• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Lullka,tak to máš dobré když ti dělá ult.pokaždé. Ad,mě dělal srdíčko poprvé minulý týden. Penízky už došly,tak to budeš utrácet,ne :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Moje dr. taky dělá vždy UTZ, ukáže mi srdíčko atd., jak leží, dnes jsem si ho nechala poprvé "zvážit".
28. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Monter, ja som bola rada hlavne za utz, dokým sa prcek nehýbal a necítila som ho. Teraz predpokladám, že ked sa hýbe, tak je aj ok.
Beranku, hezká váha- budem mat fakt obríkov :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
beranek gratuluji.
28. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
AHojky nakuju a jdu pozdravit.Kdyby jste chtěli vidět hrošici tak jsem hodila aktuaklní foto dnešního pupíku :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
No já věřím, že tak velký nebude :grinning:
Beatka měla v 32tt už několik gramů nad 2kg, tak snad to bude podobné, aspoň doufám :wink:
28. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
monter no utracet ani ne zatim.

lullka taky spoleham na pohyby.
28. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
beny taky peknej pupik.
Ber koukám že malej je kus chlapa a že je šikulka :grinning: já se dnes dívám na ten svůj pupek a říkám si že vypadá stejně jako u Patrička takže asi budeme mít druhýho kluka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ad jj opět to je megabejvák :grinning:
28. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Beny, pěkný pupík :wink: No já musím říct, že vidím od začátku dost velký rozdíl v břichu s holkou a klukem, možná na tom něco bude :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
beny to ja mam taky neboj.
28. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
ted jsem tvrde pracovala - vybirala jmena - dal tomu korunu muj kocour.. prisel zalehl mi tu knihu a bylo po vyberu :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ber já když se podívám z profilu tak vidím že je uplně stejný jako s Patričkem ale jako že bych byla nějak hezká jak se říká když čekáš kluka to teda ani omylem.Jsem fakt zvědavá :sweat_smile:

Ad no nevím já teda nejsem nijak vysoká spíš malá taková kulička a ted teda vorvaň jak vyšitej :grinning:
28. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Marsie, náhodou výběr jména je práce. Už jsem si myslela, že kocour ukázal ťapkou na jméno a bylo :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
marsie my taky ještě nemáme vybráno.Ikdyž na kluka tak na 70%už jo ale jinak nic není jisté :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
No já jsem měla u holky břicho takové jako narostlé po celé ploše a teď spíš jen uprostřed, leze mi z něj balon :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak zavinky už jsou doma a jsou fakt krásný :slight_smile:
my jsme po obídku a prcek už se taky vzbudil a udělal si rozcvičku :grinning:
28. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
beranku - gratulace ke ko ...ted odjedes aspon v klidu ..
beny - teda to je brisko .. :wink:
28. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
ber já měla u kluka břicho z profilu jako do hranata a ne do kulata a ted to je zrovna taky takový takže je to jasný.Bude to asi piňďasák :grinning: Jsem si říkala že si napíšu tipovací tabulku jako o prvního těhu a holky budou tipovat co se tam schovává. :grinning:
28. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
marsie díky ale není to bříško ale takovej trochu větší apartmán našeho mimíska :grinning: :grinning: njn hlavně abych nepřibrala tolik jako poprvé a bude to fajn.To břicho pak nějak třeba scvičím...teda jestli se donutím :grinning:
28. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
mně každý tipuje kluka, že mám bříško dopředu a taky jako balon pod tričkem :grinning: tak uvidíme
28. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
evito koukala jsem na fotečky a já si myslím že to bude holčička :grinning: asi jsem jediná která ti to tipuje :grinning:
28. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
no nic jdu hodit batoh na gauč a odpočívat :wink: zatím pa pa
28. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Evit, taky bych řekla asi kluka :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
evito - nechci ti kazit iluze ... kazdej mi hada kluka a to vcetne me a jejda je tam holcinka sice teda zatim neoverena, ale pry holcina :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

dneska vůbec,ale vůbec nestíhám :slight_smile:

hlásím,že včera kontrola dopadla dobře, mám +5 kg :slight_smile: a malá kopala dr. do sondy na srdíčko,tak byla švanda,taky jsem dostala žádanku na cukr,ale prý můžu jít až později,takže to vidím tak za 3 týdny,jak mi bylo doporučeno :grinning:

s holky co chtěly Firkon Verano mám pro ně dobrou zprávu. Nemohla jsem si pořád vybrat a barvu a nakonec si vybrala barvu,co je na Quatru ( starší model) a pán z batolátka mi tam zavolá a zeptá se,jestli mají látku,aby mi to hodili na nový model. Když prý budou mít látku,není problém.... no to je prostě štěstí,jsem z toho nadšená,protože už asi budu mít vyřešený kočár :slight_smile:))))
28. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
marsie: nemám žádné iluze, stejně se těším na obojí, takže je mi to fakt jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to sranda sledovat jak to tipujou
28. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahojky holky, můžu občas nakouknout? :wink: čekáme holčičku v listopadu. :dizzy_face:

marsie...ahoj :dizzy_face:
28. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
lili gratuluji ke kontrole A super s tim kocarem. :grinning:

akvy ahoj.
28. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.