• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Já si mylsím, že monitor dechu je odpostatnění v případě, kdy dítko má třeba opravdu nějakou vadu, nebo potíže, z dechem, srdíčkem..apod. a i tak to může falešně začít pískat...
4. srp 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
lehátko mám po verči fischer-price ... zrovna jsem ho půjčila kamarádce, protože ona má tu houpačku, co tu někdo psal a tu chci pak půjčit zase já :sunglasses:
jinak si taky myslím, že monitor dechu je zbytečný ... možná proto, že Verča byla tak velká ... ale když už, tak bych ho koupila, kdyby se mimčo narodilo dřív, nebo mělo nějakou vadu, ale jinak je to plašan ... mělo ho několik holek z okolí, který měly stejně starý děti a když mi popisovaly, jak běhaly k dětem jen proto, že dítě se už náhodou otočilo, nebo posunulo ...tak jsem prostě řekla ne ... hlavně malá byla vždy u nás ... spala s náma v ložnici až když jsme šli spát my, do té doby byla s náma v místnosti a my ji pak spící přenášeli atd. atd.
4. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Taky řeším monitor dechu..nevím zda koupit nový, ojetý nebo půjčit.. půjčení stojí kolem 900 na půl roku..
jinak lehátko mít nebudeme.. ani nebudu pořizovat šátek..jsem původně chtěla šátkovat nebo nosit ve vaku, ale švagrová je fyzioterapeutka a nedoporučuje to kvůli zádíčkám..tak raději až bude sedět koupíme klasickou krosnu na výlety..
4. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
s tím šátkem: asi to nejdřív vyzkouším, až bude mimi větší, s šátkem od kamaradky, nebudu to zatím kupovat, a kdyby to melo super uspech, tak si ho poridim na jaro/leto 2010. Zatim nebudu kupovat.
Monitor dechu neplánuju, chůvičku ano.
4. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
vidíš a to je zajímavý ... já právě zas slyšela od fyzioteraupetky, že šátkování ani, jen vak a klokanky nee ...
zas, co člověk, to jiný názor ...
4. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj drbny :slight_smile:
lehátko pre mimi nie je velmi vhodne, najlepšie je pre neho ležat na rovnej podložke a pozdejšie pást hodne koníky. Síce mi lehátko máme, ale používali sme ho až ked bola NAt vetšia - na krmenie.
šátky, ani nijaké vaky sme nepoužívali- jednou som tam zkusila narvat NAtalku a rvala jak o život, takže nič z toho...
Monitor dechu sme mali požičaný z porodnice, asi 2x nám pípal lebo boli slabé baterky, takže sa skoro kleplo od strachu. Teraz nám ho požičala kamoška, takže aspon na začiatok, na tých pár mesiacov ho používat budeme.
4. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
kocky, my mon. dechu nemeli, prijde mi to zbytecny, pokud nema mimi nejaky problem, jak tu psala renat a na co si naopak nedam dopustit je lehatko, my meli od fisher price s vibracema, je u toho hrazdicka a mimi si v nem hovelo nadherne, nemyslim, ze by dite v nem lenivelo...a taky treba hraci deka, dalsi pro nas zbytecna vec, pac mimi se da polozit na deku s hrackama, tu hrazdicku moc neregistrovalo
4. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
no uvidime, ta hraci deka je dalsi tip na darek pro nekoho :wink: mam vyhlidle za dobre ceny na netu, taky hezky a uzitecny darek - a taky na pozdeji.
4. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

marsie: no vzhledem k tomu,že pracuju v bance,která má centrálu v Pze,tak očekávám,že tam ty účetní aspoň za něco stojí a prac. na sociálce asi neovlivním,když je to v Pze,tak uvidíme,jestli něco příjde v srpnu :slight_smile:

renat: no zatím se mi neozvali, ten pán mi do mailu napsal,že to bude chvíli trvat,protože prodejce k nim měl přijet až někdy za 2 týdny,tak myslím,že ještě chvíli vydržím a tak za ty dva týdny mu prostě při nejhorším napíšu zas maila. Brali si na mě telefon,tak doufám,že se ozvou. Kdyby to vyšlo,bylo by to super, když ne,tak to bude horší :slight_smile:))) jinak dneska už jsem si zase dala do hlídání 3 aukce,objednala další body, a další věci mám vyhlídnutý,na to ,jak jsem si říkala,že nebudu toho kupovat moc,tak mám pocit,že čekám aspoň trojčata :grinning:DDD

spaaget: gratuluju k chlapečkovi :slight_smile:))))) brrr cukrovka mě čeká buď na konci příštího týdne nebo pak na začátku toho dalšího...brrrrr .-((((
4. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
adaj. ahojky, jsem ráda,že jste ještě v celku a z čípku si nic nedělej,hlavně,že na to přišli, a že Vás hlídají jako oko v hlavě :slight_smile: držte se..

