• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No jéje, těším se hrozně moc! Hlavně proto, že mi dělají chutě všichni, kdo už pohlaví dávno vědí...
30. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Kvakulko, já ti tipuji tu holčičku :wink:
30. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
jarusce drzim palce!!

taky jsme ode dneska v nemocnici, ale maji me tu spise na pozorovani kuli bolestem
30. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky,
Aduš, myslíme na Teba a Danečka, nech vydrří v pupíku aspom ešte pár dní.

Ja som bola na ten test na cukrovku, dalo sa to vydržat, aj ked som to nedopila uplne celé, lebo sa mi už chcelo blinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ked som bola pred 3.rokmi, tak som tú gebuzinu musela pit 2x a brali mi 3x krv - z prsta, ešte, že to zmenili.
Sladké nechcem vidiet aspon pár dní.

Čo sa týka tehu, tak to s manželom neprežívame tak silno ako s NAt, aj ked čakáme vytúženého klučika- proste je to už druhý krát, takže nijaká novinka pre nás :wink:
30. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
tak mi před chvilkou přivezli balon na sezení a na cvičení :slight_smile: už se těším, až ho vyzkouším, ale dneska už to nestihnu, jedem odpoledne na prodlouženej víkend pod stan :sunglasses: doufám, že nepříjdou zas nějaký nenadálý povodně a neodplaví nás to... ale předpovědi jsou celkem příznivý... :slight_smile:

kvak, já nesním moc velký porce, zvedá se mi pak žaludek, ale zase mám pak brzo hlad, takže co chvíla něco jím, ale jenom po troškách... akorát to pak vypadá že jím vážně skoro pořád :grinning: no nejvíc teď ujížždím na rajčatech, termixu a paštice... :grinning:
30. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jonkar- já se taky spíš takhle pasu
Beranek- to bych moc chtěla- podle čeho mě ale tipuješ na holčičku? Okolí se v tom nijak neshoduje, tak vyzvvídám:slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj zdravím všechny!

adajar držím moc palce, musí to dopadnout dobře!!!
30. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
hmm.. takze je to jako se vsim ... nekomu vadi to co jiny by bral vsema deseti!!!
slune, jonkar, evita - vam ja zavidim :wink:
ja myslim, ze ten muj je zatim hodne vyjukanej .. ze sam nevi.. to chapu, na druhou strane to nevim ani ja!!!!
Chce se po me, abych porad vedla hovory na intelektualni urovni, ale ja se proste s NIM chci a potrebuju bavit i o prizemnich vecech jako je nabytek do pokojicku a kocarek..
...a tak nejak si spolecne "zasislat" , no ... vzdyt mi rozumite, snad na to brzy prijde ... :sunglasses:
30. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jonkar nevíš náhodou něco o Marikap...už tu dlouho nebyla! Ohledně jídla...poslední dobou toho sním míň než ze začátku těhu. Když mě honí mlsná,tak to taky svádím že má Lukášek chuť a poslední dobou ujíždím na melounu...musím ho mít každý den :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Marsie, vím jak se cítíš, protože zažívám to samé. Přítel je taky pořádně vykulený a neví, co s tím těhotenstvím počít. On ani předtím nebyl ten typ, který mi říkal zamilovaná slovíčka, pořád mě hladil a pusinkoval. Ale já jeho lásku cítím, vím že miluje mě a na miminko se těší, i když to neumí dát najevo. Je to lepší než mít doma chlapa, který každý den říká, že tě miluje, ale ve skutečnosti to tak není. My řešili kočárek společně jen co se technické stránky týká a ostatní věci nechává na mě.
Dej mu čas, uvidíš až bude prťousek s vámi. Šišlat si tu můžeš s námi.
30. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Marsie- tu jeho touhu po intelektuálních hovorech- to znám- on začne něco sofistikovaného, já chvilku vnímám, pak začne prcek kopat a já si nepřítomně hladím břich- manžel pochopí, že asi nevnímám. Cítím se občas trapně, že jsem lehce zdementněla- proto radši s manželem už moc "miminčích" věcí neřeším a bavím se o tom se ženskýma- je to prostě průchodnější (já bych se ostatně taky před rokem nedokázala dvě horiny bavit o látkových plenách:slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Kvak, máš pravdu. Ještě před rokem mi těhotné kamarádky nebo dokonce maminy připadaly jak z jihého světa a jejich řeči o nevolnostech, kopání, kojení, prdíkách mi šly za chvilku na nervy.
30. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
No, Orlíku, takhle jsme dopadly... A to se divíme, že naši muži jsou z nás přinejmenším zaražení.... :grinning:
30. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
jonkar - tak si ten mic vezmi s sebou pod stan :grinning: :grinning: :grinning: - ne, mic je super mam ho taky ... moralka k cviceni ovsem rochu pokulhava :unamused:

orlik, kvak - no dik, ja rozhodne nejsem a ani nechci byt typ, co porad mluvi jen o diteti ... ale on zas nemluvi o nem vubec .. takze by to chtelo kompromis... no uvidime, neni to tak horky, to jen tehu precitlivelost.. :wink:

