• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
adaj, je mi porad stejne :slight_smile: takze ty bolesti jsou asi z jizvy po cisari a ty zada proste z toho, jak nosim ten bruch, mozna, ze jeste nenabehly ATB, uvidime

jinak pripraveno mam jakztakz proto, ze mame novou vestavenou skrin v detskym pokoji a ja jsem musela uklidit veci, co mi dala kamaradka, ale poradne si to protridim a tak az nekdy v rijnu¨

jarusko, drz se!!!!

kockiy, dobrou noc
4. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
mari je jswm rada ze jsi ok. Tak to gratuluji.

marie uz by pomalu meli.

holky jdu spat dobrou
4. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
marikap - No vida, prima zprávy! Já si někdy říkám, jestli toho ti doktoři nevidí až moc. Ono se může něco někde zadrhnout, pak se zas dítě vyvine "přískokem", a matky vyplašená ptáčata... :unamused: No nic. Hlavně aby to všechno všem dobře dopadlo :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
Dobré ránko, maminečky! :sweat_smile:

Dnes byl konečně fajn vzduch na spaní, ale stejně se furt každou noc vrtím, točím, přetáčím a hledám vhodnou pozici :rolling_eyes:.......

Včera jsem konečně vybalila všechnu výbavičku do skříně, kterou mi miláček konečně složil :slight_smile: Odpoledne vyfotím.
5. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ránko,
Marie, ja som tiež po císaři a jízva je zatial ok. Že vraj ked je prví císař, tak sa nenecháva pri druhom tehu dlho prenášat práve kvoli tej jazve, nemáš o tom náhodou info?
My ideme s Nat k zubaři, tak snad ju donutim otvorit pusu :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
dobré ránko,
já se zas vůbec nevyspala, asi poprvé, ale fakt to stálo za to ... manžel šel spát dřív, já ještě dávala věci na MMB a pak, když jsem šla do koupelny a slyšela ho chrápat až dolů, tak jsem se rozhodla spát v obýváku ... bolí mě celý já ...
hlavně, že se vyspala Verunka do růžova, ještě se mi nestalo, aby se ráno vzbudila a byla otrávená, odpoledne jo, ale ráno nikdy ... naštěstí ...
včera ale dostala na zadek, jako nikdy a taky si pak stěžovala tatínkovi, že zlobila, tak jí mamka dala na zadek ... takže to uznala, a aspoň mě to tak nemrzelo ... ale mě došel balík, tak jsem ho kontrolovala atd. a ona si vlezla do pracovny na PC (mám noťasa) a centropenkou mi pokreslila to stříbrný okolo a jedno CD s pohádkama ... tak doufám, že si to aspoň bude pamatovat :angry:
5. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránko holky,
Slunatko - jojo občas to rodiče mrzí víc než děti.
Holky já také spím blbě, usínám kolem 1 hodiny a v půl osmé jsem vzhůru. A dneska v noci mě chytili záda, po docela dlouhé době.
5. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Lulko - u zubaře držím moc palce.
5. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj holky..zítra jdu na tu cukrovku kolik hodin před tím nemám jíst?? jinak mi řekli, že se mám napít před tím..tak nevím..
5. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Saronko mě řekli že jíst nemám od tak 20 hodiny večer a pít nemám ráno. Ale jak to tak sleduji, všude je to trochu jiné.
5. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Holky včera jsem nakoupila poslední věci na prcka. Zimní bundičku 3 až 6 měsíců, další dupačky a bodíčka, rukavičky, čepičky no nádhera. Už to začnu vše prát a žehlit a třídit do skříně. Dneska jsem si dala úkol prát a uklízet - už je to tady fakt potřeba.
5. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky nebudete tomu verit, ale mam dole 4kg takze jsem asi v sobe mela hodne vody. :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Jeee adajar - a kam jsi je dala ?A kolik máš celkem nahoře já 8,5
5. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
saze ted mam nahore 4 kg no je fakt ze mi tady zmizli otoky no. :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky, adaj - ty jo, čím tě to tam krměj? to není možný?
5. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
jahod no mozny to neni pac do sebe cpu zeleniny a ovoce snad tunu. :grinning: :grinning: :grinning: Ale je fakt ze moc bileho peciva nedostvame spis tmave.
5. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Brý ráno, tady je už teď děsný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
saron, já nesměla jíst 12 hodin před odběrem a nepít žádný slazený nápoje. Pít jsem mohla max.hodinu před odběrem, páč to jinak nemá smysl, že by se jim naředila ta glukoza :sweat_smile:
Ty jo adaj, krmí tě tam vůbec? :confused:
5. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
spaget se tu i prejidam. Ale vaha nelhala
5. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
jaruš, tý jo, to je dobrý ... ale i to ovoce ti nosí vaši, ne? ... my dostávaly k obědu vždy jako zákusek jablko ... holky, kdyby jste viděly tu hromadu na stole, co tam zůstala ... síla ... byly to takový ty padavčata ... nejen ošklivý, ale i nedobrý ... blééééééééé
dnes je tu jakž takž ... pod mrakem, ale dusno ... jinak pohoda ... taky musím začít pak prát ... ale asi počkám, až bude ta šatna u děcek, ať to teď necpu do skříně a pak to zas nepředělávám do polic ...
zatím jen doplňuju MMB a fotím a už teď mi to leze na mozek ...
5. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
ado to jsi dobrá jen 4kg.. a jak ti jinak je?? Co Daník??
spag- oki raději pít nebudu.. taky nevím zda si můžu vzít lék na tlak.. raději se zeptám tam přímo na místě..
5. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
ad - asi ti tam budu muset přinést nějaký čokoládičky.. :wink:
5. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
ad taky ti něco dobrého donesu budu zítra ráno kousek v kateřinský tak kdyby jsi něco chtěla tak ti to tam hodím :slight_smile:) já jsem dneska na dietě..žádný sladkosti před tou cukrovkou :slight_smile:)
5. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
oli jablka mame jako 2 veceri a celkem dobry si je davam k snidani. A jinak ovoce jogurty a tak nosi nasi.

saron je mi fajn a danik je spokojenej jemu nic nechybi.

jahod ty tu mam taky. :grinning: :grinning: :grinning: manza vcera prinesl, ale klidne se stav navstev neni nikdy dost.

saron ja jsem jedla normalne pred tim testem i sladke. :grinning:
5. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
jee, saron, já mám v kateřinský kancelář! :slight_smile: takže půjdem za ad obě? :angry:
5. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
holky, ale nvstevy sem pousti az od 1. :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
teda ady, normálně ti začnu závidět ... holky, nechcete přijet některá aj sem? ... my přijímáme návštěvy celej den :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
oli no zavidet neni co, ale jinak bud muzu nadavat a byt hotova a otravena a nebojovat a porodit brzo a nbebo se prizpusobit a bejt uplne spokojena a v pohode. Proste jako ovhranar nastartuje vecny optimizmus a je to a spokojenost se vsim. :wink: :wink: :wink:
5. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
no Jaruš, toto jsem fakt nemyslela ... já myslela ty návštěvy ... tu nemocnici ti nezávidím vůůůůůůůůůůůůbec ...
5. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
oli no navstev moc nechodi zase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Adaj- krásnej přístup, budu si s tebe brát příklad, fakt :wink:
5. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.