teda s oblečením jste mě tu fakt pobavily, už jsem se dlouho tak nenasmála :slight_smile: jinak o monitoru dechu pořád uvažuje drahá polovička, a stejně tak i o tom houpátku, to vypadá taky dobře :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Holky, je vám dneska dobře? Můj mrňousek se nějak vzteká, břicho buď tvrdne (i přes magnesium) a nebo prostě tak divně pobolívá, asi šel dolů tlak či co, ale teda fakt mi není úplně hej. Chtěla bych si jít od půl páté zacvičit, ale nevím, jestli mám broučka teda dneska trápit nebo ne..
4. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Takové věci si opravdu musí asi každý rodič rozhodnout, zda koupí nebo ne... je jasné, že jsou věci nezbytné, pak bez kterých to jde vydržet (takže je to buď koupě nebo ne) a pak zbytečné (ale pro každého to je třeba něco jiného).
Jak říkám, kdyby se měl objevit nějaký problém, monitor bych koupila, jinak si mylsím, že nemá cenu, stejně ta mamka podvědomně to mrně pořád hlídá, to je ten instinkt...nevím.

Lili: mylsím si, že se určitě ozvou, sami od sebe, bez toho, abys jim třeba musela zas psát, jesli si jednala přímo s panem Pechem (nebo jak se jmenuje), tak tam je to zaručenost a spolehlivost, já mu psala asi 3x, pokaždé do dvou dnů odpověď, rada, pak jsme mu volal, jak jsme neměli ten košík pod kočárek a v pořádku, přestože byl asi na dovolené v zahraničí...
jsem zvědavá, pokud látka bude, tak ai myslím, že nebude problém...určitě průběžně informuj.

ted koukám ty ses rozjela....ale jen nakupuj, ať dělá Natálka parádu :slight_smile: se musí vyrovnat mamince.

Já dnes ještě zabrousila na mmb, jak jsme třídila to prádlo, tak jsem ještě něco postřehla, že je potřeba dokoupit, hlavně malé dupajdy, i na radu slunatka jsem vzala jen dvoje polodupačky, jinak klasiku :slight_smile:

Jahod.: Tak koukej odpočívat, jesli ti není dobře a na cvíčo půjdeš příště. Ono je to určitě i tlakem, musel jít dolů, teda aspoň tady u nás. Pokud ti bříško netvrdne nějak pravidelně, tak si myslím, že je to O.K. třeba se prcek víc hýbe (může to vyvolat)...třeba já teď ležela a byla hotová diskotéka, šup na jednu stranu, pak na druhou. Anebo si dej třeba ještě banán, mangezii .:slight_smile:

Jinak já začínám mít pekelné problémy se žáhou, nevím, asi ještě trochu zmenším porce, i když si myslím, že tím to není, plácám vše dohromady, sám si kořeněné jídlo a za hodinu to můžu zajíst jogurtem..protože mám chuť na sladké...ale zítra chci vyrazit do lékarny, tak se zeptám aspoň an to Rennie, kdyby bylo nejhůř.
nemáte některá zkušenost?? mě teda nejvíc pomáhá klasická soda - na malíček...může se to???
4. srp 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz
Pardon za ten román...
4. srp 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz
jahod - dnes mi neni vubec dobre ... sotva lezu ... a to jsem se krava pustila do debordelizace pokojicku a montaze skrine .. takze rozjebanej barak a ja si ted musela lehnout ... fakt blbe i bricho me jako boli ..
vyprdni se dneska na to!
4. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Jahod,mě pořád není dobře a navíc od rána se mi točí hlava,takže asi tlak na prd bude...radši cvičení vynech a odpočívej. Renat,mě na žáhu pomáhají obyčejné mandle.
4. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
reantiku - ja tu zahu zacala mit taky ... tak jsem tam lupla anacid a byl klid ..
4. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
marsie: teda ty jsi poeta :slight_smile: takový rýmy i na anacid . :wink: :grinning:

monter: děkuji, vyzkouším :slight_smile: zdá se mi to jako velmi dobrá (a chutná) alternativa...lékárna počká.
4. srp 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
aha, no, tak vidím, že asi není optimální den, tak asi vážně půjdu hodit kopýtka nahoru - od sedmi večer mám ještě schůzku, tak si asi pojedu na chvilku lehnout teď.
ježiši holky, jak já tu práci poslední dobou nenávidím!!!!
4. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
renat: :slight_smile:))) no myslím,že to byl pan Pech,tak jsem zvědavá,jestli to klapne,tak mám vyřešený i poslední problém, fusak mi příjde zítra ten od emitexu 3V1 tak jsem na něj natěšená .-)

jinak do se týká těch polodupaček, kámoška měla problém u klučíka s bříškem a tak mu je přestala dávat a nic...nepomohly ani dupačky :slight_smile: další kámoška si naopak nemůže polodupky vynachválit,že je to pohodlnější než dupačky,takže asi je to u každýho mimča jiný :grinning:DD

já nějaký mám,tak uvidíme,jestli bude Naty hodný dítě a nebudou jí vadit :slight_smile:
4. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
Lili: tak to jsem zvědavá, co na něj řekneš, na fusak:slight_smile: ale mylsím, že zklamaná nebudeš

já to tak beru, každé dítko je jiné :slight_smile: a vyhovuje něco jiného, chce to prostě vyzkoušet...
4. srp 2009 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz
Jaho kam chodíš cvičit??? jinak já tu práci taky :slight_smile:)
4. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
lili - z fusaku budes nadsena .. stary jeden mam doma a vcera jsem videla nazivo ten co sis objednala a je perfektni! Ja prave nevim, jestli mi staci ten jetej nebo jestli mam objednat taky novy...
4. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Saron - www.studioenergy.cz
Marsie - šetří, mas ještě toho berana! :wink:
4. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
4. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
jahod - :zipper_mouth: to mi ani nepripominej!!!! teda ten gaucjsem zavrsila dvouhodinovou chrupkou ... vzbudil me manza, kdyz prisel a tak nejak jsem vstala zadkem napred... jsem ten bordel musela douklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz se na tu praci vyprdni!!! vem neschopenku a odpocin si! vis co se jeste namakame??
4. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
holky no jako jsme dneska resili ten monitor kdyz se narodi driv, ale stejnak ho budu porad hlidat i tak.,
Jinak klokanky a nositka a sedatka nedelaji dobre zadickum no natom se schodne hodne fyzioterapeutu.
4. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
renat: no jsem zvědavá a natěšená,ale jelikož se na něj tady pěla chvála,tak se těším :slight_smile:

marsie: no tak to jsem ráda,že je fusak ok :slight_smile: pokud už bych jeden měla a byl by ok,tak bych si nový asi nepořizovala :- D

jahod: no tak já bych se asi v těhlech vedrech cvičit nevykopala :slight_smile:))) to spíš bych dala to těhu cvičení ve vodě,ale mám tu smůlu,že o prázdninách je to zavřený :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
holky, tak ja si dneska probirala oblecky a uz mam vsechno nachystany, vetsina ruzova, takze jestli mi dr v patek rekne, ze se sekli a je to kluk, tak me odvezou :grinning:
4. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
marie a jak ti je?? Ty uz mas pripraveno?? No ja budu mit poristi tyden hotovy decky pokoj.
4. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahoj spolutehulky,

hlasim se po delsi odmlce - meli jsme ruzne behani pred svatbou, pak jsme byli skoro tyden na chalupe u babicky s dedeckem, takze konecne jsem doma a relativne v klidu a doufam, ze zitra najdu cas aspon obrysove precist co jste tu napovidaly :grinning:

jinak jsme v poradku, byli jsme na magneticke rezonanci a pry je to dobry v ramci moznosti - prava plice se nazda byt uplne nezrala. dnes nas potesila kardiolozka, povidala, ze vidi jednoznacne zlepseni, tak jsme moc radi a doufame, ze se to bude jenom lepsit :slight_smile:

adajar, slysela jsem o tobe, tak moc drzim palce at to zvladnete vydrzet co nejdele

doufam, ze ostatni jste v poradku, ale jak jsem rikala, zitra vas prectu
4. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.