• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
lullka jo do zari by to bylo faj tomu taky vysvewtlujem.
2. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
adaj, jak sem psala, zanet mocaku, v pipine, asi i ledviny
2. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
marie no ja teda zanet nemam. No tak koukej dlabat Atb a hezky lezet a co vubec Lucie????
2. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahojky .. prave jsem smontovala komodu :slight_smile:))
manza me prisel zkontrolovat, tak delal tlaky a pak aspon pribil hrebiky ...

marie - jsem rada, ze uz se vi co te trapilo .. drzim moc palce at se rychle uzdravis!!!

lucy - krasny brisko!!!! to co ma lili a kvakul .. o tom snad ani nemuze byt rec!!!
jeste ze vam s mym pupkem narovnam prumer :slight_smile:) zitra zase fotnu, trochu jsme zase vyrostli :wink:
jo a tehu hadry nosim ca od 8tt..
2. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj marsie. ty jo uz komoda jo. :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
renat: no je to béžová v kombinaci s bílo černýma kruhama :slight_smile: taková kombinace je u verana ve světle zelený :slight_smile:))) tak takhle to bude rozmístěný,akorát teda v těhlech barvách,když to klapne :slight_smile:

kvakul: takový pupík..... to není ani těhu bříško ne? :slight_smile:
2. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
jahod: :grinning: náhodou Ty máš hezký bříško :slight_smile:))))

no nic, jdu do vany a do hajan..... tak zatím pa pa všem a zítra
2. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
holky jdu tky spat dobrou noc a zitra odpol papa. Jo a pohladte briska ze je zdravi teta a az nezlobi. :wink:
2. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
ad - jo jo kmoda ... zitra se pustim do postylky :wink: jesti bude konstalace :sunglasses:
2. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Holky,nemůžu spát...celý odpolko sem prozvracela,mám průjem a bolí mě celé tělo...cítím se jak přejetá parním válem! Chvílu sem si schrupla,ale je děsné dusnu a potím se jak vůl! Marsi,ty jo...si šikovná když tak montuješ. Marie,je dobře že zjistily co tě ti je a že už si doma z nemocnice.
3. srp 2009 v 00:40  • Odpověz
Dobré ráno listopadové těhulky,
o víkendu jsem neměla čas nakouknout, tak jsem chvátala zjistit, co je nového.

Jaruš, jsem ráda, že u tebe není žádná změna a držím palečky, aby to tak zůstalo co nejdéle.

Já měla pracovní víkend, ale máme vymalovaný obývák a ložnici, v úterý přijdou položit koberce a ve středu dorazí nábytek do obýváku. Hurá.

Před chvilkou mi volal řidič PPL, že kolem 11 hodiny přiveze kočárek.

Jediná věc mi kazí hezké pondělní ráno - dnes nastupuje moje zástupkyně na dobu mateřské. Její pověst je bohužel ne moc dobrá, tak jsem z toho nervozní.
3. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Monter: doufám, že už je to lepší a už tolik etrpíš a i si se trochu prospala.
Já teda taky m nemohla zabrat (WC) a ta bouřka..což mi nevadí, ale jak bylo dusno, navíc už se těžko hledá vhodná poloha...takže taky nic moc.

orlik: jéé kočárek, to je super. Doufám, že ta "zástupkyně" bude v pohodě.

Jinak já dnes jedu utrácet, manžel bude mít 35, tak musím koupit nějaký dárek a pak skáknu do dětského obchůdku a zas něco pokoupím :slight_smile:
3. srp 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
Renat, díky. Taky bych šla nakupovat. Ale teď už nám zbývá jenom koupelna (dokončovací práce) a pak se vrhneme na dětský pokoj. Na to se těším nejvíc.
3. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
orlik: to věřím, že se těšíš, pak všechno nafoť. my zatím budeme dělat koute u nás v ložnici, komoda je objednaná u známého truhláře :slight_smile: postýlka stojí u našich (po mně), v sobotu jedeme do Sika koupit prckovi skříňku do koopelny...já jsem si řekla, že během srpna to chci mít připravené. Jistota je jistota-
3. srp 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno, maminky a bříška!
monter, tak koukám, že jsi asi chytla taky tu střevní virózku, co řádí.. :confounded:
orlíku, třeba pověst kecá a nebude to tak hrozný..
holky, teda já vám tak závidím ty přípravy a montování a nakupování - přítel mi "zakázal" připravovat cokoliv dřív než před posledním ultrazvukem, takže si ještě teda počkám.. :frowning2:
3. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
dobré ránko,
jsem ráda, že jste všechny v pořádku, montér, ty snad taky ...
já po včerejší bouřce za chvilku půjdu sbírat stůl, židle, plachtu na bazén a ostatní k sousedům... byl to hnus ... spali u nás známí, protože vezli mladýho na přijímač (dostal se na VŠ vojenskou) a jsou až z Bělé pod Bezdězem, tak se chudáci díky té bouřce taky moc nevyspali ...
malá se taky vzbudila a letěla k nám do postele, že se bojí ... fakt to byla super noc
3. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:

adaj, jaka Lucie?

