• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jojo .. urcite, jsou moc hodni .. mama mi prave rikala, ze dali i segre, takze me prece nemuze osidit.. je to dojemny jak se staraji, to tchyne na nas z vejsky se.. :zipper_mouth:
31. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jejda,tak to sme na tom úplně stejně! Nemusejí nám cpát horem spodem,ale je ani nezajímalo jestli to bude kluk nebo holka.
31. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky, nesmutněte, nám necpe nikdo ... ani moje, ani Z. mamka, ale je to asi tím, že jsou obě v důchodu ...
dala jsem pár věciček do alba ... nakupovala jsem na MMB ...
fotku prcka hodím zítra ... Zdeněk to musí vzít na naskenování do práce ...
31. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Slune,ono nejde o to cpaní ale o ten nezájem...když sme jim zdělily tu radostnou novinu že čekáme,tak to přešli a nijak nereagovali a ani se nezeptají co to bude a jestli je vše v pořádku!
31. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jinak pěkné věcičky...malý bude frajer!
31. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
slunatko - ty ses teda rozjela na mimibazaru :slight_smile:))
me uz to nakupovani nejak preslo .. (nastesti :grinning: ) ale jsem rada za ty me nalety na mothercare ..
31. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
montér, je mi to jasný ... u nás se nikdo při prvním taky nezajímal ... do dneška je pro tchýni důležitější hlídal 11ti letýho vnuka od dcery, než naši malou ... takže ji viděla jen na jeho jedenáctých narozeninách v půli července a od té doby zase nic ... ale ona ví, že po našem telefonním rozhovoru jí malou dlouho nedám ... ale to by bylo na dlouho ...
marsie ... já to měla i s malou ... nakupovala jsem jen na MMB, max. sekáč a jen oblečení k dr. jsem koupila nový ... ony jak to ty dětičky nestihnou zničit, tak je to super ...
jinak mi dnes dr. řekl, ať vůbec nekupujem 56ku, že je to zbytečný, že by to mohl mít prcek na týden ... no pozdě ... mám tam už z tesca bodynka a overálky :slight_smile:
ale z těch trik jsem nadšená ... jsou bomba ... hned jsem je hodila do pračky (btw. všechny jsou od jedné paní) ... a už proběhly i sušičkou a dobrý ...
zrovna dnes se mě Z.. ptal, jestli máme kombinézy, tak jsem mu říkala, že jedna je objednaná a druhou máme po malé (béžovou), nevěděl, tak jsem mu ji šla ukázat ... a pak jsem si vzpomněla, že i malé byla po druhém oblečení malá ... takže ti naši obříci si nic neužijou ... malá má ve dvou a půl letech nohu č. 26, což je tragédie ... mám strach, že bude mít tlapu po mé mamce 42 ... ještě, že už je výběr, pamatuju, jak mamka lítala po obchodech a sháněla nějaký jí vhodný boty ...
ježiš, jsem se zas rozkecala ...
31. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Dobré ránko maminy,až malý vyleze tak ho taky seřežu! Celý týden před spaním se dívám na televizi a je klid...jen co tv vypnu že se de spát,tak začne kopat jak divý takže je rázem po spánku.
1. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
renat ty jsi pěkný dábel :slight_smile:) ale určo jste si to užili..
jaho..kde by jsi těch 10kg vzala..to je mi záhadou..já mám 5 na víc a jsem oproti tobě jak vorvaň :slight_smile:)
my razíme na víkend do Brna na akci od manžela..tak se těším..
1. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Slůně, já mám nohu 42, v první třídě jsem měla 34:slight_smile:.
Saron-já mám taky 10 kg nahoře a nijak obří břicho taky nemám- ono se to tak všelijak rozloží
Monter- přesně o tom seřezání jsem si říkala ráno- že jen se prcek narodí, půjde do polepšovny pro nezdárné plody- celou noc cosi vyváděl- fakt jsem se nevyspala- a ted samozřejmě spí :dizzy_face:
1. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
kvak.. já chci také malé bříško.. už i manžel se mi směje, že vypadáme na dvojčátka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přitom si tam hezky vegetí jen Sofinka..no jak řekla jedna kamarádk..má prostě pořádný bejvák :slight_smile:))
1. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
tak dneska dopoledne proběhl přesun na rizikový. nesu do nemocnice ntb, takze odpoledne už to bude pravá adajar :sunglasses:
1. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
ahojky všem:slight_smile:

tak koukám,že odpol. tu už bude Jaruška,tak jí moc a moc zdraví a doufám,že jsou oba v pořádku :slight_smile:

jahod: jééé díky za pochvalu,je fakt,že mi spousta miminek z 3D taky připadá divných,tak jsem byla příjemně překvapená,že ta naše kočka vypadá i jako člověk :slight_smile:))))

no já razím dneska na koupák :slight_smile: beru kámošku s jejím malým ven :slight_smile: moje drahá polovička a brácha s ní půjdou jezdit na brusle a já budu jezdit s kočárem :slight_smile: jsou tam i sprchy,tak si možná vezmu plavky :slight_smile: uvidíme,když je tak krásně :slight_smile:

tak zatím všem pa pa a držte se
1. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
cus mamky, tak jsem jela okouknout ty ledničky a koupila jsem ledničku a rovnou i myčku :grinning: , ne že bych ji nějak zvlášť potřebovala, ale nekup to... :sweat_smile:
zítra mi to přivezou i namontujou, akorát teda dodací lhůta 9-14 hodin, to se asi po....
saron - ty kila mi jsou teda taky záhadou, ale fakt je to tak.. :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jahod,myčka se vždycky hodí :slight_smile: Teda ta dodací doba je fakt na prdlačku... Ježíši,já se ták nudím,to je hnus :(
1. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
monter a máte alespoň zahradu nebo jsi jako já zavřená v bytě?
1. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky uz jsem to ja-
1. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
jupíííí, ahoj zlato! tak jak?
1. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jahod,máme zahradu aji dvůr takže můžu na vzduch,ale sem tu celý týden sama a teď aji o víkendu...no snad zítra přijede přítel z práce domů! Adaj ahój,konečne,jak je?
1. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
jahod dobry muzu i sama na zachod a do sprchy stav nezmenen, ale leky proti kontrakcim ok. Jinak mimca prej pribivaji 10g za den v brisku takze mame cca pres 700 a v pondeli dalsi utz. jinak me nic neni no. A Danecek je silacek a ma ukazkove grafy srdicka.No jen mu to ta schranka kazi. :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
a co říkají doktoři? jak dlouho takhle může vydržet? předpokládám, že není šance, že by ses znova zavřela..
1. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
jahod uz se nezavru a jak dlouho to ti nikdo nerekne no chceme to s Daneckem dotahnout aspon na 800g. Ale bohuzel nikdo nic nerekne proste doktori se snazi a my taky s malym.
1. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak šup nožky nahoru, pohladit bříško a pošli mu něco dobrýho k papkání :wink:
1. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Ad,moc dobře to nevypadá ale je důležitý že vás mají doktoři pod dohledem a malý je takový silák...moc moc držíme pěsti ať
1. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
jahod me vsichni krmi teda me ne Daecka dobrutkama.

monter hele je to epsi nez pred 4 dnama nehorsim se.
1. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
ahoj Jaruš, držíme palečky ... vy to určitě doklepete ... my vám s Ondráškem věříme :wink: :grinning:
kdybych mohla, hned vám pošleme těch 300g, který má náš malej "nadváhu" ...
tak já právě vytřela barák, nakreslila verči na úplně zničený triko pepinu /pro neznalý, naprosto ulítlej seriál z Kouzelné školky, ale děckám se strašně líbí ... no pořád lepší než teletubies/ ... čekám až se vrátí drahá polovička s malou z nákupu ... a pak musím ještě přežehlit suchý zipy malé na povlečení ... a doufám, že dneska už nic dělat nebudu ... jo, ještě musím vyskládat a naskládat myčku ... ach jo ...
odkryla jsem těm dvoum bazen a navečer tam asi hupsnu taky ... je tu nazdechnutí ...
jo a četla jsem na novinkách, že zítra zas mají být bouřky, tak mám strašnou radost ... doufám, že se nám ta terasa nezřítí
1. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
sluni dekuji tobe i vsem ostatnim ze jste na nas mysleli a myslite.
1. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Ad,je důležitý že se to nehorší! Držíme s Lukáškem pěsti ať Daník zůstane v domečku co nejdýl. Slune,bouřky mají být ale k tomu taky pořádný pařák.
1. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
Adaj, koukej dopíkat :slight_smile: Každej den navíc je plus, tak ať vám to spolu vydrží co nejdýl :slight_smile:
1. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
holky nebojte mi si s malym kazdy vecer placnem na oslavu ze dalsi den za nama.
1. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.