• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Riv- kdes zjistila, co je pro prcka potřeba z lékárnických věcí? (rektální trubička mě fascinuje- budu s ní vyhrožovat manželovi- že ji na něj použiju...)
3. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Jsem konsternována. Objednávala jsem se na glukózu, a sestra mě oslovovala "miláčku"... Jako furt lepší, než kdyby nadávala, ale CO TO SAKRA JE??? :astonished:
3. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
To nic, Riv, ony jsou zvláštní- mně na odběru zase jedna řekla, že mám tak velký břicho, že asi určitě čekám dvojčata- ale bacha aby ti nezačala při odběru břich i hladit- občas se mi to stane- že mě otlapkávají cizí lidi- je to strašně moc nepříjemný
3. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Kvakul - sjela jsem pár seznamů na netu a nějak to utřídila. Ale kupovala jsem tam i nelékárenské věci, aby to bylo při jednom. V zásadě akorát odsávačka (dá se sehnat i jinde), masti pro maminu a mimino (rybilka, aviril, purelan), trubička. A budu muset dokoupit jinde sterilní čtverce, líh a borovou vodu. A vložky a kalhotky do porodnice...
3. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
riv - :grinning: :grinning: furt je lepsi milacek nez "prvorodicka" na to jsem zase alergicka ja ...

pozor! za chvili prileti do albicka nova velryba :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
marsie hm uz se jdu koukat.

mont taksnad to bude lepsi.

kvat ona je hodne malicka by jsi musela vzit i vetsi. :grinning: :grinning: :grinning:

riv tomu se rika degenerace z povolani.
3. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Já vám nějak nestačím holky vy teda jedete. Adajar nějak jsem to dozadu nečetla to by i trvalo fúru času co s tebou je já si nedovedu představit rodit v nějakým 27 nebo 28 týdnu,ale když jinak mimísek nedá,ale snad vydržíte jěště nějakej ten čas musíte,tak se válíš to je asi taky nuda že?Já na ty pověry taky věřím kočárek budeme objednávat až koncem září a do doby než půjdu s maličkou domů z porodnice bude u mojí babičky.A ta sociálka je blbá já to taky nechápu mě peníze z neschopenky chodí taky jak kdy a jak kterej den a to tam ten papír na peníze co dostávám od doktora posílám pokaždý stejně 3 dny předkoncem měsíce,protože kdyby to měl posílat můj zaměstnavatel,taknevím je hroznej boldelář,tak jsem si to zařídila a posílám to sama a mám přehled :slight_smile: A co děláte?Já jsem si vyžehlila nějaký věci na malinkou a peru larisy a rychlozavinovačky už teď mám problémy se k tomu dostat natož pak měsíc před porodem,ale těch hadrů je fakt hrozně moc až mám strach,že to neunosí,ale mamka říká,že zase nebudu muset tak často prát,když mám všeho dostatek. :wink:
3. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tak kočárek už mi přivezli, je nádherný (ještě jsem dostala osušku s kapucou a žínku jako dárek). Vyfotím ho a vložím do albíčka. Co se pověr týče, jsem pověrčivá, proto ho odvážím k rodičům.

Adajar, jak se daří? Jsou na tebe v nemocnici hodní?
3. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
zuzu no az to prijde tak to prijde ten porod doufam ze co nejdyl. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak ja jsem rada za kazdy den no.

orlik vvyfot ho jo??? Jinak jsou tu na me hodny. A valim se porad si to zatim uzivam.
3. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky..
Ado..vítám tě zase zpět.. drž se.. a i my na tebe myslíme ať to s Daníkem dobojujete co nejdýl..jen at si v tom bytečku u tebe hezky velebí :slight_smile:)
3. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
saron no Daneckovi nic nechybi zatim coz je dobre on ani nepoznal e se neco deje. :grinning: :grinning: A jak se mas ty??
3. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak to je super, a ty se hezky opatruj..
no až na starosti co jsme minulý týden měli s manželou ex..kdy mě tak vytočila že jsem si říkala, at volá koncem října častěji, že alespon nebudu přenáše :slight_smile:) tak dobrý..vybíráme barvu kočárku..nemůžu se nějak rozhodnout..takže samé nedůležité věci.. za týden jdu na kontrolu a vypadá to, že zůstanu už doma.. docela se těším, že si odpočinu..
Ado ty jsi u Apolináře??
3. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Saron, ta se máš- já už bych taky nejradši byla doma- sice mi nic není- ale je hrozný horko a dusnooo- v práci žádna klimatizace a naše budova je nějaký hnusný plechový panelák- takže je tu mnohem hůř než venku. Pořád ze mně leje. Na MD ale můžu nejdřív za 6 neděl:slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
A objednané látkovky... za skoro osmičku. Není cesty zpět! :sunglasses: Zdá se, že výbava Plivníka se začíná rýsovat (a finanční prostředky ztenčovat :grinning: Bodejť ne, když NUTNĚ potřebuje čtvery návleky na paprče, aby mu nebyla zima - a aby maminka potěšila své srdce :grinning: ).

