• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj llili a marsie mme po navstevach. :grinning: :grinning:
A zitra velka vizita a utz kolik vazime.
2. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
lill - ty jsi neskutečná! jak se můžeš vejít do svého oblečení??? :zipper_mouth: máš sice malý bříško, ale zas až tak malý není a já nosím těhuoblečení od třetího měsíce!!! nechápu! :wink:
tak jsem si tu připravila to prádlo na žehlení, ale miniatura při bouřce šílí, takže sedím s kopýtkama nahoře a jsem ráda že jsem ráda...
2. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
už mám zase hrozně bolavý a citlivý prsa! já myslela, že to už máme za sebou.. jestli zase vyrostou, jdu se zabít.. :rolling_eyes:
2. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
adaj: :slight_smile:))) no tak aspoň jsi měla chvíli skutečnou společnost,ne jen tu virtuální :slight_smile:)))) tak to jsem zvědavá na nové zprávy :slight_smile:

jahod: :slight_smile: no ono to bude asi tím,že nosím hlavně šaty, mám asi troje který točím a navíc jsem si koupila 2 x kraťasy v pase s gumou, nejsou těhu,ale myslím,že mi vydrží celý léto :slight_smile:))))) jedny šaty už bohužel nenosím, jelikož se do nich nevejdu přes prsa :slight_smile: ( no možná ,že bych už se nevešla ani přes břicho...
ale obyč. džíny jsem ještě před 14 dny navlíkla.... :slight_smile: no možná,že teď by to bylo už horší.... :grinning:
2. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
lill, tak jsem ti teď znovu prohlídla fotky a teda ani u tebe moc nechápu, kde máš tu natálku schovanou.. :wink:
2. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj, tak jsme zpět i z chaty, tak tu bud zas častěji :wink: :grinning: asi nezvládnu zatím dočíst, tak snad se máte všechny jak nejlépe to jde, někdo určitě užívá dovolené... :slight_smile:

jahod: prsa to je teď taky věc, co je na mě vidět, mám je nalitý a teče mi z nich, takže už investuji do prsních vložek ... ale prý je to normální a připravují se na krmení jedlíka :slight_smile:

lili: tý jo, tak to máš super, já vůbec nejsem šatová a sukňová, i když v tomhel počasí a stavu je to asi ideál...
a jak jste na tom s kočárkem?? Už máte barvičku??
2. srp 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz
renat - a bolej tě? já mám už několik dní hrozně bolavý a citlivý bradavky, ale zatím mi z nich teda naštěstí nic neteče..
2. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
jahod: bolest to jako není, jen takový jakoby pnutí..bradavky na dotek trochu bolí, ale nic extrémního..
(ale teče z nich)
2. srp 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
jahod: neboj se nic, ve středu hodím novou fotku břicha,a uvidíš hned,kde mám Natálku schovanou :slight_smile:)))

renat: no tak dá se říct,že jo... vybrala jsem si ale kombinaci z Quatra a v batolátku mi teď zjišťujou,jestli Firkonáci mají ještě ty látky a kdyžtak mi tu barevnou kombinaci přehodí na Verano :grinning:DD tak čekám až se mi ozvou,jestli to klapne :slight_smile:
2. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
to je teda asi tak poslední, co ještě z výčtu možných příznaků nemám.., ale zrovna teda v tomhle případě nepotřebuju mít sbírku kompletní... :angry:
2. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
taky budu muset vyfotit bejvák Kubíčka :slight_smile:

Lili: jé tak to je super, a ta kombinace je jaká?? jeslti to není tajné, držím palce, aby to vyšlo :slight_smile:
2. srp 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
Jahod já to tak nemyslela :grinning:

No mě je dneska divně, déšt se ještě nespustil a já mám pocit že zkolabuji :cry: Fuj je fakt hnusně :cry:
2. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
lucy - já vím, dělám si legraci, nehledě na to, že já vím taky, že je to děsná darda...
tady už prší asi hodinu a pořád bouří, miniatura se může zbláznit, jdu zkusit vézt do vany, třeba se uklidní, to většinou pomáhá..
2. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
ahojky holky tak co dělají pupíčky? :grinning:
2. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak zdravím po dovolené. Docela jsme si to užili - jen mi první 2 dny bylo blbě od tlaku. Jinak báňská Štiavnica krásná, koupání v jezerech super. (Jen mi nějak moc nešlo s tím břichem plavat :grinning: )
Dočítat nebudu a doufám, že jste všechny v pořádku?
2. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
ahojky, tak ja jsem zpet doma z nemocnice, mam zanet mocaku, asi to mam i na ledvinach a nejakou infekci i v pipi :frowning2: , mam ATB a nejaky cipky a uz se budu dolecovat doma...
..adaj, myslim na tebe, kez bys mohla byt taky doma, drzte se s danikem!
2. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Jahod no me obcas prsa uz tecou :grinning: :grinning: A asi se vam necham vyfotit casem. :grinning:
2. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Adajar - co to tady čtu. Co se u tebe stalo?? Holka drž se!!
Marie - a co u tebe?
Týden tady nejsem a jen koukám.
Holky hoooodně držím palce.
2. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
saze, u me uz dobry, jen se mam setrit, ale to bude ok
2. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
achoj holky, hlásím návrat ze stanování... zvládli jsme to s Kubíkem v pohodě, akorát nám šíleně chyběl normální záchod a sprcha :grinning:

koukám že adaj s Daníkem jsou šikulky a drží se :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Brý večír, tak jsem obohatila svoje album o svou aktuální fotku:slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Kvakulko a kde máš to miminko v bříšku to nevypadá že by bylo :confused:
2. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
teda holky, vy snad ani nemůžete být stejně těhotný jako my pupkatky..? :fearful: kde máte ty mimina schovaný?
kvakul teda jako nějakej náznak bříška už se tam rýsuje, ale asi takovej, jako jsem já měla v 10 tt... :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jahod ty máš taky malý pidi bříšánko, a krásný, jsi taková sexy těhulka, to já to mám rozlezlý po celým těle:-/
2. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
saze no jo no spatna schranka.

marie a co se stalo tobe???
2. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
adaj, jak me bolely ty zada, tak pak me zacalo pichat pandero a pipka a i zadek a cely me to tahlo dolu, tak sem jela ke svymu dr, ale ten mel dovo, tak me muzik hodil do nemocnice a tam si me nechali jako riziko predcasnyho porodu, udelali testy a zjistili,ze to je to, co je...ale dobry, sem rada, ze sem doma....ty se hlavne drz!!!
2. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
lucy - tak teď mi zaskočila rozinka v jogurtu v krku! :grinning: pid bříšánko.. :grinning: ty se snažíš vyžehlit si u mě tu postýlku, viď? :wink: hele, fakt nevěřím tomu, že nějaká těhotná ženská může být sexy. to tělo je prostě celý rozkydlý a neuděláš s tím nic, navíc nás stresujou ty vyretušovaný ženský z časopisů, ale fakt nevěřím tomu, že takhle někdo vypadá.. a to že ty jsi větší je jasný, máš tam berunky dvě, takže klid!
2. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj,
Adajar, musíte s malým vydržat až do začiatku září,lebo odchádzam k našim na chalupu a tam nemajú net, takže by som som sa nedovzvedela, že je prdolka na svete. Takže pekne počkajte ešte 4.t
ja vám v priebehu týždna musím hodit fotku pupku, ono fakt rastie z dna na den- :astonished: telo sa mi nejako extra nezvetšilo, ale ten pupek hruza
2. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jahod fakt vždyt máš jen břicho a nic :grinning: Tak já se naschvál jdu vyfotit a uvidíte, a to je jedno že tam jsou dvě, viděla jsem těhulku se dvěma a břicho skoro žádný :confounded: A jako těhu oblečení nosím od 8tt :angry:
A čekám na ten déšt a nic, už se mi fakt blbě dýchá, snad je to jen z počasí :confused:
2. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
marsie co ti zjistili??, ty jo a kvuli m halo a ona to ma taky nahnute koukej jako lezet jo.
2. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.