• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evita: já mám dvoje z tesca...zatím víc neřeším (i vzhledem k tomu, co psala slunatko :slight_smile: ze zač. asi dávat moc nebudeme...
4. srp 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
rivka - dneska jsem tě teda fakt potřebovala, asi tu vypadám jak blázen, protože při čtení tvých dnešních příspěvků mám úsměv od ucha k uchu a občas se i uchechtnu nahlas.. :grinning:
ad - hele, já si taky myslím, že už si vás tentokrát pohlídají. danielek asi půjde dřív než by měl, ale věřím, že už to zvládnete.
marsie a lucy - krásný pupíky - lucy, fakt nemáš mít proč depky... :wink:
4. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
jahod jo uz to zvladnem to rikal i doktor. :wink: :wink: :wink:
4. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Adajar - také si myslím že vše dopadne dobře.
4. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
holky v nic jineho neverim proto jsem v klidu
4. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Adajar - to je správný přístup.Jsi skvělá.
4. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
saze takovej by mel kazdy. :wink:
4. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Punčocháčky vůbec... Nikde jsem je zatím neviděla, nebo jsem je možná cíleně přehlížela. Další trauma z dětství - pamatujete ty hnědé s klínem, v pase na gumu, co se strašně vytahovaly? Holčičky ze třídy často měly krásné (ZÁPADONĚMECKÉ!!!) barevné punčocháčky, zatímco já, tlusté opuštěné dítě, jsem se loudala za ostatními v té hnědé ohavnosti... Vůbec když tak o tom uvažuju, oblečení v dětství by bylo na několik sezení u odborného lékaře :grinning: (A střídat by mě mohla moje mamina s kapitolou "jak se dcerka oblékala v pubertě", té jsem taky způsobila nejednu bezesnou noc.)
Já jsem vlastně ani nevěděla, že pro mimča se dělají punčocháče. To pod "opravdovské" kalhoty? Nebo jenom tak? Pojedu na dupačky, ty návleky, ven kombinézy s dupačkama pod...

Jahod - :slight_smile: Dík, to (pochopitelně) vždycky potěší :wink:
4. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
riv pripomela jsui mi moje detstvi a puncochy ve skolce a jak meli vsichni unudlane nosy. :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Riv- mimino s gableovským knírkem a odpovídajícím úsměvem? Sestřičky v porodnici by zaplesaly! Náš potomek zcela nepochybně dá vydělat psychoanalytikům- takový nebohý Woody Allen- místo postýlky pořizujeme rovnou psychoanalytický gaučík- ať se může už za chodu vzpamatovávat z neblahého průběhu fáze orální fixaci- chjo... Dítě dvou pološílených intelektuálů (nebo šílených polointelektuálů?) nemá ani genetickou šanci začlenit se do mainstreamu :wink:
4. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Adaj - a ty zástěrky pro holčičky! A pytle na oblečení, mamina mi ušila červený s kočičkou, co měl zlaté knoflíky místo očí :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
riv me mamka s kremilkem a vochomurkou a taky jste chodili za trest do kouta??
4. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Pěkné dopolko holky,je mi líp ale pořád to není ono! Pořád mám dietu a nějaké léky tak snad to brzy odejde! Ad,neboj vše dobře dopadne. Spaget,gratulace k chlapečkovi. Saze,mám panickou hrůzu z porodu a přemýšlím,že se asi zašiju nebo zašpuntuju.
4. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
monter to ti nepomuze drobek musi ven

spaget gratulace k dalsimu chlapovi.
4. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky,tak se jdu k Vám taky přidat :slight_smile: občas jen nakukuju,chodím do "mega koček říjen 2007" a stejně nějak nestíhám :grinning:

koukám,že chodíte na cukr test,já byla minulý týden a není to tak šílený teda,jen sedět pak dvě hoďky na nepohldných židlích,to bylo něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
a já si myslela, že trauma z oblečení mám jen já ... musela jsem nosit po švícách (o 7 a 10 let starších) ... takže nejen punčocháčky, zástěrky, ale i kamaše bléééééé ... jsem se teď normálně otřepala ...
jinak mě fakt dnes bavíte ... jen tak dál :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jo a za poslední asi tři dny jsem se dozvěděla, že jsem velká jak dinosaurus, ošklivá zrůda (Shrek) a pak jsem milovaná maminka ... tak vám nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Nutili mě nosit jakýsi hnusný, doma ušitý manžestráky, kterým jsem říkala šaškovský kalhoty a který jsem vychytrale ráno cpala za skříň, abych v nich nemusela do školky.
Pěknej hnus byly taky ty štípavý kamaše- byla jsem hrozně přerostlý dítě, takže na mě neměli už žádný roztomilý barvičky, ale jen hnusný babkovský hnědý příšery
4. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Kvakul - jo, taky jsem zvědavá. Řekněme, že my jsme se s mužem... dlouho hledali, až jsme se našli. Teď ovšem záleží na tom, jaký koktejl z toho vyleze. Konce mohou být opravdu strašlivé. :sweat_smile: Prvním mezníkem bude pískoviště.
4. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
bredmax ahoj a vitam. No me poslali domu si lehnout. :grinning:

Oli no kamase a ty modre trenky a bila tricka a teplaky ty hnusny to vsechno jsem mela.
Jinak me vzdycky mamka neco sem prinese k jidlu at to snim pro Danika a pak mi rekne ze jsem kysna a ze budu tlusta.
4. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
kvak ... roztomilý barvičky na kamaších nebyly pro nikoho ... ani pro nás ... jak říkala matka, samá ruka samá noha, taková Johana :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
kvat no taky usty :grinning: :grinning: a holky nebo neforemny mrkvace.
4. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
teda husty.
4. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
jojo, džíny mrkváče a k tomu pánský tričko lososový barvy, na nohy prestiže
Slůně- ale ostatní holčičky měli kamášky červený, i růžový (teda, ne že bych chtěla vypadat šunková kýta v růžovejch kamáškách!)- a já hnědý- vystřídala je móda lesklých legín
4. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Ad,já vím ale bojím bojím! Došel mi podpůrný pás,hurá. Vidím že nejsem sama která dědila oblečení po starších sestrách. Já nesnášela ty hnusný kousavý roláky!
4. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Nejhorší byla babička - já chtěla odmala v džínech, a ona si vysnila princeznu, takže mě navlíkala do šatiček, nejlíp s kraječkou, vlasy mi česala na patku a uhlazovala mi je a cpala mi sponečky (které se pořád vyvlíkaly). Divže mi ty vlasy neuhlazovala plivancem (nebo to milosrdná paměť zahladila). :rolling_eyes: Mrkváče mi TAKY pořídila. Ale asi nejhorší to bylo těsně před koncem základky, kdy jsme jeli na lyžařský kurz a moc jsme neměli peníze, takže jsem dostala stoleté vybavení po mámě - ručně šitý ostře červený komplet. On nebyl tak strašný (viděla jsem fotky), ale v té době všichni měli šponovky a já se tak styděla (no bylo mi čtrnáct :grinning: ), že jsem jezdila v sestavě tenké punčocháče - elasťáky - triko, flanelka a svetr. Marně mě posílali převléct, urputně jsem tvrdila, že mi není zima. Do té červené věci mě za ten týden nedostali... :grinning:

Pak přišlo santus období - indické sukně, nejlíp potrhané (ono to moc nevydrželo), na několika místech strategicky zašpendlené. Batikované triko a svetr, v zimě dva. Několik let jsem odmítala nakupovat, to zas se mnou občas odmítal vyrazit můj otec :grinning: Teď jsem taková rozpolcená - někdy za dámu, někdy ve vygajdaném svetru, a pořád si nemůžu vybrat, co je mi blízko, ale už mě to tolik nežere. Po třiceti letech na světě docela úspěch :sweat_smile:
4. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Jinak, Riv- včera jsem dělala inventuru skladu hadrů na potomka, naštěstí je tam skoro vše tak nějak 62 a výš- a dupačky mi vyloženě konvenujou- jsou široký dosti na pleny a nebudou tlačit Člověkovo bříško.
Jo, začala jsem prckovi říkat Člověku. Prostě si to sám nějak vyžádal. Dělá rád partyzána- nenápadně se plíží s jedný strany břicha na druhou, když ho lapím, tak strne, chvíli se nehejbe a pak frustrovaně kopne a vydá se jiným směrem. Prostě Člověk...
4. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
rivko, já nosila ty západoněmecký, jenže narozdíl od těch s vytahovacíma kolenama děsně kousaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo lesklý legíny, se vůbec divím, že jsem z toho neměla ňáký kožní následky :grinning:
jinak cukr prej mírně zvýšenej(mám 8,0 a limit je prej 7,7), tak jsem zvědavá, jak se k tomu postaví moje mudra za 14 dní. V laborce se tvářili, že je to v podstatě OK, že tam vidí kolikrát čísla kolem 20 :sweat_smile:
4. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
tak teď už se tu vyloženě řehtám.. :grinning: vidím, že to bylo všude stejný, největší hnus byly ale asi fakt kamaše! ještě s těma gumama pod paty! brrr..
letos v zimě jsem byla u babičky na obědě a zrovna jsem se nějak chystala na víkend lyžovat nebo co a ona vytáhla ze skříně po mojí matce (směju se jen když to píšu) prej "fungláče" oteplovačky, tipuju, že je musela mít matka pořízený na lyžařskej kurz v osmé třídě nebo kdy se to jezdilo. Strašně smrděly zatuchlinou, byly silonový a červený a normálně mě donutila je na sebe navlíct.. tak jsem jako oponovala, že mi jsou dost malý, protože jsem musela být ohnutá, abych si navlíkla kšandy, ale babička vymyslela, že se dají povolit a když ne já, tak je prý mám dát ségře.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
kvat jojo presne tak.

monter ja dedila po mame a tetach. :grinning:

riv jo to bylo podobne. A nejvic me dostalo v ž- letech mama rekla ze mame litat nahate na chate a ja se tak stydela ze zalezla jsem do sklepa a vylezla az vecer.

jinak mi nechaji dokapat infuzi a jsem jen na praskach.
4. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Taky přejmenováváš? U nás byla z Hrácha a Plivníka Boule (no VYPADAL tak!), co začal kopat, tak profesor Ikebara (jak v Jak utopit doktora Mráčka nadzvedával poklici vodnického hrníčku). A já momentálně přecházím na Zvíře :slight_smile:

Spaaget - takže ono to mělo taky svoje, koukám :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.