• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré dopoledne. Tak se chystám na kontrolu a váha tvrdí, že jsem přibrala devět kilo. Je to zlá váha! :grinning: A znova potěším sestru, už zase jsem zapomněla ráno do skleničky. Jednou někde nechám hlavu... :rolling_eyes: Nebo dítě. :sweat_smile:

Mně teda Plivník v noci naštěstí nebudí, i když poslední dva dny spím blbě. Buď jsem dítětivzdorná, nebo mě chrání silná tuková vrstva :grinning:
28. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
hancet no ja jsem doma taky od brezna. a pod jakou socialku spadas???

kvat no vidis to.

no ja dneska si byla pro vysledky a vsechno v poradku. jupii nemame cukrovku.
28. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
jonkar jo to znam kdsyz ti v noci nekdo neco sni. ty jo takovej budicek.
28. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Riv- já skorem 10 kg- už jsem dvouciferná:slight_smile:. Jinak Cipíse tklumím tak, že spím na břiše- od se nějak stěsná a je klidnej
Kvakul - no vidíš :wink: Já jsem zvědavá, co mi povědí (až tam půjdu na glykémii), bo věru nejsem zrovna zdravě se stravující člověk. Pohanku u mě nenajdeš... :unamused:

Jonkar - ono se to stejně nemá, dusitany jsou hnus... Tím se vždycky utěšuju, když mám chuť na salám a dlabu sejra :sweat_smile:
riv ja jeste nevim kolik, ale neco urcite.

kvat na brise hm no ja uz tam bricho nedam pod sebe
28. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Kvakul - taky jsi o čtyři týdny napřed :wink: Já přiberu vždycky přesně za ty čtyři týdny dvě kila, jestli to takhle půjde až do porodu, potěšpámbu...

Plivník je spokojen se stavem světa na pravém boku (tedy mém) - já jsem si říkala, že by měl být na levém, aspoň se to tvrdilo, že nějak lepší výživa plodu či co, ale on tam vždycky začne strašně kopat, asi ho něco tísní. Když jsem na pravém, skoro ho necítím, na zádech se pravidelně hemží, ale kope míň, takže spát se zatím dá v pohodě... No, uvidíme, jak dny příští :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Dusitany jsou mňam!
28. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
rivka ja pribrala za 2 mesice 8kg.

jinak taky lip spim na jedno boku.
28. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
já jdu na kontrolu zítra, jsem zvědavá, kolik mi tam ukáže váha, je ke mě milejší ta u doktorky než ta doma :grinning: přitom obě digitální :sweat_smile:

taky se poptám na ten cukrovkový test a velký UTZ....
28. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
evit na velky utz uz je skoro pozde teda.
28. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
kvakul - no tak ja tohle pred tehu mela taky.. v rodine totiz z obou strany mame cukrovkare, takze cukr opravdu jim velice minimalne a tyhle hypoglyk stavy mivam taky .. co jsem tehu tak si telo nejak reklo a obcas si dam do kavy pul kostky cukru a musim to zatukat.. dobry..
pomaha jist pravidelne a hlidat si cukr! .. i kdyz nekdy se to fakt neda odhadnout...
28. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
kvak, souhlasím, dusitany jsou moc mňam :grinning: rivka neboj, já si k tomu vždycky dám rajčátko nebo papriku, takže to trochu srovnám :wink: no teď si jdu udělat gulášovku a uvařit rýžu, od včerejška mám upečený kuřecí křidýlka... taky mňamka :grinning: už mám zase hlad :sweat_smile:
28. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
je holky bych mohla taky uvarit obed co???
28. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
ad - ty ze bys zapomnela na obed? no to bych byla v soku :grinning: ...
28. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
marsie nezapomela jen bylo najednou nejak moc hodin no nastesti bramboracka je hned a jatrova omacka taky. :grinning: :grinning: Jinak jsem vedela ze te potesim. :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
marsie a vcera jsem nevarila vubec sem k obedu koupila grilovane kure a k veceri byl salat jen rajcata a okurka jsem nemela hlad. :grinning:
28. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
ad :grinning: :grinning: ty jsi vyborna s tim varenim, myslim, ze by te muj muz fakt miloval ... ted jak jsem nemocna tak na nej prdim.. jen jsem mu hodila vcera flakotu na panev s vajickem k tomu pekne pecivo a nazdar.. dnes jsem vareni taky usetrena neb ma hospodu..
28. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj, som doma z kontroly, čípek ok, na utz to len tak preletela.
A dostala som žiadanku na ten blbý test na cukrovku :angry: :angry: mám tam ist na 7.hod blééééé
28. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
marsie no vidis a muj muz si stezuje ze varim obcas blafi. :grinning: :grinning: :grinning: Ja varim totiz hlavne pro maleho Danecka nez pro manziilka. :grinning: :grinning: JInak polivku jsme snedli a cekam na omacku, ale je nejaka jalova porad.

lullka ten test je docela v pohode fakt se da. :wink: A jinak gratuluji ke kontrole.
28. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ad, ja viem, že to nie až tak strašne, ale ma štve, že tam musím s Natalkou
28. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
lullka jo to by me taky stvalo ja tam musela byt na pul 7 to byl taky mazec.
28. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
lulko - no jo se tomu asi zadna nevyhne... ja jdu v patek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pry to nedelaji jen "mladejm" .. u me mudr je tehu sestra ca 24let? a rikala, ze nemusi ..

jinak me utz normalne zase nedelala .. ja nevim proc, moc me to teda neuspokojuje.. ta jsem nas objednala na ten 4D - pristi pondeli .. tak se tesim :slight_smile:)) vy jste na tom byly??
28. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Marsie, mudra hovorila, že to možem odmietnut, ale ved nejako to zvládnem :wink:
ten test sa robí nad 25.r
28. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
marsie me je 24 let a musim jit nebo musela jsem. jinak mas narok na 3 utz za cele tehu.
28. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
holky prisli mi penizky od socialky. :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Marsie, ked som bola tehotná s Nat, tak som na utz len 4x a teraz mám novú mudru a robí mi stále...som aspon pokojnejšia, že kontroluje toho našeho obríka :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
lullka no me ani nedela to srdicko coz je divne loni mi to delali pokazde od 16tt.
28. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Lullka,gratulace ke kontrole. Sleduju že ty kontroli sou všude fofr. Marsie,Ad má pravdu 3ult.za těhu,ale když chci malého vidět tak zaplatím 300kč a dr.mi ho udělá. Na 4D sem byla a super,ale byla sem na něm v 21tt.
28. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj, jsem taky zpět z kontroly, vše v pořádku, mladý má cca 970g :wink: Paní dr. mi popřála šťastnou cestu :slight_smile: Jinak je chlapeček pěkně drzý, dělá přemety, kotouly, leží napříč a u dr. ležel pěkně spořádaně hlavou dolů a vůbec nikde netlačil :grinning: Dr. mi říkala, že asi víme pohlaví....tak jsem se jí zeptala, jestli je to tak vidět :sweat_smile: No holčička se z něho evidentně nestala :grinning:
28. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.