• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marsie: tak to byla výborná hláška :slight_smile:)))))))

rivka: :slight_smile:)))))) no koukám,že Plivník je prostě náročnej :slight_smile:)

holky já se teď málem rozbrečela :grinning: vydržila jsem na mimiaukci soupravičku od Cherokee s medvídkama v bílo - béžové kombinaci, celkem 9 kousků ( 3 x body s dl. rukávem, 1x overal, 2x polodupky a 3 x tričko s dl. rukávem ) a prodávající mi k tomu nabalila : přebalovací podložku,2 x overalek ( jeden béžovo bílý s medvědíma tlapkama, prostě krásný ), jeden kabátek, 2 x triko s dl. rukávem, 3 x body s dl. rukávem ( dvě z toho jsou roláčky), 2 x ponožtičky, 2 čepička a asi 10 věcí ( mix) pro chlapečka, že ať to aspoň využiju na spaní :slight_smile:))) ( tak to udělá kámošce radost,ta by snad měla čekat chlapečka), rybilku na opruzeniny a ještě asi odsávačku mléka... je tohleto možný???? asi 3 kousky jsou teda spíš na doma, ale zbytek je úplně nádhernej a kolikrát i barevně ladí...

fakt jsem málem brečela.... je to od těch lidí tak krásný.....
30. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
lilisek: to je krása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super super super!

Kámoška zase minule zuřila, dražitelka vychválila trička do nebes a přišly skrčené smradlavé obnošené trika :angry: no prostě záleží jak natrefíš....

Já se dnes těším na odpoledne. Manžílek slíbil, že se dnes se mnou podívá na můj předvýběr kočárků (znáte to, musí mít z čeho vybírat, jinak by to bylo nekonečné) a proberem, co se jemu líbí atd. Dala jsem ty vybrané do albíčka, můžete mrknout a radit :grinning: Jsem zvědavá, jaký bude jeho názor :slight_smile: Dám vědět večer nebo zítra! :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Evito, kočárky jsou jeden hezčí než druhý. Vůbec bych nevěděla který vybrat, jsem ráda že za mě rozhodla velikost kufru. Nejvíc se mi líbí ten zelený Espiro (ale to bude asi tou zelenou barvou).
30. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
evita_ij: asi ano, musím zaklepat,že zatím vše,co jsem koupila bylo ve stavu super :slight_smile: a že přišlo vždy to,co bylo na fotce.... fakt jsem byla úplně na měkko :slight_smile: ta přebalovací podložka se fakt hodí ( nemusím jí kupovat) a je moc hezká, prý jí používali jen 2 měsíce a ty věci k tomu přidaný,fakt super stav a hezký :slight_smile: jako nový... jsem fakt ještě asi v šoku či co :slight_smile:))) navíc je k tomu takový ten mantinel do postýlky,jen si na to musím sehnat asi nějaký potah,tohle je froté a čistě bílé,tak nevím,jestli se to dá sehnat :slight_smile:

jinak s kočárkem jsem to dělala tak,že jsem si vybrala typ a jemu pak dala spíš kouknout na barvy, hodně nám to ulehčilo,že on nic nenamítal,jen si ho chtěl ozkoušet a taky byl spoky,takže pohoda :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
evita: mě se líbí ten Jumper GT - zeleno černá.... moc pěknej :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky, tak já po dlouhé době nakouknu a hned takové smutné zprávičky, Adjar preji at Danik ještě u tebe vydrží. Držím moc moc palečky

Já mám holky rýmu jak prase, v noci jsem vůbec nespala, a ted jsem musela do lékárny protože to asi samo nepřejde a já už se konečně někdy potřebuji vyspat :unamused: Navíc mi jedna holčina tlačí někde dole, a strašně to bolí, a nožičky má zase nahoře a to je taky nepříjemný. Nu musím vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

K tématu chlap. Já si na toho mýho taky stěžovat moc nemůžu, Když jde do práce dá mi tři pusinky, jednu pro mě a dvě pro holky, večer to samé. Když přijde z práce tak se ptá co holky dělaly a tak. Akorát teda nemá štěstí na to aby ho koply, takže z toho je smutnej a prej ho nemají rádi protože když dá ruku na břicho tak kopání přestane. Ale jinak je zlatej.
A už máme smontovaný postýlky, huráááá :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Přeji vám krásný zbytek dne. Jedu doplatit kuchyň, nechat ostříhat pejska a kontrolovat topenáře, jestli nám topení montují dobře.

