• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
monter no to byla segry iniciativa. :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj Ad daří se mi docela dobře. Čtu tady, že Ty bojuješ se spaním. Mimišek Ti dává zabrat?
26. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahojky, tak už jsem vložila nové fotky na modrou střechu:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=133125&vReferer=
můžete mrknout.....
pokojíček nemám zatím vyfocený, pač je tu zatím nepořádek a nemám stále složenou skříňku na oblečky pro mimi...takže hned pak......

Mně mimisek kope celkem dobře a často, i tatínek už mockrát cítil, ale pozor, většinou, kdyz jsem ho zavolala, tak mimi přestalo, tak jsem pochopila, že reaguje i na hlas / hluk, tak jsem spíš jen luskla prsty nebo když jsme sedeli vedle sebe, tak do nej strčila, at si jde rychle sáhnout..... :slight_smile: je z toho pořád celý pryč :grinning: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
adelaide: taky se necháváte překvapit???? :slight_smile: :grinning:
26. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
adel posledni 2 dny ne. Ale jinak prcek a svedeni a vsechno mozne no. :grinning: :grinning: :grinning: Ale holky taky spatne spi no.

evit jdu se podivat jsem zvedavec.
26. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
evit krasnej bytecek to uz to mate hotove narozdil odnas. v pulce srpna tady uz budem rok. :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
adajar: my jsme v bytě rok a půl, a dělá se vše postupně, je to marné..... co nedáváme ani ted je jídelna, odloženo..... asi příští rok..... uvidíme ještě...
26. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
evit no me to rikej to porad neco chybi a musi se dokupovat, ale to vzdy casem takze to uplne chapu. Ale aspon jste tam sli do aspon cisteho my tu bydleli a nemeli ani koupelnu a meli jen zachod vse se dodelavalo. :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Evit super, taky rádi nakupujem v Ikee teda hlavně jááá :grinning: Už se tam těším až tam dám dokupy pokojíček a věci další k mímu.... okoukla jsem to po očku a moc se mi to vše líbílo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu si dát dělat pizzu, bo padnu hlady v noci... už teď cejtím, že mám tak nějak vymletej žalůdek...
26. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
evit ... zrovna ten stůl i příborník máme ...
mám to někde tady ... ale nevím kde, teď to nemůžu hledat, šiju malé povlečení ... www.slunatko99.rajce.idnes.cz ... tak kuknite, kdo chcete ... je tam i pokojíček malé (nedodělaný) a pak malá a malá a malá :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Evit ano taky se necháme překvapit. Máme sice v obálce z plodovky napsáno co čekáme, ale nechceme to vědět. Všichni tvrdí, že jsme blázni, že to neodlepíme, ale těch pár týdnu už vydržíme :slight_smile:
Ad já spím jak kdy, ale taky se budím a to hlavně teď jak byly ty vedra a musím aspoň jednou na wc takže taky to není co to bývalo.
26. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
já chodím na wc i 3-4x za noc, mazec, cestu znám už potmě a poslepu :grinning: aspon ze se ted ochladilo, líp se spí.....
ale už hledám pohodlné pozice a ač nemám ještě moc veliké břicho, je to těžké
26. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky, až ten můj prcek vyleze, tak ho serezu! Už fakt asi týden kope v podstatě jenom do jednoho mista. Ty kopance zatím nejsou nijak silné, ale musím říct, ze po tydenim usilovnem se strefovani na jedno místo už to fakt celkem boli!
26. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Evit to jsme na tom stejně taky ještě nemám nějak extra velké břícho, ale občas najít pozici není sranda. Ale to že se ochladilo je bezva
Jahod to věřím. Moje mimi se zase strašbě rádo strefuje do močáku, což teda já osobně nesu velice nemile.
26. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Plivník je taky pěkná bestie - kope, ať na břiše ruce mám, nebo nemám, ale když tam dá ruce manžel, okamžitě se stáhne a vyčkává věci příští. Silně mi připomíná malého dinosaura z toho seriálu, co běžel někdy v 90. letech na Nově, jehož jediná reakce na cokoliv od dinosauřího otce byla "Nejsi mááááááááma!!!". :grinning:
27. črc 2009 v 06:41  • Odpověz
rivka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kopance do močáku jsou hrozné!!!!!
a kopance jinam jsou celkem v pohodě, příjemné vědět, že to malé je živé a v pořádku, ale min.tyden jsem dostala asi 3 takové pecky, že jsem normálně vykřikla AUUUU! Mazec!A to má mimčo půl kila, co se bude dít,až bude mít 2-3kg, to nevím! :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 07:03  • Odpověz
Ahoj :wink:
Nedočítám, nestíhám :grinning:
Dítě nám včera odjelo na 4 dny k babičce, tak budeme mít čas doma uklidit, předěláváme kuchyň, takže práce plno...
Jinak musím říct, že máme nějaké šílené dítě v břichu, kotrmelce a přemety dělá neustále, leží nejlépe vystrčené z břicha ven napříč, tak mám pocit, že mám v břichu kámen, večer už cítím nějaké tlaky v pánvi.....no je to vše to, co jsem v prvním těhotenství nezažila a nepoznala, měli jsme velmi ospalé a neaktivní dítě, teď mám v břichu pravý opak, ale zase si říkám, že až se narodí, tak bude určitě strašně hodné :grinning: :grinning:
Za chvíli jdu ke kámošce, využiju chvíli klidu :sweat_smile:
27. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Zítra jdu na KO, tak zkusím říct dr., jestli by ho nezvážila, docela se bojím, že bude větší než Beatka. A já přerostlé dítě nechci :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
adellaide, teda jste dobří, že tu obálku neotevřete, fakt máte můj obdiv :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Holky, my měníme jména na mimi - z Alexandra nakonec bude Vládík (po tatínkovi) - nechtěla jsem opakovat otec=syn=stejné jméno, vždy jsem byla proti, ale zvážila jsem všechno a je to tradice, už by to byl čtvrtý Vladimír a manžel si to moc přeje. Ale já to hned na začátku zavrhla a ted jsem otočila, v sobotu jsem mu to řekla - rozbrečel se radostí!!!!!!!! To jste měly vidět ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak uvidiíme no.

