• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky,
Jaruško to je bezva, že se to nehorší a že malý se v bříšku drží. Kéž by ještě pár týdnů bobišek vydržel. Moc na Tebe myslím a držím pěstičky.
1. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
holky a co tady noveho??,
1. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
holky a co vase novinky??? rikejte prehanejte.
1. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Ad,ty se asi taky nudíš jako já,co?
1. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
monter no co mam delat kdyz smim jen lezet. :grinning: :grinning: :grinning: A co ze se nudis ty???
1. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj Adi, Super, že je líp a že ti tam David mohl přinést ntb. :wink:
1. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
Tento týden stál evidentně za prd. Mám novinku. Rozhodla jsem se. Nezvratně :wink: Budeme si držet palce navzájem, ju :grinning:
1. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
jani no me je porad stejne jen se to nastesti nehejba no. :wink: A jsem rada za internet. :grinning: Jinak dik a co ty doma?,,
1. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
No já momentálně propadám zoufalství, když koukám na kombinézy, bo nechápu, co se všechno dítěti obléká do kočáru, aby mu nebyla zima, a nebylo spařené jak jetel... :sweat_smile:
1. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
Jen jsem tě přišla zkontrolovat a zase musím jít. Je toho moc co musím udělat než se vrátí domů. Odjíždím na moravu.
1. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
rivka hele to ja taky vubec nevim :grinning: :grinning: se nadtim budu muset zamislet.

jani takze odchazis. No tak se drz hlavne.
1. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Riv jestli můžu tak většinou podle toho jak máš teplou kombinézu a fusak. Mě stačilo do fusaku dát malému jen bodi a lehkou flísku a byl jak v peci. Páp fusak fakt teplý, ale jinak pokud dáš jen deku tak určitě kombinézu a pod ni bodi, punčochy, dupajdy a když je jo opravu zima tak tenký svetřík. Vždy se jim šahá za krk, ne na ruce. To nic nepoznáš. Ale j nebudu radit. Tohle období už mám za sebou. Jdu řešit věci zase na zem.
1. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Jani, díky! To je přesně to, po čem moje duše prahla :slight_smile:
1. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
jojo po dnešku už nechci....
Jinak mám tu haldy zimního a i ve velikosti 44 a 50 :grinning: Takže menší než 44 být nesmíte, to se oblečení hledá špatně.
1. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
riv ty jo uplne vidim jak jsi spokojena. :wink:
1. srp 2009 v 17:38  • Odpověz
Čauky

Ad, tak jsi konečně online to je taky super viď. Ale teda moc se divím, že tě nechaj pobýhat!!! :confused: :confused: :confused: ALe snad vědí co dělaj a já ti mooooc se špuntovou držím pěsti!!! :wink:

Holky já trpím hlady jako zvíře, nenávidím celou tu zatracenou diabetickou dietu. Kdybych mohla aspoň ovoce a zeleniny spořádat kolik chci...................
K večeři jsem mohla 150g zeleniny a k tomu si dala dva plátky šunky a mám hlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad. Budu to muset nějak ošéfovat, ještě nevím jak, ale takhle to dál nepůjde..... :frowning2: :unamused:

Jediný požitek (krom sundání podprdy :grinning: ) z celého těhu mi vzali. Už se nemůžu ani cpát salátkama kolik chci ani ovocem kolik chci................ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Sanus no muzu jen na zachod a do sprchy.
ty si o taky uzivas co?,,, Jako hlady bych silhala.
1. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Sanus, proboha, to není porce pro dospělého, natož pro těhotnou :astonished: Já vím, že diabetes je mrcha, ale tohle mi připadá divné...
1. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
sanus a mas jeste 2 veceri???
1. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Btw, jako věčný dietář si vzpomínám, že v mase cukr není (jsou na tom založené i některé dost nezdravé diety) - nešlo by dojíst se tím? (Viz třeba http://www.rodina.cz/clanek4171.htm) Chápu, že člověk nemůže moc mrkve (třeba), ve které je cukru hafo, ale mít cukrovku přece nemůže znamenat mít furt hlad...
1. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
No holky musím si to ještě v poradně pořádně ujasnit, bo teda nevím.......

Druhou véču mám ve 22 hodin a ještě mi vyšel jeden test pozitivně, kterej "říká", že mám v noci hlad, tak musím tak o půl třetí sníst třeba půl banánu nebo půl rohlíku a trochu mlíka........

Ad máš aspoň dobrou spoluležící????

Riv já taky pořád přemejšlím kolik čeho koupit....... a to jsem ještě zjistila, že co jsem si malovala, že budu mít hadříků po ségřinejch dětech, tak jsme teď s mamkou zjistili, že tam skoro nic není, tak budu muset koupit.... :sweat_smile: :wink:
1. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Riv no jo, to maso sice jo, ale mým problémem je, že jsem maso nestihla uvařit a pořád jíst nemůžu, musím mít mezi jídlama tak 2,5 až 3 hodiny pauzu.

Tohle jsem si taky na rodině vytiskla :slight_smile:
1. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
sanus myslim ze sunku muzes jako salam a veca mi prijde mala.

Jinak je tu fajn holcina a stejne stara jako ja. :grinning: :grinning:

jinak nakupy me cekaji 50 dokoupit pak.n
1. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
Sanus - no já jsem dneska právě probírala a přeměřovala ty věci po nás, a je toho hodně, ale připadá mi to všechno strašně veliké. Tak holt koupím ještě nějaké "nouzovky" - pár malých věcí, a buď jsem se spletla a mám toho dost, nebo bude Plivník plavat ve velkým. Však není na přehlídce, hlavně když mu bude teplo :slight_smile:

Ad jídlo - tak to jo, já myslela, že tě doktoři nutí žít na deseti dekách okurky a plátku šunky, to by tě na konci těhotenství byla půlka a buben vpředu :wink:
1. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
sanus no tak se masem dojez ted no.
1. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Ad,přítel o víkendu maká v práci,tak sem tu sama a nudím se. Sanus,tak to je teda peklo takto hladovět! Oni ti na té cukrovce nevysvětlili co smíš a co ne?
1. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
onter je zase samotinka jo. No to je mi lito. A co jsi kuchtila. Holky jsem dostala chut na jahodovo tvarohovej dort. :grinning: :grinning: :grinning: Ano to jsem ja.
1. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Teď tu byla kámoška s manžou a jejich malou,tak sem zabila čas :slight_smile: Taky měla těhu cukrovku a dokonce si píchala inzulím. Jedla šunčičky,debrecínečky,sýry atd...a sem tam zhřešila a snědla aji sladké.
1. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Jo jo mám rozpis kolik a čeho můžu...... Ale prostě na můj roztažený žalůdek to prostě nějak jaksi nestačí a pátrám a hledám co dělám špatně......
Našla jsem další stránku extra na těhu diabetes, tak jsem si to vytiskla a doufám, že tam nějaké info najdu.......
Ale co jsem tak přelítla, tak píšou, že holt na začátku někdo hlad mít může noooo :sweat_smile: :rolling_eyes:

Tak to jdu louskat.

Zatím pa pak zase juknu :wink:
1. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
sanus budes muset hold zapnout zuby
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.