• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adaj - jo, jasně, já už měla docela prsa, ale matka tvrdila, že to prsa nejsou, tak jsem pořád musela chodit k rybníku s klukama jenom ve spodním dílu od plavek (vršek se snad ani nedělal). ježiši já se normálně stydím i teď, když si na to vzpomenu...
4. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Spaaget, já jsem zase s cukrem moc nízko- nalačno byla hustá hypoglykémie-2,9- po 120 minutách 4,8- taky prý nic moc- ale už v normě- prej mám víc sladit:slight_smile:
4. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
jo, a teď jsem si ještě díky těm spaaget punčocháčům vzpoměla na pískací trička - ježiši jak já jsem si to přála!!! samozřejmě jsem ho nikdy nedostala, protože byly k dostání buď v německu nebo v tuzexu. když si na to vzpomenu, tak si říkám, že chudáci co je měli, protože je neustále všichni mlátili do prsou, aby pískali... :cry:
4. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
špatnej smajlík :grinning:
4. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
spaget no uvidis.

jahod no babicka to uz u nas vzdala nastesti. :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
jahod, jo jo ještě teď mě bolí hrudník, když si na to vzpomenu. Navíc vevnitř byla ňáká trubička z tvrdýho plastu, takže jakmile se opracovala ta trocha molitanu, jakým to bylo vycpaný, chodila jsem ze školy s modřinama :angry:
4. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
jahod taky pekne trauma. piskaci si neppamatuji,.
4. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky, vy máte teda zábavu - taky jsem si vzpomněla na své lesklé krátké fosforově růžové elasťáky - taková frajerka jsem byla!!!!!!!!! :sweat_smile: :astonished: :zipper_mouth: :grinning: blééééééééééééééé

Holky, z jiného soudku: co lehátko? Kupujete? Je to pro čerstvé mimi dobré? Nebo to necháváte na později? Si říkám, že abych mohla doma taky něco dělat (vařit, uklízet), tak to lehátko je nejlepší varianta, dítě vás má na očích, sleduje co se deje kolem, a muzu si ho dát na stul a budu ho mít po ruce..... Manže myslí, že to má čas...co já vím........ a stojí dost penez, ale nasla jsem nejlevnejsi i s hrazdickou nejak kolem 800,- tak to se docela dá......
4. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
teda já nestíhám :slight_smile:

jahod: pískací trička jsme našly s mamkou když jsme kramařily, ale už nepískají :cry: ale máš pravdu, není o co stát, protože ty herdy do hrudi...nic moc.

jinak jsem dala mega břuch, je to ale po najedení, jinak je trochu menší :sweat_smile:
4. srp 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
evit me lehatko mamka rozmluvila pry pro deti neni dobre. Ale vcera jsem se rozhodla pro monitor dehu.
4. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
evit, ještě chvilku času to má, takže jestli máte v rodině někoho, kdo by to koupil, tak jim řekněte, že to chcete na Vánoce ...
ono to mimčo ze začátku fakt jen spí a jí ... takže to stačí tak leden, únor ...
4. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Lehátko nekupuju, hodlám dítě pokládat jednoduše na deku - a nosit, dá-li pámbu.
4. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
riv ja minim mit mimi v cestovni postylce.
4. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
My teda o lehátku uvažujeme, ale taky nejdřív k Vánocům (aby měli rodiče, tchánovci apod.) dárky.
4. srp 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
evit, ze začátku ho nekupuju.
adaj, s monitorem jsme pořád na vážkách :sweat_smile: Kamarádka ho má a už několikrát prej začal v noci řvát a malá spokojeně chrněla :sweat_smile:
4. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojík, teda vy máte téma :grinning: Pískací tričko jsem taky měla, ale nikdo mě do hrudi nebouchal :confused: Ale jako frajerka jsem byla :grinning:

Lehátko budu kupovat, teda já spíš lehátka, sousedka ho má a nemůže si ho vynachválit, mohla si dojít na záchod, vařit a mimi měla pořád po ruce, navíc měla i vibrační a malá tam byla zvyklá od narození a strašně se jí tam líbilo, vůbec neplakala :wink: Ted jí v tom i krmí a později to poslouží jako křesílko, je to až do 3 let :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
to jsme si stejně uměly vybrat rodit v listopadu a hned na to jsou Vánoce :grinning: Takže dárky k narození miminka a pak hned další haldy na Vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
4. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
lucy 82 - máte velké WC? s dvěma dětma týýýýýjoooooo to bude zabíračka :dizzy_face: :dizzy_face:
Přesně, myslím, že je to strašně praktické a máte pravdu, dám to někomu jako tip na dárek,super díky! :wink: Tak od několika měsíců to bude super, až mimi začne koukat kolem sebe. :dizzy_face:
4. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
s tím monitorem jsme to taky slyšela..je to holt jen technika,.. my teda zatím neuvažujeme, jasně, že jak by se třeba něco objevilo, že by byl třeba , tak do něj půjdeme. Na zač se dá půjčit u nás v porodce...tak uvidíme.