No a k Johance jako další kandidátku máme jméno Ema - nebo spíš Emma - to se mi líbí víc. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Pořád přemýšlím, že Johanka /Johana nejde říct nijak zkráceně, krom Hanka (to se mi nelíbí), ale jak jinak to řict? Johčo? :grinning: :confounded: :frowning2: :slight_smile: :rolling_eyes: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Johanka je moc pěkné jméno, taky se mi líbí :wink: Ty zdrobněliny těžko říct, taky mě moc nenapadají.....
My jsme oba proti dávání jména po rodičích, prarodičích atd., tak u nás to vůbec nepřichází v úvahu, ale pokud se vám to líbí, tak určitě je to super :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojky holky uz jsem vzhuru sice jsem se budila, ale slo to. jinak nam zacali delat schody.
27. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojky holky,náš malý je taky pěkná potvora. Kope jak divý ale jak se přiblíží tatínek,tak okamžitě přestane jako kdyby to věděl. Včera sem nemohla usnout jak byl akčí! Adell,smekám před vámi,že tu obálku necháváte bez povšimnutí! Evit,Johanka fakt nemá moc zdrobnělin,ale opravdu nechápu co se ti nelíbí na Hance :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
monter no kopat bude bvic a vic, ale jinak s tatinkem to mame stejnask.
27. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Adel, ja by som ju už dávno roztrhala na malé kúsky, myslím tu obálku :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Ad,já vím ale ať kope aji když se táta přiblíží. Ještě ho necítil jen viděl jak mi poskakuje břicho. Mrška malá!
27. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno,
mně se teda líbí, jak v některých zemích dávají to druhé jméno po otci, to mi přijde fajn, trošku přemýšlím, že bych to zavedla i tady.. :angry:
Evit - Johana je krásná! Výborná!!!! A co jí říkat jenom Jo? :slight_smile:
Adel - nekoukla ses tajně ani přes okno? :dizzy_face:
Jdu balit věci, za chvilku totiž odjíždíme směr krkonoše na naši malou velkou 3denní dovolenou... nemám zbaleno, můj byt vypadá jak po výbuchu a potřebuju si oholit tělo... , tak nevím co vynechám... :angry:
27. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
monter no muj manzel taky maleho necitil. :grinning:

jahod uzij si krasnou dovolenou. :wink:
27. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Jahod,užij si dovolenku! Ad,tak to sme na tom opravdu stejně. Malý teď kope,bodejť když táta není doma!
27. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.