• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
dobré zprávy..ať ještě Daniel vydrží hezky u maminky v bříšku...
jinak příští týden mě čeká cukrovka..bojím bojím..každé ráno snídám kobližky.. to bude něco :slight_smile:)
Ad/Davide..můj manžel je architekt, takže bohužel z ná více jak 15 barev což je občas dost problém :slight_smile:))já mám problém si vybrat z 15 barev a on do toho nabíchá dalších milion :slight_smile:)
Evito- já bych měla jít na MD zač. září, ale zůstávám už od pol. srpna doma..takže už jen 14 dní na zaučení nováčka a hurá domů :slight_smile:)
31. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko holky,Ad ať se Daník drží v bříšku co nejdýl! Holky,já se válím doma na neschopence od února a práce mi nechybí. Natáhala sem se,chodila na směny a taky buzerace od šéfů. Doma si hovím pěkně v klídku!
31. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
já si vystačim i s 8 barvama :grinning:
jinak dneska byla poslední injekce a další změna bude asi, ta že už je venku :slight_smile: jinak nikomu nic neni, všechno je OK
31. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
cože..Daník už je na světě??
31. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
"další změna bude asi ta, že už je venku" ... se mi jen posunula čárka :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
sakra to vypadá fakt že už je, ale ještě ne, ještě je v baráčku. :sunglasses:
31. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
teda Davide, ty nám dáváš. Jen ať si Daník v tom baráčku ještě nějaký čas pobude.
31. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
TO NECHAPU,tak je venku nebo ne, proc pises, ze je uz venku?
31. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
to bylo myšleno tak, že ted nejspíš žádný velký změny nebudou, takže asi nebude mít cenu každej den psát -"pořád stejný žádná změna", ale až nějaká změna bude, tak už bude pravděpodobně hotovo, ale ještě NENÍ.
31. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
ok, berem :wink:
31. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Davide,tak ať ta "žádná změna" trvá co nejdýl!!!
31. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
ty vole, davide! :angry: teď mi úplně stuhla krev v žilách! to nám nedělej!
ráno jsem si s ad psala, teď jsem se vrátila z kontroly a vidím tu tohle, to by mě snad klepla pepka!

jinak hlásím, že jsem po kontrole, všechno OK, dostala jsem dvě krabice magnézka kvůli tvrdnutí břicha - prý kdyby to bylo pravidelné, tak mám hned jet..., no ale neschopenku mi zase nenapsal a prý mám počkat do září, kdy už je možný nástup na mateřskou.. ach jo, to mě fakt trochu štve.
jo, a jinak je už vojtíšek hlavou dolů, takže paráda.
31. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
jaho taky jsem dostala.. a místo toho aby pomáhalo tak mám šílené křeče v noze.. vrrrr
jako on ti nenapsal i když sis o ní řekla..co to je za doktora..kdy máš mít nástup na MD? až koncem září co..
31. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
noo, mně to přišlo naprosto srozumitelný :zipper_mouth:
31. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
jj, saron, myslím že 28. září... mně to jako zdravotně ani moc nevadí, spíš finančně, protže za neschopenku bych měla 28 tis /měs. :unamused:
31. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
pardon 26.., ale i tak...
31. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Slůně, já vím, že jsi říkala, že vaše malá, byla hodně velká- ale ty novorozenátka mi i tak připadají takový maličký- vaše Verča byla takový pěkně vyvinutý mimi, dlouhá, krásná- fakt!!!!
31. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
dobré skoro poledne všem :slight_smile:)))

teda tady jsou to ale šoky :slight_smile:))) ještě,že se to všechno vyjasnilo a Daník určitě ještě chvíli vydrží :grinning:

jahod: teda co je tohle za dr. ? :frowning2: to nechápu, tady u nás už vím o dvou doktorech,kteří tu neschopenku pomalu maminám nutí :slight_smile:))
31. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
kvakul, to uvidíš, až budeš mít srovnání ... mě přišla taky jako drobek, ale když jsem na pokoji ležela s holčinou a její malá měla 2600g ... to byl sakra rozdíl :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
lill, njn, jenže já jsem s ním jinak fakt spokojená, tak nevim..
31. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Jahod, pokud jsi s doktorkou spokojená a nemáš žádné zdravotní problémy, neměnila bych ji. Někteří doktoři razí teorii, že těhotenství není nemoc a neschopenku dávat nechtějí.
31. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
jahod: :slight_smile:))) tak pak je to ok, já jsem s tou svojí nebyla spokojená,tak to byla rychlá volba :slight_smile:))))
31. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
orli, lill - no to je jasný, že u něj zůstanu, když je jinak ok, ale víte kolik by za to bylo hopsadel? :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
orlik: však těhotenství NENI nemoc, nebo je snad? :wink: :wink: já tuto větu taky dost často používám, když se mě hodně lidí ptá, proč ještě nejsem doma........ a druzí zas, ať vydržím co nejdýl, že se doma ještě nabudu.... stejně je to jen moje a vaše každé zvlášť věc - pokud nejsou komplikace, tak proč nepracovat. A naopak: pokud se necitíte dobře, nebo máte práci, kde to prostě není vhodné, tak proč nebýt doma? Já prostě uvidím koncem srpna, rozhodnu se během pár dní. :wink:
31. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Evit- přesně tak- před pár měsíci jsem si myslela, že už se budu cítit v téhle době docela moc těhotně, ale nakonec jsem úplně OK(teda pokud není 30 stupňů)- takže budu podle svých momentálních prognóz taky dělat do 32 tt. Trochu i kvůli svý psychice- bojím se, že bych měla moc času doma myslet na voloviny:slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Evito, souhlasím, že je to věc každé těhotné, jak se rozhodne. Ale o neschopence by neměl rozhodovat pouze lékař. Nemusím mít žádné zdravotní problémy, ale pokud se nebudu cítít na to abych pracovala, měl by lékař moje rozhodnutí respektovat. Ze svého mi nemocenskou platit nebude. Z vlastní zkušenosti se přiznávám, že mám dny, kdy jsem tak unavená, že jsem v práci normálně usnula.
Jinak jsem bohužel slyšela názor, že těhotenství je nemoc za kterou si můžeš ty sama (a byl to názor gynekologa).
31. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Orlik - potíž je v tom, že někdo (stát) tu nemocenskou zaplatit musí. A stát z principu není od toho, aby platil "respektované rozhodnutí" - proto stíhá nemakačenky... (Nic proti - ať každý dělá, jak mu přijde vhodné, nejsem proti nemocenským - nemocná sice nejsem, ale přiznejme si, že ta samá kondice, jako před těhotenstvím, to věru také není. Navíc mám sice stresující, ale zvladatelnou práci - být zdravotní sestra, tak jdu na nemocenskou a nic nezvažuju, protože zdraví mého dítěte mi bude přednější než to, jestli si pan ministr za ty peníze koupí papír do tiskáren na ministerstvu.)
31. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
já jsem upřímně ráda, že už budu zachvilku doma.. ten můj tlak a ty vedra a nervy v práci ...včera mě vytočili tak že malá musela sebou skoro poskakovat.. je ale fakt,že s tím mým vysokým tlakem jsem měla být doma od začátku ale nic mi nebylo tak jsem chodila do práce..
31. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravim :slight_smile:. u mě nic moc nového - už jenom poslední měsíc v práci a pak hurá na mateřskou. Upřímně sem docela unavená, takže se těšim, že budu doma.

Ad: tfuj tfuj moc moc držim palce ať Daniel ještě chvilku vydrží v bříšku !!

Holky co kočárek? Máte vybráno? Neslyšla jste některá o značce Cam? Mě se libí trojkolka Cam Cortina evolution ... nemáte nějaká zkušenost nebo info?
31. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Kallimer, kočárek mám objednaný - Quinny speedi - přijde mi PPL v pondělí. Bohužel jsem vybrala autosedačku, kterou nemají skladem, ta bude až v říjnu. Tak to snad přijde včas než porodím.
31. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.