• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
holky, vypínám pc, tak zatím pa
27. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
jahod papa a pekne 3 dny.
27. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky, tak já byla na KO ... potrvzenej kluk, mám nahoře 12kg ... zkontroloval mě, jestli se notvírám, když mi tvrdne to břucho ... je hlavou nahoře, takže jestli tak zůstane, tak zase císař ...
kali ... jj .. dýchej zhluboka, ale dej si ruku na bříško, lehni si, a dýchej do břicha, ne do plic ... my ženský totiž dýcháme do plic, chlapi dýchají do břicha, tak se na to musíš soustředit ...
27. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahojky, tak my byli na vikendik u nasich, byla celkem pohodka :slight_smile:

jahod, peknou dovo!!

sluni, tys prvni mimi rodila cisarem?...ja jo a tehdy mi rikali, ze i druhy bude automaticky cisarem, kdezto v porodnici mi nedavno rikali, ze ne, ze se do posledni chvile snazi o prirozenej porod, tak jsem z toho jelen
a neboli te ta jizva?..ja uz ted nejak zacinam citit takovy pnuti neprijemny

a k tomu tvrdnuti briicha, ja to s kubikem nemela, ale ted mam pocit, ze mi nejak tvrdne, ale vetsinou je to v souvislosti s pitim a jidlem, treba se hodne napiju a pak ho mam jako kamen

mejte se vsechny pekne!
27. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Holky,já myslela že když ženská rodila jednou císařem,tak že tak bude rodit pořád. Za chvíli vyrážím za kámoškou a dojedu až večer,tak se zatím mějte,pá!
27. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
ne, oni se opravdu snaží o druhej přirozenej porod ... ale pokud bude mimino velké, tak jak byla malá, tak já jdu automaticky na císaře, protože na čtyřkilový dítě mám úzkou pánev a zase by neprošlo ...
jizva mě svědí jak svi.a ... ale mám ji krásnou ... to se musí nechat ...
27. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
sluni, no kuba byl taky 4kilovej, tak jsem na to zvedava, ale uprimne bych snad byla radeji za cisare, pze ten prvni porod byl fakr masakr
me prave ta jizva zacina taky zlobit, skoda, ze nemuzu rict, ze ji mam peknou, mam ji porad fialovou a po porodu mi dr rekl, ze ji mam spatne udelanou a mam na ni defekt uvnitr, takze bych se u druhyho mohla roztrhnout .. :sweat_smile: ...ale muj dr mi zase rika, ze to je blbost, tak se v tim ma pak jeden vyznat
27. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Kámošky malá měla přes 4kg a rodila normál. Stejně je to asi jedno jak ženská rodí. Ven to musí jít tak nebo tak! Vyrážím,zatím :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ad Dinosauři - ano, tezi o pohřbívání přestárlých do močálu jsem v pubertě velmi oceňovala. Když moje babička hledala v mé šatní skříni kladivo (tedy - tvrdila to), luxovala mi v pokoji, když jsem v něm spala, otvírala okna, která jsem chtěla mít zavřená a pro zvýšení estetického dojmu je zajišťovala ohavným dřevíčkem, které jsem každý den znova odnášela, měla jsem pro Earlovy pocity vřelé pochopení. :grinning:

Kvakul - já bych to nepřeceňovala, s tím rozmazlováním. Teda držet k domácnosti všechny, kdo jsou po ruce. (I když je fakt, že u svého muže si taky tchýniny pevné ruky v tomhle směru cením, protože - alespoň to tak vypadá - nečeká, že domácí práce jsou moje záležitost. Buď to udělám já, nebo on, nebo nikdo - když se nám nechce, žijem v bordelu a bez výčitek.)
27. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
teda holky nevím,jak je u Vás,ale u nás hic jak blázen,jsem teď byla na finančáku a myslela jsem,že umřu :frowning2:((((
27. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
krásný den :slight_smile:

evit, na Johanku se dá vymyslet spousta zdrobnělin - taťka mi říkal Jonka, když jsem byla malá, mladší ségra mi říká Jája, kamoška si to zkrátila na Jo (džou) atd. každej si něco najde, neboj :wink:
27. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
uff... tak jsem se jala chrmel zlikvidovat praci .. mam uklizenej byt, teda krom koupelny.. tu nejak jen ucudlam.. pac uz nemuzu.. a jeste jsem se prezrala .. po 3 dnech prvni jidlo !!!
musim to dohnat, aby mi zase mudr nevnadala, ze nepribirame!
27. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Já jsem byla venku celé dopoledne a je tam fakt dost vedro....
Já jím,nejím, mám pořád stabilní nárůst, zítra jdu na KO, ale mám nahoře asi 8kg :unamused:
27. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky, tak mi prisla zasilka z online sekace jak mi tu nekdo poradil .. krasny jeans laclace :slight_smile:) a vyfotila jsem vam brisko :slight_smile: - pres nedobrovolnou hladovku mi zase nabobtnalo :slight_smile:
27. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
marsie moc pekne brisko. :wink:
27. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
Čauves

Marsi máš hezký tilko, to je těhu?? Pochybuju co, copak to máš za velikost,????????????

