• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ad,tak si ho poruč na zítra po obědě :slight_smile: Máte na pokoji televizi? Dělala sem kuřecí omáčku,těstoviny a rajský salát...zbylo mi aji na zítra. Volal přítel a asi dojede domů,jupí. Rivka,já už mám oblečků docela dost. Něco půjčeného od kámošek,něco nové a převážně vel.62. Ať se v tom malý radši stratí než aby to měl jednou na sobě.
1. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
monter no uvidime ja uz si naporoucela veci od manzi. je rajcatkovej salatek :grinning:
1. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Ad,šak tak to má být! Salát teď dělám každý den...buď rajský nebo okurkový,páč máme velkou úrodu že nevím co s tím.
1. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
monter posli pac salaty muzu porad. :grinning: :grinning:
Tak jsem ted dostala globuli na zavadeni vite kam. :angry:
1. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Ad,kdybych nebydlela tak daleko tak sem u tebe vcuku letu aby sis dala do nosu :slight_smile:
1. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
monter ja vim neboj se ja se bojim co privze David od babicky za misu dobrot.
1. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Riv- já zase zjistila, že mám spoustu věcí nějakejch moc malej- maj totiž fixní ideu, že prckovi 56 velikost asi moc nevydrží a některé ty 62 a 68 mají v pase snad úplně stejně, jen jsou delší- budu látkovat, takže prdelka bude čmeláčí. Nakoupím snad 68 a konce nohavic zagumičkuju:slight_smile:. Proč jen e nedají ty děti do nečeho jen tak zabalit- do zvířecí srsti- a utáhnout povříslem
Adaj- je skvělý, že jsi taková v pohodě- já bych určitě v tvý situaci bláznila a něco nedobrýho způsobila, znám se...
1. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
kvat musis byt ok aby jsi ukazala prckovi ze je proc bojovat a jak se bojuje. :wink: :wink: :wink: A ver ze by jsi neblaznila. :wink:
1. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Kvakul - taky mě to napadlo. Nejlepší by vůbec byla nějaká klokaní kapsa, kam by se dítě přesunulo, dokud nemá tu velkou hlavu, že... :grinning:
1. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Ad,si fakt statečná a je pravda že ty miminka vycítí když se maminka stresuje nebo raduje.Kvakulka,tak teď si mě teda pobavila! Kdyby sme dětičky balili do zvířecí srsti,tak by sme zase frflali že je malý výběr :slight_smile:
1. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Monter- jojo, máš recht! Já bych si nějakej pseudoproblém vždycky našla!!!
1. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
holky vy me bavite pekne. :grinning: :grinning: :grinning:

monter tohle by udelala kazda matka. :wink:
1. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Ad já vím,každá by za to svoje bojovala! Holky teda vy máte humoru...první zvířecí srst nebo kapsa. Co vymyslíte příště?
1. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
dobrý večer, dámy,
byla jsem za kamarádkou na kafíčku, čeká holčičku v září, tak jsme tam byly jak dva balony. :grinning:
teď mě tak napadlo, asi bych měla tu starou ledničku vypnout a rozmrazit, když si jí mají zítra odvézt, co? nebo myslíte, že by jim nevadila namrazená?
1. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky holky..
jarusko - no jsem moc rada, ze slysim relativne dobre zpravy!!!! jinak chvalime manzela opravdu poctive nas navstevoval a informoval o tvem a danikovic stavu !!!!
my se pred chvilkou vratili z IKEA - a holky se podrzte - mame nakoupeno!!!! :sunglasses: :grinning:
jsem moc stastna ... a ani to nestalo majlant ... takze zitra se cely den bude asi montovat - uz to vidim to zase bude ... :fearful:
1. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jahod,no asi by si ji měla rozmrazit :slight_smile: Marsi,co ste všechno nakoupili?
1. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
když se mi v tomhle vedru ale zkazí maso.. :unamused: , myslíte, že když to nerozmrazím, že mi to neodvezou?
1. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jahod,vypni ji a maso nech v ní a vyndej ho až dojedou. To by se s ním nemělo nic stát.
1. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
monter - koupili jsme toho mnoho .. postylu (pozor!! v IKEA maji akci pri koupi postylky matrace za 1,- Kč) + jeste jednu lepsi matraci, komodu s prknem jako prebalovak, skrin na obleceni, polici a textil - 4prosteradla, kryt matrace, osusky, mantinel (kterej se mi nelibi, ale manza si ho prosadil), raminka, koberec ... asi vse?
1. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Marsi,hmmm...tak to ste teda nakoupili! Na ty postýlky je dobrá akce,ale mě se styl Ikea bohužel nelíbí. Taky by sme měli začít konečně nakupovat...nemáme vůbec nic...krom oblečků.
1. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
ha, holky, další problém.. :sweat_smile: tak jsem chtěla vytáhnout tu ledničku ze zásuvky, jenže jí mám ve špajzu cca metr na metr a přes to břicho se nedostanu k té zásuvce... :grinning: no, tak holt na zítra bude divadlo, že jsem těhotná a že jsem to nemohla rozmrazit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvalifikovaná výmluva a ani nelžu.. :angry:
1. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
monter - jo, ikea nemusi vyhovovat kazdemu .. pro me je to ekvivalent ceny vs vykon .. nechci davat za postylku 5 a vic tisic .. a taky si nepotrpim na "ruzovoucke" pokojicky .. takze s klidnym svedomim to po druhem (da li pan Buh) mimi nabytek vyhodim na smetak nebo daruji do Klokanku...

