• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ráno holky,Ad konečně si se vyspala. To je dobře! Já se taky spala dobře,ale na záchod sem jednou musela. Marsie,chudě malý nemocný! Odpočívej,pij čajík a poť se.
26. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
¨monter no ja byla sice 2x na zachode, ale spala jsem jak mimino. :grinning: No ono v noci bylo dobre pocasi no. A ted tu uklizim resty z nekolika dni a pak prijede mamca se segrou na obed no.
26. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobre ranko,me dneska boli prsa jak hrom.jinak diky za nazory ke kocarkum a jak pisete,zadny top neexistuje a reklamovat muzu jakykoliv.psala jsem si s holkama co dorjan maji a jsou spokojene.jeste si pockam na casopir maminka,maji tam byt testy kocarku.
26. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Budeme pořizovat polský Roan Marita- je v podstatě stejnej jako Inglesina Magnum- jenomže kombinace je podstatně levnější- kolem 8 tisíc- a mají taky pěkný barevný kombinace a velkou korbu. Jako jeden z mála je "houpací" a sporťák se dá natočit proti směru jízdy- to mi přijde fajn- půjde s prckem komunikovat a uvidí na mne
26. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Já chci V cross a to je taky polský kočárek. Pojedeme se podívat do Polska a možná ho tam aji koupíme...kočáry a vlastně všechno tam stojí o půlku míň než u nás.
26. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
saron ten srpnovej?? no ja si ho chci taky koupit. :wink:

kvat no ja jdu TAKY DO POLSKYHO.

jinak uz mam naklizeno pripraveno na obed jen to dam varit. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted uz jen cekam na mamku.
26. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Krásný den všem, maminy :slight_smile: tak jsem se konečně pořádně vyspinkala, i když jsem se vzbudila v půl sedmý, ale hned jsem zase usnula a vzbudila se po osmé, tak jsem konečně vyspaná... a nebylo žádný převalování a dokonce ani chození na záchod :slight_smile:

včera to bylo super, Kubík si v bříšku zatancoval a tatínek poprvý cítil jak kope :grinning: a pak byl mimísek tak unavenej, že ho ani nenapadlo v noci mě okopávat a budit :sunglasses:
26. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
monter ja bych teda cestu do polska asi nezvladla. :grinning:

jonkar gratuluji k vyspani ono jsou ty noci totiz lepsi ted nejake co??A koukam jste si vecer krasne uzili tak to je moc dobre.
26. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se daří?
Tak to já se vyspala tak napůl. Za prve mimišek dost dlouho zlobil a kopal, dokonce i na boku, což teda nedělá a za druhé u nás dole na hřišti (což je asi 2 km) od nás byl nějaký fotbalový turnaj a pak diskotéka a tak se to neslo, že jsme to slyšeli až k nám. Ale na druhou stranu byl dobrý vzdoušek takže si nestěžuju :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Ad,mi to máme asi 2,5h autem a byla sem tam asi ve 4měsíci. Domů sem dojela unavená,ale sou aji horší věci. Jak pojedeme...nasadím pás a bude to!
26. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
adel ahojky jak se ti dari??,

monter to je jina my to mame daleko 2,5 hodky bych dala to jo.
26. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
AHojda

Já dneska spala docela na prdlaačku, ale mžu si za to taky sama, usnula jsem u tv a jak hraje celou noc tv tak tak mě to nějak asi podvědomě budí a nevím proč to nevypnu. Manža dorazil o půl 4, tak to až pak zhasnul.
ALe to na mě zase přišel hlad a záchod, tak mě to trochu probralo víc a pak než jsem zabrala......

Špuntovou už manža taky cejtil, nevím jsestli jsem to psala sem nebo holkám do Sanusu. Se mě ptal, jestli to nedělám já svalama, z toho byl trošku v šoku jak se mele :grinning: :grinning: :dizzy_face: Že si myslel, že třeba kopne trošku nožičkou a mě zrovna skákala půlka břicha :grinning:
26. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
my se taky chystáme do polska ... nevím teda, kdy to vyjde ... chci tam do ikea ... dívala jsem se totiž na polský stránky a zjistila jsem, že knihovna, co chci malé do pokoje tam vyjde o 800,- levněji, pak židle, jedna o stovku, chceme jich šest ... atd. atd. ...
monter, kam jezdíte? ... já se tam chci na ten dorjan danny taky podívat, ale nevím kam ...
zdeněk mi teda říkal, že nějakej jeho spolupracovník pochází z Ostravy, tak že nám kdyžtak poradí, ale víš jací jsou chlapi ... zase na to zapomene ...
teď mi hnusně ztvrdlo břicho, že jsem to musela prodejchávat ... ještě, že to pomáhá ... musím si říct u dr. o magnézko
26. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Slun,můžeš dát odkaz na ty polsky stránky. Vy jezdíte kam?Jezdíme do Polského Těšína...je to hned za Českým. Je tam velká tržnice a co vím,tak dva kamenné obchody s kočárama. Dorjan tam vyjde zhruba na 5tisíc.
26. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Sluni jo jo magnezko to jistí.

