• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Díky holky!
Vy jste těm vašich chlapečkům nevysvětlili, že do maminky se nekope?
27. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
monter no tata spi tak ma malej pre no.

jahod a ty jsi mu to vysvetlila a jak se zachoval???
27. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
no vždyť říkám, že až vyleze, že ho seřežu.. :angry:
27. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
jahod no pak ho sezeres laskou takze se nedelej.
27. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Jahod,už tě vidím jak na porodím sále jen co malý vyleze ho k sobě otočíš prdélkou a dáš mu co proto :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
monter :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojky - hlasim se do klubu znicenejch matek nenarozenych miminek...
jahod - souhlas, taky madam dostane pres cumak :wink: .. jak jsem byla smutna, ze nic necitim, tak posledni tyden se tedy dejou neuveritelne veci... neustale ataky na mocak a pravy vajecnik jsou uz unavujici..
ale kdyz si polozi manzel ruku, aby to taky citil, dela tááákový divadlo.. jako ze nic.. :angry:
a k tomu mam porat ten strasnej kasel, nastesti uz horecka pominula, ale horky caj a postel to jisti...

jak mi bylo spatne, uplne jsem vynechala "mimi euforii" - jmeno nemam, kocar taky ne ... a je mi blbe.. to je situace...

vlastne jedno jmeno mame, kdyby to byl kluk, tak jsem na tom k me nelibosti stejne, evito...
27. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
holky, my snad nikdy neodjedem, nejhezčí den volna a biootec chrní v plzni! no nezabili byste ho?!?
miniatura taky chrní, tak já nevím, já snad pojedu do práce nebo co...
27. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
jahod no nemas to lehke.
27. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
jahod - a kampak razite? teda jestli se pan tvorstva vzbudí :wink: ??
27. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
marsie, do krkonoš, ale ve středu dopolko zase zpátky, tak si říkám, jestli to má vůbec ještě smysl... grrr! a zase ti muži!!!!
27. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
jahod je to chlap no oni neresi ze kazde chvilky skoda jako my. :grinning:
27. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
tak pozor! milostpán právě vyjíždí.... :angry: :rolling_eyes:
27. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
a zároveň se vzbudila miniatura a začala kopat - a zase ti muži!!! :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Byla jsem ráno na glukózovým testu- mimořádnej hnus- kupodivu se mi nechtělo zvracet, ale spát:slight_smile: Výsledky až zítra.
Prcek kope jak vzteklej, blbě se s tím usíná, je to jak mít škytavku v celým břiše- dokonce mě tím v noci budí.
Nechápu, jak to dělá, ale když si lehnu na pravý bok, kope napravo dole a když lehnu nalevo, okamžitě změní směr a kope dole vlevo. a močák je oblíbenej. Někdy pomůže ho tak trochu zalehnout, nějak ho to sklidní. Při dnešním gluko testu ale bláznil taky vydatně, asi protestoval proti sladký krvi- nedivím se
27. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
jahod dneska me bavis. :grinning: :grinning:

kvat ja vysledek az pristi utery.
27. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
riv - s tím dinosaurem jsi mě teda dostala "zlato, jsem doma" :grinning: , úplně to vidím, třeba ten díl, jak měl hodit tchýni ze skály, protože tak se to u nich dělá.. :grinning: , musím si vzpomenout jak se to jmenovalo...
27. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
jahod - hele, a ted si predstav, ze budes mit takovy materiály za chvili 2 !!! :sunglasses:
jeste ze holcicka bude urcite :grinning: po mamince :wink:
tak preji hezkou dovolenou.. i kdyz teda tak kratkou! doufam, ze ji neprolezis jako ja..

kvakul - :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jdu v patek :stuck_out_tongue_closed_eyes: se teda bojim .. a hlavne 3 hodiny bejt o hladu!!!! a zizni!!!
27. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
pro ty, které nevědí, o čem je řeč http://www.youtube.com/watch?v=FBZudIOU8XA
fakt jsem se pobavila..
27. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
jahod prej se to jmenovalo dinosauri. rika manzel.

marsie nas chlapecek bude mamincin mazanek.
27. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile:

sanus: mě taky tvrdne břicho - bohužel Dr. mi předespal magnezko a nepomáhá to :frowning2:. A ráno už se v posteli neprotahuju, protože dostanu vždycky hrozný křeče do lýtek - vždycky musim vzbudit manžu, ať mi to rozmasíruje.

slunatko: ty tvrdnutí břicha prodejcháváš? to jenom zhluboka dýcháš? já, že bych to taky zkusila, třeba to zabere :slight_smile:.
27. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
ad - jj, taky už jsem na to přišla :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
jahod hledala jsem taky. :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
jezis holky - ad, jahod - to jim nedelejte!!!! to jsou prave ty nejhorsi se kterejma se pak neda zit!!!!
27. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Marsie- neboj- žízeň jsem ani neměla, ono toho čaje je skoro snad půl litru, tak na hodinku mě to docela i zasytilo. Jen mě překvapilo, že mi bylo po vypití té hnusoty tak slabo (asi hodinu).
Kallimer- já se sice protahuju, ale ne s napjatýma špičkama, ale naopak je jakoby přitahuju k holeni:slight_smile:- jinak mě při protahování jakýhokoliv oudu ve dne v noci chytá křeček...
27. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
marsie - samozřejmě se ho pokusím "udělat" podle "našich" předastav :wink: , ale trochu se obávám, že je to předem prohraný boj - oni se tak totiž vážně rodí....
27. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
marsie :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
nene ... neber mi iluze... jo geny jsou svinec :grinning: - ale snad to dobre dopadne
27. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Přesně tak! Kluky nerozmazlovat! Holčičku to tak nikdy nezkazí. Manžel byl braný matkou dost zostra (a to ho vychovávala sama po rozvodu)- musel doma pravidelně gruntovat, mnohem víc než já v dětství- tvrdý režim- no a nemůžu si to vynachválit- spíš se diví, že nemusí dělat doma všechno a že se o práci tak nějak rozdělíme. Takže jestli náhodou čekáme kluka, tak bude za případnou svou sestřičku doma uklízet :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
dobré skoro poledne :slight_smile:))))) teda moc nedočítám,nějak nestíhám, válí se mi tu papíry a musím fakturovat :grinning:

Jahod: užij si dovču :slight_smile: a neboj,snad otec dorazí včas a nějak se to ještě vyvrbí :slight_smile:

marsie: doufám,že už Ti bude líp :slight_smile:

no já jdu dneska k Dr. na kontrolu,tak jsem zvědavá,co se dozvíme... jen doufám,že tam nebude váhový přírůstek takový,aby to se mnou švihlo :slight_smile:)))
27. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.