• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jahod,já to myslela ze srandy ale kdyby si měla zájem...je to čistě tvá věc jestli si ji od kamarádky vezmeš...navíc když se ti líbí.
1. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
jó, holky, to jsem se chtěla zeptat! neotáčejí se vám už pupíky? já ho mám normálně hrozně hlubokej, ale teď už moc teda ne a myslím, že to nebude dlouho trvat a nebudu mít žádnej.. :grinning:
1. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Marsi,casual play se mi líbí (má ho kamarádka) ale na sportovní verzi mi vadí,že je jen v černé barvě a když chceš...dokoupíš si do něj barevnou podložku.
1. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
já mám taky černej, ale tak co, nacvakáme na ně nějaký lamaze a bude :wink:
1. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
jeeee, dávají auto zabiják od tarantina :grinning: , ale já už ho asi nevydržím, chlapeček mě nutí do hajan.. :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
marsie, jsi mě navnadila tou ikeí, takže jsem si sedla naměřila dětem šatnu a doteď jsem kreslila systém antonius ... takže vybavení šatny vyjde na nějakejch 5300,-- ... máme tímto systémem řešenou i šatnu u nás a jsem moc a moc spokojená ...
škoda, že má být zítra takovej pařák, bych manžu donutila, aby jsme tam jeli :grinning:
jahod, já chápu, že ušetříš na kočárku, ale takovou investici si fakt rozmysli ... jako na dva roky (myslím si, že je to tak maximum, co je prcek v postýlce, ale je fakt, že znám i výjimky, kteří byli v postýlce do pěti let a dodnes nevím, jak tam spal) ti fakt stačí těch pár korun za obyč a kokos matraci ...
mě teda malá do postele, kromě kojení nesměla ... asi jsem tyran, ale když jsem slyšela, jak se lidi nevyspí a pak už děti nejdou přeučit na postýlku, tak jsem to raději ani nezaváděla ... pouze když byla nemocná ... a to fakt jen na těch pár nocí ...
1. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Tak, právě jsem vybrakovala Lékárnu.cz, rektální trubičky s dodáním do domu. Uf. Zas pár položek odškrtaných. Vzhůru na milion dalších! :grinning: Aspoň to vypadá, že je vybraný kočár - s vyhlídkou druhého (nepovinného :slight_smile:) dítěte Phil a Teds, ve kterém se dají vozit dva Plivníci zaráz.

Jahod - pupík nic... Ale mně vůbec připadá, že vy máte všechny takové už prima bubinky, a já furt rostu tak nějak všude kolem.
1. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
slunatko - souhlasím s tebou, taky se pokusím nezavádět chlapečka do postele, ale teda nevím nevím, jak moc budu důsledná.. :sweat_smile:
no nic, dámy s pupíkama, my jdeme na kutě, tak dobrou noc.
1. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
jahod - http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=152732
ja prave chci cernej, vite :wink:
a taky cekam na tarantina .. :slight_smile:
1. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Jahod,dobrou! Slune,taky se chci vyvarovat brát malého do postele. Tyran rozhodně nejsi,znám víc mamin které dítě do postele nedoporučují.
1. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
marsie ten vypadá moc hezky, ten jsem asi v reálu ještě neviděla - ta sportovní verze je asi nejhezčí a cena teda luxusní!!!
auto zabiják je fakt výbornej, věděla jsem, že mám odejít než to začne, teď se nemůžu odtrhnout... :dizzy_face:
rivko - vyfoť nám jak rosteš všude kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
Aha,tak to jo když chceš černý,tak to ti ho schvaluju :slight_smile: Já chci barevný nebo černo barevný. Tak to já horory nemusím a nedívám se. Bych se bála!
1. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
monter - je to děsně vtipný
1. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz
jahod ... me teda taky zacina vylejzat pupek, fakt dnes jsem si toho zrovna vsimla a bradavky mi hrozne ztmavly ..

no, jediny ze korba a autosedacka by byly v modre barve .. je to takova ta petrolejova barva, no .. ale je to za dobry peniz ... tak nevim ??
1. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
mě se zrovna včera zdenál smál, protože mi mazal břicho a řekl něco vtipnýho, tak jsem se začla řehtat ... no normálně mám teď břicho bez pupíku, a jak jsem se začala smát, tak mi pupík vylezl o dva cm ven ... síla ... a já když to viděla, tak jsem nemohla přestat se smát ...
1. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz
add kočáry ... ještě pořád jsem se nerozhodla ... zatím mám odzkoušenej od sousedů jen ten danny sport, ale ještě je ve hře v-max a leviroo ... tak uvidím, jestli je uvidím ... :wink: a taky bych chtěla černej ... s kytičkama
1. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
Kámoška měli korku hráškově zelený a dali za celý komplet+slunečník+kabela+pláštěnka cca 30tis. Já chtěla Dorjan,ale u něj se mi nelíbí sporťák,takže se rozhoduju mezi V cross a Bolderem. Jahod,už sem to na auto přepla tož uvidím.
1. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz
Monter - na Bolder bacha, má maličký sporťák - lidi si na netu stěžovali, že jim z toho děti moc rostou. A když jsme na něj koukali, je fakt oproti ostatním menší (nevím už o kolik). Což je škoda, protože jsem se do něj původně taky zamilovala, je krásně lehkej a dobře se s ním manipulovalo...

Jahod - vyfotím. Jsem Méďa Kulička :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
Rivka,díky za upozornění...to sem netušila...ikdyž je pravda že na netu vypadá menší oproti jiným. Juknu na něj v obchodě. Takže to vypadá že vyhraje V cross.
1. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz
Dobré ráno holky,dnes sem spala jako miminko :slight_smile: Sice sem usla až o půlnoci ale vzbudila sem se o půl9.
2. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
dobré ráno, dneska má být pěkný pařák a k tomu bohužel později i bouřky, tak doufám, že to všechny přežijeme ..

rivka - méďa kulička je ještě dobrej, co teprve až budeš jako jeho máma barbora.. :wink:
2. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem nakouknout... :slight_smile: vidím, že tu probíráte kočárky... :slight_smile:
marsie...tak nakonec casual? :wink: Já už ho mám doma, mám ho v albu a na www.eshopubaby.cz mají komplet Hluboká, sporťák, autosedajda za 16805,-Kč :wink:
2. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
2. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
kde jste všechny? já čekám na ten dovoz a nemám si tu s kým ani popovídat... :cry:
2. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:
Marsie a na jaký postýlky měly v Ikei tu akci že dostaneš matraci za korunu :confused: To je super, já si teda už postýlky koupila minulý týden taky v Ikei ale ty nejlevnější co tam měly, stejně manža říkal že by to za ty prachy ani neudělal!
Jahod teda postýlka za 12litrů to už i sama uspí mimčo ne :grinning:
2. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
lucy :grinning: , já už vám nic neřeknu!!! :grinning: :sweat_smile:
2. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky holky vypada to docela dobre rikal doktor ze nejaky tt jeste vydrzim pry prvni cil 28tt pak si dame vyssi. Dostanu crinone na udrzeni a infuze nam zatim necha.
2. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj ad, tak to jsou výborné zprávy! :slight_smile:
2. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
jahod vid. No mam to tu nadlouho. :grinning: :grinning: Ale stoji to zato.
2. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
no to určitě, ale hlavně tohle zní fakt pozitivně, myslím že kolem toho 30 tt už bys měla vyhráno
co děláš? máš tam dneska nějaké návštěvy?
2. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.