Já pozoruju, že většinou k ránu, jak se člověk jako by protahuje, já teda hlavně nohy, tak maj moje nožky tendenci chytat lehkou křeč, ale na magnezko většinou zapomínám... :unamused: :angry:

Sluni a kde ta Ikea je????????????
26. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
sanus, můžeš si vybrat, co máte nejblíž
http://www.ikea.com/ms/pl_PL/ikny_splash.html
já byla jen jednou se svým bývalým šéfem taky v polským Těšíně ... jinak tam nejezdíme ... teď se chystáme na tu ikeu, a tys mě navnadila těma kočárama ...
zkoušela jsem hledat něco na netu, ale nenašla, tak jak tam pojedem, tak se tam stavíme ... jen už to asi nebude na dodávku, ale na náklaďák :slight_smile:
26. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Sluně, jak se vlastně pozná tvrdnutí břicha- mě cosi takovýho asi taky občas vezme, jako by mi ztěžkla děloha, žádná poloha mi neuleví, blbě se dýchá, většinou se i břicho zdá pak takové větší, napnuté, ale zase úplně tvrdé není, to ne
26. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
kvaku, mě fakt ztvrdne ... jako, že je napnutý ... ale neboj to poznáš, je to hnusný :frowning2:
26. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
A Sluni, bolí to i do zad? Zrovna mě to totiž bere a hnusný to je dost :rolling_eyes: . A tentokrát je i napnutý- vzalo mě to po jídle- je to možný? Nijak jsem se nenacpala, ale už tam asi není tolik místa co dřív :fearful:
26. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
to už můžou být i poslíčci ... při verči jsem je taky měla brzo ...
26. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
aspoň víš, co tě pak čeká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Jo tak jak popisuje Sluni, normálně je to břicho tvrdý a jako by se scvrkne do "balonku" pěkně do kulata. Je to nepříjemný, ale po chvilce to přejde.
Já si na něj dám ruce a jak mě to hřeje /ty ruce/, tak mi to taky pomůže.
Ale to magnezko by to mělo úplně zarazit.

Kvaki do zad ti to může třeba taky jít, asi to bude individi, jako porod, někdo má "jen" křížové bolesti, někoho bolí břicho, někoho i nohy, někdo je v poho.....
26. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
No fuj- tak ještě mě čekají u porodu křížový bolesti :sweat_smile: Ani bych se moc nedivila, mamka je měla při obou porodech, tak to zřejmě slíznu taky. Zkusím si "přilepšit" magnéziem...
26. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Holky máte taky pocit, že když si dáte ruce na břicho !svoje!, tak že se špuntě začne hýbat? Nebo to jsou náhody.....?
Já třeba ležím a špuntová nic, tak položím ruce na břicho a za chvilinku cejtím pohyby. :confused: :slight_smile:
26. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
sanus, teď jsem o tom četla v betynce, že čím je mimčo v bříšku větší, víc reaguje na dotyky na bříško a prý se i může snažit kopat do těch míst,ke máš ruku položenou... :wink:

to akorát náš prcek je potvůrka a jak dáme ruku na bříško, ani se nehne a čeká, až ji zas odděláme :grinning: prostě rošťák ještě před narozením... :grinning:
26. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
oli magnesko si muzes koupit sama ja jim TBL magnesi lacticii.

kvat najednou je jako kamen a uplne presne citis celou delohu kde presne konci.

sanus jojo pokazde kdyz dame ruce na bricho malej nato reaguje.

Jinak holky nas malej moc do taty nechce kopat a kdyz uz kopne tak tatinek neciti nechapu jakto ze to neciti.
26. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
jo a dostala jsem 5 kg merunek tak je jdu vypeckovat a nacpat kus do mrazaku a kus rozvarit na presnidavku a zamrazit.
26. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Sanus,mně se taky občas stává že mi malý odpoví kopancem když si položím ruku na břicho. Ad,taky sem si dovezla od našich meruňky. Vypeckovala sem je a něco dala zamrazit na bublaninu a ze zbytku udělala dřeň.
26. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
monter jojo ted mi holky dali recept ze srpna na vybornou dren. :grinning: A jeste kus dam jen tak. A kolac mi mamka taky privezla celej plech.
26. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Ad,ještě že ty mamky máme a sou tak úžasný :slight_smile:
26. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.