• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jahod: tak to je fajn,že jste se měli dobře a užili jste si to :slight_smile: no já se teď drahou polovičku pokouším přemluvit aspoň na prodloužený víkend někde u moře,ale zatím se mi to moc nedaří. Lítat bych měla jen do polovičky sprna,a to už není moc času,tak to spíš vidím na nějakou cestu autem :slight_smile:

no koukám,že chudák Adaj to bude mít ještě těžký,jen doufám,že se všechno povede na jedničku :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
holky - nejak toho bylo na me vcera moc (psychicky) .. tak jsem mela mensi citovy vylev... vycetla jsem manzovi, ze ho vubec nezajimame... ze nas ani "nepohladi"... - no chapete to?
Na to by taky meli davat nejaky leky na tyhle psycho stavy ...
30. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
update: realne 24+5, 650g. Je tam vak blan (prej to je špatně, že už se nejspíš nezavře) a je otevřená na 3 cm. a k obědu injekce na dozrání plic.
30. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Marsie, to neřeš, to tady má asi každá, občas :unamused:
Přítel taky hladí břicho mnohem míň než u prvního, jsme víc unavení z dcery a taky jsme si to už jednou zkusili a takové to prvotní nadšení opadlo, už víme do čeho jdeme :sweat_smile:
U Adajar zbývá jen věřit...pokud to nebudou týdny, tak určitě bude každý den dobrý....ach jo, je mi to hrozně líto.
30. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Davide (snad si jméno pamatuju dobře :slight_smile: ), děkujeme moc za zprávy, Ad je sluníčko, tak jí tu máme všechny moc rády a jsme s váma.
marsie - z toho si nic nedělej, oni to tak asi fakt nemyslí, já jsem teď měla s přítelem taky trochu rozkol právě kvůli tomu, že se mě štítí i dotknout jak jsem obrovská, ale asi se jim to fakt nedá vyčítat.. :unamused:
30. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Je to všude podobné. A prý, že těhotenství je nejkrásnější období ženy...hahaha, to chci vidět tu šťastnou těhotnou, co si připadá krásná.
30. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
beránku :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
jahoda: pamatuješ dobře :sunglasses:
Taky sem to někde četl že je to nejkrásnější období ženy a musí to bejt pravda když to psali :grinning:
30. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
To jo, už jen najít tu správnoou těhotnou :grinning:
30. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky, mám stejný problém s mým přítelem. Všichni ostatní mi ošahávají břicho a on se ho asi bojí. Pořád mi připadá, že je z toho těhu vykulenej. Anebo si připadá odstrčený - místo já jsem používala my (já+mimčo) - je nám zima, máme hlad atd. Přítel na mě minulý týden vyjel, že je to pořád samý já a co on. Pak mi vysvětloval, že si k miminku vytvoří vztah, až se narodí, že teď je pro něho pořád nereálný.
30. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
marsie + jahod: :slight_smile:)))) no tak moje drahá polovička si moc vrásky s nějakým hlazením nedělá :slight_smile: na bříško mi pořádně ještě ani nešáhl,ale včera konečně viděl,jak mi bříško skáče,když Natálka kope :slight_smile:))))) a jeho reakce byla,že je to hustý,takže žádný zázraky už nečekám :grinning:

650 g to je uzlík ,já když jsem se narodila,tak jsem měla necelý kilo a taky mě tenkrát zachránili a to neměli tu techniku, to zvládnou,ale každý den u maminky v bříšku je dobrý...tak držím palce :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
hmm.. beranku presne...
ale holky uznejte - aspon by se nekdy mohl premoct ne? ...