Doufám, že zítra tu budou jen samé dobré zprávy.
30. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
Evita,u mě vede Cross...já se do něj zamilovala snad už ve 2měsíci :slight_smile: Líbí se mi aji Espiro...ale stejně si nemůžu pomoct a příjde mi že ty kočáry sou vesměs na stejný brdo...
30. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahoj evitt, jestli já můžu říct svůj názor, tak bych z tvého výběru dala přednost x-landeru. :dizzy_face:
30. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Myslela sem že se mi líbí ten Cross od 2měsíce těhotenství :slight_smile: Blbe sem to napsala!
30. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Já Plivníka považuju za vcelku laskavý plod :grinning: Nebudí mě, břicho mě bolí jen občas... :slight_smile:

Lucy - ale oni nekopou skoro nikoho z místních otců. Jak přiloží tatínek, tak zaujmou vyčkávací pozici, aby pak maminu zase pořádně nakopli :grinning:
30. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
Rivka o těch otcích máš pravdu...ty dětičky to snad ví když se tatínek přiblíží. Mě malý taky nebudí a mohlo by to tak zůstat aji jak se narodí :slight_smile: Břicho mě bolívá,ale na to sem si za ty měsíce už zvykla.
30. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Čauves

Tak v rychlosti už mám dietu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zjistila jsem, že i když jsem nejedla moc, tak se mi ten žaludek prostě scvrknout musí. TO je na celé dietce nejhorší, jinak to půjde....
Jen jsem dostala chuť na nudle s mákem a to je problém, tak jednou budu muset zhřešit no :grinning: :angry:

Co se děje s Ad?????????????????????????????????????? Nemůžu to pořádně vyhledat. Se otevírá???? :confused:

Kdo je tu ještě s cukrovkou?????????????????????????????????????????????

Ted mizím zatím pa kočulky
30. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
jsem rada, ze se vam libi hlaska a ode dneska se ji budou tady VSECHNY z vas drzet!!!! Jen tedy neni ode me ale od jeden kocky ze tematu Spolubojovnice - po embryo transferu to bylo oblibene rceni :wink: a plati az do TP!!!!

akvy - viď :wink: - tak uz mas karu doma? jaky je? vyfoť :dizzy_face:
slunatko - no teda, uznavam, ze podoba tam teda fakt je .. z kolikateho tt to je? 20 nebo 27??
lili - neplakej :slight_smile: - jsou jeste hodny lidi no :slight_smile: tak ty pak udelas radost zase nekomu jinymu ... tohle je "retez stesti" a nesmis ho prettrhnout!! :wink: :grinning:
lucy - chudero, vim jak ti je ja se zbavuju nejaky chripky... paralen, horky caj med a vincentku do nosu!
30. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
marsie, kolem toho 20. ... s verčou jsem byla dřív než teď
30. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
evit - sem chtela taky napsat svuj nazor na kocarek, ale fakt nevim .. neumim poradit ani sobe ... :frowning2: - ale ten Xlander jsem fyzicky videla a zda se bejt vychytanej .. holt to musis vzit do packy a vyzkouset ..

slune - fakt jo? no tak to 27tt teda uz bude podoba neoddiskutovatelna ... jejda :fearful:

holky - asi muj vcerejsi citovy vylev zabral .. domu se vratil usmevavy tatinek, pomohl s pradlem, a vedly se reci!!!!! o "chobotnicce" (jak ji ted tedy rikame pac je schopna behem nekolika pikosekund kopat na ruznych mistech) - je domluveno vybaveni pokojicku!!!! a snad se pojede o vikendu na nakupy!!!! do IKEA ... nemam slov...
30. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
evit krásné kočárky.. já bych si jen nevybrala x-landra protože sporťák nejde dát na oba dva směry, což je pro mě docela zásadní..ten Espiro..ta zelená je božská :slight_smile:)
30. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
večerní update: 1 den dveře nepřekonány. Stav nezměněn. Zítra ještě jedna plicní injekce.

