• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
tak to abych taky začla pomalu objednávat kočárek :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpět a paráda....celý týden jsme měli krásně, takže máme za sebu cca 60 horksých kilometrů, až 900m převýšení...ale krása (jsme zvyklí chodit), pak hodím nějaké fotky..nemám šanci dočíst, jen jsem četla na jiné diskusi o Ad. tak se taky připojuji a držím palečky...ať všechn dobře dopadne...

a doufám, že i vy se máte jak nejlépe to jde a mimískové prospívají....

Mě doela slušně povyskočil břuch, no taky už asi máme právo, pak nějak vyfotím...
31. črc 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz
renat: tak vítej zpět :slight_smile: jsem ráda,že jste se měli fajn :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
tak jenom takovej drobnej rychlej odpolední update: dneska dostala poslední infuzi proti kontrakcím a porodu. Od zejtra to bude čistě přírodní :slight_smile:
31. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
31. črc 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, koukám že David, poctivě referuje co je nového, děkujeme.
Ad vám vzkazuje "ať holky pohladí bříška a ať se modlí" Danielek to bude potřebovat!
:frowning2:
31. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
Davide díky moc za info. Na Ad pořád myslíme a držíme pěsti! Renat,pěkné fotečky a pupíček.
31. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
renat: pěkný fota :slight_smile:))) hlavně,že byl relax

jahod: vyřiď,že na ní poctivě myslíme a za oba se modlíme,ať se drží co nejdéle
31. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
ahojky !!!
tak vam povim, ze jsem grogy, ale mam to za sebou!!! ten strasne nechutny test na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... vysledky v pondeli, tak jsem zvedava ..

ad/ david - teda ses nam do toho trochu zamotal :grinning:, jsem rada, ze zatim nemusim gratulovat .. jen at se tam jeste dopece, Danik jeden :wink:

renatik - no teda ty jsi dabel!! takhle slapat!!! fakt sikula... a uz pekne zakulacena, vid? :grinning:

jahod - myslim, ze jestli se necitis, tu NP by ti proste mel dat .. a kdyz neon, zajdi normalne za svou obvodni mudr a at ti ho da ona, co??? se tam netrap!!! se nema clovek premahat, at jeste neni pruser!
31. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
marsie: ahoj, tak super, že to máš za sebou, je to hnus, co?? a výsledky určitě budou v poho a oslavíš to nějakou pořádnou sladkou bombou :wink: :slight_smile:
Jinak se koukám kulatíme obě (všechny)...už to je fakt vidět...
31. črc 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
ahoj, renat, ty ďáble, to teda dávám marsie za pravdu, tohle by mě zabilo!
lill - vyřídím, apropo, prohlížím si tu albíčka a koukám jak je natálka krásná! to je snad první miminko na 3D, které se mi líbí (ostatním se omlouvám, snad se to nikoho nedotkne)
marsie - já jsem na volný noze, takže když budu chtít zůstat doma, tak prostě doma budu, šlo spíš o kvalifikovanou výmluvu a taky samozřejmě ty korunky, ale je fakt, že už budu muset začít zvolňovat, protože to břicho fakt tvrdne docela často.
holky, co budete dělat o víkendu? já jsem zatím úplně bez plánu..
31. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
ahoj holky, tak my byli dnes na tom 3Dčku .. kluk je teda 100% ... na 25. týden, máme opět obříka 1kg bez pár dečíček ... takže pan dr. říkal, že se můžem těšit zase na ooooobr mímo ... ach jo ... jinak vše od rozštěpu po srdíčko přes ledviny, močák atd. v pořádku ...
Davide, díky za zprávičky ... dneska jsem potkala kamarádku, která má tříletou holčičku, ale oproti Verči je drobounká, tak jsme se zakecaly a ona říkala, že se jim narodila ve 26. týdnu a měla 748g ... ale to Daníkovi neříkej ... jen ať tam ještě zůstane ...
31. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
joooo, a mám nahoře 10 kg!!! :angry:
31. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
ja se ted tak prezrala , ze mam bricho jak kamen .. to ale asi neni "to" tvrdnuti o kterem tady pisete , co? Jinak nase madam mi dela v brise takovej bordel, ze jsem musela se na ulici zastavit a chvili vydrzet v predklonu a vydejchat to... takze, jak rika jahod - pockej az vylezes, tak te serezu!!!!

