dvora tak to je dosti slyšet.A on pak hrozně špatně zase usíná.Někdy tam s ním jsem i přes hodinu :frowning2: :unamused: Jj košily tu budeš potřebovat :wink:
25. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Beny,vy máte takový hospodářství? Mně to grilování nějak zmohlo,sem unavená!
25. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
monter jj hospodářství to je to slovo.Njn máme koně,psy,kočky,slepice,kachny,králíky a andulky a taky máme doma v akvariu rybky :grinning: jak já bych si dala grilovaný masíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
25. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
beny no tak t malej brzo usne. hele ja jim min nez predtim no.
25. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ad no nevím seděla jsem tam s ním a jako moc se k tomu neměl tak jsem šla do obyváku a nechala trochu pootevřený dveře a sem tam nakukuju ale nějak ještě nespí.Ach jo.Máme od jeho 6m problémy s usínáním a klidným spaním :frowning2: já jím asi normálně nebo mín,nevím.Nemám na jídlo moc času,malej mě dosti vytěžuje a navíc tu je práce jak na kostele. :unamused:
25. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Beny,tak to je síla tolik zvířat :slight_smile: My máme jen psa a kocoura a bohatě mi to stačí. Můžu se zeptat kde bydlíte? Ad,po večeři?
25. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahoj holky,
beny, tý jo, takový havěti! :zipper_mouth: :sweat_smile: já tu mám pár pavoučků a bohatě mi to stačí... :grinning:
ad, je ti líp?
25. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
monter :grinning: máme dost podobný myšlenkový pochody...
25. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj Jahod.No já teda radši králíky než pavoučky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

monter bydlím v jedné malé vesničce v podkrkonoší :wink:
25. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
beny, to já taky, ale k jídlu... :wink:
25. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
ber a co mu udelat vlastni pokoj?? Kamoska kdyz to udelali male tak zacala spat prej uplne v pohode.

monter ano a manzel je urazenej no.

jahod jo jo uz je mi lip a jak je tobe???
25. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
ad, dobrý, dopoledne jsem teda ještě běhala, ale teď už je to dobrý
25. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jahod nemluvit o jídle :grinning:

Ad na pokojíku se bude pracovat jen co se dodělá kuchyn.Nezbyde na to moc penízků ale snad na koberec a nějakou skřínku našetříme a poputuje i s postýlkou do svýho ale stejně to moc nadějně nevidím.On prostě špatně spí od mala. :unamused:
25. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
jahod no to jsem rada ze je ti uz lip. :wink:

