• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Slunatko, kuchyň mám nafocenou. Až bude trošku času hodím na nějaké stránky celou dokumentaci rekonstrukce.
29. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránko holky,jak ste se vyspali? Já měla noc...usla sem až po půlnoci páč malý hrozně kopal a když už sem usínala,tak začaly štěkat psi v okolí (spím u otevřeného okna). O půl5 sem byla na záchodě a pak sem nemohla zabrat. Usla sem asi po hodině a spala tím stylem,že sem se pořád budila...no a ráno se mi nechtělo z postele!
29. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
dobre rano , maminy!
my jsme od rana ciloucke - odvezli jsme neurotickeho tatinka na tramvaj, po ceste jsme si vyslechli kazani, ze spatne drzim volant!!! Jak jsem v tom pozehnanem stavu, tak jsem se ani nenas....
cestou jsme nakoupily...

rivka / beranek - tak vy jste mely taky tyhle hnusy, jo? pry to nejak radi, ta chripka ... hlavne abych nemela tu praseci :wink:

orlik - gratuluju ke kuchyni .. cim ji pokrtis??
29. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
krasne rano holky ja ted jedu do prace dat tam listek na penize a a pak mam prace.
29. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
dobré dopoledne všem :slight_smile:))))

ad: no jsem ráda,že mi s tím kočárkem vyjdou vstříc,teď to ještě zjišťujou u výrobce a jestli to klapne,tak si ho objednám a mám po starostech,dneska si asi objednám ten fusak do kočárku,když vím,jaký budou cca barvy,tak už ho prubnu :slight_smile:

jinak já mám 3 kombinézky a jednu soupravu budničky a kalhot a mám na celou zimu vystaráno :slight_smile: všechno mám z mimibazaru a i s poštovným mě to stálo cca do 600,-Kč a byla jsem překvapená,že kombinézky jsou jako nové v super kvalitě :slight_smile:)))

takže teď už pokukuju jen po ostatních věcech pod to :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Marsie - jo, něco jsem někde chytla, ale chřipku ne - žádná teplota, nic, ani u doktora jsem nebyla (volala jsem akorát té mámě, když nechtěl přejít kašel). Akorát jsem si vykašlávala plíce z těla, takže jsem usoudila, že jak to přišlo, tak to taky odejde, ono se v těhotenství stejně nemá nic brát. Když to bylo pořád stejné, udělala jsem si cibul, a je to lepší...
29. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Riv, já jsem měla to samé co ty a pomohly mi ty homeopatika, to je na přírodní bázi, takže v těhotenství klidně užívat můžeš. Stéjně v případě nutnosti musíš užívat i chemické léky, prostě něco se čekáním nevyléčí.
29. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Riv- ty jsi borec, že si nevezmeš žádnej prášek, kůlivá těhotenství. Jsem asi krkavčí, ale klidně si beru na bolesti hlavy Paralen, volně prodejný věci na kašel bych klidně taky vzala. Najdu si obvykle na netu info, jestli se ta či ona látka opravdu nesmí, nebo jestli se jen výrobce dopředu brání obvinění- no a pak to slupnu... A ono se po pravdě řečeno může krom I.trimestru skorem všechno. Až mě děsí maminy, který řeší, jestli si můžou udělat slaboučký kafe- jsem asi potenciální kuřimská tyranka:slight_smile:
29. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Paralen se v těhotenství normálně může užívat, já jsem si vzala nejen paralen, ale i ibalgin. Kafe piju dvě denně a jsou to taky předsudky....
29. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Já jsem se taky ptala v lékárně a lékárnice říkala to samé, co píše Kvakulka, výrobci léků se jen pro jistotu jistí, aby je náhodou nějaká těhotná nežalovala. To je úplně stejné s hračkami, všechny jsou nevhodné do tří let - mám pocit, že by dnes muselo mít naše dítě jen chrastítka a leporela :sweat_smile:

Kvakul, mimochodem o tobě se mi dnes v noci zdálo a měla jsi holčičku :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Cóoože, fakt se ti o mně zdálo? A hólčičku? To by bylo príma! A co jsem v tom snu prováděla? :grinning:
29. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
No jen ses mi tam objevila a měla jsi kočárek a v něm tu holčičku :sweat_smile: :sweat_smile:
29. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Bery, ani chrastítka a leporela bys prckovi neměla dávat ... na některých je taky napsáno, že nejsou vhodné do tří let :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale holky, jestli vám můžu doporučit, tak verča dostala, když se narodila ty šapito hračky ... viděla jsem tu na ně někde i reklamu ... a fakt to bylo super ... krásně to pak čapla, chrastila a když jí rostly zuby, tak kousala do těch držátek ...
29. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Já ty homeopatika brala ze začátku těhu,páč sem taky chrmlala jako tuberák. Paralen proti bolesti hlavy občas taky zlhtnu a kafe piju 1-2denně. Nedovedu si představit život bez kávy :slight_smile:
29. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak jsem objednala kočárek - Quinny speedi+hluboká korba+autosedačka+taška (15.600,-). U nás v obchodě stojí o 5.000,- víc. Prcek mi objednávku schvaloval kopáním, tak jsem snad vybrala dobře.