ale asi se mi podarilo zahnat "naseho" nedinyho modrokonikovyho chlapa :grinning: :grinning:
nerada samozrejme :pensive: :wink:
30. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Lullko, máš pravdu, u druhého dítěte se to už tak neprožívá, bere se to jako samozřejmost :wink:
Akorát se divím, že vám berou krev z prstu, mně vzali 3x ze žíly...
Kvakulko, podle ničeho to netipuji, jen takový vnitřní pocit....ale můžu se velmi mýlit.
Pokud jde o řeči o dětech, tak jsem asi divná, ale řeším to v podstatě jen na koníkovi, jinak pokud někam jdu, tak se raději bavím o "civilních" věcech než o dětech, protože to řeším celý den doma :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
slunatko - ja uz se taky moc tesim na ten 3D UTZ - jdeme za 10 dní - a opravdu si je mimi pk podobne???

jinak jdu na tu cukrovku zitra!!! v 7h :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak jsem zpět z oběda :slight_smile: no a zase do práce, čeká na mě trávník :slight_smile:))

adaj - david: ty jo to je super,že se vyjádří i chlap,aspon to vidíme z druhý strany :slight_smile:)))

lullka: brrrrr teda cukrovka mě čeká a moc si mne nenavnadila :grinning:DD

marsie: jo jo já jsem opatrná, snažím se nepřehánět :slight_smile:))))

jinak kočárek,vybavení do pokojíčku řeším převážně sama,pak jen vybranou věc ukážu tatínkovi, poslechnu si,co on na to a jede se dál... sám se nemá čas angažovat :grinning:DDD
30. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
nějaký nový zprávičky o Jarče? :fearful:
30. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Marsie, nemyslela jsem to nijak zle, určitě by si i chlapi měli uvědomit, že se nám jaksi změnily priority, jen se to snažím vidět z jejich pohledu
:sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
marie - jakto ze jsi v nemocnici ??? co se stalo???? doufam, ze snad nic vazneho !!!!
jezis holky neblaznete!!!! držte plody !!!!!!
30. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
kvak - to prosim te vubec nebylo na tebe .. jen jsem to chtela nejak "uzavrit" :sunglasses:
30. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Držte plody :grinning: :grinning: :grinning: To je krásná hláška dne!!!!
30. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
marie, tak ať tě ty bolesti brzy přejdou a jste zase zachvíli doma.
Já jsem ráda, že zatím do nemocnice nemusím. Ty 3 týdny mi stačily. Ale stejně to za moc nestojí. Nemůžu už skoro ani na zahradu, strašně mě zmáhá každý větší výdaj energie.

Můj manžel taky těhu nějak neprožívá, ani to první. Sice mi každý večer maže bříško, ale jinak nic moc. Co se týká nákupu výbavičky, tak to se mnou občas někam zajede nebo koukne na net co jsem vybrala a řekne svůj názor. On moc nedává své city najevo. Ale když pak vydí mimiška na UTZ nebo jak kope, málem mu ukápne slza dojetím.
30. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
U nás nebyl doják ani na 3D UTZ, protože já jsem sledovala co dělá Beatka a taťka se ji snažil usměrnit, aby dr. nebrala kalkulačku, počítač atd. Já jsem se držela, abych se moc nesmála, protože pak mi poskakovalo břich a byl rozmazaný obraz. Přítel Beatce říkal, dívej se, to je tvůj bratříček, chvíli se dívala na ty šmouhy, které pak dr. komentoval jako nožičky, hlavičku atd. a šla opět na jeho počítač :grinning:
30. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Držte plody...to se mi taky líbí :sweat_smile:
Se špatnými zprávami už by mohl být konec, zítra ráno totiž odlétáme, já mám uvnitř úplnou hrůzu z letadla a navenek se musím usmívat na dítě, jak je to super, to letadlo :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jak vidím, Beatka je pěknej čert! To se mi líbí- teda asi se mi to líbit přestane, až to budu mít doma, ale kdo ví :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, přeji hezký den :dizzy_face:

před chvilkou mi přivezli kočárek, to byli teda rychlíci :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
My jsme s Plivníkem rozhodně my. Protože já, přátelé, JÁ nepotřebuju čůrat co dvacet minut a JÁ nemám hlad každou hodinu a půl. JÁ ne. :grinning:

Na muže si stěžovat nemůžu :dizzy_face: Akorát mi přišlo legrační, když jihnul na ultrazvuku, že vevnitř je doopravdovské miminko. :slight_smile: Předtím tam prý bylo takové nekonkrétní :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
monter, marikap je v pohodě, měla zařizování se svatbou, byli v Praze na kontrole u doktorů a teď jedou na chatu... :slight_smile:

tak mi taky razíme, tak se mějte hezky :sunglasses:
30. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
marsie, toto je verčin 3D utz ...
http://slunatko99.rajce.idnes.cz/Miminko/#14._Milasek_-_Ultrazvuk_IV_.JPG
a toto se nám narodilo
http://slunatko99.rajce.idnes.cz/Verunka_1._mesic/#Verunka_1._mesic_(8).JPG
tak řekni sama
jen na té druhé fotce nemá možnost si líbat kolínko :grinning:
30. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.