• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj, já jdu dnes na KO a doufám, že v pátek už letíme na dovolenou :wink: Včera jsem vám vložila do alba své aktuální břicho :sweat_smile: Jsem v sexy kraťáskách, které jsem si taky koupila, protože jsem neměla co na sebe :grinning: :grinning: Ale to mám jen v moři, nelekejte se, že tak chodím normálně :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno,
aj ja dnes razím na kontrolu
Beranku, konečne na tebe vidiet, že si tehotná :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
No už si připadám hodně těhotně :wink:
28. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
bery, to si děláš srandu ... kde to bříško máš? ... já to, co máš teď měla ve třetím měsíci ... normálně ti závidím ... já nemám co na sebe ... doma chodím už jen v elasťákách a včera jsem si dokonce musela koupit i nový kalhotky, pže normální se mi zařezávají do stehnisek a bolí to jak čert :wink:
28. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Já taky nemám co na sebe :sweat_smile: Ale to tak dobře vypadá možná na fotce, jinak mám nahoře 8kg...
28. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Mně to břicho připadá velké hlavně proto, že když se podívám na břicho s Beatkou, tak jsem takové měla asi ve 35tt :confused: :grinning:
28. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
holky, ja taky nemam co na sebe :frowning2: jenomze se mi uz nechcteji utracet dalsi penize za veci na tri mesice, tak uvidime, v cem to nakonec doklepu...jinak ja uz mam obri megabruch, rekla bych, ze to zase vypada, ze jdu kazdym dnem rodit
28. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
a ja mám pupek ako s Nat asi v 30.t :confounded:
28. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Lullko, že jo? To břicho je fakt už vytahané :sweat_smile:
28. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
teraz mám obvod 90 cm a kde so rodila Nat, tak som mala 99cm- no hruza, som pupkáč :slight_smile:
ja sa odpájam a razím na ko, tak pa odpo
28. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
já mám obvod 87-88cm a s Beatkou při porodu 94cm...
28. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno maminy,Ber vy valíte na Zakinthos? Včra v TN ukazovali jak tam řádí požáry. Adel,zkus zapátrat na net které kočíky se hodí do hor. U nás svítí sluníčko a vypadá to na pařák!
28. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojky holky preji krasne rano. ja byla v noci zas vzhuru.
28. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Počáry na Zakynthosu jsme viděli, ale jedeme do jiné oblasti, tak snad bude vše v pořádku.
28. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Aha,tak to jo! Já si na tebe hned vzpoměla když sem to viděla.
28. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
adaj, ja byla taky vzhuru, silene me boli zada, jen teda vlevo, jakoby ledvina, v noci me to chytlo, nemohla sem se ani pretocit
28. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Beranek krasne brisko a kratasy jsou pekne a muzes je klidne mit.
Tak ja cekam na vyplaceni penez za cerven a jeste nic opet.
28. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
marie a co ted ty zada??? ja teda se budila po 2 hodinach opet. Ale nas mladej v tom nejede.
28. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
S těmi penězi je to děsné, rodičovský příspěvek chodí v pohodě, ale jestli bude i mateřská....
28. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
No ty kraťasy budu mít fakt jen na plavkách, raději, nebo doma :sweat_smile:
28. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
beranek no jako ono to chodi spatne z centrali coz me asi zabije jednou. jednou to prijde a pak zase nic no.
28. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
beranek, ale oni ti fakt slusi. :wink:
28. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
adaj, porad je cejtim, ale je to lepsii, jen sou proste okamziky, kdy udelam nejakej blbej pohyb a je to v pr*eli, nemuzu se vubec hybat, reknu to dr na poradne a uvidim

nase mala vcera zacala dovadet v pul dvanacty!!! :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
marie no rekni mu to a uvidis. myslim si ze bylo jen neco zablokovano. hm no maklej vubec ne vcera.
28. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
ahojky... dnes jsme si prispaly :slight_smile: no , a manza zaspal :unamused: .. a jeste si doma zapomnel mobil ... tak to bude den..

