• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adajar-spadám pod olomoucký kraj, ale fakt nevím, jestli mi taky vyřizujou penízky ze sociálky nebo to někam posílaj, no dočítám až teď, takže jsem zaregistrovala, že penízky už ti došly, tak paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

rivka-to jsme na tom asi stejně, já taky pořád někde něco zapomínám, asi mi ta moje malá myš užírá mozkové buňky, či co :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
akvy-ahoj, tys tu ještě nebyla, že? nebo že bych přehlédla :sunglasses: :sunglasses:
28. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
hancet no zalezi na firme vasi. :wink:
28. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
adajar-já bydlím v Novém Jičíně a taky tady pracuju, tak že by ty naše učetní byly šikulky šikovný a rychlý :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
tak jsem vytuhla na gauciku jak poleno ... furt to neni dobre a telo bojuje s nachlazenim - at uz se toho zbavim!

ahoj akvy, no hup sem :grinning: :grinning: spolubojovnice jedna :grinning: - tak co? kocarek koupenej, mas uz klid, vid? :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
hancet no hold mas lepsi socialku.

marsie no ja ted delala parky v rohliku k veceri a usnula bych ted. :wink:
28. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
hancet... nebyla, tak jsem brouzdala na modrym konikovi a našla vás :dizzy_face:

marsie... kočárek je objednanej, ale ještě nedorazil, tak doufám, že jim to nebude dlouho trvat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A už je Ti líp? :slight_smile:
28. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
adajar-já mám z tebe zase hlad :grinning: :grinning: , párky v rohlíku bych si dala taky, zrovna ale zvažuju, jestli si dát rohlík s paštikou a kefír nebe rohlík s medíčkem :zipper_mouth: :zipper_mouth:
jo, nemáme to lehký, ty chutě :slight_smile: , je to boj :angry: :angry:

akvy-no tady se rozhodně nudit nebudeš :slight_smile: :slight_smile: ,všecky jsou tady hrozně ukecané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , já teda taky, ale já spíš normálně, jelikož mě nebaví tu dlouho sedět, já si radši lehnu a čtu :dizzy_face: nebo spím :pensive: :pensive: (má oblíbená činnost)
28. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
akvy to je dobre ze jsi nas nasla. :wink: A jakej kocarek??
28. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
ad - by me neprekvapilo, kdybys ty parky vyrabela :slight_smile:)) :grinning:

akvy - no nic moc, chrchlam jak tuberak a uplne me to vzdy zlomi v pase (teda jen v imaginarnim - pas par mesicu uz nemam :grinning: ) no ale nastesti uz nemam teplotu, tak je lepe...
kdes to nakonec objednala? a v te zelene? koukala jsem ze se slevou (17,7) maji s4 uz jen v te zlute nebo jeste nekde v te modre..
28. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
hancet no me se nechtelo vubec nic varit a tohle bylo rychle jednoduche takze jsem udelala. A jeste tu mam vlastne polivku. :wink: No to vis ja a jidlo to je moje.

marsie zatim ne, ale uz jsem koukala na salam jak se dela. No jine mamci jsou sikovne na jine veci a ja hold na vareni. Ale parky jsem kupovala i rohliky. :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
adajar-tak já jdu pojíst, přeju hezký večer nejen tobě ale všem maminkám, hezky se vyspinkejte, já budu spinkat asi do 2 v noci a pak má malá myš pravidelnou rozcvičku :grinning: :grinning:
zítra jedu na KO k zubaři a na interní (kvůli vysokému tlaku), ale celé těhu mám vzorový 120/80, takže poho ani léky nemusím brát :wink: :wink:
tak já se loučím a jdu nakrmit dravou zvěř břišní :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
hancet dobrou chut a pekne se vyspi.
28. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
omlouvám se, byla jsem venku s manžou a naším koníkem. :grinning:

hancet...já taky ráda spím :wink:

marsie, adajr... já jsem objednala casualplay s4v barvě zero (hořčice) na www.eshopbaby.cz za 16810,-Kč :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
marsie...to je humus ty průdušky a bereš nějaký sirup nebo kapky? Ikdyž teda z mojí zkušenosti, nic na to nezabírá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Uf, tak jsem zpátky z kontroly. U doktora jsem čekala dvě a půl hodiny... Mazec. Normálně to nebývá tak strašné, ale ta letní otevíračka :unamused: Byla jsem strašně utahaná, on zjevně taky, takže jsme si akorát nic neřekli :grinning:

Chtěla jsem se zeptat - ze mě dost urputně mámí DATUM, kdy se začal Plivník ozývat - vy to víte? Jako já si pamatuju, že to byl zhruba 17. týden, kdy se začal hemžit, a tak dva týdny zpátky mě začal kopat, ale že bych si pamatovala, že v úterý xtého xtý?
28. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
akvy peknej kocik.