monet, at je ti brzy lip
3. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Holky díky ste moc hodné,ale stojí to pořád za prd! V noci sem spala asi jen dvě hoďky a pořád mi je šoufl. Orlík,dáváte si to pěkně do pucu...kočárek jé ty se máš. Tady teda bouřka nebyla a je tu pořád šílený dusno!
3. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky můžu se k Vám přidat? Já jsem taky nespala nevím jak si lehnout a navíc už si peru na mrňouska věci,tak jsem je žehlila a nějak se přetáhla,že mě hrozně bolí za krkem já nevím jsem divn,že mám tolik hadříků na malou:Jsou to 56 a 62 ale moc
3. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ránko, těhulky!
Já včera koupila skvěle v Tesco 3 overalky - froté bílé pyžamka 3-6 měs. za 125,- !!!! Mazec! jsem nadšená, jsou super, a za tu cenu normalne nekoupite jedno! natož 3!!!!
3. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Evita fakt,tak to jo já se tam taky chystám,ale jelikož bydlím v Dačicích a Tesco je nejblíž 45km v Jihlavě,tak se tam tak často nepodívám :angry: ,ale kupovala jsem si tam taky bodíčka 3 za 129kč.Taky jsi takovej blázen a máš na mimíska tolik oblečení???
3. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
zuzulinka: nevím, jestli to budou mít všude, záleží na každém obchodě, jak se co prodává :wink: tak at nejsi pripadne zklamana! :wink:
3. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
bylo to v sadě: 3 ks za 129,- tak proč to nevzít, navíc je to na větší mimi, to se určitě vynosí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky holky
monter ... to zni desive, aby to nebyla nejaka viroza!!!??? nechces zajit k doktorovi?
orlik - je ty uz mas kocar doma :grinning:
holky, co ty povery? ze nesmis mit kocarek doma pred narozenim??? budete to ignorovat?
jahod - ja proste musim takhle postupne, jinak bych se pak z toho zblaznila ..
zezul vitej!

tak mam dobrou a spatnou zpravu - vyseldky CUKRovky jsou OK :grinning:, ale predstavte si , volala jsem na socialku proc mi neposilaj furt penize! naposedy v dubnu! a pani rikala , ze tam neposlali z firmy listky na penize!!! tak to jsem teda fakt nasrana, protoze zadnej stat ale asi se mi mstej z firmy!! sráči!!!!! to je co?
3. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Marsi,uvidím jak se to bude dál vyvíjet,ale je mi fakt mizerně. Ležím a mám dietku! My kočár budeme objednávat až září,říjen právě kvůli těm pověrám. To snad nemyslíš vážně,že by podnik neposílal lístky. Volala si tam?
3. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojky holky preji krasnyden, UTZ mi nedelali pac me nechteji zbytecne tahat kultivace z pochvy a cipku a tak ok. A steh mi delat nebudou je vetsi riziko prasknuti vody. Jinak pan doktor rikal ze doufa ze vydrzime jeste nejakej cas a hlavne lezet. :grinning:

monter ta chripka je protivna jak dlouho uz ji mas???

marsie no ja tam ani nic nebudu ted posilat.

oli ty jo takovaspoust jo??? Ja ani nevim jsem spala jako zabita. :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Ad,mi taky doufáme že vydržíte co nejdýl! Mám ji od včerejška od rána.
3. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
monter hele tak si vem cerne uhli aa nebo zajdi k doktorce.
hele ted mam jeste leky a pokud se blbe nepohnu a nepraskne voda tak je to ok.
3. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Marsie - než je prokleješ, zkus to s firmou vyřídit. SSZ se na tohle někdy vymlouvá, protože kvůli tomu novému systému v tom mají bordel. :rolling_eyes: Takže možné to je, ale taky to může být standardní úřednická odpověď - nemáme, nemůžeme, neumíme. :angry:
3. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Ad,kámoška mi snad něco koupí a k dr.bych šla až kdyby se to nelepšilo. Tak opatrně,žádný prudký pohyby ať je Daník ještě nějaký čas v domečku!
3. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.