slunatko - tak to mas pomocnicka :grinning: :grinning:, priste ji posli s tatinkem, at koupi mami taky neco hezkeho :grinning: :grinning:

adell - ja mam taky dilema, nic si z toho nedelej.. pripadam si uz jak blazen - nicmene v uzzsim finale jsou Xlander, casualplay a chicco s3...

beranek - no teda, to je ale bříííšško .. souhlas s lulkou, konecne je na tobe tehu videt!! I kdyz vy dve si teda pokecate.. :sunglasses: :grinning:

ad - penize?? haha .. mne jeste neprisel ani kveten!

marie - jezis, co mas se zadama?? ach jo, toto se desim jestli me to chytne tak jsme v pr... - vzdy mi pomohla horka koupel, mozna vyrivka a co masaz???
28. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
marsie fakt jo me kveten prisel, ale cerven jeste ne jsem mela radost ze vse doposlali a ted uz zase nic.
28. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Zdravím všechny maminy. Já ostuda tu zas nebyla od pátku, takže jsem to proletěla jenom letem, světem :sunglasses:

orlík-manžela ti radši nepůjčím, asi bys ho nechtěla vrátit, on je fakt mazlík, akorát mu to neříkám :slight_smile:, ale chválím ho, to zas jo. Zrovna v sobotu ho napadlo, že vymalujem koupelnu a záchod na žluto (máme bílou), a prej když už bude mít od středy dovču, tak umeje okna :zipper_mouth:, tož mu povídám, že mu pomužu, prej nic, budu sedět a odpočívat. Mám akorát povolené strčit záclony do pračky a vytáhnout, víc nic. :grinning: :grinning:. Tož říkám, mazlík. Nenechá mě vynést ani odpadky, až si říkám, jestli to nepřehání. To je asi tím, že se tááááááááááááááák hrozně oba těšíme, a že nám to poprvé nevyšlo :pensive:.

rivka-s tím malým dinosaurem, to bylo přesný. Naše malá myš se taky furt mele, ale jak na pupek sáhne taťulda, je klid. Asi si říká: "bacha táta" a hned seká latinu. Teď toho využívám hlavně v noci. Myš už má svůj pravidelný spací režim. Bohužel nejvíc spí přes den a největší aktivitu projevuje pravidelně od 2 do 3 ráno. Takže dycky bafnu ruku nastávajícího taťuldy a položím ji na pupík.

marsie-to bílé tričko s potiskem kytiček je fakt super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
adajar-mě chodí penízky pravidelně, teda teď už jo. Jsem doma od března, doktor mě nechal doma hned, jak zjistil, že jsem těhu. První penízky (za březen) došly až koncem května, pak do měsíce poslali zbytek a teď to chodí kolem 15 v měsíci.
28. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky,to je sranda- volala jsem si rpo výsledky glykemickýho testu a řekli mi, že nejenže nemám zvýšenej cukr, ale mám ho naopak pěkně sníženej! Nalačno 2,8, po 2 hodinách 4,8- takže když mi prý bývá blbě, tak to jsou hypoglykémie- to bude ono, proč se v noci budím hlady a nevolností (to jsem ale měla už před těhu).
To jsou mi ale paradoxy!
28. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
achoj holky :slight_smile:
jsem dnes zase měla noc, pořád jsem se budila a nemohla najít vyhovující polohu na spinkání a když už se mi nějaká líbila, tak zase protestoval mimísek... a když jsem ráno konečně pořádně usnula, tak mi v osm volali z ppl, že mi přivezou ty zavinovačky, ale až po obědě, tak tu čekám a nemůžu se dočkat... doufám, že přijede co nejdřív :grinning:

tak jsem vstala, že se půjdu napapkat, měla jsem v ledničce šunčičku, tak jsem se na ni těšila, ale jak jsem otevřela ledničku, tak jsem zjistila, že mi ji přítel v noci snědl, jsem myslela, že ho zastřelím... :frowning2:

adel, v srpnové Mamince má být velká příloha s kočárkama... :wink:
28. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.