riv to si taky nepamatuji presny datum. :wink:
28. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
adajar...dík :slight_smile:

holky mějte se pro dnešek hezky, já se loučím :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
akvy dobrou noc a pohlad brisko.
28. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
čauky, já zas bojuju na aukci .. takže jsem připojená ... už aby ta výbavička byla kompletní :grinning: ...
dnes jsme byly s malou celej den u baráku, plely jsme, co manža nepostříkal raundupem ... už aby ta zahrada byla hotová ...
taky jsem dnes oznámila Zdenkovi, co všechno chci v té ikei, tak se zamyslel a říká mi, že dodávka bude taky málo ... kecka :slight_smile:
jinak se máme dobře, magnezko zabírá ... asi až moc, pže dnes nepřestal kopat, a ani jednou mi neztvrdlo břucho ... sousedky mi dnes bříško i pochválily, pže jsem si ho vyvalovala na terase, když nesvítilo slunko ...
tak a já jdu pokračovat v boji ... za chvilku zas kuknu
28. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
slunatko no super doufam ze to vybojujes. :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
akvy - hele, ani nic uz ted neberu .. jen caje, med (z toho uz zvracim..) a jitrocelovej sirup na noc .. snazim se to nejak prezit bez chemie..

rivka - no tak to teda by ze me taky nevypacil.. ale urcite az tak po 20tt drive ne.. ale presne nevim..

sluni - bych taky potrebovala vyplejt.. ale nejak se nemuzu ohybat, tak na to prdim .. co neveme sekacka..
s roundapem si me pobavila.. takhle zahradnici ma sousedka kazde jaro ... aspon nemusi plejt :wink:
28. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
ady ... vybojovala, sice za cenu, která se mi moc nelíbí, ale když ta kombinéza je táááák krásná ...
ještě, že to manža nekontroluje ... :wink: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3657701
doufám, že se ukáže
28. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Oli no krasna je na cenu se radsi neptam ja nemam kombinezu ani jednu kolik jich budu do kocaku potrebovat??
28. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
oli - ta kombinezka je krásná!!! cena taky :zipper_mouth:

taky nevim, kolik jich budeme potrebovat - snad jedna staci ne?? kdyztak se dokoupi ne?
28. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
holky ja si pustila Želary to zas budu brečet ten film mam rada.
28. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Dobré ráno, včerejšek jsem slavnostně ukončila tím, že jsem si na chvíli lehla k manželovi, který se díval na fotbal, a probrala jsem se dneska v půl šesté. :grinning:

Hancet - vzhledem k tomu, jak zapomnětlivá jsem vždycky byla, jen doufám, že se to nebude zhoršovat. :sweat_smile:

Marsie - asi budeš mít horší ohavnost na průduškách než já, ale hodně pomáhá cibule s cukrem, ta voda... Dělali mi to jako malé a teď se to nenápadně vrátilo na repertoár. Dobře se po tom odkašlává. Doporučuje přední odborník na plíce - moje matka! (Vzpomněla jsem si teď na scénu z Nedodrženého slibu, toho slovenského filmu o osudu jedné židovské rodiny za války - hlavní postava dostala zápal plic a už to vypadalo nic moc, tak že mu vysosají vodu z plic, za války pochopitelně anestezie taky nic moc, tak si ho posadili na stůl, řízli mu do zad a strčili mu do plic tlustý gumový šlauch. Muž si zakrýval oči, že strašná hrůza, načež jsem mu připomněla Vidíš, a tohle dělá lidem tvoje tchýně... :grinning: Ale pořád ji má rád, aspoň mi to tvrdí :grinning:)
29. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
Ahoj, já jsem měla asi před 2 měsíci takový tuberácký kašel, několik nocí jsem prokašlala a nakonec byla u dr. a ona mi doporučila homeopatické léky - v lékárně se dostanou normálně bez předpisu, a je to sirup proti kašli a takové kuličky. Jinak dr. mi dala i inhalátor pro astmatiky bez kortikodu, protože to vypadalo jako kašel z alergie, ale nakonec asi nebyl, protože takovou virozu dostali i někteří naší příbuzní. Ten inhalátor jsem použila několikrát v noci, abych se neudusila...no naštěstí jsem to přežila ve zdraví a mimčo taky :wink:
29. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno, zdravím po několika denní absenci. Užívala jsem si pracovní dovolenou - myla okna a asistovala pánovi, co nám montoval kuchyň. Jsem utahaná jako kotě, ale máme konečně novou kuchyň. Sice bez obkladů, zapojené vody a elektriky ale i tak je krásná.
Zkusím vás během dne dočíst.
29. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
čauky,
add kombinéza - měli jsme i při verči dvě, ale využili jsme jednu + kabátky, resp. bundičky ... ten rok v zimě nebyla v Brně zima :wink: ... takže to záleží na tom, jaký bude počasí a taky, jestli vaše mimi bude mít třeba reflux ... my ho naštěstí neměly, takže jsem mohla malou oblíct hned po kojení a byla v pohodě ... kamarádky malá, ta blinkala pořád a měly kombinézy tři a všechny využili ...
add plíce - ten hnus z cibule fakt pomáhá ...
orlíku - gratuluju ke kuchyňce ... foto by bylo?
29. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.