jahod - to je hezky :grinning: , se na to vyprdni, hlavne to nikam netahej!!
1. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
holky, když jsme u postýlek - já potřebuju dvě - praha a plzeň - jednu mám po bráchovi (je mu dvanáct), kupodivu je docela hezká, moc v ní nespal a druhou koupím. teď mi zrovna nabízí kamarádka po svojí holčičce bébé-jou, prý v ní spala asi 2x, je fakt krásná, ale nevím jestli to za ní mám dát nebo ne, normálně stojí kolem 12 tis. bez matrace a ona mi jí nabízí za 8 tis. s matrací, možná bych jí ukecala i na míň
http://www.bebejou.cz/bebejou/nabytek/lausanna/index_n.htm
1. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
no to jsme presne u toho .... tohle je asi na kazdym... ale osobne proste takovy prachy za postylku proste nedam.. ale to je muj nazor, chapu a respektuji, kdyz ma nekdo odlisny :wink:
1. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
mně to taky přijde hrozně moc, ale zase se mi hrozně líbí, tak mám dilema.. :unamused:
teď mě napadlo marsie, ta kamarádka dává pryč spoustu věcí po malé, bohužel pro mě holčičce, nechceš oranžovo-růžovou autosedačku maxicosy?
1. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Marsi,my budeme mít postýlku starou. Přítel jí dá do pucu a koupíme do toho matračku a atd.a bude. Jahod,já bych do ní ty peníze taky nevrazila,ale jak psala Marsi...každý má svůj názor.
1. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jahod,kamarádka prodává klasickou postýlku s matrací a dvěma froté nepropustnýma prostěradlama za 2tisíce...nemáš zájem :slight_smile:
1. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
monter :grinning: , jj, já vím, dají se sehnat nové (teda bez matrace) už tak za 1500,- a jsou určitě v poho, mě by to normálně ani nenapadlo, ale když mi jí nabídla a je taková krásná... :sweat_smile:
zatím nevím jestli si jí vezmu
1. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
jahod - stejne malyho budes mit v posteli :slight_smile:)))), nevim, to musis ty... lesk ve voku je jedna vec , financni moznosti a vyuziti /prakticnost vec druha ...
sem si hezky nad tim umyla ruce :wink:

ale chapu te ja zase mam hrozny dilema s tema blbejma kocarkama - ale zda se, ze se blizim do finale, takze pokud mi ho zase nevyprodaji, tak asi pujdu do toho casual play .. a vzala bych celou tu zvyhodnenou sadu, takze asi extra sedacku potrebovat nebudu - ale dekuji , ze na me myslis!!! jsi hodna..
1. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
ale zase nekupuju kočárek.. :sweat_smile:
já nevím jak vypadá casual play.. :frowning2:
1. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.