zatim nevim, jahod... v planu je nakup v IKEA ... ale nevim, jaka bude konstalace - zname to, ze...
31. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
marsie :grinning:
já si chci jet zase zítra koupit ledničku - ach my hnízditelky... :dizzy_face:
31. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Jahod,já měla zítra jet za ségrou do Brna prošmejdit obchody,ale bohužel musí jít do práce. Přítel je přes víkend v práci,tak sem sama. Žádné plány nemám a nudím se,ach jo :(
31. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
sluni - jééééé hod tam fotecky, at se koukneme ... ja uz se na UTZ taky tesim!

jahod - na vahu zásadne nelezu, ani ji nemam.. :wink: a necil se, dyk malej musi papat :grinning:
31. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
holky, ja jsem uplnej debil s tema kocarkama .. proste nevim, kterej vybrat .. nejradsi bych si vyrobila svuj vlastni.. jo a mama mi dnes rekla, ze mi na nej da 10 kapriku ... tak je mi to az trapny...
31. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
marsie - škoda že jsi tak daleko.. :unamused:
marsie - já už na ní taky nelezu, ale zvážili mě dneska u doktroa, mrchy.. :angry: ale neboj, stresy z toho fakt nemám...
31. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
marsie - ty máš hodnou mamu! tak vidíš, alespoň někdo se zapojuje.. :dizzy_face:
31. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
monter - ty jsi daleko! marsie je blízko a já jsem těhotná, takže to chápete, ne? :wink:
31. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Jahod,no jistě že to chápeme! Marsie,nic si z toho nedělej,já taky pořád hledím na netu na nej kočár a stále tápu. Nechci se chlubit ale nám taky naši zaplatí kočárek :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
teda já vám snad začnu závidět! :wink: bane, já už přece kočárek mám a zadarmo! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
slunatko: ..." ale to Daníkovi neříkej ... jen ať tam ještě zůstane ..." .... já sem mu řikal že se musí narodit nejdřív 5. září, protože jestli se narodí o prázdninách, kdy sou všechni pryč, tak by nedostával toliko dárků k narozeninám. a zase v září se jde do školy, tak to taky moc dětí nebude happy :sunglasses: Zatim to chápe :grinning:
31. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Hmm, mít narozeniny v létě je fakt blbý, nemůžeš nosit do školy bombóny a nedostáváš hobla.. , vysvětli mu to pořádně!
31. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jahod,to se někdo má :slight_smile: Kde si ho sehnala? David,to máš pravdu,ale úplně nejlepší by bylo kdyby vydržel až do listopadu.
31. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
adajar-manžel :grinning: :grinning: :grinning: bereš to v pohodě, snad i Jaruš je v klidu, držím palce!

Ja se dnes rozhodla vyzkouset ten X lander a Espiro GTX, a mezi nema se asi rozhodnu, pripadne ten V-travel, uz zjistuju,kde je v okoli maji..... :dizzy_face: je to hrozne vybrat kocar, co splnuje vsechna nase kriteria :grinning:

Tak hezky vecer a vikend!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:dizzy_face:
31. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
no takovy jsou nejlepsi - co ho maj za daco, nic neresej, nohy na stole... :angry: - monter, vid?

je mi az trapne si ty penize od nasich vzit .. asi je vezmu a zaridim madam treba stavebni sporeni nebo tak neco..
31. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
monter - já jsem ho dostala místo honoráře za práci.. :slight_smile: jinak bych šla určitě do něčeho levnějšího.
marsie - ber dokud dávají, potom přidáš princezně na kočárek zase ty.. :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Marsie,máš recht! Ono se říká že na kočárek se skládají prarodiče :slight_smile: Naši platili aji ségrám a řekli že ho zaplatí aji nám. Máme to ale hodné rodiče :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.