btw pro odlehčení, no to je něco, podívej to je krásný tričko, a ty dupačky, líběj se ti ty s tim králíčkem a nebo zajíčkem? a radší tuhle světle modrou a nebo tuhle trošiiičku tmavší a nebo sem ještě viděla tmavší, NO PRO MNĚ JE MODRÁ JAKO MODRÁ, prostě max 16 barev a tim to hasne. A líbí se ti tenhle kočárek a nebo tenhle??? ten má brzdu vzadu a tenhle má .... / tak tohle mě fááákt nebere :sunglasses:
30. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
:slight_smile:)) diky za update, Davide ... snad to bude dobry a Jaruska s malm vydrzi conejdele ..

jen pro tve info myslim ze ani jedna z nas neni tak naivni, aby toto od partnera ocekavala... ale stejne tak jako my zeny vyjadrujeme svou ucast nad uspechem Kreutzigera v Tou de France nebo velky Spartansky sukces nad Paratinaikos (nevim, jak se to pise...) tak jen snad vyzadujeme trochu ucasti z druhe strany ... nic vic se nechce :wink:
30. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
marsie: jo tak řetěz štěstí jo? no tak to si budu pamatovat, minimálně to udělá radost kámošce, která chce chlapečka,tak doufám,že jí to budu moct dát :slight_smile:))))

davide díky, jsme rády za každou zprávičku :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
marsie: jasný, to bylo trošku nadnesený, ale však ta účast tam je :slight_smile:
...... - ano je to krásný, klidně mu/jí to kup :wink:
30. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
sleduju co Jaruška, jen tak dál ať ještě vydrží :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Slůně, Verča je strašně moc podobná manželovi, že jo? Je to roztomilý, dívala jsem se i na vaše fotky, kde je už velká- tam už je to znát hodně- nebo se mi to zdá? Jak byla Verča velká při narození? Přijde mi tak maličká...Ale to je asi tím velkým tatínkem :grinning: Mám asi zkreslený představy o novorozenečkách :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky, díky všem za rady ohledně kočárku - a jak píše marsie - chce si to na ně šáhnout, tak ted jen premluvit manžílka k cestě do POLAND a bude to - snad koupime hned.

Díky moc za pomoc, manžel vyloučil akorat ten babyactive, jinak se mu libi vsechny a se vsema souhlasi. Stači si to ted ochmatat na zivo a zkusit jak jezdi.

DOBROU NOC VSEM!
30. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
ad / David - :wink: no dyk jo
.. prave shanim listky na zitrejsi Spartu s Bohemkou ...

holcinky - ja se asi loucim, bo vstavam ve ctvrt na 6 protoze jdu na tu debilni cukrovku ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
marsie: tak dobrou noc a fajn sny :slight_smile:)))
30. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Davide díky za zprávy a takové dobré nos ještě dlouho ...
Kvak ... docela je mu podobná ... ale s tou velikostí ..................... když se narodila měla 4kg a 53cm ... teď jí je 2roky a 8měsíců a má 99cm ... je větší než děti v okolí, který mají třetí narozky za sebou :grinning: ... takže asi tak
30. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ráno,
jsem ráda za dobré zprávy o Jarušce. Doufám, že dnes s nimi bude David pokračovat.

Dnes si užívám svůj poslední den v práci o samotě. V pondělí nastupuje nová kolegyně, která mě tu bude ty 3 roky zastupovat. Tak mě čeká 2 měsíce zaučování. Nějak rychle to utíká.
31. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobré ránko všem!

orlik: ještě chceš 2 měsíce pracovat? ja zvažuju, jestli už od 1.9. nezůstat doma, trochu si ještě odpočinout před tím humbukem :grinning: anebo vydržím do 20.září (2 měsíce před TP), a nastoupim rovnou na mateřskou. Uvidim jak mi bude, a jak moc budu tloustnout :sweat_smile:

Snad se má adajar dobře a mimi se uklidní když bude ad ležet.... držím palce :dizzy_face:
31. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
Evito, já chci nastoupit na mateřskou až 6 týdnů před porodem (28.září), ale vydržím tu do konce září. Sedím v kanceláři, dobrý kolektiv, žádné velké stresy tu nejsou. A peníze jsou taky bohužel důležité, když předěláváme ten barák, na nemocenské bych moc neměla.
31. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.