a tím lehátkem souhlas, jeslti bude prcek jako manželův první syn, tak ten prý tam vydržel, s flaškou v ruce, neplakal, nic...

evita: přesně:slight_smile: to bude dárečků ... já to jen chci trochu korigovat, nechci zbytečně moc hraček (deformace z povolání), takže většinou to opravdu koupím já a pak mi dají peníze apod.
4. srp 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
spaaget no kfdybych maleho donosila tak ok, ale takhle ho asi poridim.
4. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
holky, ještě mi teď kamarádky doporučují místo toho lehátka takovou tu houpačku pro mimi - vypadá to skoro jako zavěšená autosedačka. samo se to houpe, hrajou tam nějaký nesmysly a děti prý v tom sami usínají.. je to teda docela darda, ale všichni si to docela libují...
4. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
teda holky :slight_smile:))) snazim se debordelizovat pokojicek - kramy ven a detske kramy dovnitr :slight_smile:)) blazinec ..
a jdu sem juknout a fakt nestiham ...
jste me v dnesnim posmurnem ranu fakt rozesmaly - ja taky byla to tlusty urvany dite v tech hnusnejch hnedejch puncochacich, ktery klouzaly a hlavne nasi meli zasadu kupovat vzdy vse "doforoty" vetsi tak o dve tri cisla... takze to prvni stadium bylo strasny protoze mi z backurek couhalo ca 20 cm hnede hmoty alias puncochace... jo, a ve fazi rustu , kyz me byly malé JARMILKY tak matka mi nuzkama vystrihla diru na palce!!! a prej "jsou jeste dobry" ...

tak to je me predsevzeti - proste tohle NE!!!! NIKDY to svemu diteti neudelam!!
Ano , taky stridame jmena - z fazole byla kukacka, pak vetřelec - u filmu stejneho nazvu jsme poprve detekovali pohyb!!! chobotnicka - podle schopnosti kopat na vicero mistech najednou a ted piraňa - ze vzdy kdyz do utrob hodim kus zvance jde na vec!!
4. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
jahod prej to neni dobre na pater tak ja nevim,.

marsie jojo vetsi puncochy jeste po mame. :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
monitor dechu mit budeme - takovy putovni, pujceny od kamaradky...
a lehatka mam dokonce dve!!! jen jsou po dvou detech, takze design nic moc ... ale rikala jsem si, kdyz se chytne a bude se v nem libit, poridila bych funglaka.. myslim, ze je to dobra vec... prece mimi nemuze furt jen lezet , ze jo ?
4. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
marsie mimi mA jenlezet aby se mi zada vyvynuli.
4. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
monitor dechu - pořád nevím, taky jsem slyšela spoustu stížností, že začal řvát neoprávněně... :unamused:
4. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
jahod jojo je to veci co to zanas nebyvalo.
4. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Monitor dechu mít nebudeme,asi bych měla větší strach aby náhodou nezačalo ječet! Navíc se doporučuje miminkám který mají srdeční vadu. Kamarádka ho taky měla a nad ránem to začalo ječet,vyskočila z postele,malou vzala z postýlky a začala s ní třást...manža na ni čučel co dělá páč mu zvonil budík na telefonu který měl stejný zvuk jako ten monitor!
4. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
tak lehátko jsem na malýho měla a docela využívala,ale asi tak od 1měsíce,později jsem mu dala před něj hrazdu s hračkama a byl nadšenej a já vklidu vařila,žehlila atd. na další koupím nový,tohle bylo docela nízký a představa,že kolem mimi bude lítat náš drak,tak chci trošku vyšší :slight_smile:

monitor dechu jsem neměla a ani o něm teď nepřemýšlím,taky už jsem slyšela,že to někdy pípá neoprávněně :confused:
4. srp 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
Na ty lehátka a houpačky sem slyšela že dětičky v nich lenivý když si tam jen hoví a mají hračky po ruce,tak nevím...
4. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.