Marsie - supr velryba :slight_smile: No, taková rybička spíš :wink:

Probůh, naposledy na mě sahala Alena Vališová - ale tak opilý snad v nemocnicích nikdo není. Cizí ruka na břiše je uražená ruka... :angry:
3. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
dobré odpoledne :slight_smile:)))

tak po prac. zápřahu můžu zase na chvíli nakouknout :slight_smile: a pak zase zpátky do práce, holt nepočká,což mě teda mrzí,ale co naplat :slight_smile:

adaj: achojky,tak koukám, že utz neproběhl,ale co,hlavně,že jste zatím ok,tak se držte :slight_smile:

rivka: jedna moje klinetka mě zásadně oslovovala Broučku,takže žádný stres :grinning:DDDD

orlik: ty jo, už kočárek doma ju? no to je super, já jsem zatím ve stádiu ,kdy se dohaduju s výrobcem,jestli mi na nový model udělá starší barevnou kombinaci :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile:

marsie: jdu hodit oko na album :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
marsie: takový pěkný bříško :slight_smile:)) a moc hezký tričko,pořád sháním něco na sebe a pořád ne a ne něco koupit :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
(A chce se mi strašlivě spát... tak vyrážím do práce. Uf uf.)
3. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
saron co ti udelala?? Barvu kocaru takynemame vybranou. Doma jo no suer. Jinak lezim u Apolinare.

lili no nechteji semnou moc hybat moc velke riziko porodu pry rikali.
3. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
adaj: tak doufám,že vědí,co dělají a že jste v těch nejlepších rukách :slight_smile:

každý den,je přeci dobrý :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
lil muzu ti rict ze snad nejlepsi pece co muze byt doktori slunicka a vse vysvetli. Sestricky super a porad me dopuji leky abych nemela kontrakce no. :wink: :wink:
3. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ado..bohužel řešíme předávání syna (z prvního manželství) a asi nám závidí že se máme dobře tak kolem sebe kope.. je to fakt už na pěst..
3. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Riv- jakýžeto návleky? Na co? A prosím tě- jakou velikost hadrů kupuješ, když budeš látkovat? Prckové mají s látkovkama větší zadky a potřebují delší věci- tak vel.62 a výš?
3. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
adaj: no tak zaplať bůh :slight_smile:)))) když jsou tam super doktoři,je už na půl vyhráno :slight_smile:

saron: ty jo,tak to jsem fakt ráda,že tohle u nás odpadá,občas čtu nebo slyším,že s ním má někdo problémy a nebývá to veselý :frowning2:
saron jo tak tohle je taky spatny kdyz po nejake dobe zacne blbnout. :frowning2: :frowning2: ale ona se uklidni. vis ona ma strach ze jeji syn uz nebude na prvnim miste.
lil no uz bych jinam aasi nesla po zkusenostech z krce. :wink: :wink: :wink:
3. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Lillisku, kočár jsem objevila s velikou slevou na internetu, tak jsem ho hned objednala a dorazil za 3 dny. Odpoledne se budu kochat. Bohužel autosedačka bude až v říjnu - výrobce ji nemá na skladě.
3. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
no ona je taková už jako pořád..i když jsem s manželem nebyla.. prostě je "jiná" to jsem docela mírná neb minulý týden jsem o ní mluvila hoodně sprostě :slight_smile:) jí jde jen o to dělat peklo tak či tak.. já tomu moc nerozumím, naši se rozvedli..nemluvili spolu ale prostě jsem ani od jednoho neslyšela na toho druhého nic zlého.. no nic..to bych se akorát naštvala :slight_smile:)
3. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Kvakul - koupila jsem čtyři body 56, snad to nebude obřík (já byla, muž ne - tak zas aby náhodou neplaval úplně). Pak zhruba stejně v 62, něco málo v 68, výš už moc ne - to až jak bude růst (ale něco mám po nás, takže nahý nebude). A návleky na nohy, tyhle: http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/navleky-design-socks. Dupaček mám totiž hafo, ale nedokážu odhadnout, jak jsou velké (připadají mi DOST). V tomhle se bude dobře přebalovat a nevyroste z toho (hned tak). No a líbí se mi to. :grinning: Koupila jsem ještě ponožky, aby mi doma neomrznul - na ven holt ty dupačky, i kdyby byly větší. Až se nějak zmotám, našoupu to do alba...
3. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Dík moc, riv- návleky se mi taky líbí- dupačky a overaly jsou dobrý v tom, že jsou na tý látkoplínový velký prdelky- ale bodýčka mi přijdou tak hrozně úzký- tak proto se ptám. Já byla taky kus mimina- 4kg- manžel 3,5- oba ale docela dlouhý- 54cm- já halt špekatější- což nám zůstalo:slight_smile:. Teda myslím ten rozdíl...
3. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Marsie - jak jsi psala o té sociálce tak já tam dneska dopoledne volala také a řekli mi to samé. Oni lžou jak když tisknou protože naše mzdová účtárna jim to tam nosí proti razítku a podpisu. Sociálka nesmí přiznat , že to nestíhají a že tam mají bordel . Musí to vyřídit do 30 dní od obdržení lístku na peníze a protože to nestíhají musí říkat tuhle lež.
3. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.