• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jahod no oni rikali i kolem toho 28tt bych mela uz vyhrano.n :grinning: :grinning: dneska dorazi manzel. Jinak spim koukam na tv a jsem na netu. utika to celkem- :wink: :wink: Ale v tydnu muzes zaskocit
2. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
ad, tak to je super, to z vás mám radost!
2. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj Adaj,to sou super potěšující zprávy...jen tak dál! Jahod,už máš doma ledničku a myčku?
2. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
jahod ja mam taky radost :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
jahod je nova lednice a jaka??
2. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
ad, teď volali, že už jí vezou :slight_smile: , lednice i myčka AEG, už se těším! :slight_smile:
2. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
jaruš, to jsou super zprávy ... mám z vás radost ... pozdravuj davida a uděl mu metál za to, že nás informoval ...
doufám, že ti tam aspoň dobře vaří ... já jsem jsem si nechala tenkrát po porodu nosit jídlo od zdenka, pže to se nedalo jíst ... tak na tebe myslím, jak to tam máš s tím jídlem ...
2. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
no, a navíc, David zvyklý od tebe na vyváření bude teď na dietce.. :grinning:
2. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
jahod je tio budou dorty a tak co??

oli jist se tu da, ale treba dneska mam hlad tak neco donese. Jinak on sew aspon podelil o sve trapeni to vis predemnou je moc silnej abych byla taky. :wink:

jahod no tech 10kilo asi zase schodi no.

holky jinak v albumu je popis jak to videla ja v nemocnici.
2. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
28 tt by byl fajn, to nevypadá vůbec tak daleko :slight_smile: Teda fajn by bylo dýl, to je jasný, ale tohle vypadá tak nadějně :slight_smile:

Tak jsem do alba šoupla Plivníka na slanině, dnešní fotky. Mno. Ale co už, hlavně že jsou děti zdravý. :sunglasses:

Pro pražské - v Puntanele v Letňanech mají taky slevy na oblečení (jsou tam různé značky, já jsem pořídila akorát jedno body za 80 a tepláky za stovku, ale já nejsem úplně běžná nákupčí, asi byste našly víc).
2. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
rivka j zrovna slevy :grinning: :grinning: :grinning: jinak pekne fotecky.
2. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
rivko, kde máš toho plivníka? :fearful: ty fakt nemáš vůbec těhubřuch.. :confused:
2. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jsem trumpeta, byly to Štěrboholy, ne Letňany. I když tam je taky :slight_smile:
2. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jahod - no trochu jo, ale tak divně... prostě si mě zvětšuje a já ho poctivě obrůstám, takže se ztrácí :sweat_smile: A to ho tady ještě vystrkuju :confounded:
2. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Riv, já se taky tak zvláštně "nadýmám"- včera mi bylo dost blbě, protože se prcek nějak hrozně dral nahoru, žaludek mi odrazil někam mezi lopatky a bránici mám pod krkem- fakt mi šel po krku!!! Cítí dělohu už tak někde 6 cm pod hrudní kostí, ale nevím k čemu Valihrachovi tak velkej byt je, když se pořád nachází kdesi u močáku a kope mě do zadku zevnitř- říkám, že to dítě půjde do útulku pro nezdárný plody :dizzy_face:
Jinak foto taky vbrzku vyrobím a dodám!
2. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Holky mě je zle od žaludku jak koňovi a to sem dnes nic moc nejedla! Jahod jak to vypadá...lednice a myčka na svých místech?
2. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
adaj: achooooj, to je super,že jsou tu samé dobré zprávy :slight_smile:)) tak se hlavně držte :slight_smile:

tak tady u nás už se zatáhlo,tak jsem zvědavá,jestli dojde i na ty přívalový deště :frowning2:(( ale vedro je pořád
2. srp 2009 v 15:38  • Odpověz
teď jsem byla koupit tablety do myčky a málem jsem po cestě zdechla! fakt je tam teda na padnutí, snad klika, že jsem zalezlá doma.
monter - vypadá to tu jak po výbuchu, musím s tím něco udělat - jak to rozbalili, tak jsou tu všude ty igelity a kartony a já nevím co všechno, do toho jsem musela všechno vystěhovat ze špajzu, takže mám prostě všude krámy - hnus, jak já nesáším uklízení!!! :rolling_eyes:
2. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
jahodarka: :slight_smile:)))))) no tak to mě čeká žehlení a taky z toho nadšením fakt neskáču :slight_smile:))) tak si z toho nic nedělej :slight_smile:
2. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Jahod,a co říkali na nerozmraženou ledničku...bez problému?
2. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
ahoj .. zdravim vas .. ja sotva lezu v tomhle vedru se neda nic delat!!! pomoc!!
obed jsem varila hned rano i jsem vyzehlila ... jinak se neda nic delat nez lezet v neckach... uplne me to vedro zmaha.
lucy - akce je snad ke vsem postylam.. i k te za 600 to tam meli.. tak tu matraci vrat a jdi si tokoupit znovu vcetne matraci za kacku :wink:
my koupili tuhle jako nahradni + jeste jednu "lepsi"
2. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
lill - fuj, žehlení!!! já žehlila trochu už dopolko a ještě mě to asi dneska čeká, uvidím jak se mi to tu podaří dát dohromady, takže jsem s tebou! :wink:
monter, nerozmražená lednička byla to poslední, ale jinak teda všechno byl problém. dva takový mladý floutci, kteří měli na všechno kecy. nejdřív problém, že jim nikdo nenahlásil, že mají odvézt starou ledničku - přitom za to platím!!!, potom, že se do mýho minibytu nemůžou s tou novou dostat - museli vyndat dveře z pantů a měli kecy, že jsem jim to nepřipravila - hahaha, jak bych to asi měla udělat a u toho byly neustále kecy typu "nojo, ženská"
grrrr...
2. srp 2009 v 16:08  • Odpověz
ad - jsem rada , ze se drzite!!! drz plod!!!
2. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
marsie - ahoj, asi nemá smysl vysvětlovat, že v tomhle vedru na to dneska kašlem, ne? :sweat_smile:
2. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
jahod - oni ti to jeste neprivezli??? hele je jsem dneska uplne varena!!! kdykoliv jindy (pondeli, utery, streda..) a MOC rada !!!
2. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
jahod: no já tu mám asi dvě várky a už to odkládám docela dlouho :slight_smile:)))) navíc místo žehlení jsem teda umývala a uklízela auto, sklízela zbytky trávy a tak :slight_smile: a když už mám čas,tak raději sedím u počítače a brouzdám u mmb nebo na aukcích, no zabijte mě .-))))))

ale zase jsem si objednala ten fusak v akci, ten zimní 3 v 1 :slight_smile: tak mám zas něco za sebou :slight_smile:
2. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
Jahod - na to existuje jediná odpověď - Pane, jste za to placený. Když vás to nebaví, jděte dělat něco jiného... :rolling_eyes:

Kvakul - jasně, vyfoť. I když doba je zvláštní - když si lidi, co se znají, ukazujou břicha po internetu :grinning:

Já se hlavně musím doplácat k úklidu věcí na dítě, vyskladnit, umýt, vyprat... Jsem jak syslík, jen to nanosím, ale dál nic. :pensive:
2. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
marsie - přivezli to až v ty dvě hodiny, bych je zabila!
lill - já mám asi tak 15 várek.. :confounded: výhoda je, že na mě se teď moc žehlit nemusí, protože se na mně všechno natáhne.. :sunglasses:
riv - jj, já vím, jenže jsem se trochu bála, aby mi nenechali ledničku za dveřma a co já potom...
2. srp 2009 v 16:33  • Odpověz
Teda Lillisek ty si akční! Já sem ráda že zastanu práci v domácnosti. Jahod,to teda byli magoři,ale jak píše Rivka sou za to placení. Mě je zle jak po tahu...teď sem myslela že vybluju dušu!
2. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
jahod: :slight_smile:))))) no já si zatím nekoupila jedinou těhotenskou věc na sebe,takže začínám mít problémy,že mám všechny trička docela kratší :slight_smile:)))) tak hodně se to na mě fakt nenatáhne :slight_smile:)))))

monter: :slight_smile: já se hrozně nerada nudím,to raději dělám i to,do čeho normálně nemám chuť :slight_smile: teď se asi seberu a jelikož jede drahá polovička na skvoš,tak se pojedu podívat do krámů nebo za kámoškou, večer mi končí jedna akce,tak nevím,jestli to žehlení zas vyhraje :slight_smile:)))
2. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.