lili - opatrne s tim cestovanim!!!! , ja kdyz slysim co se vse muze stat.. tak budu radsi drepet doma na zadku ...
30. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Orlik, má v podstatě pravdu, oni to cítí jinak. Já jsem si taky musela ten opravdický vztah vytvořit až po narození, nejdřív se sžít s miminkem a pak přišla až láska :wink:
30. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Holky, mám stejný problém. To je pořád my, my a na mě se zapomíná. Musíte pochopit, je to rměna, už tam nejsme jenom MY, ale vy. Taky sem měl problém s ošáháváním břicha a ještě to není ono, zvlášť po první příhodě, ale to chce čas. Ono se to srovná.
30. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Já to MY třeba vůbec nepoužívám. A opravdu je to změna pro všechny, po příchodu z porodnice to člověk cítí ještě mnohem více, pak se to srovná, chce to opravdu čas.
30. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Davide, je fajn, že nám k tomu řekneš svůj mužský názor. Neměly bychom být na vás tak přísné. Já vím, že se na miminka taky moc těšíte, jen to třeba nedáváte tak najevo. A my těhule to zase někdy zbytečně řešíme, ale ty hormonální výkyvy jsou těžko zvladatelné.
30. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Jé, já toho nedávam najevo, ale je to tam :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Brý ránko, jenom nakukuju, co adajar a koukám, že nic moc zprávy :pensive: Kažkopádně, dokud má Daník v čem plavat, je tu pořád naděje, že vydrží co nejdéle. Ale 650g není vůbec špatná váha :wink: Moc na ně myslím a držím palce.
No nic, já jdu zas makat :cry:
30. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Orlíku, nás ženský masírrují hormony a dělají z nás tak maminy už skoro od početí, ale chlapi to mají výrazně těžší- v podstatě to musejí všechno hnát přes rozum- emoce na ně asi dolehnou, až když mrně uvidí - jsou na tom vlastně mnohem hůř- dostanou miminko, který my už známe 9 měsíců. Ale jinak tě úplně chápu- jsem někdy na manžela naštvaná, že si snad ani neuvědomuje, že mi neroste břicho jen tak zbůhdarma, ale že tam oba čekáme miminko. Já mám zase jakýsi paranoidní stavy, že mě manžel sleduje, jak tloustnu- vím, že to není pravda- že se mu pořád líbím, ale spíš takhle do něho projektuju svou "rozpačitost" s narůstajících křivek---teda mají to s náma těžký....
30. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky,ten můj taky neobejme,nepohladí! Já teda mluvím porád já a ne my. Když něco tak řeknu malý kope atd... David má pravdu,chlapi to prostě vnímají jinak! Davide pozdravuj od nás Jarušku!
30. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
my to máme doma asi jinak (obráceně) ... já jsem furt já ... a Zdeněk přijde domů, zeptá se malé jestli byla hodná, pak si hrají, dá ji spát a pak dojde za mnou, ptá se jak jsme se měli s Ondráškem ... a furt by hladil ... ale mě to normálně vadí ... ale my už si to vysvětlili kdysi dávno, že mě hlazení vadí (asi absence v dětství) ... takže on už se ani neuráží ... ví, že jakmile řeknu dost, tak musí skončit, jinak bych byla schopná po něm vyjet a nadat mu ...
teď se to hlazení a pusinkování, který já jako děcko nezažila snažím kompenzovat malé a doufám, že jí to nebude tak strašně nepříjemný, jako mě ...
30. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
tak já budu asi světlá výjimka, snad mě za to nebudete nesnášet - mně manžel hladí pořád, říká, že moje břicho je nová erotogenní zona, zajímá ho víc, než prsa nebo cokoliv jiného :grinning: Já si fakt nemůžu stěžovat, cítím se hezky a to asi i díky jemu, hladká bříško, povídá si s ním, když mimi kope, tak si jde sáhnout a někdy má štěstí,jindy ne, říkává i známým, že se strašně těší - a to je mu 26 roků (o 2 mín nez mě), kdo by to byl do něj řekl ještě před pul rokem :wink: Je fakt, že jsem musela přestat na začátku si stěžovat, tam mě píchá, to nemůžu, to nesmím, funím, jemu se to prostě blbě poslouchalo, tak jsem přestala, stejně si to odtrpím /tu bolest/sama, a je to fakt lepší.

Určitě se to u všech srovná, nebojte.
30. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
slunatko, tak pocity z dětství mám stejné jako ty, nesnáším objímání a líbání od jiných, ale miluji to od svého partnera a dcery :wink: U nás je to fakt o té únavě a taky je trochu "problém" v chlapečkovi, přítel toužil jen po holčičce, takže miláčka číslo jedna už máme doma a lásku ke klukovi si asi bude muset vytvořit časem....
V prvním těhotenství to u nás bylo stejné jako u Evity :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
bery, s holčičkou jsme to měli stejný ... manža chtěl holku, tu má a teď se uvidí ... ale je fakt, že on asi nechce, aby mi přišlo, že je něco jinak jak u Verči, takže dělá to samý jak tenkrát ... hladí, maže břicho (večer Zdeněk, ráno Verča) ... povídá si ...
30. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Já bych řekla, že my to oba teď prožíváme míň než u prvního těhotenství...bereme to vše tak automaticky, že je vše v pořádku, spíš se snažíme Beatce vysvětlit, že bude mít bratříčka, jak se bude jmenovat...
30. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
achoj holky, já se přidávám k evitě, přítel je úplně úžasnej, hladí bříško, mluví s ním, natírá mi ho... a díky němu si připadám krásná a sexy... :sunglasses: kdo by to do něj před půl rokem řekl, Kubík za náma přišel nečekaně, ale postavil se k tomu naprosto úžasně a po dvou dnech v šoku se na mimíska těší :slight_smile: používám různý kombinace - já, my nebo Kubík, podle toho co chci říct... když jsem řekla, že má Kubík hlad, tak se mi smál, že mám konečně na koho hodit to, že pořád jím :grinning:
30. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Myslím, že kdybychom věděli, že čekáme holčičku, tak by se choval jinak- něžnosti chlapečkem jsou asi jiný- proto možná chtějí někteří chlapi dcerky- ty potvůrky malý se prý brzo dovedou chovat jako malý dámy a tatínky si omotat kolem prstu.
Těším se na UTZ za 14 dní- třeba máme taky malou dámu-???
30. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Jonkar- taky svádím pažravost na prcka- já vlastně vůbec nejím- to všechno mimi- má hlad, chce, abych ležela- musím se kvůli mrňousovi spát mléčnýma pochoutkama a pod
30. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Kvakul, už se těšíš, že konečně zjistíte co čekáte co? Přeju vám, aby se vám prcek konečně ukázal v celé své kráse.
30. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
bery, já to právě prožívám přesně, jak říkáš ... ale Zdeněk je jinej ... on "dětem" zas vynahrazuje, že on nepoznal otce a nechce, aby to děcka měli taky takový .. prostě každej do toho dětství a těhotenství dáváme to, co jsme nepoznali my, jako děcka ... a asi je to dobře .. ne asi, určitě
zítra navečer jedem na ten 3D utz, tak už se moc těším ... když se narodila Verunka, tak to fakt bylo to dítě z té obrazovky ... tak jsem na to zvědavá ..jak koblih vypadá
30. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.