• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky teda tady tak dlouho dneska nikdo nebyl :confused: Kde jste všechny?

Marsie ty jo to fakt tak dlouho trvá než dojdou peníze?! :confused: Já budu čekat v září a asi jim to tam budu chodit urgovat protože jako tolik měsíců bez příjmu si nedovedu představit to nevím jak by jsme žily :fearful:
3. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahojky .. uz jsem tu :wink:

saze - no, hele uz je mi jedno kdo kde pochybil ... zadna ze stran se k tomu stejne neprizna, tak je to fuk... dnesni honbu za pokladem pokladam jako pocin do budoucna, protoze listky na penize budu posilat rovnou pani a ona se bude snazit (za darovanou kavu) to okamzite zpracovat a prachy poslat...

ahoj lucy - no jo, ty tvy dva hladovy krky :slight_smile:)) - jeste ze mas holcicky - hele, ja mit dvojcata a kluky, ktery by zrali jako tatinek ... tak to bych fakt asi utekla ...
3. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
dobrý večer :slight_smile:

Marsie: no tak to je nářez s tou sociálkou :slight_smile: tak to já bych měla dostat zaplaceno za týden v červnu,tak jsem čekala v červenci, a nic,tak uvidím co srpen :slight_smile:)))) no nechám se překvapit :slight_smile:

no tak jsem zas brouzdala po internetu a hledala věcičky pro mimi.... mazec,asi utratím i to co nemám :slight_smile:, no tak jdu raději dnes do hajan a zítra na čtenou :slight_smile:
3. srp 2009 ve 23:41  • Odpověz
dobre ranko. hezky den vsem maminkam i briskum :slight_smile:
4. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ránko všem!

Na cukrovkový test jdu ve čtvrtek, se nemůžu dočkat po těch Vašich referencích! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
No tak uvidíme. Jinak jsem si koupila včera Betynku (od příštího měsíce mi bude chodit domů,manžílek mi zaplatil předplatné :sweat_smile: ) a je tam super článek co se děje v bříšku. Jsme se u toho nasmáli, je to z pohledu mimíska, co všechno a kdy začíná vnímat, co se mu líbí atd. Doporučuju pro dobrou náladu. :wink:
4. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Brý ránko,
tak mám v sobě tu glukozu a čekám do půl 10., jestli to se mnou nešvihne. Chutnalo mi to jako ten sirup na kašel pro děti :sweat_smile: V laborce zkolabovaly hned 2 kolegyně najednou, takže by pro mě neměly další lehátko, toš mě pustili o patro níž k mamce. Už tam byl doktor a říkal, že dneska nás mají obzvlášť hlídat, že byla prudká změna tlaku :confused:
Jinak jsem ráda, že je adajar zase s námi a doufám, že ještě pár týdnů vydržíš :wink:
Byli jsme s manžou na tom 4D, byl to parádní zážitek a už víme, co to bude. "Naprogramovaná" jsem byla zcela správně, páč je to chlap :grinning: Do profilu si to ale nedám, páč tu rodinka občas čmuchá a my to máme jako překvápko.
O víkendu jsme byli v SRN omrknout trh a musím říct, že oproti nám jsou na tom cenově podstatně lépe :angry: Koupila jsem si kojo polštář, po kterým jsem toužila, akorát tady ho maj za 1400,- což mi bylo líto, takhle ho mám za půlku a chrní se na něm suprově :dizzy_face:
4. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko,
tu sociálku je podle mě potřeba honit jinak se člověk penízků nedočká - hrůza - jen když já pozdě zaplatím daně to šoupnou penále a nebaví se s námi nikdo.
Holky dneska jedu k sestřence její kamarádka poslala bednu věcí na mimi na prodej . Tak už se těším jak budeme kramařit a kupovat.
4. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Spagetko - ten kojící polštář je super. Také na něm spím. Rvu si ho pod břicho a mezi nohy. Mám ho půjčený od sestřenky. Ty jo mě čeká cukrovka příští týden a docela se teda bojim.
4. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
lili - no, snad budes mit vetsi stesti a tva ucetni a pracovnice na socialce nebudou lemplovat!

