• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No jo pěkně jsem to vymyslela a je to tak doktorka mě dneska strašila už s antibiotikama. :angry:
20. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
ahojky, tak jsem teď spořádala skoro celou sklenici kyselých okurek, mňam
skoro celý den jsem prospala a teď mi je docela dobře
20. bře 2009 v 18:45  • Odpověz
holky mě tlačí podbřišek jako na MS :frowning2: :frowning2:
20. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
mury potom to reknes no. :grinning:

adel fakt te s tim strasi, ale ATB nejsou tak hrozny.

paja uzasny ja jsem dneska nespala mela prijet kamoska.

Je holky tak ted jsem dostala chut na michane vajicka
20. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
mury to je normalni to je jak si prcek dela misto.
20. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
Mury ten podbříšek je normální mě to tak dělalo ještě do minulého týdne to se prý roztahuje děloha. Taky jsem se bála ale potvrdilo mi to spoustu holek.
Ada jo říkala, že mám v krku úplný nepořádek a že normálně by mi dala hned antibiotika, ale že když jsem těhu tak si mám stříkat bioparox a v úterý na výtěr z krku a uvidí se.
Paja kyselou okurku jsem dnes už taky stihla :slight_smile:
20. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
adel no ja si myslim ze ty ATB jsou mensi zlo nez ty potvurky v krku. :wink:
20. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
No jo ale já doufám, že už jich tam v úterý moc nebude.
20. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
ade no uvidis co bude nebo nebude ja jsem nastesti zdrava uz rok jsem nemela ani rymu
20. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
jéé já mám chut na krupicovou kaši :zipper_mouth: minule jsme jí také jedla po kilech :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
tak jo budu vám věřit :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
mury tak si ji udelej. A ver loni jsem mela velke bolesti letos jen lehke.
20. bře 2009 v 18:55  • Odpověz
Mury: gratulujem a vítam Ta v listopadovkách
Ja som na tom t.č. podobne ako ty, PM 12.2.O9, ovulaciu som mala určite neskor, ale neviem kedy presne, tiež mám niekedy pocity v podbrušku ako pred mrchou, ale trvá to len tak chvilkovo...
Inak tiež sa nepoznávám , normálne milujem čokoládu, a teraz nič, vobec ma neláka...
20. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
Uaaa, jsem zpet.... :grinning: No tak mé chutě zatím celkem normál, dneska jsem měla děsnou chuť na lososový krém,tak jsemsi ho dopřála, něco už zbaštila...Teď mi zase koukaj oči šejdrem do bych zbyštila.... :rolling_eyes: Já jsem jak otesánek,máme jsem snědla, tátu jsem snědla a tebe koblizku, tebe snim taky....a budu tlusta jako bitevni loď
20. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
Tyjo vy jste toho nakecali předposlední a poslední stranu jseem už jen sjela....

Mury tak tichá gratulka a vítej :slight_smile:

Teda jak píšete, že se najíte, aby vám nebylo blbě, tak teda mě je divně i když se najím. Spíš když sním něco co mi sedne jako například ty hranolky, tak mi pak bylo fakt půl hodiny dobře, prostě jako dřív.....
Ale teď jsem měla výbornej rohlík se šunkouu ale stejně tady krkám a tlačí mě žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem dostala od kamarádky takový bačkůrky, ale jinak nic nekoupím dřív jak po 12tt spíš se budu snažit dod 20tt vydržet. No ale uvidíme...
20. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
sanus krkani je normalni. ja nato kaslu.
20. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
Jo a Mur tlačení podbřišku je ok, si dělá mimís plac :wink:

Já jak jsem teď krvácela, tak to se s tlačením podbřišku nedalo srovnat, to jsem měla studenej pot po těle a křeče jak při silné mrše, to je na prd, ale tlačení neva :wink:
20. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
To já vím, že to je normální teda v těhlech intervalech v těhu, ale už by to mohlo začít ustupovat :grinning:
20. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
Tak já jdu přemejšlet, co bych mohla sníst...

Pak asi ještě juknu tak zatím :wink:
20. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
Já mám pořád chuť na něco jiného. Manželovi vždycky písnu, co mi má přinést, a když večer dorazí, tak už se na to nemůžu ani podívat :grinning: Ale úplně mi zmizela chuť na sladký, což je u mě hooodně neobvyklý.
Nakupování jsem si zatrhla po posledním zážitku, kdy jsme museli vracet kočár :frowning2: Ale jestli mi v úterý potvrdí srdíčko, tak asi neodolám :slight_smile: Když tak to někomu dám...adeptek na těhu mám kolem sebe víc než dost. Ale kočárek tentokrát asi fakt až po porodu.
20. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
Rritulka a jak se na mimi tváři tvoje děti? Už to vědí? :slight_smile: My to před okolím budeme tajit minimálně do konce prvního trimestru, ale Kubovi to řekneme asi ještě později...aby to čekání neměl tak dlouhý....on chce strašně moc miminko - dřív chtěl jenom brášku, ale teď už mu to je jedno, prý by bral i ségru :dizzy_face:
20. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
maui kocarek tesne pred porodem, ale jinak postupne neco koupim.
Jinak jsem dneska snedla 3 vajicka cokoladove :grinning:
20. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
No, já kdybych kousla do Studentské pečeti, tak jí asi taky spořádám na posezení :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nenapadne mě jí koupit, prostě na sladké nemám chuť...dokud ho neochutnám :grinning:
20. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Já nějaké oblečení mám ještě po Kubovi, ale už jsem ho půjčovala na tři mimina v rodině, tak to budou spíš takové nouzovky na doma :slight_smile: a nějaké nové hadříky si samozřejmě taky koupím, teď je toho tolik, že se prostě nedá odolat :slight_smile:
20. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
Začínají se mi vyrážet beďary....to mi štve, to neznám, ani z puberty :angry:
20. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
maui ja miluju kinder vajicka a tady byla dobra cena za 3 a ze bych to nechala znamejm detem to vis ze jo pomalu jsem je snedla behem dne.
20. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
maui no moje plet je taky husta a rozhodla jsem se ostrihat a too si nechat ofinku. :grinning:
20. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
maui bedary :angry: ty mám po celé puse :frowning2:
já si ted dala párek a salám to normálně nejím :sweat_smile:
holky co se vyloženě nesmí jíst v těhu??
20. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
Já to tada musím zaklepat, ale zatím mám pleť krásnou. Teda občas taky něco vyraší, ale není to tak hrozné
20. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
nesmí se syrové maso, tepelně nedostatečně upravená vajíčka (vlastně nic, co není pořádně provařeno či propečeno skrz naskrz :slight_smile: ), plísňové sýry
20. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.