beny no ji prave taky a nakonec zjistila ze ji budili oni jak se mleli a tak a i usinani se zlepsilo.
25. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ad uvidíme jak to dopadne.Jen si říkám že do jeho 18let tam sedět nebudu :grinning:
25. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Maminy,přeju Vám klidnou a ničím nerušenou noc! Jdu chrnět,sem ospalá,dobrou.
25. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
JOnkar-taksi tu dnešní noc pořádně užijte hned bych někam taky zašla z kamarádkou si nachvílu poplkat ale bohužel jak nemám řidičák tak z baráku nepujdu nikam možná n+ěkdy.
To je krásné že jsi si udělala radost a koupila věcičky pro malého taky dnes jsem si koupila žínku pěknou fialovou tu já mám docela ráda tuhle barvu.
Jinak stím spaním to taky někdy mám že nemohu usnout a podaří se až kolem 1:00.hod ale jak je lepší počasí a není takové vedro tak spím brzo. :wink: :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
monter, dobrou, hezky se vyspi!
25. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Moter-pěknou noc ti přeji.
taky nějak na mně padla unava tak zachvílu se vydám spát.
Chvílu jsem byli z klukama na Panoramě a daly si zmrzku a šly domu dnes je tu strašné počasí chvílu svítí sluníčko a pak najednou leje jak z konve.
25. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
holky taky vám přeju krásnou klidnou ničím nerušenou noc a ještě lepší sny. :dizzy_face: Půjdu chrnět než bude v noci budíček na bumbání a dudínek :grinning: papa zas se tu někdy otočím :wink:
25. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
tý jo, beny, tolik zvířat ...
teď jsem projela next, tak budu zase objednávat ... mají tam moc pěkný věcičky ... i na prcka jsem se už dívala, a taky se to cenově dá ... třeba 4pack triček ... tak jedno vyjde na 80,- ... s dlouhým rukávem ... kupuju takový pro malou už od malička a fakt je od podzimu do jara utahala ... takže už vím :wink:
Stani, já se chystám do Blanska do Kiku příští týden ... doufám, že tam něco mají ... potřebovala bych něco na malou ... naštvali mě, že zrušili lidovku, tam měli tepláky vždycky a vždycky za pár korun ... mohly by jsme se tam někde klidně potkat a skočit do té pizzérky vedle
jinak jsme dnes zas nechali v globusu 5.000,- ... manža chtěl koupit lepší filtraci na bazén, a já jsem si vybrala potahy na venkovní posezení ... ještě, že jsme nebyli nahoře, ale jen v baumarktu .. nevím, jak by to dopadlo ...
holky, kočáry už objednáváte? ... já jsem už nad tím přemýšlela, ale nevím, asi je ještě brzo, že jo ... my teda u Verči měli kočár doma už od září ... ale teď najednou mi to přijde nějak brzo ...
nakazily jste mě s těma věcičkama na prcky, takže jsem včera objednávala ... na aukru aukřím o kombinézy ...
dnes mi kamarádka psala na jiné diskuzi, že její švagrová čekala holčičku a narodila se holčička jménem Ondra :slight_smile: .. já mám pořád někde (vzadu :slight_smile: ) takovej pocit, že jim ty předpovědi u nás taky nevyjdou ... no co, tak bude jezdit holka v černým kočíku s kytičkama (moc se mi líbí červenej, tímto se ptám, jestli se hodí červenej kočár s bílýma kytkama pro kluka) a bude nosit modrý oblečení .... :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Taky vám všem přeji dobrou noc jdu dát Jiříka spát usnul mně tu na postely a ještě musím marka vyhnát do posletele a hned šupsnu taky dnes mně strašně bolí záda.
Dobrou noc. :wink: :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
holky, my to dneska s mimouškem taky balíme, tak vám všem i broučkům přejeme dobrou noc.
25. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Oli ja az tak v zari pojedu koupit kocar no.
Jinak vam preji vsem dobrou noc,.
25. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky,

pardon, že vám sem vpadám, nemáte některá doma UTROGESTAN, který nepotřebujete?

právě jsem zjistila, že jsem těhu, ale Utrogestan doma už je bohužel prošlý (od minulého těhu), k dr. ještě jít nechci, protože jsem dvakrát hned po prohlídce dostala křeče a o mimi jsme pak přišli :pensive:
až u třetího těhu jsem nešla hned, brala jsem Utrogestan co mi daly kamarádky a máme Matýska

hrozně se omlouvám, nevím jak jinak se zeptat, protože do inzerce se to dát nesmí...

samozřejmě bych to zaplatila i s poštovným

díky MOC!!!

a přeju pohodové těhulkování :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
ahojky holky, hlasim se zpet z opravdu vydarene dovolene .. nakonec jsem to stravila na chalupe v posteli - chytla jsem asi od manzi nejakou chripku a bylo mi teda ale fakt uplne mizerne - pres 38 teplotu a skoro 3 dny jsem nic nejedla - krome caje a medu... uz je trochu lip, ale zadna slava po bolestech v krku, svalu ted to dorazilo do prudusek ... takze tak snad je mimi v poradku.
co vy? doufam, ze vse v poradku! docitat budu az jindy.. tak pa zitra. m-
25. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
lu77 bphuzel nemam.

marsie to je mi lito ze je ti zle.
25. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
ahoj holky,
tak já byla dnes vzbuzena v půl sedmé, tím, že mi malá začala šťourat do oka a říkat mi, "Maminko, vstávej, už je ráno" :slight_smile:
no a vzhledem k tomu, že spala nevím od kdy v naší posteli, tak jsem okopaná ze všech stran, nevyspaná a tak
prostě dnes hrůza
26. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
Krasne rano holky ja spala jako mimino dneska.

Oli jo to jsou deti vid. :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.