evit - ten cukrovkovy test neni tak hrozny, da se to prezit ... a to jsem kvuli hodinove ceste pres prahu hladovela uz od ctvrt na 6! ten curk tak zasyti, ze ani pak nebyl hlad ... no a 2hodinovou pauzu jsem prospala :slight_smile: tak to i rychle uteklo :slight_smile:

spaget - jééé chlapeček :slight_smile:))) gratuluju!!!! dej foto doplacu !! my jdeme v pondeli na ten utz - tak se tesim jak mala holka!!!
je to porad takove napinave .. jestli je tam ta nase holcinka nebo jestli se sekli a ma neco o cem jsme nevedeli :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
TABULICKA:

°BERANEK - 35let - 27.10. - Ostrava - 57kg/63kg/64kg - chlapeček- jméno je překvapení - další KO 28.7.
°KALLIMER- 26let - Pha - 59/ - čekáme holčičku - 28.10., Bulovka - čekáme holčičku, 16.7. mám 67 Kg (+ 8kg)
°SARONKA - 27let – 1. 11. Pha Podolí - váha 75/ 78,5kg (+3,5kg), 79kg(16.7.) - čekáme holčičku - Sofie
°MONTERKA - 32let - 2.11 - Brno - kluk – 20.7
°SANUSKA – 29 let – 2.11. - Pardubice- čekáme holčičku
°MARIKAP - 28 let - TP 4.11. - Brno - 51/58 - cekame holcicku - KO 29.7 - utz+magneticka rezonance (Motol)
°RENAT2 - 25 let - TP 4.11.- Kutná Hora - čekáme chlapečka (Jakub), + 6,5kg KO 10/8
°EVATK - 30let - 5.11. - Vsetín - 60/69 - čekáme holčičku - já bych ráda ellu - gen.UTZ 17.8./KO 28.7.
°ORLIK - 29 let - 8.11. -Tábor - 69kg/72kg - necháme se překvapit - Honzík/Terezka (Kristýnka) - KO 13.7.
°MARSIE - 31let - 12.11. - Pha Podolí - 65 / 72 - ASI holčička :slight_smile:, KO 20.7.
°ADAJAR - 24let - 14.11. - Kladno - 90/97 - chlapecek Daniel -KO 4.8.
°MARIE_M - 29 let, Praha, TP 15.11., cekame holcicku, KO 7.7.
°SLUNATKO99 - Brno - TP 16.11. - 55/65 - čekáme chlapečka (Ondra) - KO 23.7., 3D 31.7
°LILLISEK – 29 let - 17.11. - K. Vary - 57/ 60 , čekáme holčičku - 13.7. velký UTZ / 27.7. kontrola
°RRITULKA - 34let - 17.11. - Olomouc - 58 / - čekáme holčičku - KO 10.8.
°LULLLKA - 32 let- Pha Podoli-TP 19.11.- 55/58kg, chlapečka - jméno nevíme, KO 28.7.
°EVITA_IJ - 28 let - TP 20.11. - Rožnov p. R. - 62 kg/64,5 kg - překvapení pro všechny! - Johanka/Alexander
°JONKAR - 25 let, Brno, 73 / 72 – 22.(19.)11. čekáme chlapečka - KO 9.7.
°JAHODARKA - 28let - 23.11. - Pha Apolinář - 64 / 72 (ano, skutečně 8 kg ve 22tt) - chlapečka, KO 31.7.
°IRCATKO - 31let - 23.11. - Neratovice - 85kg/87kg - zatím nevíme - KO 9.7.
°SPAGETKA -29let - TP 23.11. - Domažlice - 68/71 - čekáme chlapečka - KO 18.8.
°LUCIEROB - 26 let- TP25.11. (plánovaný císař max. 38tt)-Ostrava-70/73- asi holčička - KO 2.7.
°RIVKA – 29 let - TP 27. 11. - Praha - čekáme chlapečka a bude to chobotnička! - kontrola 28. 7.
°STANINKA77 -
°SAZE - 32let - Pha - 72 / - čekáme chlapečka
°ADELAIDE03 - Prostřední Bečva - 27let - 58/ 16.7. 62kg - necháme se překvapit - KO 29.7.
°LUCY82 - 27let - Jihlava - 68 / 79 - dvojčátka holčičky Nely a Sofie, KO 14.7.
°KVAKULKA- 29let - Pha - 74 / 75 - zatím nevíme
°MAUI - 35let - Usti n.Orlicí - 58 - čekám holčičky
°KATULKA.OV - 26let - Ostrava - 60/ - chlapečka (nejspíše Tomáška)
°EVANEK77 - 32let - Brno - 56 / - zatím nevíme
4. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré ranko, jen nakukuju, protože lítám od včera jak hadr na holi, ale co to tu vídím? Spaaget! Gratuluju ke kloučkovi! :slight_smile: , to je krása!
4. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Já chlapa očekávala, celou dobu jsem tak nějak pokukovala spíš po klukovských věcičkách, manža byl trošku zklamanej, ale už to taky strávil, co mu zbývá, že? :grinning:
Jinak ten polštář mám tenhle a je super, není moc měkkej a krásně se vytvaruje podle pupku a hlavy :dizzy_face:
http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/Kojici-rohliky-191/Kojici-polstar-Doomoo-Buddy
4. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Akorát to jméno bude ještě na dlouho, foto dodám až nějak vykuchám to dývko :sweat_smile: No nic, já jdu na další krev, tak snad nebudu cukrovkářka :sweat_smile:
4. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Holky také vás přepadá strach zda vše zvládnete? Porod , šestinedělí a výchovu mimča. Nebo jsem jediná kdo blbne?
4. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Ha, další bejbyboj! Jak říkal Kája Mařík, holky jsou k ničemuž! :grinning: (A pro čekatelky holčiček - Rhett Buttler z Jihu proti Severu zase říkal, že k ničemu jsou kluci a holky jsou daleko lepčejší! :grinning: Přiznávám, že jako ženu by mě nepochybně víc oslovil muž v nejlepších letech, co ho hrál Clark Gable, než Kája, který běhal k Lážovu, až se mu hlavička třepotala. Ale jakýpak copak - ono to stejně bude to úplně nejvíc nejlepší dítě na světě pro každou. :sunglasses:)