A ještě k tomu kopání. V pondělí jsme vyrazili do Českého Krumlova na Otáčivé hlediště - opera Rusalka. Úžasný zážitek (tedy až na kulhavého prince, kterému nebylo moc rozumět, protože byl Angličan), prďouskovi se nejvíc líbil vodník - při jeho áriích kopal jako blázen. Musím ho začít kulturně vzdělávat už v bříšku, protože jestli bude po tatínkovi, tak bude vyrážet do divadla 1x ročně a to za trest.
29. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
holciny - k tem lekum - vubec si neumim predstavit bez Paralenu .. stopangin na kloktani a vincentku do nosu .. myslim, ze kdybych mohla nasadit normalni leky jsem z toho uz davno venku ale takhle furt chrchlam jak tuberak.
tim ze jsem byla na chate ani vlastne jina moznost nebyla jinak bych asi po tech homeopatikach taky sahla..
ALE tim chrchlem mam uplne znicenou trubici a zaludek a strasne me pali jako zaha .. vcera v noci uz jsem to nevydrzela a vzala Anacid - nevite? muze se?? pisou poradte se s lekarem, tak jsem ho tam foukla :frowning2:
co uzivate na paleni zahy??? pry jedla soda, ale ja to nikdy nedelala jak se to ji??
29. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
orlik - suer ! a v barve zelene :grinning: predpokladam? a kdes to nakonec obednala??
29. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Marsie- Anacid se může- neboj!!!
29. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Marsie, kočárek jsem vybrala nakonec hnědo-béžový. Jejich zelená barva se mi vůbec nelíbila (škoda). Mám ho v albíčku i se sedačkou.

Mě na pálení žáhy jedlá soda a další domácí léky nezabírají. V lékárně mi doporučili Rennie - docela to pomohlo.
Co se týče příbalových letáků, výrobci se opravdu jen jistí před žalobou (jak psala beránek). Já byla na začátku těhu (5-7.tt) pěkně nastydlá, narazila jsem na dobře informovanou lékárnici a ta mi poradila, co bylo vhodné. Problém je hlavně v 1.trimestru, pak už se léků může víc.
29. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Marsie, kočárek jsem objednala na www.malvik.cz - mají tam velké slevy.
29. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Marsie,na pálení žáhy je aji Gaviscon,ale zkus obyčejné mandle. Mně zabírají!
29. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Beranek - když já na homeopatika nevěřím. :unamused:

Kvakul - tím to není, já jsem taky krkavec, ale obecně nemám prášky moc ráda. Kafe piju taky dvě denně, akorát jsem se zřekla cigaret, bo by ňa muž odpravil, až na lok na oslavách nepiju a nepojídám plesnivé sýry a uzené rybky, v kterých bývá listerie. Jinak žádná zdravá strava... :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Rivko, já si vždycky myslela, že homeopatika jsou jen na tahání peněz od lidí. Ale moje doktorka mi je doporučila na opary (měla jsem vždy tak 8-10 velkých oparů do měsíce), a homeopatika skutečně zabrala, bohužel byla dost drahá (bylo to asi před 15lety).
29. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj dámy, zdravím zpět z prahy - fuj
volno bylo krásné, ale krátké.
začalo mi teda sakra tvrdnout břicho, takže nic moc. jak dlouho to má tak trvat? já jsem to měla vždycky jenom na pár minut a včera mě to drželo snad přes dvě hodiny, skoro jsem se nemohla hnout..
tak jsem z toho trošku vyděšená, protože vůbec nevím, jak tomu pomoct, když to přijde, jak ulevit sobě i broučkovi, který se tam zaručeně nemůže ani hnout?
jak jste se měly vy? co je tu nového? má cenu dočítat?
29. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
tak pardon .. klekl mi comp .. :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: - tak jsem mezitim povesila pradlo a posekala travu .. uz se zase nahodil :grinning:

kvakul - dekuji!!!!!!! tak to jsem stastna , ze ten anacid je OK.. asi jsem s nim jeste neskoncila ..
monterko - mandle??? fakt jo?? zkusim, dekuji ..
29. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
som sa rozhodla, že zajtra pojdem na ten hnusný test na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
ahoj jahod!! tak jak jste si to uzili? co biootec - doufam, ze se snazil a rozmazloval vas!!!
29. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
marsie - bylo to fajn, řekla bych až nad očekávání, jenom toho času bylo málo... :frowning2:
29. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
lulko - tak blici pytliky s sebou :grinning: !
nevite ja mam na nej jit v patek .. nebudou testy spatne diky tomu chrchli?? volala jsem mudr a ta mi to nebere ...
29. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Marsie,fakt obyč mandle a nemáš za co! Jahod,vítej zpět z dovolené. Lullka,ať ti ta cukrovka dobře dopadne.
29. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.