Jinak já se hlásím do klubu cukrovek. Dneska mi sestřička říkala, že mám dorazit, že mám zvýšenej cukr.... tak ve čt mažu do diabetické poradny a asi bude dietka :angry:
Špuntová má 1.054g, a že ji prej budeme kontrolovat kvůli váze..... "cukrovkářský" dětičky jsou prej většíí.... :angry: :confounded: :pensive:

Mizím, pak juknu.
27. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
sanus.. no neni to tehu, nosila jsem ho i pred bachorem .. je to z kolekce Anastasia by Oliver - velikost XS :dizzy_face: :dizzy_face: pak se v tech velikostech vyznej! :grinning:

jejda, a co se s tim da delat?? to jako musis byt zbytek tehu na diete?? brrr...
27. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
sanus ty jo no ja jsem zvedava na pristi utery co nam reknou. Ty jo mala uz je velika.

marsie no cpecialni dietka a bojim se ze ji budu mit taky.
27. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
Marsie, pekný pupček :slight_smile:
27. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Marsie cooooooooooooooooooo XS?? :grinning: Hm, tak já kupovala předevčírem v NewYorker trička XL jinak mě přes bachora všechno táhne :rolling_eyes: :grinning:
No máš to dobrý noooo :wink:

Jo jo dietka bude končit porodem, pak nějak asi po šestinedělí zase ten test s tímm pitím té cukrové vody....
Ale dietka mě štve. Jím hlavně ovoce a zeleninu nijak extra se nepřecpávám.......aaach jo.
NO, ale nejlepší je. Ve čt jdu na další testy. Mám tam být v 6.30 (!!!) na lačno to mě budou brát krev, pak nějak mám mít chleba se šunkou a nějaké ovoce. A to mi po jídle budou taky brát krev a prej tam budu až do dopoledne, tak se mám jen připravit, že to bude na dýl..... :unamused:
Tak čtvrteční dopolko mám vystaráno....

Ty lacláčko jsu tak klátný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Hoj holky,sem doma od kámošky. Marsie,krásné laclíky a pěkný pupík. Sanus,tu dietku ti nezávidím a ten čtvrtek taky ne! Třeba to budeš mít v poho :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Sanus, Adaj- no já se taky bojím, že mi zítra řeknou cosi o cukrovce- příjde mi podezřelý to moje přibírání bez přejídání- to u cukrovky bývá. Jinak mám z toho dnešního testování docela rozhozený trávení- bolí mě slinivka- není divu- tolik cukru jsem snad do sebe od začátku roka sama nedala:slight_smile:.
27. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
sanus no hele me mamka rikala kdyz videla jak jim ze to mam poni no. Jinak chudacku na lacno zase jo.

kvat to ti verim ze je ti blbe z toho. No ja budu chtit taky zitra vedet jestli ji mam nebo ne.
27. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
sanus - no, prosim te neboj se, rozhodne nejsem jako pani Paroubkova, ktera vypada jako kdyby se konecne normalne najedla.. jsem peknej meloun, to jen to cislovani!!!

dekuji za chvalu - gate uz jsou vyprane a uz se susi venku :wink: - jen to tedy nemam kam davat ... asi budeme muset vyrazit do ty ikea na nakupy ...
27. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
tak jsem dnes byla s malou v tom Blansku a nakoupila jí tam věci na podzim a zimu ... jen nám chybí ještě kalhoty, ale to asi vyhrají zas nějaké zateplené z nextu ...
malá došla k bodýčkám a hlásí "maminko, toto musíme koupit Ondráškovi" ... no bránila jsem se, ale nakonec jsem to vzala, od toho dvouletýho prcka je to tak krásný ... takže jsme koupily dupačky za 150,-
pak jsme dojely dom a oddělaly plachtu z bazénu ... koupala se se sousedovic malou ... a nakonec jsem ji dostala domů až v sedm večer ... najedla se a byla tuhá ...
teď jsem našla novýho adepta na kočár ... leviroo 3in1 ... ach jo, mě vomejou ... musíme do toho POlska ... nebo se zbláááááááááááááznííííííííííííííííííííííííííííííím
27. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
oli ty jo takova nakupovaci manie jo. :grinning: :grinning: :grinning:
ja chcu taky bazen.

jdu spat dobrou noc.
27. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
dobre ranko, kocky, u nas to dneska vypada, ze by nemuselo bejt takovy vedro, huraa :slight_smile:
28. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
Krásné ránko holky,
tak u nás je dnes opět hezky, nebe bez mráčků, ale je příjemně, pofukuje větřík tak snad nebude vedro. Já stále řeším dilema s kočárkama vůbec nevím jaký, holky nevěděly byste některá jaký kočárek se hodí do terénu, do hor? Myslela jsem, že si třeba nechám poradit od prodavačů, ale vím, že oni vám nakecají ledaco jen aby prodali to co potřebují.
Jinak všem kdo dnes mají nějakou kontrolu nebo čekají na výsledky z cukrovky držím pěstičky ať je vše na jedničku.
28. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ránko všem! :dizzy_face: Sluníčko svítí, na světě je krásně! :grinning: :dizzy_face: Nějak dobře jsem se vyspala a dnes jsem dokonce zvládla vstát v pět a nachystat manžílkovi toasty na svačinku do práce :grinning:
Akorát jsem chytla v noci křeč do nohy, strašné! :frowning2: :frowning2:
28. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
adelaide: taky zatim kočár nemáme, vidím to taky na Polsko a koupíme tam. Vybraný mam podle netu V-cross, ale chce to vidět a ošahat si to! Pojedem asi koncem srpna nebo v září.
28. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.