Počítám, že glukózu taky prospím - dneska končím v práci v jedenáct, domů se dostanu po půlnoci, v nemocnici mám být před sedmou :rolling_eyes: Vzala jsem si teda na zítřek dovolenou, protože další noční bych už asi nedala. :unamused:
4. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno holky...

Tý jo to je krásná zpráva, další chlapeček..moooc gratulujeme... :grinning: :grinning: :grinning: za chváíli dáme dohromady fotbalovou jedenáctku, ne??

Spaaget: ten polštář vypadá fakt super, :slight_smile: musí být opravdu pohodlný a za tu cenu bych ho brala taky (za kterou byl asi v Německu) já jsem nakonec upustila, spím na polštáři a protože je teplo, tak stejně rvu pod břicho peřinu. A pak na konení máme takový tvarovatelný, ty ortopedické, už jsme to zkoušeli :slight_smile: a snad to půjde.

Lili: hned jsem věděla, dle tvého popisu, jakou barevnou kombinaci myslíš...taky se mi líbila, ale na Veranu nebyla...ale ty si to vyřešila. Už se ti ozvali???, (Snad jsem něco nezapsala)
Jinak utrácej, utrácej :slight_smile: ono se ti to vrátí :slight_smile:

Jinak jsem začala třídit věci, od zítřka má být hezky, tak budu prát a chci to mít z krku a musím říct, že jak se to přikupovalo po částech, tak se to nějak nakupilo, bych snad oblíkla celou armádu chlaečků..modrá nakonec převažuje (a to jsem ze zač. fakt všechno brala v neutrálních :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi ještě přikoupím ty polodupačky, přijdou mi pohodlnější...a je to vše, pak budeme kupovat případně za pochodu :slight_smile:

Marsie: ty jdeš na 3D ?? nebo ja kaý UTZ. Já jdu v PO na kontrolu k dr. (8kg nahoře :confounded: tak asi dostanu žádanku zas na ten UTZ ve 30tt, co se dělá, pojedu zas jinam. Docela se toho obávám, protože kamarádku tam dr. vyplašila, že má prcek větší hlavičku, tak ji hnali do Prahy apod. vše v pořádku). a byla to ta dr. , co mi dělala 3D...ale uvidíme. nejhorší smrt je z vystrašení, takže to raději teď nebudu řešit.
4. srp 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
TABULICKA:

°BERANEK - 35let - 27.10. - Ostrava - 57kg/63kg/64kg - chlapeček- jméno je překvapení - další KO 28.7.
°KALLIMER- 26let - Pha - 59/ - čekáme holčičku - 28.10., Bulovka - čekáme holčičku, 16.7. mám 67 Kg (+ 8kg)
°SARONKA - 27let – 1. 11. Pha Podolí - váha 75/ 78,5kg (+3,5kg), 79kg(16.7.) - čekáme holčičku - Sofie
°MONTERKA - 32let - 2.11 - Brno - kluk – 20.7
°SANUSKA – 29 let – 2.11. - Pardubice- čekáme holčičku
°MARIKAP - 28 let - TP 4.11. - Brno - 51/58 - cekame holcicku - KO 29.7 - utz+magneticka rezonance (Motol)
°RENAT2 - 25 let - TP 4.11.- Kutná Hora - čekáme chlapečka (Jakub), + 6,5kg KO 10/8
°EVATK - 30let - 5.11. - Vsetín - 60/69 - čekáme holčičku - já bych ráda ellu - gen.UTZ 17.8./KO 28.7.
°ORLIK - 29 let - 8.11. -Tábor - 69kg/72kg - necháme se překvapit - Honzík/Terezka (Kristýnka) - KO 13.7.
°MARSIE - 31let - 12.11. - Pha Podolí - 65 / 72 - ASI holčička :slight_smile:, KO 20.7.
°ADAJAR - 24let - 14.11. - Kladno - 90/97 - chlapecek Daniel -KO 4.8.
°MARIE_M - 29 let, Praha, TP 15.11., cekame holcicku, KO 7.7.
°SLUNATKO99 - Brno - TP 16.11. - 55/65 - čekáme chlapečka (Ondra) - KO 23.7., 3D 31.7
°LILLISEK – 29 let - 17.11. - K. Vary - 57/ 60 , čekáme holčičku - 13.7. velký UTZ / 27.7. kontrola
°RRITULKA - 34let - 17.11. - Olomouc - 58 / - čekáme holčičku - KO 10.8.
°LULLLKA - 32 let- Pha Podoli-TP 19.11.- 55/58kg, chlapečka - jméno nevíme, KO 28.7.
°EVITA_IJ - 28 let - TP 20.11. - Rožnov p. R. - 62 kg/66,6 kg - překvapení pro všechny! -jména stále řešíme
°JONKAR - 25 let, Brno, 73 / 72 – 22.(19.)11. čekáme chlapečka - KO 9.7.
°JAHODARKA - 28let - 23.11. - Pha Apolinář - 64 / 72 (ano, skutečně 8 kg ve 22tt) - chlapečka, KO 31.7.
°IRCATKO - 31let - 23.11. - Neratovice - 85kg/87kg - zatím nevíme - KO 9.7.
°SPAGETKA -29let - TP 23.11. - Domažlice - 68/71 - čekáme chlapečka - KO 18.8.
°LUCIEROB - 26 let- TP25.11. (plánovaný císař max. 38tt)-Ostrava-70/73- asi holčička - KO 2.7.
°RIVKA – 29 let - TP 27. 11. - Praha - čekáme chlapečka a bude to chobotnička! - kontrola 28. 7.
°STANINKA77 -
°SAZE - 32let - Pha - 72 / - čekáme chlapečka
°ADELAIDE03 - Prostřední Bečva - 27let - 58/ 16.7. 62kg - necháme se překvapit - KO 29.7.
°LUCY82 - 27let - Jihlava - 68 / 79 - dvojčátka holčičky Nely a Sofie, KO 14.7.
°KVAKULKA- 29let - Pha - 74 / 75 - zatím nevíme
°MAUI - 35let - Usti n.Orlicí - 58 - čekám holčičky
°KATULKA.OV - 26let - Ostrava - 60/ - chlapečka (nejspíše Tomáška)
°EVANEK77 - 32let - Brno - 56 / - zatím nevíme
4. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
krasne rano holky. :wink:
Dneska na vizite uz mi rekli pricinu.
4. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
saze: ten strach je přirozený, to má asi každá mamča pžřed porodem...ale já se to snažím neřešit (a spoléhám na manžela, už má zkušenosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se teda nejvíc bojím toho, jak třeba oblékat, aby nebyla prckovi zima, nebo vedro...občas to neodhadnu ani u sebe..jak malý mimča nemají moc termoregulaci..tak je to ještě složitější..apod. apod. ale je to opravdu přirozené!!!!!!!!!!! :wink:
4. srp 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
Saze - je to normální... I když já to nemám, pořád jsem ještě nevybředla z dojmu, že děti se rodí již mnoho let, a většina jich v současné době přežívá, takže to asi nebude tak strašné. To spíš, aby nás nezahubily v pubertě, se obávám - ale zas to člověk moc neovlivní (respektive to dítě si stejně vezme víc z toho, jak se chováš, než o co se výchovně pokoušíš, a dvacet let se tvářit jako panenka Mária kombinovaná s Komenským, to nedá nikdo). A všichni si s sebou neseme šrámy, které nám způsobily naše rodiny - nehledě na to, jak se chovaly :wink: Takže v tomhle směru jsem v klidu. :sweat_smile: Ale zas mám pořád cuky "co když nebude v pořádku", pořád hučím do manžela, aby se "ještě netěšil", že co kdyby... Nějak mám pocit, že když budu připravená, že něco může být špatně, líp bych to zvládala. Což je taky pěkná hovädzina - počítám, že jednou na důsledcích mé výchovy nějaký psychiatr vydělá pěkné peníze! :grinning:
4. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
ad.: a?? Jak to vypadá?
4. srp 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Adaj - no, a???
4. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
spaget - krasnej polstar, ja o nem taky uvazuju .. jen nevim, nakolik se vyuzje??

