• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
hlavně, že ji stabilizovali, snad to fakt zvládnou zastavit :wink: :wink: :wink:
29. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Jahod,taky věřím že to zvládnou...nic jiného nám nezbývá než věřit a držet pěsti!
29. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
ahojky všem,tak jdu na večerní kontrolu a co to tu nevidím :frowning2:(((

Adaj: moc a moc Vám s Daníkem držíme palce,a modlíme se,aby vše bylo ok.

jahod + mury: moc a moc díky za zprávičky, byla jsem úplně v šoku,když jsem si to přečetla,tak jen doufám,že další zprávy budou jen lepší a lepší

moc na ně myslím :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
jaruska i prcek jsou o.k prý s etam o ně krásně starají je v nejlepší péči a bude tam asi do konce těhotenství hlavně at to dotáhnou do konce!!!!!!
29. črc 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
Tak to je aspoń pozitivní zpráva :wink:
29. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky.co to tu čtu.. to je hrůza moooc držím palečky..
29. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
jj, je u apolináře, nejspíš do konce a porod to nebyl, jen čípek, zátka, nevim :slight_smile: neni OK. Ale zatim je to v poho
29. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahoj - jdu nakouknout, jestli jsou nejake nove zpravy - a za jarus asi pise manzel, kteremu dekujeme za zpravy !!tak ze moc drzime palce, atse oba drzi ...
je to blby lezet ve spitale, ale zase ji tam budou mit pod dohledem !! musi se ted setrit holka jedna ...
jdu do hajan .. pa zitra m.
29. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj :wink:
Manželovi Adajar děkujeme za zprávu a hlavně, aby Daník ještě pár týdnů počkal, určitě je to silný chlap.
30. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
Dobré ráno,

večer už jsem nestihla nakouknout, tak jsem moc ráda, že jsou tu dobré zprávy o Jarušce.
30. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
ahoj holky,
teda, člověk tu po dlouhé době zase zajde a hnes taková špatná zpráva.Takže se taky přidávám k držení palečků a hlavně aby Daniel vydržel ještě několik týdnů. No jo, teď bude muset chuděra celou dobu ležet, ale hlavně ať to dobře dopadne.
30. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
jaruska stále 2v 1 :slight_smile: kontrakce žádné!!!!!
30. črc 2009 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jsem Vás dočetla a držím Jarušce pěsti ale myslím, že je to na dobré cestě :slight_smile: oni to zvládnou už jsou pod kontrolou tak Jaruška bude klidnější.
Tak já si jedu pro lístek na peníze a do práce, to mám ježdění na půl dne ach jo :confounded: vůbec se mi nechce.
30. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
2 v 1 :grinning: ale bez cukru...zatim
30. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
AHoj holky,
teda po ránu tady čtu takové šoky tak držím pěstičky ať se mimišek u Jarušky drží co nejdýl, nejlépe až do konce.
30. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
tak ty jsi tu :grinning: :grinning: a já to píšu všude kde můžu :grinning: :grinning: :grinning:
mám z vás takovouuuuuuuuuuuuuu radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
vyřídim. Ale já nejsem já :slight_smile:
30. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
taky držím pěstičky,aby si to mimísek rozmyslel a zůstal v teplíčku co nejdéle!!!!!!
murynka: děkujeme za zprávu! :wink:
30. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
ahojte holky

Jaruško, sluníčko drž se, držíme palečky ať Danýsek zůstane v bříšku co nejdéle :wink: :wink:
30. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Tak poslední info: nelepší se to, čípek se nechce zacelit. Asi to bude brzo :unamused:
30. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
to je hrůza... ado a v jakém je týdnu??
30. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
:pensive: ale né, vždyť už toho má za sebou chudák dost :frowning2: ale určitě to dobře dopadne a za nějakou dobu budou oba doma *PUSU* a moooc na vás myslíme
30. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno,Jaruš držíme pěsti ať malý zůstane v bříšku co nejdýl!
30. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Jé, to je teda zas zpráva po ránu ... vyřiď Jaruš, že na ni myslíme ... doufám, že Daneček tam zůstane co nejdýl ...
30. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
dobré ránko,tak hned letím pro nové zprávy o Daníkovi a Jarušce a nejdřív radost,že je to ok, a teď tohle. No snad si to Daník ještě rozmyslí a chvíli počká, a když ne,tak přejem,ať je kolem spousta super a šikovných doktorů,kteří se o ně určitě postarají jak nejlépe budou moci....
30. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Taky doufám, že Daneček zůstatne ještě chvilku u Jarušky, ale pokud už se na vás tak moc těší a chce za vámi, držíme palečky, ať to dobře dopadne.
30. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
jahod: a jak bylo na minidovče? nebo ještě je,mám v tom teď nějak zmatek :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj, koukám, že máme čerstvé zprávy od nejpovolanějšího :slight_smile: , nicméně mně psala Ad ráno, že se nález bohužel nijak nezlepšuje, že se je samozřejmě pokusí nechat jako 2v1 co nejdýl, ale prý to moc dlouho nebude.
:frowning2:
Bojim, bojim, moc..
30. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
lill - no minidovča byla nad očekávání fajnová, ale fakt je, že byla tak rychlá, že jsme se nestihli prudit.. :angry: jen houšť!
30. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
ahojky holky - muryko / jahod i manzelovi diky za informace ze nam referuje jak to s jaruskou a malym vypada!!!
no snad to vydrzi co nejdele a oba budou v poradku...

Kdyz jsem byla u Apolinare na takove te info schuzce tak pani rikala, ze zachranili mimi predcasne narozene ve 24tt, ktere melo jen 600 g ... je to super pracoviste se spickovym personalem, tak verim tomu, ze vse nakonec dopadne dobre!!!!!!!!
30. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.