rivka - dekuji za tve ranni zamyselni ... to ´byla takova myslenka dne otce Furata :grinning:
- jinak jak jsme kopirovala tu tabulku , vsimla jsem si tve glosy "je to chobotnicka" ano, to ted u nas doma frci .. z filmu men in black :grinning:

jo a holky - uz jsem to vypozorovala - nase mala je normalne jako piraňa!! vzdycky kdyz hodim do utrob neco žrádla, mala se vzbudí a zacnou se tam dit hrozny veci!!!!!
4. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
holky vrozena nedostatecnost cipku proste po urite dobe uz to dite cipek neudrzi no. :frowning2: :frowning2: Takze chyba na me strane.
4. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás je slušně hnusně ... po předvčerejší bouři nám chybí malej bazének, jeden rukávek, dva balony, pak je rozbitej stůl, odřený dvě židle ... ale ještě jsme na tom dobře, páč sousedce to vyhodilo okno ... měla jen mikroventilaci, prej najednou rána a okno jí zůstalo viset jen na jednom pantu, takže okno rozbitý, vše, co bylo na parapetu taky ...
renat- ohledně polodupaček, punčocháčů atd. ... malá mi hodně trpěla na prdíky (člověk, kterej řekl, že na to trpí víc kluci, musel být chlap) ... a bylo mi porazeno jí zkusit nedávat nic do pasu ... takže dupačky a laclíky to jistili a fakt to bylo lepší ... neříkám dobrý, ale lepší ... takže si jich raději moc nekupuj ... toť můj názor :wink:
včera mi došla kombinéza a paní mi přidala bodynko a riflíky ... krásný ... moc ...
jinak na mě skočil ňákej bacil ... bolí mě v krku a kašlu jak tuberák ...
4. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Ad.: no sice příčina nic moc, ale oni si vás tam teď pohlídají, hlavně buď v klidu, nic si nevyčítej (kdybys měla takové tendence). Zvládnete to určitě jak nejdéle to půjde.

slunatko: na to myslím taky, ale děkuji za radu .-) já jich moc kupovat nebudu :slight_smile: stejně jsem chtěla tak troje v různých velikostech a rozhodně s tou širokou gumou...
punčocháče máme dvoje a budeme kupovat asi až budeme starší :slight_smile:
Doufám, že krk se brzo zlepší.
4. srp 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
Adajar ale stále se drží mimčo v domečku? A řekli ti co bude asi dál?
4. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Marsie - Já bych do té věže teda nedoběhla, stěží vydupu z metra, funím jak slon :grinning: Men jsem neviděla, tu chobotnici jsem si někde přečetla, že podle toho, jak často a kde kope, musí mít nejmíň osm chapadýlek :grinning: Ale piraňa je mi také blízká, Plivník strašně rád požívá, vždycky ho to rozradostní :slight_smile:

Adaj - žádná sláva teda :frowning2: Ale zas Daník se v domku drží, tak určitě bude dobře! :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
holky, kupujete punčocháčky? nemáte nějaký odkaz na dobré bavlněné na netu? nebo kupujete v obchodě? videla jsem, jedny stojí 120,- a ten matroš se mi moc nezdál, tak jsem je zatim nevzala......

Adajar: hlavu vzhůru, to neřeš čí je to chyba. Jsi v nemocnici, pod kontrolou, vše bude ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
4. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
holky Danik je ok a co bude dal nikdo nemuze rict no zatim drzim pohromade. :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.